lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014

Výsledky Chance ligy

SEZONA:2022/23 | 2021/22 | 2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB HKM KLA KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
60 út 8.3.2022 Kladno Sparta 1:4
60 út 8.3.2022 Zlín Pardubice 0:3
60 út 8.3.2022 Olomouc Kometa 2:0
60 út 8.3.2022 Ml. Boleslav Třinec 2:3p
60 út 8.3.2022 K. Vary Litvínov 3:1
60 út 8.3.2022 Liberec Vítkovice 6:1
60 út 8.3.2022 Hr. Králové Č.Budějovice 2:1p
 
59 ne 6.3.2022 Vítkovice Hr. Králové 3:1
59 ne 6.3.2022 Sparta Zlín 4:1
59 ne 6.3.2022 Kometa Kladno 3:0
59 ne 6.3.2022 Plzeň K. Vary 1:3
59 ne 6.3.2022 Litvínov Olomouc 2:3
59 ne 6.3.2022 Č.Budějovice Liberec 5:3
59 ne 6.3.2022 Pardubice Třinec 2:3sn
 
58 pá 4.3.2022 K. Vary Sparta 1:4
58 pá 4.3.2022 Vítkovice Č.Budějovice 4:3p
58 pá 4.3.2022 Olomouc Pardubice 3:2
58 pá 4.3.2022 Hr. Králové Litvínov 3:0
58 pá 4.3.2022 Liberec Kometa 2:3
58 pá 4.3.2022 Kladno Ml. Boleslav 2:0
58 pá 4.3.2022 Zlín Plzeň 3:2sn
 
54 st 2.3.2022 Liberec Třinec 2:0
 
45 st 2.3.2022 Kometa Olomouc 2:3
 
52 út 1.3.2022 Č.Budějovice Pardubice 7:1
52 út 1.3.2022 Kometa Plzeň 4:3sn
 
44 út 1.3.2022 Zlín Sparta 2:3
 
43 út 1.3.2022 Litvínov Hr. Králové 3:2sn
 
41 út 1.3.2022 Ml. Boleslav K. Vary 3:2
 
31 út 1.3.2022 Kladno Vítkovice 4:3p
 
57 ne 27.2.2022 Sparta Liberec 5:2
57 ne 27.2.2022 Litvínov Vítkovice 4:2
57 ne 27.2.2022 Ml. Boleslav Zlín 4:1
57 ne 27.2.2022 Plzeň Kladno 4:3
57 ne 27.2.2022 Č.Budějovice K. Vary 3:1
57 ne 27.2.2022 Kometa Hr. Králové 2:4
 
42 ne 27.2.2022 Olomouc Třinec 3:0
 
56 pá 25.2.2022 Zlín Třinec 1:4
56 pá 25.2.2022 Č.Budějovice Litvínov 1:6
56 pá 25.2.2022 Vítkovice Kometa 4:2
56 pá 25.2.2022 K. Vary Ml. Boleslav 5:3
56 pá 25.2.2022 Kladno Pardubice 3:1
56 pá 25.2.2022 Liberec Plzeň 1:0
 
2 pá 25.2.2022 Sparta Olomouc 6:3
 
55 st 23.2.2022 Sparta Č.Budějovice 2:0
 
48 st 23.2.2022 Liberec K. Vary 4:1
 
55 út 22.2.2022 Kometa Litvínov 1:5
55 út 22.2.2022 Plzeň Vítkovice 3:1
55 út 22.2.2022 Ml. Boleslav Hr. Králové 2:3sn
55 út 22.2.2022 Olomouc Kladno 4:1
55 út 22.2.2022 Pardubice Liberec 1:2
55 po 21.2.2022 Třinec K. Vary 7:0
 
54 ne 20.2.2022 K. Vary Pardubice 5:4
54 ne 20.2.2022 Litvínov Ml. Boleslav 3:1
54 ne 20.2.2022 Zlín Olomouc 3:2sn
54 ne 20.2.2022 Sparta Vítkovice 2:3sn
54 ne 20.2.2022 Č.Budějovice Kometa 3:1
54 ne 20.2.2022 Hr. Králové Plzeň 6:1
 
39 ne 20.2.2022 Třinec Liberec 2:4
 
53 pá 18.2.2022 Ml. Boleslav Č.Budějovice 4:1
53 pá 18.2.2022 Plzeň Litvínov 4:3p
53 pá 18.2.2022 Kometa Sparta 2:1
53 pá 18.2.2022 Pardubice Hr. Králové 1:4
53 pá 18.2.2022 Olomouc Liberec 3:2p
53 čt 17.2.2022 Zlín Kladno 3:2
 
43 čt 17.2.2022 Sparta K. Vary 4:3
 
50 st 16.2.2022 Kometa Třinec 3:2p
50 út 15.2.2022 Sparta Plzeň 5:3
 
42 út 15.2.2022 K. Vary Č.Budějovice 0:4
 
52 ne 13.2.2022 Litvínov Sparta 0:5
52 ne 13.2.2022 K. Vary Zlín 5:1
52 ne 13.2.2022 Vítkovice Ml. Boleslav 3:0
52 ne 13.2.2022 Hr. Králové Olomouc 4:1
 
44 ne 13.2.2022 Kladno Kometa 6:4
44 ne 13.2.2022 Třinec Pardubice 3:2
 
51 pá 11.2.2022 Třinec Hr. Králové 0:2
51 pá 11.2.2022 Ml. Boleslav Sparta 1:4
51 pá 11.2.2022 Kladno K. Vary 5:0
51 pá 11.2.2022 Olomouc Vítkovice 1:4
 
49 pá 11.2.2022 Pardubice Kometa 4:0
 
43 pá 11.2.2022 Plzeň Zlín 4:0
 
41 pá 11.2.2022 Litvínov Č.Budějovice 3:4
 
45 čt 10.2.2022 Vítkovice Liberec 1:4
 
51 st 9.2.2022 Zlín Liberec 5:3
 
44 út 8.2.2022 Olomouc Litvínov 4:1
 
43 út 8.2.2022 Č.Budějovice Vítkovice 3:2
43 út 8.2.2022 Ml. Boleslav Kladno 0:1p
 
40 út 8.2.2022 K. Vary Třinec 3:2p
 
50 ne 6.2.2022 Vítkovice Pardubice 4:1
50 ne 6.2.2022 Liberec Ml. Boleslav 4:3p
50 ne 6.2.2022 Hr. Králové Zlín 4:0
 
45 ne 6.2.2022 Litvínov K. Vary 4:3p
 
49 pá 4.2.2022 Třinec Sparta 4:1
49 pá 4.2.2022 Ml. Boleslav Plzeň 0:3
49 pá 4.2.2022 Zlín Vítkovice 4:1
49 pá 4.2.2022 K. Vary Hr. Králové 3:4sn
49 pá 4.2.2022 Kladno Liberec 1:3
49 pá 4.2.2022 Olomouc Č.Budějovice 3:4p
 
51 čt 3.2.2022 Pardubice Litvínov 6:5p
 
48 út 1.2.2022 Plzeň Olomouc 2:1
48 út 1.2.2022 Litvínov Třinec 2:6
48 út 1.2.2022 Č.Budějovice Zlín 3:2sn
48 út 1.2.2022 Kometa Ml. Boleslav 2:1
48 út 1.2.2022 Hr. Králové Kladno 3:4
48 út 1.2.2022 Sparta Pardubice 5:4
 
50 ne 30.1.2022 Litvínov Kladno 2:5
 
47 ne 30.1.2022 Třinec Plzeň 0:1
47 ne 30.1.2022 Zlín Kometa 5:2
47 ne 30.1.2022 Olomouc Sparta 1:6
47 ne 30.1.2022 Pardubice Ml. Boleslav 0:4
 
44 ne 30.1.2022 Hr. Králové Vítkovice 3:0
44 ne 30.1.2022 Liberec Č.Budějovice 1:2
 
46 pá 28.1.2022 Ml. Boleslav Olomouc 2:3
46 pá 28.1.2022 Č.Budějovice Třinec 5:4p
46 pá 28.1.2022 Vítkovice Kladno 2:1p
46 pá 28.1.2022 Litvínov Zlín 3:4p
46 pá 28.1.2022 Hr. Králové Liberec 6:2
46 pá 28.1.2022 Kometa K. Vary 1:2sn
46 čt 27.1.2022 Plzeň Pardubice 3:4p
 
52 st 26.1.2022 Kladno Třinec 1:2
 
47 st 26.1.2022 Vítkovice K. Vary 7:6p
 
43 st 26.1.2022 Pardubice Olomouc 3:0
 
51 út 25.1.2022 Plzeň Č.Budějovice 4:1
 
42 út 25.1.2022 Zlín Ml. Boleslav 2:7
 
37 út 25.1.2022 Sparta Litvínov 3:1
 
50 ne 23.1.2022 K. Vary Olomouc 4:3p
 
45 ne 23.1.2022 Třinec Ml. Boleslav 7:3
45 ne 23.1.2022 Sparta Kladno 2:3
45 ne 23.1.2022 Pardubice Zlín 4:1
45 ne 23.1.2022 Č.Budějovice Hr. Králové 3:2sn
 
57 pá 21.1.2022 Třinec Olomouc 3:1
 
47 pá 21.1.2022 Kladno Č.Budějovice 5:3
 
44 pá 21.1.2022 K. Vary Plzeň 5:4
 
43 út 18.1.2022 Kometa Liberec 1:4
 
42 ne 16.1.2022 Liberec Sparta 4:3
42 ne 16.1.2022 Kladno Plzeň 3:4p
42 ne 16.1.2022 Hr. Králové Kometa 2:3sn
42 ne 16.1.2022 Vítkovice Litvínov 1:6
 
41 pá 14.1.2022 Třinec Zlín 6:2
41 pá 14.1.2022 Plzeň Liberec 1:4
41 pá 14.1.2022 Pardubice Kladno 4:3p
41 pá 14.1.2022 Sparta Hr. Králové 4:1
41 čt 13.1.2022 Kometa Vítkovice 3:6
 
29 út 11.1.2022 Č.Budějovice Liberec 5:4
 
40 ne 9.1.2022 Litvínov Kometa 2:3p
40 ne 9.1.2022 Vítkovice Plzeň 4:2
40 ne 9.1.2022 Sparta Č.Budějovice 1:5
40 ne 9.1.2022 Hr. Králové Ml. Boleslav 5:2
40 ne 9.1.2022 Liberec Pardubice 3:4p
40 ne 9.1.2022 Kladno Olomouc 2:0
 
39 pá 7.1.2022 Kometa Č.Budějovice 4:2
39 pá 7.1.2022 Olomouc Zlín 4:0
39 pá 7.1.2022 Pardubice K. Vary 4:2
39 pá 7.1.2022 Ml. Boleslav Litvínov 4:3
39 pá 7.1.2022 Vítkovice Sparta 1:4
39 čt 6.1.2022 Plzeň Hr. Králové 2:3
 
38 út 4.1.2022 Vítkovice Třinec 5:2
38 út 4.1.2022 Č.Budějovice Ml. Boleslav 2:1
38 út 4.1.2022 Hr. Králové Pardubice 1:4
38 út 4.1.2022 Litvínov Plzeň 4:3p
38 út 4.1.2022 Liberec Olomouc 3:4p
38 út 4.1.2022 Kladno Zlín 1:3
38 út 4.1.2022 Sparta Kometa 3:2p
 
36 ne 2.1.2022 Sparta Ml. Boleslav 7:0
 
47 čt 30.12.2021 Liberec Litvínov 2:3
 
37 čt 30.12.2021 Třinec Kladno 3:2p
37 čt 30.12.2021 Ml. Boleslav Vítkovice 5:2
37 čt 30.12.2021 Zlín K. Vary 2:4
37 čt 30.12.2021 Plzeň Kometa 6:3
37 čt 30.12.2021 Olomouc Hr. Králové 0:1
37 čt 30.12.2021 Pardubice Č.Budějovice 1:6
 
36 út 28.12.2021 Hr. Králové Třinec 5:1
36 út 28.12.2021 Litvínov Pardubice 1:5
36 út 28.12.2021 Č.Budějovice Plzeň 4:2
36 út 28.12.2021 Vítkovice Olomouc 5:3
36 út 28.12.2021 K. Vary Kladno 6:4
36 út 28.12.2021 Liberec Zlín 4:1
 
35 ne 26.12.2021 Zlín Hr. Králové 2:5
35 ne 26.12.2021 Ml. Boleslav Liberec 3:4
35 ne 26.12.2021 Pardubice Vítkovice 2:3sn
35 ne 26.12.2021 Třinec Kometa 3:2sn
35 ne 26.12.2021 Olomouc K. Vary 3:2sn
35 ne 26.12.2021 Kladno Litvínov 3:2p
 
34 čt 23.12.2021 Č.Budějovice Olomouc 1:3
34 čt 23.12.2021 Plzeň Ml. Boleslav 2:1p
34 čt 23.12.2021 Vítkovice Zlín 1:2p
34 čt 23.12.2021 Liberec Kladno 3:2
34 čt 23.12.2021 Sparta Třinec 5:8
34 st 22.12.2021 Kometa Pardubice 4:3
 
33 út 21.12.2021 Třinec Litvínov 3:1
33 út 21.12.2021 Ml. Boleslav Kometa 3:2
33 út 21.12.2021 K. Vary Liberec 2:3
33 út 21.12.2021 Zlín Č.Budějovice 2:5
33 út 21.12.2021 Olomouc Plzeň 2:5
33 út 21.12.2021 Kladno Hr. Králové 2:9
33 út 21.12.2021 Pardubice Sparta 3:2
 
34 ne 19.12.2021 Hr. Králové K. Vary 2:4
 
32 ne 12.12.2021 Třinec Plzeň 2:3
32 ne 12.12.2021 Sparta Olomouc 3:4sn
32 ne 12.12.2021 Litvínov Liberec 2:0
32 ne 12.12.2021 Vítkovice K. Vary 6:1
32 ne 12.12.2021 Ml. Boleslav Pardubice 2:4
32 ne 12.12.2021 Kometa Zlín 2:1p
32 ne 12.12.2021 Č.Budějovice Kladno 3:2
 
56 pá 10.12.2021 Hr. Králové Sparta 3:4p
 
31 pá 10.12.2021 Třinec Č.Budějovice 3:0
31 pá 10.12.2021 Zlín Litvínov 4:1
31 pá 10.12.2021 Kometa K. Vary 3:2
31 pá 10.12.2021 Olomouc Ml. Boleslav 3:4
 
26 pá 10.12.2021 Kladno Pardubice 4:5p
 
53 st 8.12.2021 Třinec Vítkovice 1:3
 
31 st 8.12.2021 Liberec Hr. Králové 2:1
31 út 7.12.2021 Pardubice Plzeň 4:3sn
 
30 ne 5.12.2021 Liberec Vítkovice 4:3p
30 ne 5.12.2021 Zlín Pardubice 1:4
30 ne 5.12.2021 K. Vary Litvínov 2:3
30 ne 5.12.2021 Ml. Boleslav Třinec 0:3
30 ne 5.12.2021 Kladno Sparta 0:6
30 ne 5.12.2021 Hr. Králové Č.Budějovice 3:2p
30 ne 5.12.2021 Olomouc Kometa 0:2
 
29 pá 3.12.2021 Plzeň K. Vary 3:2
29 pá 3.12.2021 Litvínov Olomouc 3:4
29 pá 3.12.2021 Vítkovice Hr. Králové 1:2p
29 pá 3.12.2021 Pardubice Třinec 6:3
29 pá 3.12.2021 Kometa Kladno 5:2
29 pá 3.12.2021 Sparta Zlín 4:6
 
28 st 1.12.2021 Liberec Kometa 2:4
28 út 30.11.2021 Zlín Plzeň 1:2
28 út 30.11.2021 K. Vary Sparta 4:5p
28 út 30.11.2021 Vítkovice Č.Budějovice 4:2
28 út 30.11.2021 Hr. Králové Litvínov 3:2
28 út 30.11.2021 Olomouc Pardubice 1:4
28 út 30.11.2021 Kladno Ml. Boleslav 2:1
 
27 ne 28.11.2021 Sparta Liberec 4:1
27 ne 28.11.2021 Třinec Olomouc 5:1
27 ne 28.11.2021 Litvínov Vítkovice 3:4sn
27 ne 28.11.2021 Ml. Boleslav Zlín 3:1
27 ne 28.11.2021 Plzeň Kladno 4:1
27 ne 28.11.2021 Kometa Hr. Králové 1:3
 
26 pá 26.11.2021 Hr. Králové Sparta 3:8
26 pá 26.11.2021 K. Vary Ml. Boleslav 3:0
26 pá 26.11.2021 Litvínov Č.Budějovice 3:2
26 pá 26.11.2021 Vítkovice Kometa 3:2
26 pá 26.11.2021 Liberec Plzeň 4:2
26 čt 25.11.2021 Zlín Třinec 2:1p
 
6 st 24.11.2021 Vítkovice Olomouc 5:3
 
27 út 23.11.2021 Č.Budějovice K. Vary 2:5
 
25 út 23.11.2021 Pardubice Liberec 2:3p
25 ne 21.11.2021 K. Vary Třinec 2:5
25 ne 21.11.2021 Ml. Boleslav Hr. Králové 4:3p
25 ne 21.11.2021 Plzeň Vítkovice 3:2p
25 ne 21.11.2021 Kometa Litvínov 4:2
25 ne 21.11.2021 Olomouc Kladno 4:3
25 ne 21.11.2021 Č.Budějovice Sparta 2:0
 
24 pá 19.11.2021 Zlín Olomouc 3:2
24 pá 19.11.2021 K. Vary Pardubice 4:1
24 pá 19.11.2021 Litvínov Ml. Boleslav 5:0
24 pá 19.11.2021 Vítkovice Sparta 3:2
24 pá 19.11.2021 Liberec Třinec 2:4
24 pá 19.11.2021 Hr. Králové Plzeň 7:4
24 čt 18.11.2021 Č.Budějovice Kometa 2:3
 
21 st 17.11.2021 Kladno K. Vary 3:2
 
10 st 17.11.2021 Vítkovice Plzeň 2:3
 
23 ne 7.11.2021 Třinec Vítkovice 2:1
23 ne 7.11.2021 Zlín Kladno 1:5
23 ne 7.11.2021 Ml. Boleslav Č.Budějovice 1:4
23 ne 7.11.2021 Liberec Olomouc 4:6
23 ne 7.11.2021 Kometa Sparta 2:5
23 ne 7.11.2021 Plzeň Litvínov 3:4
23 ne 7.11.2021 Pardubice Hr. Králové 3:4p
 
22 pá 5.11.2021 Třinec Kladno 2:0
22 pá 5.11.2021 Vítkovice Ml. Boleslav 1:2
22 pá 5.11.2021 K. Vary Zlín 4:1
22 pá 5.11.2021 Č.Budějovice Pardubice 2:3
22 pá 5.11.2021 Hr. Králové Olomouc 5:1
22 pá 5.11.2021 Kometa Plzeň 2:1sn
22 čt 4.11.2021 Litvínov Sparta 3:2
 
21 út 2.11.2021 Třinec Hr. Králové 0:2
21 út 2.11.2021 Zlín Liberec 1:2
21 út 2.11.2021 Ml. Boleslav Sparta 3:2
21 út 2.11.2021 Plzeň Č.Budějovice 3:4sn
21 út 2.11.2021 Pardubice Litvínov 4:2
21 út 2.11.2021 Olomouc Vítkovice 2:0
 
20 ne 31.10.2021 K. Vary Olomouc 3:2p
20 ne 31.10.2021 Hr. Králové Zlín 4:1
20 ne 31.10.2021 Liberec Ml. Boleslav 2:3p
20 ne 31.10.2021 Plzeň Sparta 6:3
20 ne 31.10.2021 Kometa Třinec 2:3
20 ne 31.10.2021 Litvínov Kladno 4:3
20 ne 31.10.2021 Vítkovice Pardubice 4:1
 
19 pá 29.10.2021 Třinec Sparta 4:2
19 pá 29.10.2021 Ml. Boleslav Plzeň 2:1
19 pá 29.10.2021 K. Vary Hr. Králové 1:4
19 pá 29.10.2021 Vítkovice Zlín 2:1
19 pá 29.10.2021 Kladno Liberec 2:4
19 pá 29.10.2021 Olomouc Č.Budějovice 2:5
19 pá 29.10.2021 Pardubice Kometa 3:2p
 
18 út 26.10.2021 Litvínov Třinec 2:5
18 út 26.10.2021 Plzeň Olomouc 6:1
18 út 26.10.2021 Č.Budějovice Zlín 4:2
18 út 26.10.2021 Liberec K. Vary 3:2
18 út 26.10.2021 Kometa Ml. Boleslav 6:1
18 út 26.10.2021 Hr. Králové Kladno 4:3p
 
17 ne 24.10.2021 Plzeň Třinec 1:2
17 ne 24.10.2021 K. Vary Vítkovice 2:3
17 ne 24.10.2021 Zlín Kometa 5:3
17 ne 24.10.2021 Liberec Litvínov 3:0
17 ne 24.10.2021 Kladno Č.Budějovice 4:3
17 ne 24.10.2021 Pardubice Ml. Boleslav 4:3p
17 ne 24.10.2021 Olomouc Sparta 4:3sn
 
16 pá 22.10.2021 Č.Budějovice Třinec 0:1
16 pá 22.10.2021 Litvínov Zlín 2:1
16 pá 22.10.2021 Vítkovice Kladno 2:1
16 pá 22.10.2021 Plzeň Pardubice 3:2
16 pá 22.10.2021 Hr. Králové Liberec 4:1
16 čt 21.10.2021 K. Vary Kometa 5:3
16 čt 21.10.2021 Ml. Boleslav Olomouc 0:2
 
18 st 20.10.2021 Sparta Pardubice 1:2sn
 
8 st 20.10.2021 Vítkovice Třinec 1:4
 
35 út 19.10.2021 Plzeň Sparta 5:4
 
15 ne 17.10.2021 Litvínov K. Vary 4:3
15 ne 17.10.2021 Vítkovice Liberec 1:0p
15 ne 17.10.2021 Sparta Kladno 3:4sn
15 ne 17.10.2021 Třinec Ml. Boleslav 5:0
15 ne 17.10.2021 Č.Budějovice Hr. Králové 4:3
15 ne 17.10.2021 Kometa Olomouc 4:1
 
14 pá 15.10.2021 Třinec Pardubice 2:3sn
14 pá 15.10.2021 Zlín Sparta 1:4
14 pá 15.10.2021 Olomouc Litvínov 1:0
14 pá 15.10.2021 Hr. Králové Vítkovice 4:2
14 čt 14.10.2021 K. Vary Plzeň 3:0
14 čt 14.10.2021 Kladno Kometa 5:6p
 
5 st 13.10.2021 Pardubice Vítkovice 6:0
 
13 út 12.10.2021 Kometa Liberec 3:1
13 ne 10.10.2021 Sparta K. Vary 8:4
13 ne 10.10.2021 Plzeň Zlín 4:1
13 ne 10.10.2021 Č.Budějovice Vítkovice 1:2p
13 ne 10.10.2021 Ml. Boleslav Kladno 3:0
13 ne 10.10.2021 Litvínov Hr. Králové 3:4
13 ne 10.10.2021 Pardubice Olomouc 0:1p
 
12 pá 8.10.2021 K. Vary Č.Budějovice 3:5
12 pá 8.10.2021 Vítkovice Litvínov 1:4
12 pá 8.10.2021 Zlín Ml. Boleslav 0:4
12 pá 8.10.2021 Hr. Králové Kometa 3:0
12 pá 8.10.2021 Liberec Sparta 2:3sn
12 pá 8.10.2021 Kladno Plzeň 1:8
12 pá 8.10.2021 Olomouc Třinec 1:2
 
15 út 5.10.2021 Pardubice Zlín 5:1
 
14 út 5.10.2021 Liberec Č.Budějovice 3:2
 
11 ne 3.10.2021 Sparta Hr. Králové 2:3sn
11 ne 3.10.2021 Ml. Boleslav K. Vary 3:1
11 ne 3.10.2021 Plzeň Liberec 3:1
11 ne 3.10.2021 Třinec Zlín 2:1
11 ne 3.10.2021 Č.Budějovice Litvínov 0:3
11 ne 3.10.2021 Kometa Vítkovice 1:2
11 ne 3.10.2021 Pardubice Kladno 4:3sn
 
10 pá 1.10.2021 Třinec K. Vary 3:2p
10 pá 1.10.2021 Č.Budějovice Sparta 5:2
10 pá 1.10.2021 Litvínov Kometa 3:4
10 pá 1.10.2021 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:0
10 pá 1.10.2021 Liberec Pardubice 3:4
10 čt 30.9.2021 Kladno Olomouc 2:3
 
9 út 28.9.2021 Ml. Boleslav Litvínov 3:2sn
9 út 28.9.2021 Plzeň Hr. Králové 4:2
9 út 28.9.2021 Pardubice K. Vary 2:1
9 út 28.9.2021 Kometa Č.Budějovice 1:4
9 út 28.9.2021 Třinec Liberec 7:2
9 út 28.9.2021 Olomouc Zlín 4:2
9 út 28.9.2021 Sparta Vítkovice 3:1
 
8 ne 26.9.2021 Sparta Kometa 3:2p
8 ne 26.9.2021 Kladno Zlín 3:2p
8 ne 26.9.2021 Olomouc Liberec 3:1
8 ne 26.9.2021 Č.Budějovice Ml. Boleslav 1:6
8 ne 26.9.2021 Hr. Králové Pardubice 5:2
8 ne 26.9.2021 Litvínov Plzeň 2:5
 
7 pá 24.9.2021 Ml. Boleslav Vítkovice 4:1
7 pá 24.9.2021 Zlín K. Vary 0:3
7 pá 24.9.2021 Plzeň Kometa 5:6sn
7 pá 24.9.2021 Olomouc Hr. Králové 2:3
7 pá 24.9.2021 Pardubice Č.Budějovice 3:2
7 pá 24.9.2021 Kladno Třinec 4:3sn
7 čt 23.9.2021 Sparta Litvínov 6:4
 
6 st 22.9.2021 Hr. Králové Třinec 2:3
6 út 21.9.2021 K. Vary Kladno 7:4
6 út 21.9.2021 Č.Budějovice Plzeň 3:4p
6 út 21.9.2021 Litvínov Pardubice 4:7
6 út 21.9.2021 Liberec Zlín 3:4p
6 út 21.9.2021 Sparta Ml. Boleslav 3:1
 
5 ne 19.9.2021 Sparta Plzeň 4:3p
5 ne 19.9.2021 Kladno Litvínov 3:2
5 ne 19.9.2021 Zlín Hr. Králové 2:3sn
5 ne 19.9.2021 Třinec Kometa 2:3p
5 ne 19.9.2021 Olomouc K. Vary 3:2p
5 ne 19.9.2021 Ml. Boleslav Liberec 2:1
 
4 pá 17.9.2021 Zlín Vítkovice 3:6
4 pá 17.9.2021 Č.Budějovice Olomouc 5:2
4 pá 17.9.2021 Liberec Kladno 3:2
4 pá 17.9.2021 Hr. Králové K. Vary 3:2
4 pá 17.9.2021 Sparta Třinec 4:7
4 čt 16.9.2021 Plzeň Ml. Boleslav 2:4
4 čt 16.9.2021 Kometa Pardubice 3:2
 
3 út 14.9.2021 Pardubice Sparta 2:5
3 út 14.9.2021 Třinec Litvínov 4:3p
3 út 14.9.2021 K. Vary Liberec 2:3
3 út 14.9.2021 Zlín Č.Budějovice 3:4
3 út 14.9.2021 Ml. Boleslav Kometa 5:1
3 út 14.9.2021 Olomouc Plzeň 4:1
3 út 14.9.2021 Kladno Hr. Králové 0:3
 
2 ne 12.9.2021 K. Vary Vítkovice 4:1
2 ne 12.9.2021 Ml. Boleslav Pardubice 3:4
2 ne 12.9.2021 Kometa Zlín 3:2p
2 ne 12.9.2021 Č.Budějovice Kladno 7:5
2 ne 12.9.2021 Plzeň Třinec 3:2
2 ne 12.9.2021 Litvínov Liberec 3:2sn
 
1 pá 10.9.2021 Třinec Č.Budějovice 4:0
1 pá 10.9.2021 Zlín Litvínov 2:4
1 pá 10.9.2021 Liberec Hr. Králové 1:0
1 pá 10.9.2021 Pardubice Plzeň 4:0
1 pá 10.9.2021 Olomouc Ml. Boleslav 3:2p
1 pá 10.9.2021 Kladno Vítkovice 1:2
1 st 8.9.2021 K. Vary Kometa 4:3

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:03x
1:0pp1x
2:010x
2:114x
2:1pp5x
2:1sn1x
3:012x
3:117x
3:228x
3:2pp16x
3:2sn9x
4:06x
4:127x
4:215x
4:311x
4:3pp14x
4:3sn5x
5:03x
5:16x
5:29x
5:39x
5:45x
5:4pp1x
6:01x
6:15x
6:22x
6:34x
6:43x
6:5pp1x
7:02x
7:11x
7:21x
7:31x
7:42x
7:51x
7:6pp1x
8:41x
0:13x
0:1pp2x
0:24x
0:36x
0:43x
0:51x
0:61x
1:210x
1:2pp3x
1:2sn2x
1:36x
1:419x
1:54x
1:65x
1:81x
2:320x
2:3pp5x
2:3sn9x
2:410x
2:511x
2:61x
2:71x
2:91x
3:411x
3:4pp10x
3:4sn5x
3:51x
3:62x
3:81x
4:5pp2x
4:62x
4:72x
5:6pp1x
5:6sn1x
5:81x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.


Aktuality

30.11.2022

Malák si nezahraje 3 zápasy!

V sobotním utkání proti Slavii dostal trest 5 + do konce zápasu za faul kolenem. Po posouzení komisí ještě dodatečně dostává na 3 zápasy stopku. Nastoupit tak bude moci opět ve středu 7. 12. v Kolíně.

18.11.2022

Odchází obránce Pepa Zajíc.

Letos u nás odstartoval svoji druhou sezónu, ale tu již dohraje v Kolíně, kam se přesouvá do konce sezóny. Pepovi děkujeme za odvedenou práci a přejeme jen to nejlepší v Kolíně!

10.11.2022

Machač se z hostování nevrátí.

Forward Patrik Machač, který přišel do našeho týmu v létě se z měsíčního hostování v extraligovém Kladně už nevrátí zpátky. Děkujeme za odvedenou práci a přejeme hodě štěstí!

1.11.2022

V týmu končí Dubský.

S našim týmem se také rozloučil útočník Martin Dubský, kterému děkujeme odvedenou práci a přejeme hodně štěstí v novém týmu!


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Změna termínu s Porubou!

24.11.2022 | Marketing

Změna termínu s Porubou!

Z Litoměřic odlétáme se třemi body!

23.11.2022 | Vojtěch Ošlejšek

Z Litoměřic odlétáme se třemi body!

Góly

No foto

Asistence

No foto

Tomáš

Jáchym

16 asistencí

Body

No foto

Zápasy

No foto

Vilém

Burian

25 zápasů

Úspěšnost

No foto

Jan

Přecechtěl

100% úspěšnost