lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014

Výsledky Chance ligy

SEZONA:2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB HKM KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 ne 7.3.2021 K. Vary Hr. Králové 1:6
52 ne 7.3.2021 Kometa Pardubice 2:5
52 ne 7.3.2021 Sparta Ml. Boleslav 2:3
52 ne 7.3.2021 Č.Budějovice Třinec 0:4
52 ne 7.3.2021 Vítkovice Liberec 1:4
52 ne 7.3.2021 Zlín Litvínov 3:0
52 ne 7.3.2021 Plzeň Olomouc 9:1
 
51 pá 5.3.2021 Olomouc Vítkovice 0:4
51 pá 5.3.2021 Třinec Ml. Boleslav 3:4
51 pá 5.3.2021 Pardubice K. Vary 3:2p
51 pá 5.3.2021 Liberec Zlín 5:2
51 pá 5.3.2021 Sparta Kometa 5:0
51 pá 5.3.2021 Litvínov Č.Budějovice 7:3
51 pá 5.3.2021 Hr. Králové Plzeň 2:5
 
50 čt 4.3.2021 Třinec Litvínov 2:3
50 út 2.3.2021 Č.Budějovice Sparta 2:7
50 út 2.3.2021 Plzeň Zlín 7:0
50 út 2.3.2021 K. Vary Liberec 3:2
50 út 2.3.2021 Ml. Boleslav Hr. Králové 4:2
50 út 2.3.2021 Vítkovice Pardubice 5:3
50 út 2.3.2021 Kometa Olomouc 2:3p
 
49 ne 28.2.2021 Litvínov Ml. Boleslav 6:3
49 ne 28.2.2021 Zlín Vítkovice 4:6
49 ne 28.2.2021 Hr. Králové Kometa 1:4
49 ne 28.2.2021 Liberec Plzeň 2:1p
49 ne 28.2.2021 Pardubice Č.Budějovice 5:1
49 ne 28.2.2021 Olomouc K. Vary 4:3p
49 ne 28.2.2021 Sparta Třinec 4:2
 
48 pá 26.2.2021 Plzeň Vítkovice 3:1
48 pá 26.2.2021 Č.Budějovice Olomouc 1:2
48 pá 26.2.2021 Hr. Králové Třinec 3:2
48 pá 26.2.2021 Ml. Boleslav Pardubice 5:2
48 pá 26.2.2021 K. Vary Zlín 5:4p
48 pá 26.2.2021 Kometa Liberec 4:1
48 čt 25.2.2021 Sparta Litvínov 2:4
 
10 st 24.2.2021 Plzeň Liberec 4:3sn
 
19 út 23.2.2021 Olomouc Litvínov 1:2
 
7 út 23.2.2021 Vítkovice Ml. Boleslav 3:2
7 út 23.2.2021 Liberec Č.Budějovice 4:2
 
6 út 23.2.2021 Hr. Králové Pardubice 2:1
6 út 23.2.2021 Kometa K. Vary 3:1
 
5 út 23.2.2021 Zlín Třinec 2:3
 
47 ne 21.2.2021 Zlín Č.Budějovice 2:3
47 ne 21.2.2021 Liberec Třinec 0:4
47 ne 21.2.2021 Vítkovice K. Vary 5:2
47 ne 21.2.2021 Hr. Králové Sparta 1:4
47 ne 21.2.2021 Plzeň Kometa 0:1
47 ne 21.2.2021 Pardubice Litvínov 1:3
47 ne 21.2.2021 Olomouc Ml. Boleslav 1:4
 
46 pá 19.2.2021 Sparta Olomouc 0:3
46 pá 19.2.2021 Ml. Boleslav Vítkovice 1:2
46 pá 19.2.2021 Litvínov Hr. Králové 2:3
46 pá 19.2.2021 Č.Budějovice Liberec 2:5
46 pá 19.2.2021 K. Vary Plzeň 4:2
46 pá 19.2.2021 Kometa Zlín 9:3
46 pá 19.2.2021 Pardubice Třinec 2:6
 
45 st 17.2.2021 Třinec Plzeň 3:2
45 st 17.2.2021 Vítkovice Č.Budějovice 5:3
45 st 17.2.2021 Zlín Ml. Boleslav 3:2
45 st 17.2.2021 Olomouc Litvínov 4:3
45 st 17.2.2021 Liberec Sparta 2:5
45 st 17.2.2021 K. Vary Kometa 5:4sn
45 st 17.2.2021 Pardubice Hr. Králové 4:3
 
16 po 15.2.2021 Hr. Králové Zlín 1:0
16 po 15.2.2021 Ml. Boleslav Plzeň 4:2
16 po 15.2.2021 Sparta K. Vary 3:4sn
16 po 15.2.2021 Litvínov Liberec 1:2p
16 po 15.2.2021 Vítkovice Třinec 3:4
16 po 15.2.2021 Č.Budějovice Kometa 4:5
16 po 15.2.2021 Pardubice Olomouc 3:2p
 
10 út 9.2.2021 Sparta Třinec 3:2
10 út 9.2.2021 Č.Budějovice Pardubice 0:1
10 út 9.2.2021 Vítkovice Zlín 3:0
10 út 9.2.2021 K. Vary Olomouc 3:4p
10 út 9.2.2021 Ml. Boleslav Litvínov 3:2sn
10 út 9.2.2021 Kometa Hr. Králové 3:4
 
44 ne 7.2.2021 Třinec Zlín 5:2
44 ne 7.2.2021 Litvínov K. Vary 3:2p
44 ne 7.2.2021 Ml. Boleslav Liberec 1:2p
44 ne 7.2.2021 Sparta Pardubice 5:4sn
44 ne 7.2.2021 Plzeň Č.Budějovice 5:4p
44 ne 7.2.2021 Kometa Vítkovice 0:4
44 ne 7.2.2021 Hr. Králové Olomouc 3:2
 
43 pá 5.2.2021 Plzeň Litvínov 5:4
43 pá 5.2.2021 Zlín Pardubice 1:3
43 pá 5.2.2021 Olomouc Třinec 2:3
43 pá 5.2.2021 Vítkovice Sparta 1:2
43 pá 5.2.2021 K. Vary Č.Budějovice 1:6
43 pá 5.2.2021 Kometa Ml. Boleslav 3:5
43 čt 4.2.2021 Liberec Hr. Králové 3:1
 
42 út 2.2.2021 Třinec Vítkovice 7:1
42 út 2.2.2021 Sparta K. Vary 5:2
42 út 2.2.2021 Litvínov Liberec 1:6
42 út 2.2.2021 Hr. Králové Zlín 5:2
42 út 2.2.2021 Ml. Boleslav Plzeň 3:2
42 út 2.2.2021 Č.Budějovice Kometa 2:4
42 út 2.2.2021 Pardubice Olomouc 5:2
 
41 ne 31.1.2021 Č.Budějovice Ml. Boleslav 2:6
41 ne 31.1.2021 Liberec Olomouc 1:2
41 ne 31.1.2021 Třinec K. Vary 6:3
41 ne 31.1.2021 Plzeň Pardubice 3:0
41 ne 31.1.2021 Vítkovice Hr. Králové 3:4sn
41 ne 31.1.2021 Zlín Sparta 2:4
41 so 30.1.2021 Kometa Litvínov 3:4
 
40 pá 29.1.2021 Třinec Kometa 4:1
40 pá 29.1.2021 Olomouc Zlín 2:4
40 pá 29.1.2021 Hr. Králové Č.Budějovice 1:2sn
40 pá 29.1.2021 Vítkovice Litvínov 3:2
40 pá 29.1.2021 Ml. Boleslav K. Vary 1:3
40 pá 29.1.2021 Sparta Plzeň 4:0
40 čt 28.1.2021 Pardubice Liberec 1:2
 
7 út 26.1.2021 Plzeň K. Vary 2:0
 
1 út 26.1.2021 Litvínov Vítkovice 3:2
1 út 26.1.2021 Kometa Třinec 2:3
 
39 ne 24.1.2021 Pardubice Kometa 2:3
39 ne 24.1.2021 Litvínov Zlín 3:2
39 ne 24.1.2021 Olomouc Plzeň 3:4
39 ne 24.1.2021 Sparta Ml. Boleslav 3:2p
39 ne 24.1.2021 Liberec Vítkovice 3:2
39 ne 24.1.2021 Hr. Králové K. Vary 4:0
39 ne 24.1.2021 Třinec Č.Budějovice 9:7
 
38 pá 22.1.2021 Plzeň Hr. Králové 5:3
38 pá 22.1.2021 Zlín Liberec 2:3sn
38 pá 22.1.2021 Ml. Boleslav Třinec 3:2
38 pá 22.1.2021 Č.Budějovice Litvínov 3:4
38 pá 22.1.2021 Vítkovice Olomouc 2:1
38 pá 22.1.2021 Kometa Sparta 2:4
38 čt 21.1.2021 K. Vary Pardubice 3:4
 
37 st 20.1.2021 Litvínov Třinec 1:2
37 út 19.1.2021 Sparta Č.Budějovice 6:2
37 út 19.1.2021 Olomouc Kometa 2:1p
37 út 19.1.2021 Hr. Králové Ml. Boleslav 3:2sn
37 út 19.1.2021 Zlín Plzeň 2:0
37 út 19.1.2021 Liberec K. Vary 4:3
37 út 19.1.2021 Pardubice Vítkovice 3:0
 
36 ne 17.1.2021 K. Vary Olomouc 3:2
36 ne 17.1.2021 Ml. Boleslav Litvínov 2:3
36 ne 17.1.2021 Vítkovice Zlín 3:0
36 ne 17.1.2021 Plzeň Liberec 2:3p
36 ne 17.1.2021 Č.Budějovice Pardubice 1:2
36 ne 17.1.2021 Kometa Hr. Králové 1:2
36 ne 17.1.2021 Třinec Sparta 5:4sn
 
35 pá 15.1.2021 Olomouc Č.Budějovice 3:2
35 pá 15.1.2021 Třinec Hr. Králové 3:1
35 pá 15.1.2021 K. Vary Zlín 5:1
35 pá 15.1.2021 Litvínov Sparta 3:5
35 pá 15.1.2021 Vítkovice Plzeň 4:3
35 pá 15.1.2021 Pardubice Ml. Boleslav 2:1p
35 pá 15.1.2021 Liberec Kometa 2:3sn
 
12 út 12.1.2021 Plzeň Hr. Králové 1:4
12 út 12.1.2021 Vítkovice Olomouc 1:2
12 út 12.1.2021 K. Vary Pardubice 4:5
12 út 12.1.2021 Č.Budějovice Litvínov 4:3
12 út 12.1.2021 Zlín Liberec 4:3sn
12 út 12.1.2021 Ml. Boleslav Třinec 3:2
12 út 12.1.2021 Kometa Sparta 4:3p
 
34 ne 10.1.2021 Litvínov Pardubice 5:0
34 ne 10.1.2021 K. Vary Vítkovice 1:4
34 ne 10.1.2021 Ml. Boleslav Olomouc 4:2
34 ne 10.1.2021 Č.Budějovice Zlín 3:1
34 ne 10.1.2021 Sparta Hr. Králové 4:1
34 ne 10.1.2021 Kometa Plzeň 2:3p
34 ne 10.1.2021 Třinec Liberec 0:2
 
33 pá 8.1.2021 Třinec Pardubice 1:4
33 pá 8.1.2021 Olomouc Sparta 0:3
33 pá 8.1.2021 Vítkovice Ml. Boleslav 3:1
33 pá 8.1.2021 Plzeň K. Vary 4:3
33 pá 8.1.2021 Liberec Č.Budějovice 7:0
33 pá 8.1.2021 Hr. Králové Litvínov 3:1
33 čt 7.1.2021 Zlín Kometa 4:5
 
26 út 5.1.2021 Vítkovice Liberec 1:4
 
9 út 5.1.2021 Olomouc Č.Budějovice 3:2p
9 út 5.1.2021 Pardubice Ml. Boleslav 4:5sn
 
8 út 5.1.2021 Sparta Hr. Králové 3:0
 
7 út 5.1.2021 Zlín Kometa 0:3
 
5 út 5.1.2021 K. Vary Litvínov 4:6
 
6 po 4.1.2021 Plzeň Třinec 5:0
 
32 ne 3.1.2021 Č.Budějovice Vítkovice 4:3sn
32 ne 3.1.2021 Ml. Boleslav Zlín 0:1
32 ne 3.1.2021 Sparta Liberec 1:3
32 ne 3.1.2021 Hr. Králové Pardubice 3:2
32 ne 3.1.2021 Litvínov Olomouc 2:1p
32 ne 3.1.2021 Kometa K. Vary 3:0
32 ne 3.1.2021 Plzeň Třinec 3:4p
 
31 st 30.12.2020 Vítkovice Kometa 0:1
31 st 30.12.2020 K. Vary Litvínov 2:3p
31 st 30.12.2020 Č.Budějovice Plzeň 4:3p
31 st 30.12.2020 Olomouc Hr. Králové 2:3sn
31 st 30.12.2020 Pardubice Sparta 5:4
31 st 30.12.2020 Zlín Třinec 2:3p
31 st 30.12.2020 Liberec Ml. Boleslav 0:2
 
30 po 28.12.2020 Ml. Boleslav Kometa 3:0
30 po 28.12.2020 Olomouc Třinec 6:3
30 po 28.12.2020 Sparta Vítkovice 4:1
30 po 28.12.2020 Litvínov Plzeň 0:3
30 po 28.12.2020 Č.Budějovice K. Vary 3:4
30 po 28.12.2020 Pardubice Zlín 5:2
30 po 28.12.2020 Hr. Králové Liberec 2:3sn
 
29 so 26.12.2020 Liberec Litvínov 6:3
29 so 26.12.2020 Vítkovice Třinec 2:1sn
29 so 26.12.2020 Plzeň Ml. Boleslav 3:4sn
29 so 26.12.2020 Zlín Hr. Králové 1:2
29 so 26.12.2020 Olomouc Pardubice 3:5
29 so 26.12.2020 Kometa Č.Budějovice 10:4
29 st 23.12.2020 K. Vary Sparta 5:4p
 
28 út 22.12.2020 Hr. Králové Vítkovice 2:3p
28 út 22.12.2020 Sparta Zlín 10:0
28 út 22.12.2020 Ml. Boleslav Č.Budějovice 5:4
28 út 22.12.2020 Litvínov Kometa 2:1p
28 út 22.12.2020 Pardubice Plzeň 4:1
28 po 21.12.2020 Třinec K. Vary 3:4sn
28 po 21.12.2020 Olomouc Liberec 0:2
 
11 po 21.12.2020 Pardubice Vítkovice 4:3
 
6 po 21.12.2020 Ml. Boleslav Zlín 2:3p
 
2 po 21.12.2020 Litvínov Kometa 6:7sn
 
4 pá 18.12.2020 Třinec Olomouc 0:1
 
11 út 15.12.2020 Zlín Plzeň 2:1
11 út 15.12.2020 Sparta Č.Budějovice 2:1
11 út 15.12.2020 Liberec K. Vary 7:3
11 út 15.12.2020 Olomouc Kometa 1:4
11 út 15.12.2020 Hr. Králové Ml. Boleslav 3:4
 
8 út 15.12.2020 Litvínov Pardubice 1:2sn
 
3 út 15.12.2020 Třinec Vítkovice 6:0
 
27 ne 13.12.2020 K. Vary Ml. Boleslav 1:2sn
27 ne 13.12.2020 Vítkovice Litvínov 6:2
27 ne 13.12.2020 Liberec Pardubice 1:2
27 ne 13.12.2020 Plzeň Sparta 2:6
27 ne 13.12.2020 Č.Budějovice Hr. Králové 3:5
27 ne 13.12.2020 Zlín Olomouc 1:4
27 ne 13.12.2020 Kometa Třinec 1:3
 
26 so 12.12.2020 Zlín Litvínov 0:2
26 pá 11.12.2020 Plzeň Olomouc 1:2p
26 pá 11.12.2020 K. Vary Hr. Králové 3:4
26 pá 11.12.2020 Č.Budějovice Třinec 2:1p
 
5 pá 11.12.2020 Liberec Ml. Boleslav 3:2
 
4 pá 11.12.2020 Sparta Vítkovice 5:2
 
26 čt 10.12.2020 Kometa Pardubice 0:3
 
14 út 8.12.2020 Litvínov Vítkovice 1:0p
14 út 8.12.2020 Hr. Králové Č.Budějovice 6:1
 
9 út 8.12.2020 Zlín K. Vary 1:2p
9 út 8.12.2020 Liberec Kometa 2:1
 
8 út 8.12.2020 Ml. Boleslav Olomouc 6:1
 
7 út 8.12.2020 Třinec Pardubice 4:3
 
25 ne 6.12.2020 Třinec Ml. Boleslav 3:4sn
25 ne 6.12.2020 Litvínov Č.Budějovice 3:2
25 ne 6.12.2020 Hr. Králové Plzeň 1:5
25 ne 6.12.2020 Liberec Zlín 2:4
25 ne 6.12.2020 Sparta Kometa 6:1
25 ne 6.12.2020 Olomouc Vítkovice 3:2
25 ne 6.12.2020 Pardubice K. Vary 1:2sn
 
24 pá 4.12.2020 Plzeň Zlín 7:5
24 pá 4.12.2020 Třinec Litvínov 4:2
24 pá 4.12.2020 Ml. Boleslav Hr. Králové 5:2
24 pá 4.12.2020 K. Vary Liberec 4:3
24 pá 4.12.2020 Vítkovice Pardubice 1:5
24 pá 4.12.2020 Kometa Olomouc 5:1
24 čt 3.12.2020 Č.Budějovice Sparta 1:5
 
23 út 1.12.2020 Zlín Vítkovice 2:1
23 út 1.12.2020 Třinec Sparta 4:2
23 út 1.12.2020 Litvínov Ml. Boleslav 2:4
23 út 1.12.2020 Olomouc K. Vary 1:3
23 út 1.12.2020 Liberec Plzeň 3:6
23 út 1.12.2020 Hr. Králové Kometa 6:2
23 út 1.12.2020 Pardubice Č.Budějovice 3:2p
 
22 ne 29.11.2020 Zlín K. Vary 4:5
22 ne 29.11.2020 Ml. Boleslav Pardubice 3:2
22 ne 29.11.2020 Sparta Litvínov 2:3sn
22 ne 29.11.2020 Č.Budějovice Olomouc 2:4
22 ne 29.11.2020 Kometa Liberec 3:2
22 ne 29.11.2020 Třinec Hr. Králové 2:1
22 so 28.11.2020 Plzeň Vítkovice 6:3
 
21 pá 27.11.2020 Hr. Králové Sparta 1:2
21 pá 27.11.2020 Třinec Liberec 6:4
21 pá 27.11.2020 Zlín Č.Budějovice 2:3
21 pá 27.11.2020 Plzeň Kometa 1:2
21 pá 27.11.2020 K. Vary Vítkovice 2:1p
21 pá 27.11.2020 Olomouc Ml. Boleslav 0:3
21 pá 27.11.2020 Pardubice Litvínov 2:1
 
14 út 24.11.2020 Sparta Plzeň 1:3
14 út 24.11.2020 Ml. Boleslav K. Vary 11:4
14 út 24.11.2020 Pardubice Liberec 1:4
 
9 út 24.11.2020 Hr. Králové Třinec 0:3
 
8 út 24.11.2020 Č.Budějovice Zlín 1:4
 
6 út 24.11.2020 Litvínov Olomouc 4:3sn
 
5 út 24.11.2020 Kometa Vítkovice 2:3
 
20 ne 22.11.2020 K. Vary Plzeň 1:0
20 ne 22.11.2020 Sparta Olomouc 7:1
20 ne 22.11.2020 Ml. Boleslav Vítkovice 2:4
20 ne 22.11.2020 Pardubice Třinec 7:6p
20 ne 22.11.2020 Kometa Zlín 5:3
20 ne 22.11.2020 Č.Budějovice Liberec 2:3sn
 
7 ne 22.11.2020 Hr. Králové Litvínov 4:1
 
19 pá 20.11.2020 Třinec Plzeň 3:1
19 pá 20.11.2020 K. Vary Kometa 4:2
19 pá 20.11.2020 Zlín Ml. Boleslav 3:7
19 pá 20.11.2020 Vítkovice Č.Budějovice 0:7
 
7 pá 20.11.2020 Olomouc Sparta 4:1
 
3 pá 20.11.2020 Liberec Litvínov 1:2sn
 
19 čt 19.11.2020 Pardubice Hr. Králové 2:5
 
13 út 17.11.2020 Třinec Č.Budějovice 6:3
13 út 17.11.2020 Litvínov Zlín 1:0
13 út 17.11.2020 Ml. Boleslav Sparta 2:3p
13 út 17.11.2020 Liberec Vítkovice 0:3
13 út 17.11.2020 Hr. Králové K. Vary 0:4
13 út 17.11.2020 Pardubice Kometa 2:1
13 út 17.11.2020 Olomouc Plzeň 1:2p
 
18 ne 15.11.2020 Litvínov K. Vary 1:2
18 ne 15.11.2020 Ml. Boleslav Liberec 3:4p
18 ne 15.11.2020 Hr. Králové Olomouc 4:0
18 ne 15.11.2020 Vítkovice Kometa 2:3sn
18 ne 15.11.2020 Pardubice Sparta 1:3
18 ne 15.11.2020 Č.Budějovice Plzeň 1:5
18 ne 15.11.2020 Třinec Zlín 5:2
 
17 pá 13.11.2020 Vítkovice Sparta 5:4p
17 pá 13.11.2020 Třinec Olomouc 5:2
17 pá 13.11.2020 Plzeň Litvínov 2:1sn
17 pá 13.11.2020 Zlín Pardubice 3:2sn
17 pá 13.11.2020 Kometa Ml. Boleslav 3:2
17 pá 13.11.2020 Liberec Hr. Králové 4:1
17 st 11.11.2020 K. Vary Č.Budějovice 3:2
 
14 st 11.11.2020 Olomouc Zlín 1:4
 
8 st 11.11.2020 Liberec Třinec 1:3
 
4 st 11.11.2020 Ml. Boleslav Kometa 2:1
 
2 st 11.11.2020 Hr. Králové Vítkovice 3:2
 
15 po 9.11.2020 Zlín Sparta 4:6
15 po 9.11.2020 Liberec Olomouc 2:1
15 po 9.11.2020 Vítkovice Hr. Králové 2:1
15 po 9.11.2020 K. Vary Třinec 2:7
15 po 9.11.2020 Č.Budějovice Ml. Boleslav 1:2p
15 po 9.11.2020 Kometa Litvínov 2:4
15 po 9.11.2020 Plzeň Pardubice 5:2
 
14 so 7.11.2020 Třinec Kometa 4:3p
 
5 so 7.11.2020 Sparta Pardubice 7:1
 
4 so 7.11.2020 Litvínov Plzeň 1:4
4 so 7.11.2020 Č.Budějovice K. Vary 4:5
 
9 ne 11.10.2020 Litvínov Sparta 1:3
 
3 ne 11.10.2020 Kometa Č.Budějovice 4:3sn
 
8 pá 9.10.2020 Vítkovice K. Vary 2:3
8 pá 9.10.2020 Kometa Plzeň 3:7
 
3 út 6.10.2020 K. Vary Sparta 2:3
 
9 ne 4.10.2020 Vítkovice Plzeň 4:5p
 
6 pá 2.10.2020 Č.Budějovice Vítkovice 2:3p
6 pá 2.10.2020 Sparta Liberec 3:0
 
19 út 29.9.2020 Liberec Sparta 3:2
 
5 út 29.9.2020 Olomouc Hr. Králové 1:6
5 út 29.9.2020 Plzeň Č.Budějovice 4:2
 
26 ne 27.9.2020 Ml. Boleslav Sparta 4:2
 
4 ne 27.9.2020 Hr. Králové Liberec 4:3sn
4 ne 27.9.2020 Pardubice Zlín 0:2
 
3 pá 25.9.2020 Plzeň Ml. Boleslav 4:2
3 pá 25.9.2020 Zlín Hr. Králové 2:3
3 pá 25.9.2020 Olomouc Pardubice 3:2
 
11 út 22.9.2020 Litvínov Třinec 3:6
 
20 ne 20.9.2020 Litvínov Hr. Králové 2:4
 
2 ne 20.9.2020 Sparta Zlín 3:0
2 ne 20.9.2020 K. Vary Třinec 2:5
2 ne 20.9.2020 Ml. Boleslav Č.Budějovice 5:2
2 ne 20.9.2020 Pardubice Plzeň 3:2p
2 ne 20.9.2020 Olomouc Liberec 1:4
 
1 pá 18.9.2020 Plzeň Sparta 5:3
1 pá 18.9.2020 Zlín Olomouc 1:4
1 pá 18.9.2020 K. Vary Ml. Boleslav 3:2
1 pá 18.9.2020 Liberec Pardubice 7:1
1 čt 17.9.2020 Č.Budějovice Hr. Králové 1:5

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:03x
1:0pp1x
2:02x
2:112x
2:1pp7x
2:1sn2x
3:010x
3:18x
3:228x
3:2pp7x
3:2sn3x
4:03x
4:18x
4:212x
4:39x
4:3pp4x
4:3sn6x
5:03x
5:13x
5:214x
5:35x
5:43x
5:4pp4x
5:4sn3x
6:01x
6:13x
6:23x
6:36x
6:41x
7:02x
7:14x
7:32x
7:51x
7:6pp1x
9:11x
9:31x
9:71x
10:01x
10:41x
11:41x
0:15x
0:25x
0:38x
0:45x
0:71x
1:215x
1:2pp6x
1:2sn5x
1:310x
1:416x
1:55x
1:64x
2:314x
2:3pp9x
2:3sn7x
2:411x
2:56x
2:63x
2:72x
3:410x
3:4pp3x
3:4sn5x
3:54x
3:62x
3:72x
4:55x
4:5pp1x
4:5sn1x
4:63x
6:7sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.


Aktuality

16.8.2021

Liptovský Mikuláš zrušen!

Příští týden měli Jestřábi doma odehrát tři po sobě jdoucí přípravná utkání. Ovšem první dva se slovenským soupeřem se bohužel ruší.

5.2.2021

Komínek končí!

Tomáš Komínek po vzájemné dohodě v týmu končí. Místo něj přichází na zkoušku do konce února mladý obránce Mario Kellner. Tome, děkujeme a ať se ti daří! Mário, vítej!

23.1.2021

Brankář Marek Micka Jestřábem

Prostějovský odchovanec Marek Micka, který působil v plzeňské juniorce, podepsal smlouvu s Jestřábi do konce sezony. Marku, vítej doma a hodně štěstí!!!

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Tisková konference před novou sezónou.

10.09.2021 | Eva Reiterová

Tisková konference před novou sezónou.

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost

×
Dnes v 17:30 | Muži
AZ Havířov
LHK Jestřábi Prostějov