lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014

Výsledky Chance ligy

SEZONA:2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
44 so 20.2.2016 Karviná Mor. Budějovice 5:4sn
44 so 20.2.2016 Technika Opava 5:1
44 so 20.2.2016 Frýdek-Místek Břeclav 8:2
44 so 20.2.2016 Vsetín Hodonín 6:0
44 so 20.2.2016 Poruba Val. Meziříčí 4:3
44 pá 19.2.2016 Nový Jičín Kopřivnice 1:2
 
43 st 17.2.2016 Břeclav Poruba 1:6
43 st 17.2.2016 Mor. Budějovice Technika 1:4
43 st 17.2.2016 Opava Vsetín 1:6
43 st 17.2.2016 Val. Meziříčí Karviná 4:3sn
43 st 17.2.2016 Hodonín Nový Jičín 2:3
43 st 17.2.2016 Kopřivnice Frýdek-Místek 3:4sn
 
42 so 13.2.2016 Karviná Břeclav 3:4
42 so 13.2.2016 Poruba Kopřivnice 8:1
42 so 13.2.2016 Nový Jičín Frýdek-Místek 2:4
42 so 13.2.2016 Technika Val. Meziříčí 3:2
42 so 13.2.2016 Hodonín Opava 7:3
42 so 13.2.2016 Vsetín Mor. Budějovice 8:0
 
41 st 10.2.2016 Opava Nový Jičín 5:2
41 st 10.2.2016 Mor. Budějovice Hodonín 3:0
41 st 10.2.2016 Frýdek-Místek Poruba 5:1
41 st 10.2.2016 Kopřivnice Karviná 6:5
41 st 10.2.2016 Val. Meziříčí Vsetín 4:3
41 st 10.2.2016 Břeclav Technika 0:3
 
40 so 6.2.2016 Karviná Frýdek-Místek 1:7
40 so 6.2.2016 Hodonín Val. Meziříčí 4:2
40 so 6.2.2016 Technika Kopřivnice 2:1
40 so 6.2.2016 Opava Mor. Budějovice 2:3sn
40 so 6.2.2016 Nový Jičín Poruba 3:4sn
40 so 6.2.2016 Vsetín Břeclav 3:2
 
39 st 3.2.2016 Poruba Karviná 6:1
39 st 3.2.2016 Val. Meziříčí Opava 2:3sn
39 st 3.2.2016 Kopřivnice Vsetín 1:5
39 st 3.2.2016 Mor. Budějovice Nový Jičín 4:5
39 st 3.2.2016 Frýdek-Místek Technika 5:1
39 st 3.2.2016 Břeclav Hodonín 4:3p
 
38 so 30.1.2016 Opava Břeclav 3:1
38 so 30.1.2016 Nový Jičín Karviná 1:5
38 so 30.1.2016 Mor. Budějovice Val. Meziříčí 6:1
38 so 30.1.2016 Technika Poruba 3:0
38 so 30.1.2016 Hodonín Kopřivnice 5:4p
38 so 30.1.2016 Vsetín Frýdek-Místek 3:4
 
37 st 27.1.2016 Kopřivnice Opava 5:1
37 st 27.1.2016 Břeclav Mor. Budějovice 2:3
37 st 27.1.2016 Frýdek-Místek Hodonín 6:2
37 st 27.1.2016 Val. Meziříčí Nový Jičín 2:4
37 st 27.1.2016 Poruba Vsetín 6:5sn
37 st 27.1.2016 Karviná Technika 4:3sn
 
36 so 23.1.2016 Mor. Budějovice Kopřivnice 5:2
36 so 23.1.2016 Opava Frýdek-Místek 1:4
36 so 23.1.2016 Nový Jičín Technika 0:3
36 so 23.1.2016 Hodonín Poruba 4:3p
36 so 23.1.2016 Val. Meziříčí Břeclav 1:8
36 so 23.1.2016 Vsetín Karviná 5:1
 
35 st 20.1.2016 Karviná Hodonín 6:1
35 st 20.1.2016 Poruba Opava 3:4p
35 st 20.1.2016 Frýdek-Místek Mor. Budějovice 7:3
35 st 20.1.2016 Technika Vsetín 2:4
35 st 20.1.2016 Břeclav Nový Jičín 2:3p
35 st 20.1.2016 Kopřivnice Val. Meziříčí 7:2
 
34 so 16.1.2016 Opava Karviná 8:3
34 so 16.1.2016 Mor. Budějovice Poruba 3:5
34 so 16.1.2016 Hodonín Technika 2:0
34 so 16.1.2016 Val. Meziříčí Frýdek-Místek 1:5
34 so 16.1.2016 Nový Jičín Vsetín 3:2sn
34 pá 15.1.2016 Břeclav Kopřivnice 0:5
 
33 st 13.1.2016 Kopřivnice Nový Jičín 2:3
33 st 13.1.2016 Břeclav Frýdek-Místek 3:5
33 st 13.1.2016 Val. Meziříčí Poruba 2:9
33 st 13.1.2016 Mor. Budějovice Karviná 7:2
33 st 13.1.2016 Opava Technika 2:3sn
33 st 13.1.2016 Hodonín Vsetín 6:3
 
32 so 9.1.2016 Frýdek-Místek Kopřivnice 1:0
32 so 9.1.2016 Nový Jičín Hodonín 7:3
32 so 9.1.2016 Technika Mor. Budějovice 3:0
32 so 9.1.2016 Vsetín Opava 8:4
32 so 9.1.2016 Karviná Val. Meziříčí 3:4sn
32 so 9.1.2016 Poruba Břeclav 7:1
 
31 st 6.1.2016 Břeclav Karviná 4:2
31 st 6.1.2016 Mor. Budějovice Vsetín 2:4
31 st 6.1.2016 Frýdek-Místek Nový Jičín 6:2
31 st 6.1.2016 Val. Meziříčí Technika 3:6
31 st 6.1.2016 Poruba Kopřivnice 5:2
31 st 6.1.2016 Opava Hodonín 4:5
 
30 ne 3.1.2016 Poruba Frýdek-Místek 1:3
30 ne 3.1.2016 Vsetín Val. Meziříčí 12:0
 
23 ne 3.1.2016 Technika Hodonín 1:0
 
29 st 30.12.2015 Mor. Budějovice Opava 2:3
29 út 29.12.2015 Vsetín Břeclav 5:2
29 út 29.12.2015 Frýdek-Místek Karviná 7:1
29 út 29.12.2015 Val. Meziříčí Hodonín 0:9
29 út 22.12.2015 Poruba Nový Jičín 4:0
29 út 22.12.2015 Kopřivnice Technika 1:3
 
30 po 21.12.2015 Hodonín Mor. Budějovice 6:3
 
28 so 19.12.2015 Opava Val. Meziříčí 3:4
28 so 19.12.2015 Hodonín Břeclav 5:2
28 so 19.12.2015 Nový Jičín Mor. Budějovice 7:5
28 so 19.12.2015 Vsetín Kopřivnice 7:4
28 so 19.12.2015 Karviná Poruba 3:7
28 pá 18.12.2015 Technika Frýdek-Místek 3:2
 
27 st 16.12.2015 Břeclav Opava 5:3
27 st 16.12.2015 Poruba Technika 8:0
27 st 16.12.2015 Frýdek-Místek Vsetín 5:3
27 st 16.12.2015 Karviná Nový Jičín 1:4
27 st 16.12.2015 Val. Meziříčí Mor. Budějovice 7:11
27 st 16.12.2015 Hodonín Kopřivnice 6:5p
 
26 so 12.12.2015 Technika Karviná 3:0
26 so 12.12.2015 Opava Kopřivnice 4:2
26 so 12.12.2015 Mor. Budějovice Břeclav 9:4
26 so 12.12.2015 Hodonín Frýdek-Místek 1:5
26 so 12.12.2015 Nový Jičín Val. Meziříčí 3:2
26 so 12.12.2015 Vsetín Poruba 6:3
 
25 st 9.12.2015 Karviná Vsetín 1:10
25 st 9.12.2015 Frýdek-Místek Opava 6:0
25 st 9.12.2015 Břeclav Val. Meziříčí 4:1
25 st 9.12.2015 Poruba Hodonín 2:3
25 st 9.12.2015 Technika Nový Jičín 7:0
25 st 9.12.2015 Kopřivnice Mor. Budějovice 3:9
 
24 so 5.12.2015 Opava Poruba 4:6
24 so 5.12.2015 Val. Meziříčí Kopřivnice 6:4
24 so 5.12.2015 Nový Jičín Břeclav 4:5
24 so 5.12.2015 Hodonín Karviná 5:4p
24 so 5.12.2015 Vsetín Technika 7:3
 
30 st 2.12.2015 Karviná Kopřivnice 2:5
30 st 2.12.2015 Nový Jičín Opava 5:0
30 st 2.12.2015 Technika Břeclav 1:2sn
 
24 st 2.12.2015 Mor. Budějovice Frýdek-Místek 6:4
 
23 so 28.11.2015 Karviná Opava 2:3
23 so 28.11.2015 Kopřivnice Břeclav 3:1
23 so 28.11.2015 Poruba Mor. Budějovice 4:6
23 so 28.11.2015 Frýdek-Místek Val. Meziříčí 3:2sn
23 so 28.11.2015 Vsetín Nový Jičín 3:4sn
 
22 st 25.11.2015 Vsetín Hodonín 3:5
22 st 25.11.2015 Karviná Mor. Budějovice 6:2
22 st 25.11.2015 Frýdek-Místek Břeclav 7:2
22 st 25.11.2015 Poruba Val. Meziříčí 6:2
22 st 25.11.2015 Technika Opava 4:3p
22 st 25.11.2015 Nový Jičín Kopřivnice 2:4
 
21 so 21.11.2015 Opava Vsetín 3:5
21 so 21.11.2015 Kopřivnice Frýdek-Místek 0:6
21 so 21.11.2015 Břeclav Poruba 2:5
21 so 21.11.2015 Mor. Budějovice Technika 2:3
21 so 21.11.2015 Val. Meziříčí Karviná 3:2
21 so 21.11.2015 Hodonín Nový Jičín 4:5sn
 
20 út 17.11.2015 Karviná Břeclav 4:3p
20 út 17.11.2015 Technika Val. Meziříčí 1:0
20 út 17.11.2015 Hodonín Opava 2:1
20 út 17.11.2015 Vsetín Mor. Budějovice 4:2
20 út 17.11.2015 Kopřivnice Poruba 4:3p
20 út 17.11.2015 Nový Jičín Frýdek-Místek 4:7
 
19 so 14.11.2015 Břeclav Technika 2:3p
19 so 14.11.2015 Opava Nový Jičín 4:3
19 so 14.11.2015 Val. Meziříčí Vsetín 3:4
19 so 14.11.2015 Frýdek-Místek Poruba 12:3
19 so 14.11.2015 Kopřivnice Karviná 18:5
19 so 14.11.2015 Mor. Budějovice Hodonín 6:2
 
18 st 11.11.2015 Karviná Frýdek-Místek 0:7
18 st 11.11.2015 Břeclav Vsetín 1:11
18 st 11.11.2015 Opava Mor. Budějovice 7:4
18 st 11.11.2015 Hodonín Val. Meziříčí 6:3
18 st 11.11.2015 Nový Jičín Poruba 5:2
18 st 11.11.2015 Technika Kopřivnice 4:5p
 
17 so 7.11.2015 Poruba Karviná 10:1
17 so 7.11.2015 Val. Meziříčí Opava 3:4
17 so 7.11.2015 Frýdek-Místek Technika 8:0
17 so 7.11.2015 Břeclav Hodonín 4:3p
17 so 7.11.2015 Mor. Budějovice Nový Jičín 2:1p
17 pá 6.11.2015 Kopřivnice Vsetín 1:6
 
16 st 4.11.2015 Vsetín Frýdek-Místek 2:6
16 st 4.11.2015 Mor. Budějovice Val. Meziříčí 7:1
16 st 4.11.2015 Nový Jičín Karviná 8:3
16 st 4.11.2015 Kopřivnice Hodonín 1:0
16 st 4.11.2015 Opava Břeclav 3:4
16 st 4.11.2015 Technika Poruba 4:5
 
15 so 31.10.2015 Karviná Technika 3:4p
15 so 31.10.2015 Břeclav Mor. Budějovice 1:8
15 so 31.10.2015 Kopřivnice Opava 5:3
15 so 31.10.2015 Frýdek-Místek Hodonín 1:2
15 so 31.10.2015 Val. Meziříčí Nový Jičín 3:2
15 so 31.10.2015 Poruba Vsetín 5:4p
 
14 st 28.10.2015 Hodonín Poruba 5:2
14 st 28.10.2015 Opava Frýdek-Místek 2:8
14 st 28.10.2015 Vsetín Karviná 3:2p
14 st 28.10.2015 Val. Meziříčí Břeclav 3:1
14 st 28.10.2015 Mor. Budějovice Kopřivnice 5:2
14 st 28.10.2015 Nový Jičín Technika 4:5p
 
13 so 24.10.2015 Karviná Hodonín 3:7
13 so 24.10.2015 Technika Vsetín 2:4
13 so 24.10.2015 Kopřivnice Val. Meziříčí 10:2
13 so 24.10.2015 Břeclav Nový Jičín 3:2
13 so 24.10.2015 Frýdek-Místek Mor. Budějovice 5:2
13 so 24.10.2015 Poruba Opava 3:2sn
 
12 st 21.10.2015 Val. Meziříčí Frýdek-Místek 2:7
12 st 21.10.2015 Břeclav Kopřivnice 6:4
12 st 21.10.2015 Nový Jičín Vsetín 3:4
12 st 21.10.2015 Hodonín Technika 4:3
12 st 21.10.2015 Mor. Budějovice Poruba 5:4
12 st 21.10.2015 Opava Karviná 3:4sn
 
11 so 17.10.2015 Břeclav Frýdek-Místek 2:7
11 so 17.10.2015 Kopřivnice Nový Jičín 3:6
11 so 17.10.2015 Val. Meziříčí Poruba 5:4
11 so 17.10.2015 Mor. Budějovice Karviná 7:0
11 so 17.10.2015 Hodonín Vsetín 6:3
11 so 17.10.2015 Opava Technika 3:2p
 
10 st 14.10.2015 Vsetín Opava 3:0
10 st 14.10.2015 Karviná Val. Meziříčí 2:1
10 st 14.10.2015 Frýdek-Místek Kopřivnice 7:1
10 st 14.10.2015 Poruba Břeclav 3:2
10 st 14.10.2015 Technika Mor. Budějovice 4:3sn
10 st 14.10.2015 Nový Jičín Hodonín 3:2
 
9 so 10.10.2015 Kopřivnice Poruba 2:3p
9 so 10.10.2015 Mor. Budějovice Vsetín 2:6
9 so 10.10.2015 Břeclav Karviná 1:0sn
9 so 10.10.2015 Val. Meziříčí Technika 4:5p
9 so 10.10.2015 Opava Hodonín 4:3sn
9 so 10.10.2015 Frýdek-Místek Nový Jičín 11:3
 
8 st 7.10.2015 Vsetín Val. Meziříčí 3:1
8 st 7.10.2015 Karviná Kopřivnice 3:1
8 st 7.10.2015 Hodonín Mor. Budějovice 4:5
8 st 7.10.2015 Nový Jičín Opava 6:5p
8 st 7.10.2015 Technika Břeclav 4:3
8 st 7.10.2015 Poruba Frýdek-Místek 3:2sn
 
7 so 3.10.2015 Břeclav Vsetín 0:9
7 so 3.10.2015 Frýdek-Místek Karviná 7:1
7 so 3.10.2015 Val. Meziříčí Hodonín 0:7
7 so 3.10.2015 Poruba Nový Jičín 8:3
7 so 3.10.2015 Mor. Budějovice Opava 4:2
7 so 3.10.2015 Kopřivnice Technika 3:4sn
 
6 st 30.9.2015 Karviná Poruba 2:5
6 po 28.9.2015 Hodonín Břeclav 3:0
6 po 28.9.2015 Technika Frýdek-Místek 0:2
6 po 28.9.2015 Vsetín Kopřivnice 5:0
6 po 28.9.2015 Opava Val. Meziříčí 4:3
6 po 28.9.2015 Nový Jičín Mor. Budějovice 4:3
 
5 so 26.9.2015 Frýdek-Místek Vsetín 3:0
5 so 26.9.2015 Karviná Nový Jičín 2:5
5 so 26.9.2015 Břeclav Opava 4:3
5 so 26.9.2015 Kopřivnice Hodonín 2:9
5 so 26.9.2015 Val. Meziříčí Mor. Budějovice 3:5
5 so 26.9.2015 Poruba Technika 1:3
 
4 st 23.9.2015 Technika Karviná 3:1
4 st 23.9.2015 Vsetín Poruba 4:5sn
4 st 23.9.2015 Mor. Budějovice Břeclav 5:4p
4 st 23.9.2015 Hodonín Frýdek-Místek 2:3
4 st 23.9.2015 Nový Jičín Val. Meziříčí 11:1
4 st 23.9.2015 Opava Kopřivnice 3:4sn
 
3 so 19.9.2015 Karviná Vsetín 1:2
3 so 19.9.2015 Poruba Hodonín 5:1
3 so 19.9.2015 Břeclav Val. Meziříčí 2:4
3 so 19.9.2015 Technika Nový Jičín 3:2
3 so 19.9.2015 Frýdek-Místek Opava 5:2
3 so 19.9.2015 Kopřivnice Mor. Budějovice 7:5
 
2 st 16.9.2015 Vsetín Technika 3:5
2 st 16.9.2015 Mor. Budějovice Frýdek-Místek 0:6
2 st 16.9.2015 Opava Poruba 5:3
2 st 16.9.2015 Hodonín Karviná 7:2
2 st 16.9.2015 Val. Meziříčí Kopřivnice 3:6
2 st 16.9.2015 Nový Jičín Břeclav 3:4p
 
1 so 12.9.2015 Karviná Opava 3:4
1 so 12.9.2015 Vsetín Nový Jičín 5:1
1 so 12.9.2015 Poruba Mor. Budějovice 6:3
1 so 12.9.2015 Kopřivnice Břeclav 0:3
1 so 12.9.2015 Technika Hodonín 4:3
1 so 12.9.2015 Frýdek-Místek Val. Meziříčí 6:0

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:04x
1:0sn1x
2:01x
2:13x
2:1pp1x
3:07x
3:16x
3:210x
3:2pp2x
3:2sn4x
4:01x
4:11x
4:25x
4:39x
4:3pp6x
4:3sn4x
5:02x
5:17x
5:210x
5:34x
5:42x
5:4pp4x
5:4sn1x
6:03x
6:13x
6:25x
6:36x
6:43x
6:51x
6:5pp2x
6:5sn1x
7:02x
7:15x
7:24x
7:34x
7:42x
7:52x
8:03x
8:11x
8:21x
8:33x
8:41x
9:41x
10:11x
10:21x
11:11x
11:31x
12:01x
12:31x
18:51x
0:21x
0:33x
0:51x
0:62x
0:72x
0:92x
1:23x
1:2sn1x
1:33x
1:43x
1:54x
1:63x
1:71x
1:82x
1:101x
1:111x
2:38x
2:3pp3x
2:3sn3x
2:47x
2:54x
2:62x
2:72x
2:81x
2:92x
3:48x
3:4pp3x
3:4sn7x
3:56x
3:63x
3:72x
3:91x
4:55x
4:5pp3x
4:5sn2x
4:62x
4:71x
7:111x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.


Aktuality

6.12.2019

Informace o rozlosování

Přesné termíny utkání následují části Chance ligy zveřejníme až po sobotním utkání, kdy budeme znát jednotlivé umístění. Jestřábi jsou momentálně na 10. místě, ale to ještě nemají jisté. Děkujeme za pochopení.

28.11.2019

Nouzikův milník!

Tomáš Nouza včerejším vítězným nájezdem zaokrouhlil počet získaných kanadských bodů v 1. lize na 700. Na tuto úžasnou metu dosáhl ve svém 837 utkání za 344 branek a 356 asistencí.

Nouziku gratulujeme!

21.11.2019

Do PV přichází Martin Jandus!

Jestřábi se domluvili na střídavých startech obránce Martina Janduse ze Sparty. Bratr Tomáše Janduse nastoupí už v sobotním utkání proti Kadani!

18.11.2019

Změny v A-teamu

V reakci na rozsáhlou marodku v našem týmu se klubové vedení domluvilo na střídavých startech Daniela Vachutky z Šumperku.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

21 asistencí

Body

Zápasy

Václav

Meidl

29 zápasů

Úspěšnost

Tomáš

Štůrala

91,72% úspěšnost