lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014

Výsledky Chance ligy

SEZONA:2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny HKM KLA KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 pá 6.3.2020 Třinec Plzeň 3:0
52 pá 6.3.2020 Kometa Pardubice 0:2
52 pá 6.3.2020 K. Vary Liberec 3:5
52 pá 6.3.2020 Ml. Boleslav Zlín 3:0
52 pá 6.3.2020 Hr. Králové Vítkovice 5:2
52 pá 6.3.2020 Sparta Olomouc 3:2sn
52 pá 6.3.2020 Litvínov Kladno 6:2
 
51 út 3.3.2020 Vítkovice K. Vary 8:2
51 út 3.3.2020 Olomouc Litvínov 3:1
51 út 3.3.2020 Plzeň Kometa 3:2
51 út 3.3.2020 Liberec Třinec 0:4
51 út 3.3.2020 Kladno Ml. Boleslav 3:2
51 út 3.3.2020 Zlín Hr. Králové 3:2
51 út 3.3.2020 Pardubice Sparta 1:2p
 
50 ne 1.3.2020 Třinec Pardubice 2:3
50 ne 1.3.2020 Kometa Kladno 1:2
50 ne 1.3.2020 Litvínov Vítkovice 4:0
50 ne 1.3.2020 Hr. Králové Olomouc 0:4
50 ne 1.3.2020 Sparta Zlín 5:1
50 ne 1.3.2020 Ml. Boleslav K. Vary 4:3p
50 ne 1.3.2020 Plzeň Liberec 4:2
 
49 pá 28.2.2020 Zlín Litvínov 4:3p
49 pá 28.2.2020 K. Vary Hr. Králové 4:3sn
49 pá 28.2.2020 Vítkovice Ml. Boleslav 2:3sn
49 pá 28.2.2020 Kometa Liberec 3:2
49 pá 28.2.2020 Olomouc Třinec 1:2
49 pá 28.2.2020 Pardubice Plzeň 3:1
49 čt 27.2.2020 Kladno Sparta 4:2
 
48 út 25.2.2020 Třinec Zlín 2:1sn
48 ne 23.2.2020 Litvínov K. Vary 6:4
48 ne 23.2.2020 Ml. Boleslav Hr. Králové 3:2sn
48 ne 23.2.2020 Plzeň Kladno 8:5
48 ne 23.2.2020 Kometa Olomouc 2:4
48 ne 23.2.2020 Pardubice Liberec 1:4
48 út 4.2.2020 Sparta Vítkovice 4:2
 
47 so 22.2.2020 Zlín Kometa 3:5
47 pá 21.2.2020 K. Vary Třinec 2:6
47 pá 21.2.2020 Vítkovice Plzeň 3:1
47 pá 21.2.2020 Olomouc Liberec 2:1
47 pá 21.2.2020 Kladno Pardubice 2:5
47 pá 21.2.2020 Hr. Králové Litvínov 4:5sn
47 út 18.2.2020 Sparta Ml. Boleslav 6:2
 
46 út 18.2.2020 Kometa Hr. Králové 2:1
46 ne 16.2.2020 Třinec Vítkovice 2:3
46 ne 16.2.2020 Litvínov Ml. Boleslav 2:3sn
46 ne 16.2.2020 Liberec Kladno 5:4
46 ne 16.2.2020 Plzeň Olomouc 3:0
46 ne 16.2.2020 Sparta K. Vary 6:3
46 ne 16.2.2020 Pardubice Zlín 3:2
 
45 so 15.2.2020 Ml. Boleslav Plzeň 3:1
45 pá 14.2.2020 Třinec Hr. Králové 6:0
45 pá 14.2.2020 Zlín Liberec 2:4
45 pá 14.2.2020 K. Vary Kometa 9:1
45 pá 14.2.2020 Vítkovice Pardubice 3:5
45 pá 14.2.2020 Olomouc Kladno 4:0
45 so 4.1.2020 Litvínov Sparta 2:3
 
44 st 12.2.2020 Třinec Ml. Boleslav 4:6
44 st 12.2.2020 Kladno Zlín 2:3
44 st 12.2.2020 Kometa Vítkovice 2:5
44 st 12.2.2020 Liberec Litvínov 5:4p
44 st 12.2.2020 Sparta Hr. Králové 2:3
44 út 11.2.2020 Plzeň K. Vary 3:1
44 út 14.1.2020 Pardubice Olomouc 3:2sn
 
43 ne 2.2.2020 Hr. Králové Pardubice 3:4
43 ne 2.2.2020 Litvínov Třinec 2:3
43 ne 2.2.2020 K. Vary Olomouc 2:4
43 ne 2.2.2020 Zlín Plzeň 4:0
43 ne 2.2.2020 Vítkovice Kladno 3:0
43 ne 2.2.2020 Sparta Kometa 4:3p
43 ne 2.2.2020 Ml. Boleslav Liberec 4:1
 
42 pá 31.1.2020 Třinec Sparta 5:1
42 pá 31.1.2020 Olomouc Zlín 3:1
42 pá 31.1.2020 Plzeň Hr. Králové 2:3sn
42 pá 31.1.2020 Pardubice Litvínov 1:2
42 pá 31.1.2020 Kometa Ml. Boleslav 2:1sn
42 pá 31.1.2020 Liberec Vítkovice 1:2sn
42 pá 31.1.2020 Kladno K. Vary 4:5p
 
41 st 29.1.2020 Sparta Liberec 2:6
41 út 28.1.2020 Litvínov Plzeň 5:1
41 út 28.1.2020 Ml. Boleslav Olomouc 3:0
41 út 28.1.2020 Vítkovice Zlín 1:0
41 út 28.1.2020 K. Vary Pardubice 2:3sn
41 út 28.1.2020 Kometa Třinec 1:0
41 út 28.1.2020 Hr. Králové Kladno 4:1
 
40 ne 26.1.2020 Pardubice Ml. Boleslav 2:3p
40 ne 26.1.2020 Kometa Litvínov 4:3sn
40 ne 26.1.2020 Kladno Třinec 1:2
40 ne 26.1.2020 Liberec Hr. Králové 5:1
40 ne 26.1.2020 Plzeň Sparta 6:3
40 ne 26.1.2020 Zlín K. Vary 5:6p
40 ne 26.1.2020 Olomouc Vítkovice 4:5sn
 
39 pá 24.1.2020 Plzeň Třinec 5:2
39 pá 24.1.2020 Vítkovice Hr. Králové 1:4
39 pá 24.1.2020 Olomouc Sparta 4:1
39 pá 24.1.2020 Kladno Litvínov 3:5
39 pá 24.1.2020 Pardubice Kometa 4:2
39 pá 24.1.2020 Liberec K. Vary 2:3
39 pá 24.1.2020 Zlín Ml. Boleslav 4:1
 
38 ne 19.1.2020 Třinec Liberec 4:3
38 ne 19.1.2020 Kometa Plzeň 5:2
38 ne 19.1.2020 Litvínov Olomouc 1:3
38 ne 19.1.2020 Vítkovice K. Vary 0:3
38 ne 19.1.2020 Hr. Králové Zlín 4:2
38 ne 19.1.2020 Sparta Pardubice 2:1p
38 ne 19.1.2020 Ml. Boleslav Kladno 5:2
 
37 so 18.1.2020 Zlín Sparta 4:1
37 pá 17.1.2020 K. Vary Ml. Boleslav 2:4
37 pá 17.1.2020 Vítkovice Litvínov 5:3
37 pá 17.1.2020 Olomouc Hr. Králové 2:0
37 pá 17.1.2020 Liberec Plzeň 7:1
37 pá 17.1.2020 Pardubice Třinec 2:3
37 pá 17.1.2020 Kladno Kometa 5:1
 
36 ne 12.1.2020 Třinec Olomouc 2:3sn
36 ne 12.1.2020 Litvínov Zlín 2:6
36 ne 12.1.2020 Hr. Králové K. Vary 5:0
36 ne 12.1.2020 Sparta Kladno 4:8
36 ne 12.1.2020 Liberec Kometa 5:0
36 ne 12.1.2020 Plzeň Pardubice 5:0
36 so 11.1.2020 Ml. Boleslav Vítkovice 6:3
 
35 pá 10.1.2020 Zlín Třinec 2:4
35 pá 10.1.2020 K. Vary Litvínov 3:2p
35 pá 10.1.2020 Olomouc Kometa 1:2
35 pá 10.1.2020 Liberec Pardubice 5:2
35 pá 10.1.2020 Kladno Plzeň 1:3
35 pá 10.1.2020 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:3p
35 pá 10.1.2020 Sparta Vítkovice 5:3
 
34 út 25.2.2020 Litvínov Hr. Králové 2:3
34 út 7.1.2020 Sparta Ml. Boleslav 3:2sn
34 ne 5.1.2020 Kometa Zlín 2:3sn
34 ne 5.1.2020 K. Vary Třinec 1:2p
34 ne 5.1.2020 Liberec Olomouc 4:1
34 ne 5.1.2020 Plzeň Vítkovice 6:4
34 ne 5.1.2020 Pardubice Kladno 3:4p
 
33 pá 3.1.2020 Zlín Pardubice 4:1
33 pá 3.1.2020 Kladno Liberec 2:0
33 pá 3.1.2020 Olomouc Plzeň 2:3sn
33 pá 3.1.2020 Hr. Králové Kometa 2:1p
33 čt 2.1.2020 K. Vary Sparta 3:5
33 út 3.12.2019 Ml. Boleslav Litvínov 4:6
33 út 17.9.2019 Vítkovice Třinec 4:3
 
32 po 30.12.2019 Plzeň Ml. Boleslav 3:2sn
32 po 30.12.2019 Kometa K. Vary 9:1
32 po 30.12.2019 Liberec Zlín 2:1
32 po 30.12.2019 Pardubice Vítkovice 2:4
32 po 30.12.2019 Kladno Olomouc 3:4p
32 po 30.12.2019 Sparta Litvínov 8:4
32 út 22.10.2019 Hr. Králové Třinec 1:0sn
 
31 st 22.1.2020 Ml. Boleslav Třinec 1:2
31 so 28.12.2019 Kometa Vítkovice 3:1
31 so 28.12.2019 Zlín Kladno 6:0
31 so 28.12.2019 Litvínov Liberec 3:4
31 so 28.12.2019 K. Vary Plzeň 4:3p
31 so 28.12.2019 Hr. Králové Sparta 5:2
31 so 28.12.2019 Olomouc Pardubice 1:2
 
30 st 19.2.2020 Litvínov Třinec 5:2
30 čt 26.12.2019 Liberec Ml. Boleslav 2:0
30 čt 26.12.2019 Plzeň Zlín 2:4
30 čt 26.12.2019 Olomouc K. Vary 4:2
30 čt 26.12.2019 Pardubice Hr. Králové 1:4
30 čt 26.12.2019 Kometa Sparta 5:3
30 čt 26.12.2019 Kladno Vítkovice 2:1
 
29 út 21.1.2020 Vítkovice Liberec 3:7
29 ne 22.12.2019 K. Vary Kladno 3:1
29 ne 22.12.2019 Litvínov Pardubice 4:3sn
29 ne 22.12.2019 Zlín Olomouc 8:6
29 ne 22.12.2019 Sparta Třinec 3:2
29 ne 22.12.2019 Ml. Boleslav Kometa 5:4p
29 ne 22.12.2019 Hr. Králové Plzeň 0:3
 
28 pá 20.12.2019 Plzeň Litvínov 6:2
28 pá 20.12.2019 Kladno Hr. Králové 3:1
28 pá 20.12.2019 Zlín Vítkovice 3:2p
28 pá 20.12.2019 Pardubice K. Vary 5:6p
28 pá 20.12.2019 Liberec Sparta 4:1
28 pá 20.12.2019 Olomouc Ml. Boleslav 3:2sn
28 po 16.12.2019 Třinec Kometa 1:4
 
27 st 18.12.2019 Třinec Kladno 2:1sn
27 st 18.12.2019 Litvínov Kometa 5:2
27 st 18.12.2019 Vítkovice Olomouc 5:3
27 st 18.12.2019 K. Vary Zlín 3:2sn
27 st 18.12.2019 Hr. Králové Liberec 2:3sn
27 st 18.12.2019 Sparta Plzeň 2:1p
27 út 17.12.2019 Ml. Boleslav Pardubice 4:1
 
26 ne 8.12.2019 Třinec Plzeň 5:2
26 ne 8.12.2019 Litvínov Kladno 4:1
26 ne 8.12.2019 Hr. Králové Vítkovice 0:2
26 ne 8.12.2019 Ml. Boleslav Zlín 3:6
26 ne 8.12.2019 Sparta Olomouc 1:2
26 ne 8.12.2019 K. Vary Liberec 3:2sn
26 ne 8.12.2019 Pardubice Kometa 6:2
 
25 so 7.12.2019 Pardubice Sparta 4:3
25 pá 6.12.2019 Plzeň Kometa 4:2
25 pá 6.12.2019 Zlín Hr. Králové 0:4
25 pá 6.12.2019 K. Vary Vítkovice 9:1
25 pá 6.12.2019 Olomouc Litvínov 3:1
25 pá 6.12.2019 Kladno Ml. Boleslav 3:1
25 pá 6.12.2019 Liberec Třinec 5:0
 
24 út 14.1.2020 Plzeň Liberec 3:2
24 ne 1.12.2019 Třinec Pardubice 7:0
24 ne 1.12.2019 Litvínov Vítkovice 6:2
24 ne 1.12.2019 Hr. Králové Olomouc 2:1
24 ne 1.12.2019 Sparta Zlín 2:1p
24 ne 1.12.2019 Ml. Boleslav K. Vary 4:2
24 ne 1.12.2019 Kometa Kladno 4:1
 
23 pá 29.11.2019 Zlín Litvínov 3:1
23 pá 29.11.2019 K. Vary Hr. Králové 2:3p
23 pá 29.11.2019 Olomouc Třinec 3:1
23 pá 29.11.2019 Kladno Sparta 2:4
23 pá 29.11.2019 Pardubice Plzeň 4:3p
23 čt 28.11.2019 Vítkovice Ml. Boleslav 3:7
23 čt 28.11.2019 Liberec Kometa 3:2
 
22 st 27.11.2019 Vítkovice Sparta 1:3
22 út 26.11.2019 Třinec Zlín 4:5sn
22 út 26.11.2019 Plzeň Kladno 3:1
22 út 26.11.2019 Ml. Boleslav Hr. Králové 1:0
22 út 26.11.2019 Litvínov K. Vary 2:1
22 út 26.11.2019 Kometa Olomouc 4:3
22 út 26.11.2019 Liberec Pardubice 3:2sn
 
21 ne 24.11.2019 Ml. Boleslav Sparta 0:1sn
21 ne 24.11.2019 Třinec K. Vary 1:6
21 ne 24.11.2019 Vítkovice Plzeň 0:5
21 ne 24.11.2019 Kladno Pardubice 3:2
21 ne 24.11.2019 Hr. Králové Litvínov 6:2
21 ne 24.11.2019 Olomouc Liberec 1:3
21 st 13.11.2019 Zlín Kometa 5:4
 
20 pá 22.11.2019 Plzeň Olomouc 0:3
20 pá 22.11.2019 Litvínov Ml. Boleslav 2:5
20 pá 22.11.2019 Pardubice Zlín 0:2
20 pá 22.11.2019 Liberec Kladno 2:1
20 pá 22.11.2019 Kometa Hr. Králové 3:2p
20 čt 21.11.2019 Třinec Vítkovice 2:1
20 st 23.10.2019 Sparta K. Vary 5:1
 
19 ne 17.11.2019 Hr. Králové Třinec 1:4
19 ne 17.11.2019 Kometa K. Vary 2:7
19 ne 17.11.2019 Zlín Liberec 3:4
19 ne 17.11.2019 Litvínov Sparta 3:4p
19 ne 17.11.2019 Ml. Boleslav Plzeň 4:3p
19 ne 17.11.2019 Vítkovice Pardubice 3:2sn
19 ne 17.11.2019 Olomouc Kladno 1:3
 
18 pá 15.11.2019 Třinec Ml. Boleslav 3:0
18 pá 15.11.2019 Plzeň K. Vary 4:3
18 pá 15.11.2019 Liberec Litvínov 6:1
18 pá 15.11.2019 Vítkovice Kometa 4:3sn
18 pá 15.11.2019 Pardubice Olomouc 1:2p
18 pá 15.11.2019 Kladno Zlín 1:0
18 pá 15.11.2019 Sparta Hr. Králové 2:1
 
17 ne 3.11.2019 Zlín Plzeň 1:2
17 ne 3.11.2019 K. Vary Olomouc 2:3
17 ne 3.11.2019 Sparta Kometa 5:4
17 ne 3.11.2019 Vítkovice Kladno 3:4p
17 ne 3.11.2019 Hr. Králové Pardubice 2:5
17 so 2.11.2019 Třinec Litvínov 2:0
17 so 2.11.2019 Ml. Boleslav Liberec 1:2
 
16 pá 1.11.2019 Liberec Vítkovice 3:2
16 pá 1.11.2019 Třinec Sparta 2:3
16 pá 1.11.2019 Plzeň Hr. Králové 4:1
16 pá 1.11.2019 Kometa Ml. Boleslav 0:3
16 pá 1.11.2019 Kladno K. Vary 4:2
16 pá 1.11.2019 Pardubice Litvínov 3:4
16 pá 1.11.2019 Olomouc Zlín 3:5
 
15 út 19.11.2019 Třinec Kometa 6:3
15 út 29.10.2019 K. Vary Pardubice 8:0
15 út 29.10.2019 Ml. Boleslav Olomouc 5:1
15 út 29.10.2019 Litvínov Plzeň 1:3
15 út 29.10.2019 Vítkovice Zlín 4:3sn
15 út 29.10.2019 Hr. Králové Kladno 2:1p
15 út 29.10.2019 Sparta Liberec 0:2
 
14 ne 27.10.2019 Plzeň Sparta 2:3sn
14 ne 27.10.2019 Zlín K. Vary 1:4
14 ne 27.10.2019 Liberec Hr. Králové 2:3
14 ne 27.10.2019 Kometa Litvínov 4:3sn
14 ne 27.10.2019 Olomouc Vítkovice 3:4p
14 ne 27.10.2019 Pardubice Ml. Boleslav 1:2
14 ne 27.10.2019 Kladno Třinec 1:7
 
13 so 26.10.2019 Plzeň Třinec 6:1
13 pá 25.10.2019 Zlín Ml. Boleslav 4:0
13 pá 25.10.2019 Vítkovice Hr. Králové 3:2sn
13 pá 25.10.2019 Olomouc Sparta 0:4
13 pá 25.10.2019 Kometa Pardubice 5:1
13 pá 25.10.2019 Kladno Litvínov 2:3p
13 pá 25.10.2019 Liberec K. Vary 0:4
 
12 ne 20.10.2019 K. Vary Vítkovice 4:1
12 ne 20.10.2019 Sparta Pardubice 2:1p
12 ne 20.10.2019 Ml. Boleslav Kladno 6:3
12 ne 20.10.2019 Třinec Liberec 5:2
12 ne 20.10.2019 Hr. Králové Zlín 5:6
12 ne 20.10.2019 Litvínov Olomouc 3:4
12 so 19.10.2019 Kometa Plzeň 3:1
 
11 út 25.2.2020 Liberec Plzeň 4:1
11 út 22.10.2019 Kladno Kometa 2:3
11 pá 18.10.2019 Vítkovice Litvínov 2:0
11 pá 18.10.2019 K. Vary Ml. Boleslav 5:3
11 pá 18.10.2019 Olomouc Hr. Králové 0:2
11 pá 18.10.2019 Pardubice Třinec 5:2
11 út 8.10.2019 Zlín Sparta 1:6
 
10 st 13.11.2019 Sparta Kladno 6:2
10 ne 13.10.2019 Hr. Králové K. Vary 1:3
10 ne 13.10.2019 Ml. Boleslav Vítkovice 5:3
10 ne 13.10.2019 Plzeň Pardubice 5:3
10 ne 13.10.2019 Kometa Liberec 7:4
10 ne 13.10.2019 Litvínov Zlín 5:1
10 út 24.9.2019 Třinec Olomouc 7:3
 
9 so 12.10.2019 Olomouc Kometa 1:3
9 pá 11.10.2019 Zlín Třinec 2:5
9 pá 11.10.2019 Vítkovice Sparta 1:5
9 pá 11.10.2019 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:0
9 pá 11.10.2019 Pardubice Liberec 3:2
9 pá 11.10.2019 Kladno Plzeň 7:5
9 st 9.10.2019 K. Vary Litvínov 4:3p
 
8 ne 6.10.2019 Třinec K. Vary 4:3p
8 ne 6.10.2019 Liberec Olomouc 2:0
8 ne 6.10.2019 Plzeň Vítkovice 4:1
8 ne 6.10.2019 Kometa Zlín 0:7
8 ne 6.10.2019 Litvínov Hr. Králové 6:5
8 ne 6.10.2019 Pardubice Kladno 3:2
8 ne 6.10.2019 Ml. Boleslav Sparta 1:2p
 
7 so 5.10.2019 Kladno Liberec 5:3
7 pá 4.10.2019 Ml. Boleslav Litvínov 5:1
7 pá 4.10.2019 K. Vary Sparta 2:5
7 pá 4.10.2019 Zlín Pardubice 4:3
7 pá 4.10.2019 Olomouc Plzeň 0:4
7 pá 4.10.2019 Hr. Králové Kometa 2:3
7 čt 3.10.2019 Vítkovice Třinec 4:6
 
6 út 15.10.2019 Sparta Litvínov 5:4p
6 út 1.10.2019 K. Vary Kometa 3:4
6 ne 29.9.2019 Třinec Hr. Králové 4:0
6 ne 29.9.2019 Plzeň Ml. Boleslav 1:4
6 ne 29.9.2019 Liberec Zlín 6:4
6 ne 29.9.2019 Kladno Olomouc 4:3p
6 ne 29.9.2019 Pardubice Vítkovice 2:3
 
5 so 28.9.2019 K. Vary Plzeň 0:3
5 pá 27.9.2019 Vítkovice Kometa 0:3
5 pá 27.9.2019 Zlín Kladno 1:2
5 pá 27.9.2019 Ml. Boleslav Třinec 4:3
5 pá 27.9.2019 Litvínov Liberec 4:5
5 pá 27.9.2019 Olomouc Pardubice 3:1
5 pá 27.9.2019 Hr. Králové Sparta 4:2
 
4 ne 22.9.2019 Třinec Litvínov 3:2
4 ne 22.9.2019 Kladno Vítkovice 2:3p
4 ne 22.9.2019 Liberec Ml. Boleslav 4:3
4 ne 22.9.2019 Plzeň Zlín 5:4
4 ne 22.9.2019 Olomouc K. Vary 3:2
4 ne 22.9.2019 Kometa Sparta 2:0
4 ne 22.9.2019 Pardubice Hr. Králové 1:2
 
3 pá 20.9.2019 Zlín Olomouc 1:4
3 pá 20.9.2019 Litvínov Pardubice 1:2
3 pá 20.9.2019 Ml. Boleslav Kometa 3:2p
3 pá 20.9.2019 K. Vary Kladno 7:4
3 pá 20.9.2019 Vítkovice Liberec 4:5sn
3 pá 20.9.2019 Hr. Králové Plzeň 6:5
3 čt 19.9.2019 Sparta Třinec 4:2
 
2 ne 15.9.2019 Kladno Hr. Králové 2:5
2 ne 15.9.2019 Kometa Třinec 2:1sn
2 ne 15.9.2019 Liberec Sparta 8:7p
2 ne 15.9.2019 Plzeň Litvínov 2:0
2 ne 15.9.2019 Pardubice K. Vary 2:5
2 ne 15.9.2019 Olomouc Ml. Boleslav 1:2p
2 ne 15.9.2019 Zlín Vítkovice 2:3
 
1 so 14.9.2019 Hr. Králové Liberec 3:6
1 pá 13.9.2019 Třinec Kladno 6:2
1 pá 13.9.2019 Litvínov Kometa 2:1
1 pá 13.9.2019 Ml. Boleslav Pardubice 4:1
1 pá 13.9.2019 K. Vary Zlín 2:1
1 pá 13.9.2019 Vítkovice Olomouc 1:2p
1 čt 12.9.2019 Sparta Plzeň 7:6p

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:04x
1:0sn1x
2:09x
2:111x
2:1pp6x
2:1sn4x
3:06x
3:116x
3:214x
3:2pp4x
3:2sn11x
4:05x
4:116x
4:211x
4:38x
4:3pp9x
4:3sn6x
5:04x
5:110x
5:211x
5:38x
5:44x
5:4pp3x
6:02x
6:12x
6:28x
6:35x
6:43x
6:52x
7:01x
7:11x
7:31x
7:42x
7:51x
7:6pp1x
8:01x
8:21x
8:41x
8:51x
8:61x
8:7pp1x
9:13x
0:1sn1x
0:25x
0:36x
0:46x
0:51x
0:71x
1:214x
1:2pp6x
1:2sn1x
1:38x
1:48x
1:51x
1:62x
1:71x
2:316x
2:3pp5x
2:3sn9x
2:48x
2:58x
2:63x
2:71x
3:46x
3:4pp5x
3:56x
3:62x
3:72x
4:51x
4:5pp1x
4:5sn4x
4:63x
4:81x
5:61x
5:6pp2x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.


Aktuality

5.2.2021

Komínek končí!

Tomáš Komínek po vzájemné dohodě v týmu končí. Místo něj přichází na zkoušku do konce února mladý obránce Mario Kellner. Tome, děkujeme a ať se ti daří! Mário, vítej!

23.1.2021

Brankář Marek Micka Jestřábem

Prostějovský odchovanec Marek Micka, který působil v plzeňské juniorce, podepsal smlouvu s Jestřábi do konce sezony. Marku, vítej doma a hodně štěstí!!!

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!

4.1.2021

Obránce Aleš Sova mění angažmá

Obránce Aleš Sova po vzájemné dohodě s klubem v týmu končí. Stěhuje se do dánské nejvyšší soutěže do týmu Odense Bulldogs. Aleši děkujeme, a ať se ti v novém působišti daří!!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

No foto

Petr

Mrázek

20 branek

Asistence

No foto

David

Bartoš

22 asistencí

Body

No foto

Petr

Mrázek

40 bodů

Zápasy

No foto

Tomáš

Jandus

30 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

90,46% úspěšnost