lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014

Sponzoři a partneři klubu

Statutární město Prostějov - hlavní partner klubu

www.prostejov.eu

Prostějov je významným historickým městem ležící v samotném srdci Hané, má asi 50 000 obyvatel. Řadí se mezi města s vyspělým strojírenským a oděvním průmyslem. Nejvýznamnějšími kulturními památkami jsou: Nová radnice, Národní dům - divadlo, Zámek a Špalíček - zbytky bývalého židovského města.

Chance

www.chance.cz

Sázková kancelář Chance je expert na sázky na sport. Kurzová nabídka Chance patří celosvětově mezi nejširší a nejkvalitnější na trhu. Najdete tu kurzy na nejpopulárnější sporty jako je fotbal, hokej nebo tenis, ale i na ty méně obvyklé, jako je třeba futsal, plochá dráha, šipky či snooker. Chance vypisuje také společenské sázky – například na výsledky voleb, vítěze hudebních či talentových soutěží nebo třeba na Oskara či Českého lva. Ovšem kurzovými sázkami to v Chanci nekončí. Pokud vás víc baví loterie, můžete si na pobočkách Chance zahrát číselnou loterii Korunka nebo číselné hry Kostky a Poker. Kurzové sázení kombinuje umění sázkaře dobře tipovat, mít přehled o sportovních výsledcích, ochotu riskovat i mít štěstí. Sázková kancelář Chance má pro své klienty kvalitní služby, širokou kurzovou nabídku, věrnostní systém plný hodnotných cen. Ale neusíná na vavřínech a tak neustále vyvíjí nové produkty, které budou přinášet ještě více radosti ze sázení.

Olpran spol. s r. o.

www.olpran.cz

Výrobce horských a jiných jízdních kol. Společnost Olpran s r. o. se zabývá prodejem a výrobou jízdních kol od roku 1993. Olpran dále nabízí veškeré cyklistické příslušenství a potravinové doplňky.

Olomoucký kraj

www.kr-olomoucky.cz

Olomoucký kraj se sídlem v Olomouci je vymezený územím okresů Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov a Šumperk. Olomoucký kraj tvoří 6,7 procenta celkové rozlohy České republiky. Na jeho území nalezneme 30 měst a 369 obcí, které se rozprostírají od nejvyššího vrcholu okresu Pradědu až k úrodným nížinám Hané. Mezi nejnavštěvovanější místa patří ZOO Olomouc, Flora Olomouc, hrady Bouzov a Helfštýn, zámek Jánský vrch, Hranická propast nebo lázně Jeseník. Olomoucký kraj také každoročně finančně přispívá na činnost LHK Jestřábi Prostějov.

FCC

www.fcc-group.eu

FCC – poskytovatel služeb odpadového hospodářství ve střední a jihovýchodní Evropě. Firma FCC (dříve A.S.A.) je jednou z nejvýznamnějších evropských firem, zabývajících se nakládáním s odpady a poskytováním komunálních služeb. V České republice působí od roku 1992. V současné době tvoří skupinu FCC v ČR 20 samostatných ekonomických subjektů. FCC v ČR je prostřednictvím společnosti .A.S.A. International Environmental Services GmbH součástí nadnárodní skupiny FCC Group, jejímž lídrem je španělská společnost FOMENTO DE CONSTRUCCIONES Y CONTRATAS, S.A. (FCC).

ADR System spol. s r.o.

www.adrnapravy.cz

Hlavním těžištěm práce firmy ADR System je distribuce náprav pro těžké stavební, silniční a zemědělské vleky a stroje, včetně zabezpečení náhradních dílů. ADR Group je skupinou firem, která působí na světovém trhu více jak 50 let v oblasti transportních – přepravních systémů. Filozofií firmy je být vždy ve špičce technického vývoje a nabídnout kvalitu za solidní cenu.

Pivovar Litovel

www.litovel.cz

Litovelský pivovar je živou historií pivovarnictví a držitel ocenění PIVO ROKU 2018. I když prošel modernizací, dvě stě litovelských pivovarníků si zakládá na tom, že vyrábí klasicky vařené české pivo stejně jako vlastenci, kteří před více než sto dvaceti lety pivovar zakládali. Dnes je Pivovar Litovel součástí pivovarnické skupiny PMS spolu s přerovským Zubrem a hanušovickou Holbou.

Laser technology

www.lasertechnology.cz

Společnost Laser Technology s.r.o. byla založena v roce 2008. Hlavní výrobní program tvoří dělení materiálu pomocí laserových center na strojích TRUMPF a jejich následné ohýbaní na ohraňovacích lisech. V dnešní době se mimo jiné specializujeme na kompletní zpracování plechu s využitím CNC technologií a to: CNC autogenní řezání a CNC obrábění. Dále nabízíme tryskání, svařování, zámečnické práce, rovnání plechů. Zabýváme se zakázkovou i sériovou výrobou až po velké finální celky dle požadavků zákazníků.

Feramu

www.feramu.cz

FERAMU s.r.o. Počátek společnosti FERAMU spadá do první čtvrtiny roku 2016. Vznikla oddělením činnosti CNC obrábění od společnosti Laser Technology s.r.o., podniku, který si již řadu let drží vysokou úroveň služeb v oblasti kovovýroby. Strojní obrábění je nejrozsáhlejší částí strojírenské výroby a jeho vývoj v oblasti výrobních strojů je z velké části dán využitím výpočetní techniky.

Freshka

www.foodmax-group.com

Freshka je značka potravin, která pracuje v oblasti potravin a distribuce. Zdravá výživa a kvalitní výživa jsou prioritou naší společnosti. Spoléháme se na zavedená opatření kontroly kvality v různých fázích distribučního procesu. Tato opatření mají zajistit pozitivní dopad na zdraví, bezpečnost a životní prostředí spotřebitelů. Naše společnost spolupracuje s distributory z celého světa, exportujeme naše výrobky do několika evropských zemí: České republiky, Německa, Rakouska a Polska.

Tipsport

www.tipsport.cz

Tipsport a. s. je největším provozovatelem kurzových sázek na sportovní události v Česku. Firma byla založena v roce 1991 v Berouně skupinou deseti osob, v jejímž čele stál Vratislav Randa. První pobočka byla založena v květnu 1991.O tři roky měla firma již přes 50 poboček, v roce 2003 již 780 poboček, v roce 2013 má firma podle údajů na svých oficiálních stránkách celkem 980 poboček po celé ČR. Tipsport se specializuje na kurzové sázky, zároveň je partnerem mnoha sportovních akcí. Nejvýraznější podíl nese na nejvyšší hokejové soutěži v Česku a na Slovensku - Tipsport extralize.

Windmöller & Hölscher Prostějov k.s.

www.wuh-prostejov.cz

Již přes 145 let dokazuje Windmöller & Hölscher svoji inovační sílu. Dnes patří k vedoucím podnikům v oblasti výroby flexibilních obalů. Nadšení pro nové myšlenky byla příčinou toho, že naše společnost zůstala mladá, dynamická a flexibilní. Našim zákazníkům nabízíme široké spektrum strojů a systémů, které patří k nejlepším v oblasti extruze fólií, tisku a zpracování. Nejvyšší kvalita, inovační myšlenky, optimalizované koncepty a prvotřídní servis jsou pro nás přitom samozřejmé.

Nutrend

www.nutrend.cz

Společnost NUTREND patří mezi nejvýznamnější evropské producenty doplňků výživy pro sport a aktivní životní styl. Svou produkci NUTREND dodává nejen do vybraných obchodních řetězců, ale také do fitness center, obchodů se zdravou výživou, cyklistických prodejen, lékáren a čerpacích stanic. Produkty jsou rovněž exportovány do 30 zemí nejen Evropské unie. Společnost NUTREND je výhradním dodavatelem sportovní výživy A-týmu LHK Jestřábi Prostějov.

Nutrend World

www.nutrendworld.cz

Čtvrt století od svého založení představuje společnost NUTREND tento unikátní projekt, který v sobě spojuje tradici, filozofii a hodnoty naší společnosti a je dalším významným krokem vpřed.Čtyřpatrový NUTREND WORLD bude oslavou sportu, zdravého životního stylu a well-beingu ve všech jeho podobách.

Střída Sport

www.stridasport.cz

Firma STŘÍDA SPORT s.r.o. působí na českém trhu od roku 1996. Jejím zakladatelem je bývalý pardubický hokejista Martin Střída. Naše obchodní činnost je zaměřena na kompletní servis hokejové výzbroje a výstroje, a to jak pro profesionály, amatéry, děti i rozhodčí. O tom, že jsou naše služby kvalitní, se přesvědčila řada známých hokejových hráčů extraligových družstev, včetně České hokejové reprezentace.Střída je hlavním distributorem značky CCM

SIGMA GROUP a.s.

www.sigma.cz

Akciová společnost SIGMA GROUP a.s. je moderní, dynamicky se rozvíjející strojírenskou firmou, která je nejvýznamnějším výrobcem čerpací techniky v České republice.V současnosti se společnost zaměřuje na výzkum, vývoj a výrobu středních, těžkých a unikátních čerpadel a čerpacích soustrojí pro průmyslové využití.Společnost SIGMA GROUP a.s. je držitelem certifikátu kvality podle EN ISO 9001, lídrem Svazu výrobců čerpadel České republiky a členem asociace evropských výrobců čerpací techniky EUROPUMP.SIGMA GROUP a.s. je také generálním partnerem předního týmu fotbalové Gamrinus ligy - SIGMY Olomouc. Od sezóny 2013/2014 se také začne podílet na chodu prostějovského hokeje.

PV AUTO Prostějov s.r.o.

www.pvauto.cz

PV - AUTO Prostějov nabízí v prostředí moderního autosalonu kompletní služby v oblasti prodeje nových a ojetých vozů, možnosti protiúčtu i s výhodným leasingem či úvěrem. Dále nabízí kompletní servisní práce v kvalitně vybaveném servisu. Pokud nás navštívíte, budete příjemně překvapeni velmi ochotným a profesionálním personálem, který Vám vyjde vstříc při zkušební jízdě, koupi nového vozu nebo servisní prohlídce Vašeho vozu. Přijďte se přesvědčit!!!

Auto Hlaváček a.s.

www.kia.com/cz/dealer/autohlavacek

AUTO Hlaváček a. s. je od října roku 2005 oficiálním dealerem značky KIA MOTORS. Na svých autosalonech nabízí kompletní modelovou řadu vozů KIA, včetně servisních služeb. Snaha o neustálé uspokojování potřeb zákazníků a zkvalitnění poskytovaných služeb vedla k postupnému rozšiřování firmy, která sídlí v Olomouci v nově vybudovaném autosalonu s nejmodernějším vybavením, včetně karosárny a nové autolakovny. Dalšími provozovnami firmy AUTO Hlaváček a. s. jsou: Opava - Předměstí, Prostějov - Plumlovská 183 a Litomyšl. Věříme, že o kvalitách poskytovaných služeb firmou AUTO Hlaváček a. s. se sami přesvědčíte.

Autocentrum Olomouc s.r.o.

www.autocentrumolomouc.porschegroup.cz

AutoCentrum Olomouc je autorizovaným prodejcem nových vozů značky Volkswagen, Volkswagen Užitkové vozy a SEAT, jež letos na podzim oslaví 18 let svojí existence. Autosalon najdete v Olomouci na Horním lánu při příjezdu do Olomouce od Prostějova. Areál také disponuje prodejnou ojetých vozů DasWelt Auto a půjčovnou užitkových vozů Volksvagen DasRent Auto. Dále nabízí autorizovaný servis osobních i užitkových vozů značky Volkswagen a autorizovaný servis vozidel SEAT a Škoda.

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

www.cpzp.cz

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna je třetí největší zdravotní pojišťovnou v ČR. Nabízí moderní způsoby komunikace, komfortní služby a individuální přístup více než 1,2 milionu klientů. Spolupracuje s 26 000 smluvními poskytovateli zdravotních služeb, od jednotlivých ordinací, až po špičkové kliniky. Jako jediná zdravotní pojišťovna získala ocenění Czech made za kvalitu poskytovaných služeb. Více informací najdete na www.cpzp.cz

LTLM

www.ltlm.cz

Společnost LTLM je vaším komplexním dodavatelem spotřební elektroniky. Nabízíme vám paměťové karty, flash disky, mobily, tablety či například rychlovarné konvice, a to vše za velmi lákavé a přijatelné ceny.

S.O.S. akciová společnost, Olomouc

www.soska.cz

S.O.S. akciová společnost, Olomouc, je soukromá bezpečnostní služba, založená roku 1991. Hlavním cílem jejích zakladatelů bylo vytvořit firmu, která by byla schopna poskytovat komplexní služby ochrany osob a majetku na střední Moravě. S.O.S. akciová společnost, Olomouc, je ekonomicky stabilním podnikatelským subjektem. Od svého vzniku nikdy nezměnila svoji právní subjektivitu. Její právní a ekonomická stabilita se promítá i do kvality poskytovaných služeb.

Pelmi

www.pelmi.cz

Navrhujeme a realizujeme komplexní logistická řešení pro pravidelné přepravní toky i individuální případy. Zajišťujeme přepravy, skladování, distribuci, konsolidaci, celní odbavení, celní sklady, instrastat, pojištění, vystavování dokumentů, poradenství, optimalizaci, door to door servis, outsourcing.

Pneunova

www.pneunova.cz

V naší firmě se Vám bude věnovat tým profesionálů a zkušených odborníků se specializací v oblasti autoservisu. Klimatizace, geometrie - diagnostika podvozku, montáž motocyklových a osobních pneumatik, mechanické opravy, seřízení světlometů, výměna a seřízení brzd, výměna olejových náplní, čištění klimatizací, prodej náhradních dílů, renovace plechových a litých kol a prodej jetých pneu a disků, to vše zahrnují naše služby za lákavou cenu.

ACTIVA spol s.r.o.

www.activa.cz

ACTIVA spol. s r.o. působí jako dodavatel kancelářských potřeb od roku 1992. Během své mnohaleté existence si na trhu vybudovala významné postavení a získala řadu významných a náročných klientů, kteří oceňují její vysoce profesionální služby. Potřeby pro kancelář. Poskytujeme nejširší katalogový sortiment kancelářských potřeb, občerstvení, drogerie, hygienických a úklidových prostředků v ČR.

Exekutorský úřad Přerov, soudní exekutor JUDr.Lukáš Jícha

www.eujicha.cz

Exekutorský úřad se zabývá vymáháním práva na území České republiky. Provádí exekuce na základě pověření soudu, poskytování právní pomoci, úschova peněz, listin jiných movitých věcí. Dále provádí dražby movitých a nemovitých věcí. Exekutorský úřad klade důraz na kvalitu odvedené práce a osobní přístup k účastníkům. Disponuje moderním informačním systémem, který umožňuje rychlé a efektivní zpracování agendy.

SEZAKO

www.sezako.cz

Naší hlavní činností je čištění a monitorování kanalizačního potrubí od nejmenších průměrů (WC, vany, umyvadla, dřezy) až po velkoprofilovou kanalizaci maximálních rozměrů.

PS PLASTY.CZ

www.psplasty.cz

Jedná se o prostějovskou společnost, která vznikla s cílem poskytnout širokou nabídku plastových obalů pro potravinářský průmysl, zdravotnictví, stavebnictví a komponenty pro automobilový průmysl. PS PLASTY.CZ také zajišťují kompletní servis v oblasti balení, včetně nabídky strojů pro uzavírání a plnění kelímků.

Hypermarket Globus Olomouc

www.globus.cz

Globus byl prvním hypermarketem, který na náš trh vstoupil. I nadále zůstává rodinnou firmou s osobním přístupem k zákazníkům. V České republice bylo doposud otevřeno 15 hypermarketů Globus. Hypermarkety Globus denně nabízí více než jiní, denně bojují o vaši přízeň.

H&Z AUTO – MOTO

www.hazautomoto.cz

Firma H&Z AUTO – MOTO s tradicí od roku 1993 se zabývá prodejem náhradních dílů na tuzemské a zahraniční vozy. Specializuje se na oleje a maziva, kde má zastoupení produktů ENI pro Olomoucký kraj.
Najdete nás na adrese Drozdovice 87 (u sv. Anny) v Prostějově.
Kontakt 774 945 952 a email: hazautomoto@seznam.cz.

Vodovody a kanalizace Prostějov

www.vakpv.cz

Významný sponzor prostějovského hokeje! Sídlo naleznete na adrese Krapkova 1635/26, Prostějov.

Hroší stavby Morava a.s.

www.hrosistavby.cz

Stavební společnost Hroší stavby Morava a.s. se sídlem v Olomouci byla založena v roce 2009 jako člen českého stavebního holdingu enteria. Její činnost se zaměřuje především na stavby kraje Olomouckého, Zlínského a Moravskoslezského. Práce provádí vlastními kapacitami, samozřejmostí je i dodávání staveb na klíč. To zahrnuje poradenství již při investičním záměru, vypracování kvalitní projektové dokumentace, realizaci stavby a záruční a pozáruční servis tak, jak zákazník požaduje. Jedním z produktů, které nabízí, je program pro obce, města a kraje České republiky. Sortiment kolejí a vleček, komunikací a chodníků, pozemních staveb a kanalizací doplňuje i projekční činnost.

Penam

www.penam.cz

Pekárny penam rozšířily řady našich partnerů. Penam byl založen v roce 2000 a od té doby rozšířil výrobu do Čech, na Slovenko i do Maďarska. Kvalita má v Penamu svou mimořádnou prioritu a mohou garantovat vysoký stupeň vyráběného pečiva. Pekárnu naleznete na J. B. Pecky 3589/13 v Prostějově.

Autobusy IRIS 

www.autobusy-iris.cz

Firma Autobusy IRIS vznikla v roce 2008 a zajišťuje zájezdovou dopravu. Naše dlouholeté zkušenosti jsou Vám zárukou na spokojené užívání našich služeb.

Čerpadla Kopro

www.kopro.cz/index.htm

Firma KOPRO Prostějov byla založena v roce 1997 jako soukromá obchodní firma Jaroslavem Šťastným, podnikajícím na základě živnostenského oprávnění, přičemž značka KOPRO byla zvolena jako obchodní značka firmy. V roce 2005 byla firma transformována na ČERPADLA KOPRO s.r.o.

Eltodo osvětlení

https://www.eltodo.cz/

Hlavním cílem podnikání společnosti je zlepšení technického stavu veřejného osvětlení a architekturního osvětlení a docílení maximální funkčnosti a obnovy zastaralých částí a systémů veřejného a slavnostního osvětlení.

KFC

https://kfc.cz/

KFC je americkou nadnárodní korporací, zabývající se prodejem rychlého občerstvení, zvláště pak smaženým kuřecím masem v různých podobách. Maso v našich restauracích pochází převážně z místních a ověřených chovů. Navštivte naši prodejnu v Prostějově na ulici Konečná 4 a přesvědčte se sami!

Delikomat

http://www.delikomat.cz/

Na trhu nápojových a prodejních automatů patříme k nejsilnějším společnostem svého druhu a v současné době pracuje na všech pobočkách DELIKOMATU 600 zaměstnanců. Na českém trhu jsme do provozu doposud uvedli více než 15.000 kusů nápojových a svačinových automatů.

Prostějovský Večerník

www.vecernikpv.cz/

Nejčtenější periodikum na Prostějovsku, které přináší nejžhavější novinky za našeho regionu a ze zákulisí Jestřábí letky.

Prostějovský deník

prostejovsky.denik.cz

Prostějovský deník rozšířil řady našich partnerů. Čtěte toto periodikum, které vždy přináší ty nejnovější zprávy a to nejen z hokejového hnízda. Prostějovský deník pro Vás mapuje aktuální dění z Vašeho okolí a tak už Vám žádná zpráva neuteče.

Radio Haná

radiohana.cz

Radio Haná je nezávislá rozhlasová stanice se sídlem v Olomouci, která pokrývá signálem oblast střední a severní Moravy a každý den ji poslouchá kolem 79 tisíc lidí. 24 hodin denně vám hrajeme popovou hudbu 80. i 90. let a to nejlepší ze současnosti. Zásluhou kompletního informačního servisu se od nás vždy dozvíte, co je nového. Pravidelně se také účastníme kulturních, společenských a sportovních akcí. Pořádáme plesy, zlepšujeme kulturní život na Moravě a pomáháme charitám.

Radio Rubi

www.radiorubi.cz

Základ vysílání Radia Rubi tvoří pečlivě vybrané domácí i světové hity. Poslechovost rádia je po celé Moravě, speciálně na Prostějovsku si nás můžete poslechnout na frekvenci 90,0 FM. Společně s našimi zkušenými moderátory hrajeme songy pro radost stejně jako pro dobrou náladu. Tak si nás nalaďte již dnes!

Sdílej stránku!

Tabulka chance ligy

Semifinále

1. HC Dukla Jihlava1
4. Rytíři Kladno4

2. VHK ROBE Vsetín1
3. ČEZ Motor Č. Budějovice 4

KOMPLETNÍ TABULKA

Aktuality

4.6.2019

Jestřáby opouští Jan Starý

Jestřábi se rozloučili s Janem Starým, kterému nenabídli novou smlouvu. "Starda" do Prostějova přišel před sezonou 2017/2018 a rychle se zařadil mezi nejvýraznější hráče týmu. S Jestřábem na prsou odehrál 92 utkání, ve kterých nastřílel 29 branek a na dalších 31 nahrál. Honzovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu i jeho rodině pevné zdraví a ať se vám daří. Díky Stardo!

20.5.2019

Mikliš odchází do Znojma

Ondřej Mikliš působil v Prostějově od předminulé sezony a od začátku se zařadil mezi šestici obránců, na kterou trenéři spoléhali. V Prostějově odehrál 99 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a k nim přidal 20 asistencí. Za celý klub mu přejeme, ať se mu v novém působišti daří!

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost