lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
GKS - PRO 6:1 - Polský mistr nad síly Jestřábů

GKS - PRO 6:1 - Polský mistr nad síly Jestřábů

GKS TychyLHK Jestřábi Prostějov

přát., čtvrtek 8.8.2019

GKS Tychy - LHK Jestřábi Prostějov

6:1 ((2:0, 2:0, 2:1))
Branky a nahrávky: 9. Kotlorz (Galant), 19. Szczechura (Pociecha, Cichy), 30. Kotlorz (Galant, Witecki), 37. Szczechura (Pociecha), 49. Komorski (Klimenko), 59. Michael Cichy (do prázdné branky) - 41. Ouřada (Krejčí)
GKS Tychy: Murray - Kotlorz, Novajovsky; Jeziorski, Galant, Witecki - Pociecha, Ciura; Mroczkowski, Cichy, Szczechura - Yeronau, Akimoto; Klimenko, Komorski, Samusenko - Kolarz, Bryk; Kogut, Rzeszutko, Bagiński.
LHK Jestřábi Prostějov: Neužil - Husa, Krejčí, Krejčík, Chlán, Ouřada - Novotný, Březák, Žálčík, Novák, Chlouba - Mrázek, Chujac, Luňák, Meidl, Jandus - Brančík, Hrníčko, Popelka, Peštuka
První přípravné utkání sezony 2019/20 odehrála prostějovská letka s účastníkem Ligy mistrů a polským mistrem GKS Tychy. Jestřábi z plného tréninku vletěli do utkání s velkou vervou, ale zkušený protivník dokázal zkušeně odolat prvním náletům. Postupem času GKS převzal otěže utkání do svých rukou a zaslouženě vyhrál 6:1.

Související články

Sdílej stránku!

Statistiky
Tabulka chance ligy

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.


KOMPLETNÍ TABULKA

Aktuality

7.8.2019

Info k zápasu v Polsku

Pro fanoušky, kteří se chystají na výjezd a četli, že se bude hrát v Jastrzebie před zavřenými tribunami: Máme slíbeno, že naši fanoušci budou mít přístup na tribuny. Kdyby byl jakýkoliv problém, prosím volejte na tel. číslo +420774840484. Budeme se snažit jakýkoliv problém vyřešit na místě.

5.8.2019

Dvořák s Muškou za Hradec

Daniel Dvořák a Jakub Muška si dnes připsali start za svůj mateřský klub Mountfield Hradec Králové. Na Mountfield Cupu svému týmu pomohli k vysoké výhře nad Slovanem Bratislava 6:2. Už zítra se opět připojí do tréninkového procesu v Prostějově.

2.8.2019

S GKS Tychy v Jastrzębie

První přípravné utkání nové sezony sehrajeme s polským mistrem GKS Tychy v Jastrzębie od 18:00 v hale Lodowisko Jastor - MOSiR Jastrzębie-Zdrój. Pořadatelské místo se muselo změnit kvůli rekonstrukci zimního stadionu v Tychách.

19.7.2019

Tomáš Divíšek dnes slaví 40!!!

"Divochu", za celý klub, realizační tým, tvé spoluhráče a naše fanoušky ti přejeme k tvému jubileu všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří tobě i celé tvé rodině! Je pro nás čest, být s tebou v týmu! #dichoch40 #cojestaryjedobry #jsmeprostejov


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost