lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014

Výsledky Chance ligy

SEZONA:2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CHM HKM KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
37 ne 20.1.2019 Pardubice Olomouc 6:2
37 ne 20.1.2019 Litvínov Sparta 1:4
37 ne 20.1.2019 Třinec Plzeň 5:6sn
37 ne 20.1.2019 K. Vary Chomutov 2:3
37 ne 20.1.2019 Zlín Ml. Boleslav 4:1
37 ne 20.1.2019 Kometa Liberec 1:2
37 ne 20.1.2019 Hr. Králové Vítkovice 3:1
 
36 pá 18.1.2019 Vítkovice Kometa 4:1
36 pá 18.1.2019 Plzeň Hr. Králové 4:0
36 pá 18.1.2019 K. Vary Sparta 1:4
36 pá 18.1.2019 Chomutov Zlín 1:4
36 pá 18.1.2019 Ml. Boleslav Olomouc 1:4
36 pá 18.1.2019 Pardubice Třinec 2:5
36 pá 18.1.2019 Liberec Litvínov 2:3
 
29 út 15.1.2019 Třinec K. Vary 4:3p
 
35 ne 13.1.2019 Chomutov Ml. Boleslav 3:5
35 ne 13.1.2019 Hr. Králové Liberec 3:1
35 ne 13.1.2019 Zlín Pardubice 5:1
35 ne 13.1.2019 Vítkovice K. Vary 4:1
35 ne 13.1.2019 Olomouc Plzeň 0:4
35 ne 13.1.2019 Kometa Litvínov 3:5
35 ne 13.1.2019 Třinec Sparta 2:1
 
34 so 12.1.2019 Vítkovice Třinec 3:2
34 pá 11.1.2019 Litvínov Hr. Králové 1:2
34 pá 11.1.2019 Plzeň Ml. Boleslav 2:3p
34 pá 11.1.2019 Kometa K. Vary 3:1
34 pá 11.1.2019 Liberec Olomouc 5:1
34 pá 11.1.2019 Pardubice Chomutov 2:3sn
34 pá 11.1.2019 Sparta Zlín 3:2
 
40 st 9.1.2019 Vítkovice Pardubice 4:1
 
42 út 8.1.2019 Kometa Olomouc 4:3sn
 
33 ne 6.1.2019 Třinec Litvínov 4:1
33 ne 6.1.2019 Chomutov Vítkovice 4:2
33 ne 6.1.2019 Zlín Plzeň 2:3p
33 ne 6.1.2019 K. Vary Liberec 2:3sn
33 ne 6.1.2019 Ml. Boleslav Pardubice 1:0
33 ne 6.1.2019 Olomouc Sparta 0:3
33 ne 6.1.2019 Kometa Hr. Králové 4:5sn
 
32 so 5.1.2019 Liberec Ml. Boleslav 4:1
32 pá 4.1.2019 Vítkovice Zlín 6:1
32 pá 4.1.2019 Plzeň Pardubice 11:1
32 pá 4.1.2019 Litvínov Olomouc 1:4
32 pá 4.1.2019 Hr. Králové K. Vary 3:2
32 pá 4.1.2019 Kometa Třinec 4:1
32 st 2.1.2019 Sparta Chomutov 3:4
 
31 ne 30.12.2018 Sparta Ml. Boleslav 1:0
31 ne 30.12.2018 Zlín Liberec 2:4
31 ne 30.12.2018 Chomutov Plzeň 2:3
31 ne 30.12.2018 Olomouc Vítkovice 2:5
31 ne 30.12.2018 Pardubice Kometa 1:4
31 ne 30.12.2018 K. Vary Litvínov 2:3
 
30 so 29.12.2018 Hr. Králové Olomouc 1:0
30 pá 28.12.2018 Vítkovice Plzeň 2:1
30 pá 28.12.2018 Litvínov Chomutov 0:1
30 pá 28.12.2018 K. Vary Zlín 4:3sn
30 pá 28.12.2018 Kometa Ml. Boleslav 0:2
30 pá 28.12.2018 Sparta Pardubice 1:3
 
29 st 26.12.2018 Chomutov Liberec 2:4
29 st 26.12.2018 Zlín Hr. Králové 6:4
29 st 26.12.2018 Ml. Boleslav Vítkovice 4:1
29 st 26.12.2018 Plzeň Sparta 5:2
29 st 26.12.2018 Pardubice Litvínov 2:3
29 st 26.12.2018 Olomouc Kometa 4:5p
 
28 pá 21.12.2018 Třinec Olomouc 4:2
28 pá 21.12.2018 K. Vary Ml. Boleslav 1:3
28 pá 21.12.2018 Litvínov Zlín 5:3
28 pá 21.12.2018 Vítkovice Sparta 4:2
28 pá 21.12.2018 Kometa Plzeň 3:2
28 pá 21.12.2018 Liberec Pardubice 3:1
28 pá 21.12.2018 Hr. Králové Chomutov 5:0
 
27 st 19.12.2018 Ml. Boleslav Litvínov 5:2
27 st 19.12.2018 Plzeň Liberec 7:3
27 st 19.12.2018 Zlín Třinec 2:3p
27 st 19.12.2018 Pardubice Vítkovice 2:5
27 út 18.12.2018 Chomutov Kometa 6:4
 
26 ne 9.12.2018 Zlín Kometa 1:4
26 ne 9.12.2018 Chomutov Olomouc 4:3sn
26 ne 9.12.2018 Liberec Sparta 4:1
26 ne 9.12.2018 Ml. Boleslav Třinec 1:4
26 ne 9.12.2018 Vítkovice Litvínov 0:3
26 ne 9.12.2018 Plzeň K. Vary 6:3
26 ne 9.12.2018 Pardubice Hr. Králové 1:4
 
25 pá 7.12.2018 Třinec Chomutov 4:1
25 pá 7.12.2018 K. Vary Pardubice 4:3
25 pá 7.12.2018 Litvínov Plzeň 1:2sn
25 pá 7.12.2018 Liberec Vítkovice 4:0
25 pá 7.12.2018 Olomouc Zlín 2:1
25 pá 7.12.2018 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:1p
25 čt 6.12.2018 Kometa Sparta 3:4p
 
42 út 4.12.2018 Vítkovice Ml. Boleslav 2:3
 
31 út 4.12.2018 Hr. Králové Třinec 4:2
 
24 ne 2.12.2018 Liberec Kometa 5:2
24 ne 2.12.2018 Pardubice Olomouc 1:4
24 ne 2.12.2018 Chomutov K. Vary 1:3
24 ne 2.12.2018 Ml. Boleslav Zlín 2:3
24 ne 2.12.2018 Vítkovice Hr. Králové 4:5sn
24 ne 2.12.2018 Plzeň Třinec 1:4
 
23 so 1.12.2018 K. Vary Sparta 1:3
23 pá 30.11.2018 Litvínov Liberec 6:2
23 pá 30.11.2018 Zlín Chomutov 3:2sn
23 pá 30.11.2018 Olomouc Ml. Boleslav 3:2
23 pá 30.11.2018 Hr. Králové Plzeň 2:4
23 pá 30.11.2018 Kometa Vítkovice 3:2
23 čt 29.11.2018 Třinec Pardubice 4:1
 
16 st 28.11.2018 Kometa Olomouc 2:3
 
22 út 27.11.2018 Pardubice Zlín 1:5
22 ne 25.11.2018 Sparta Třinec 1:3
22 ne 25.11.2018 K. Vary Vítkovice 2:3
22 ne 25.11.2018 Ml. Boleslav Chomutov 3:1
22 ne 25.11.2018 Liberec Hr. Králové 4:3p
22 ne 25.11.2018 Plzeň Olomouc 1:2sn
22 ne 25.11.2018 Litvínov Kometa 2:3
 
21 so 24.11.2018 K. Vary Kometa 5:4
21 pá 23.11.2018 Třinec Vítkovice 3:0
21 pá 23.11.2018 Chomutov Pardubice 6:1
21 pá 23.11.2018 Ml. Boleslav Plzeň 0:1
21 pá 23.11.2018 Zlín Sparta 0:4
21 pá 23.11.2018 Hr. Králové Litvínov 3:2
21 pá 23.11.2018 Olomouc Liberec 3:2sn
 
18 út 20.11.2018 Třinec Hr. Králové 3:1
18 út 20.11.2018 Vítkovice Olomouc 4:1
 
20 ne 18.11.2018 Sparta Olomouc 4:6
20 ne 18.11.2018 Liberec K. Vary 4:1
20 ne 18.11.2018 Vítkovice Chomutov 4:2
20 ne 18.11.2018 Plzeň Zlín 1:2
20 ne 18.11.2018 Hr. Králové Kometa 6:3
20 ne 18.11.2018 Pardubice Ml. Boleslav 1:2
20 so 17.11.2018 Třinec Litvínov 4:2
 
19 pá 16.11.2018 Třinec Kometa 4:3p
19 pá 16.11.2018 Chomutov Sparta 5:0
19 pá 16.11.2018 Zlín Vítkovice 3:0
19 pá 16.11.2018 Ml. Boleslav Liberec 5:2
19 pá 16.11.2018 K. Vary Hr. Králové 3:2sn
19 pá 16.11.2018 Pardubice Plzeň 2:3sn
19 pá 16.11.2018 Olomouc Litvínov 3:1
 
18 st 14.11.2018 Liberec Zlín 5:3
18 st 14.11.2018 Litvínov K. Vary 7:2
18 st 14.11.2018 Kometa Pardubice 2:0
18 st 14.11.2018 Sparta Ml. Boleslav 3:5
 
17 ne 4.11.2018 Třinec Liberec 5:3
17 ne 4.11.2018 Zlín K. Vary 1:4
17 ne 4.11.2018 Chomutov Litvínov 1:2p
17 ne 4.11.2018 Ml. Boleslav Kometa 2:1
17 ne 4.11.2018 Pardubice Sparta 4:5p
17 ne 4.11.2018 Olomouc Hr. Králové 3:1
17 ne 4.11.2018 Plzeň Vítkovice 2:3sn
 
16 so 3.11.2018 Litvínov Pardubice 3:4
16 pá 2.11.2018 Třinec K. Vary 2:1
16 pá 2.11.2018 Vítkovice Ml. Boleslav 3:2
16 pá 2.11.2018 Liberec Chomutov 2:1
16 pá 2.11.2018 Hr. Králové Zlín 4:2
 
15 st 31.10.2018 Sparta Vítkovice 1:4
15 út 30.10.2018 Zlín Litvínov 5:2
15 út 30.10.2018 Plzeň Kometa 2:4
15 út 30.10.2018 Ml. Boleslav K. Vary 0:1
15 út 30.10.2018 Chomutov Hr. Králové 3:4p
15 út 30.10.2018 Olomouc Třinec 3:6
 
14 ne 28.10.2018 Třinec Zlín 1:2sn
14 ne 28.10.2018 K. Vary Olomouc 5:0
14 ne 28.10.2018 Vítkovice Pardubice 3:1
14 ne 28.10.2018 Liberec Plzeň 3:0
14 ne 28.10.2018 Kometa Chomutov 3:1
14 ne 28.10.2018 Litvínov Ml. Boleslav 0:3
14 ne 28.10.2018 Hr. Králové Sparta 2:3
 
13 so 27.10.2018 Liberec Sparta 4:5p
13 pá 26.10.2018 Třinec Ml. Boleslav 4:1
13 pá 26.10.2018 Litvínov Vítkovice 1:0
13 pá 26.10.2018 K. Vary Plzeň 3:1
13 pá 26.10.2018 Olomouc Chomutov 2:3
13 pá 26.10.2018 Hr. Králové Pardubice 4:6
13 st 24.10.2018 Kometa Zlín 3:2sn
 
24 út 23.10.2018 Sparta Litvínov 1:2
 
12 ne 21.10.2018 Sparta Kometa 4:2
12 ne 21.10.2018 Zlín Olomouc 4:0
12 ne 21.10.2018 Chomutov Třinec 2:3
12 ne 21.10.2018 Ml. Boleslav Hr. Králové 4:1
12 ne 21.10.2018 Plzeň Litvínov 4:1
12 ne 21.10.2018 Pardubice K. Vary 1:7
12 ne 21.10.2018 Vítkovice Liberec 6:4
 
11 so 20.10.2018 Litvínov Sparta 0:2
11 pá 19.10.2018 Třinec Plzeň 2:3
11 pá 19.10.2018 K. Vary Chomutov 6:3
11 pá 19.10.2018 Zlín Ml. Boleslav 5:3
11 pá 19.10.2018 Olomouc Pardubice 4:2
11 pá 19.10.2018 Kometa Liberec 2:5
11 pá 19.10.2018 Hr. Králové Vítkovice 4:1
 
10 ne 14.10.2018 Chomutov Zlín 3:1
10 ne 14.10.2018 Ml. Boleslav Olomouc 1:2
10 ne 14.10.2018 Liberec Litvínov 5:0
10 ne 14.10.2018 Vítkovice Kometa 3:4sn
10 ne 14.10.2018 Plzeň Hr. Králové 2:1sn
10 so 13.10.2018 Třinec Pardubice 6:1
 
9 pá 12.10.2018 Chomutov Ml. Boleslav 3:2
9 pá 12.10.2018 Třinec Sparta 4:5sn
9 pá 12.10.2018 K. Vary Vítkovice 5:2
9 pá 12.10.2018 Kometa Litvínov 3:1
9 pá 12.10.2018 Olomouc Plzeň 3:1
9 pá 12.10.2018 Hr. Králové Liberec 3:2p
9 st 10.10.2018 Zlín Pardubice 6:1
 
10 út 9.10.2018 Sparta K. Vary 5:2
 
8 ne 7.10.2018 Sparta Zlín 1:5
8 ne 7.10.2018 Litvínov Hr. Králové 2:1
8 ne 7.10.2018 Pardubice Chomutov 5:3
8 ne 7.10.2018 Kometa K. Vary 5:3
8 ne 7.10.2018 Třinec Vítkovice 4:2
8 ne 7.10.2018 Plzeň Ml. Boleslav 5:1
8 so 6.10.2018 Liberec Olomouc 4:3p
 
7 pá 5.10.2018 K. Vary Liberec 2:3
7 pá 5.10.2018 Chomutov Vítkovice 2:3
7 pá 5.10.2018 Litvínov Třinec 0:2
7 pá 5.10.2018 Ml. Boleslav Pardubice 4:2
7 pá 5.10.2018 Zlín Plzeň 3:5
7 pá 5.10.2018 Hr. Králové Kometa 4:2
7 pá 5.10.2018 Olomouc Sparta 2:4
 
15 út 2.10.2018 Pardubice Liberec 4:1
 
6 út 2.10.2018 Vítkovice Zlín 3:0
6 ne 30.9.2018 Sparta Chomutov 4:1
6 ne 30.9.2018 Liberec Ml. Boleslav 8:3
6 ne 30.9.2018 Plzeň Pardubice 2:3p
6 ne 30.9.2018 Hr. Králové K. Vary 4:2
6 ne 30.9.2018 Litvínov Olomouc 2:1
6 ne 30.9.2018 Kometa Třinec 2:1
 
5 so 29.9.2018 Pardubice Kometa 3:2sn
5 pá 28.9.2018 Ml. Boleslav Sparta 3:1
5 pá 28.9.2018 Chomutov Plzeň 2:9
5 pá 28.9.2018 Olomouc Vítkovice 2:0
5 pá 28.9.2018 Zlín Liberec 2:7
5 pá 28.9.2018 K. Vary Litvínov 3:4p
5 pá 28.9.2018 Hr. Králové Třinec 2:0
 
27 út 25.9.2018 Sparta Hr. Králové 1:2p
 
4 ne 23.9.2018 Sparta Pardubice 4:1
4 ne 23.9.2018 K. Vary Zlín 2:4
4 ne 23.9.2018 Vítkovice Plzeň 1:2p
4 ne 23.9.2018 Liberec Třinec 4:1
4 ne 23.9.2018 Hr. Králové Olomouc 4:1
4 ne 23.9.2018 Kometa Ml. Boleslav 0:2
4 ne 23.9.2018 Litvínov Chomutov 4:1
 
3 so 22.9.2018 Olomouc Kometa 1:2sn
3 pá 21.9.2018 Chomutov Liberec 1:3
3 pá 21.9.2018 Plzeň Sparta 2:3p
3 pá 21.9.2018 Ml. Boleslav Vítkovice 1:3
3 pá 21.9.2018 K. Vary Třinec 0:2
3 pá 21.9.2018 Pardubice Litvínov 2:6
3 čt 20.9.2018 Zlín Hr. Králové 1:2
 
2 ne 16.9.2018 Liberec Pardubice 0:2
2 ne 16.9.2018 Třinec Olomouc 2:3
2 ne 16.9.2018 K. Vary Ml. Boleslav 4:0
2 ne 16.9.2018 Hr. Králové Chomutov 3:2
2 ne 16.9.2018 Kometa Plzeň 3:2
2 ne 16.9.2018 Litvínov Zlín 5:2
2 ne 16.9.2018 Vítkovice Sparta 3:2
 
1 so 15.9.2018 Chomutov Kometa 2:4
1 pá 14.9.2018 Plzeň Liberec 4:0
1 pá 14.9.2018 Ml. Boleslav Litvínov 3:4
1 pá 14.9.2018 Zlín Třinec 4:2
1 pá 14.9.2018 Pardubice Vítkovice 1:2
1 pá 14.9.2018 Olomouc K. Vary 4:1
1 pá 14.9.2018 Sparta Hr. Králové 4:0

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:04x
2:03x
2:19x
2:1pp1x
2:1sn1x
3:04x
3:115x
3:212x
3:2pp1x
3:2sn5x
4:06x
4:124x
4:214x
4:31x
4:3pp4x
4:3sn3x
5:04x
5:13x
5:28x
5:36x
5:41x
6:14x
6:22x
6:33x
6:43x
7:21x
7:31x
8:31x
11:11x
0:13x
0:26x
0:33x
0:42x
1:28x
1:2pp3x
1:2sn4x
1:37x
1:413x
1:52x
1:71x
2:317x
2:3pp5x
2:3sn4x
2:47x
2:54x
2:61x
2:71x
2:91x
3:43x
3:4pp3x
3:4sn1x
3:54x
3:61x
4:5pp3x
4:5sn3x
4:62x
5:6sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.


Aktuality

9.1.2019

Jestřábi posilují obranu!

Na hostování do konce sezony přichází obránce Jakub Husa. Hráč extraligového Liberce vyniká fyzickými parametry 194 cm a 97 kg živé váhy. Za Bílé Tygry odehrál v extralize dvě utkání. Více času strávil na farmě v Benátkách, kde nastoupil do 116 zápasů. Vstřelil 13 branek a na 13 nahrál.

4.1.2019

Změna termínu utkání s Porubou

Venkovní utkání na ledě Poruby, které se mělo odehrát v sobotu 12.1 je přeloženo na středu 6.2.2019.

8.12.2018

Změny v kádru

Do dnešního utkání v Benátkách bohužel nenastoupí Jan Starý a Lukáš Žálčík, kteří bojují s virovým onemocněním. Díky tomu odehraje své první utkání v Chance lize nadějný 19-letý útočník Zlína Sebastian Fajkus.

1.12.2018

Změny v kádru

Dušan Žovinec se vrací po krátké anabázi ve Frýdku do Prostějova formou hostování do konce sezony. Dalším hráčem, který nově oblékne dres Jestřábů je Vojtěch Dobiáš. Tento mladý útočník bude v Prostějově na střídavé starty ze Zlína. Zároveň s příchodem Dušana Žovince Jestřáby opouští Michael Foltýn. Děkujeme za odvedené služby a přejeme ať se mu v novém působišti daří.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

32 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

44 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

90,76% úspěšnost