lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014

Výsledky Chance ligy

SEZONA:2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BLA HOD KAR KRO NJI OPA ORL PRE STE TEC UNI VAL
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
34 st 27.2.2008 Karviná Přerov 1:6
34 st 27.2.2008 Nový Jičín Hodonín 6:4
34 st 27.2.2008 Technika Uničov 5:3
34 st 27.2.2008 Val. Meziříčí Opava 5:4
34 st 27.2.2008 Orlová Šternberk 4:3p
34 st 27.2.2008 Kroměříž Blansko 0:3
 
33 ne 24.2.2008 Přerov Nový Jičín 4:2
33 ne 24.2.2008 Hodonín Technika 4:1
33 ne 24.2.2008 Uničov Val. Meziříčí 3:5
33 ne 24.2.2008 Opava Orlová 3:0
33 ne 24.2.2008 Šternberk Kroměříž 5:3
33 ne 24.2.2008 Blansko Karviná 8:2
 
32 ne 17.2.2008 Nový Jičín Blansko 1:2
32 ne 17.2.2008 Orlová Uničov 4:3
32 ne 17.2.2008 Karviná Šternberk 5:7
32 so 16.2.2008 Technika Přerov 1:0
32 so 16.2.2008 Val. Meziříčí Hodonín 3:2
32 so 16.2.2008 Kroměříž Opava 2:1
 
31 st 13.2.2008 Šternberk Nový Jičín 0:8
31 st 13.2.2008 Blansko Technika 2:7
31 st 13.2.2008 Přerov Val. Meziříčí 3:2
31 st 13.2.2008 Hodonín Orlová 5:3
31 st 13.2.2008 Uničov Kroměříž 7:4
31 st 13.2.2008 Opava Karviná 5:3
 
30 ne 10.2.2008 Nový Jičín Opava 1:0
30 ne 10.2.2008 Technika Šternberk 6:7
30 ne 10.2.2008 Orlová Přerov 4:3
30 ne 10.2.2008 Karviná Uničov 2:5
30 so 9.2.2008 Val. Meziříčí Blansko 1:3
30 so 9.2.2008 Kroměříž Hodonín 2:8
 
29 ne 3.2.2008 Uničov Nový Jičín 1:3
29 ne 3.2.2008 Opava Technika 3:2
29 ne 3.2.2008 Šternberk Val. Meziříčí 1:2p
29 ne 3.2.2008 Blansko Orlová 4:4p
29 ne 3.2.2008 Přerov Kroměříž 2:1
29 ne 3.2.2008 Hodonín Karviná 4:5
 
28 st 30.1.2008 Hodonín Nový Jičín 3:0
28 st 30.1.2008 Uničov Technika 6:3
28 st 30.1.2008 Opava Val. Meziříčí 0:3
28 st 30.1.2008 Šternberk Orlová 3:1
28 st 30.1.2008 Blansko Kroměříž 3:0
28 st 30.1.2008 Přerov Karviná 3:1
 
27 ne 27.1.2008 Nový Jičín Přerov 3:0
27 ne 27.1.2008 Orlová Opava 2:3
27 ne 27.1.2008 Karviná Blansko 5:2
27 so 26.1.2008 Technika Hodonín 4:0
27 so 26.1.2008 Val. Meziříčí Uničov 5:4
27 so 26.1.2008 Kroměříž Šternberk 4:3p
 
26 ne 20.1.2008 Blansko Nový Jičín 3:5
26 ne 20.1.2008 Přerov Technika 2:1
26 ne 20.1.2008 Hodonín Val. Meziříčí 3:2p
26 ne 20.1.2008 Uničov Orlová 7:2
26 ne 20.1.2008 Opava Kroměříž 6:1
26 ne 20.1.2008 Šternberk Karviná 4:2
 
25 st 16.1.2008 Nový Jičín Šternberk 9:5
25 st 16.1.2008 Technika Blansko 6:2
25 st 16.1.2008 Val. Meziříčí Přerov 6:3
25 st 16.1.2008 Orlová Hodonín 2:6
25 st 16.1.2008 Kroměříž Uničov 3:7
25 st 16.1.2008 Karviná Opava 3:3
 
24 ne 13.1.2008 Opava Nový Jičín 3:2
24 ne 13.1.2008 Šternberk Technika 3:2
24 ne 13.1.2008 Blansko Val. Meziříčí 4:2
24 ne 13.1.2008 Přerov Orlová 6:5p
24 ne 13.1.2008 Hodonín Kroměříž 3:4
24 ne 13.1.2008 Uničov Karviná 7:2
 
23 ne 6.1.2008 Nový Jičín Uničov 5:4
23 ne 6.1.2008 Orlová Blansko 1:3
23 ne 6.1.2008 Karviná Hodonín 1:5
23 so 5.1.2008 Kroměříž Přerov 2:3
23 so 5.1.2008 Technika Opava 5:5p
23 so 5.1.2008 Val. Meziříčí Šternberk 2:3p
 
22 so 29.12.2007 Karviná Technika 4:9
22 so 29.12.2007 Opava Orlová 3:6
 
21 ne 23.12.2007 Uničov Karviná 4:1
21 so 22.12.2007 Val. Meziříčí Šternberk 1:6
21 so 22.12.2007 Technika Opava 4:0
21 pá 21.12.2007 Nový Jičín Přerov 6:4
 
20 st 19.12.2007 Opava Kroměříž 2:3
20 st 19.12.2007 Přerov Orlová 6:1
20 st 19.12.2007 Šternberk Nový Jičín 4:6
20 st 19.12.2007 Hodonín Val. Meziříčí 1:2
20 st 19.12.2007 Karviná Blansko 2:3
20 st 19.12.2007 Technika Uničov 6:2
 
19 ne 16.12.2007 Uničov Opava 2:6
19 ne 16.12.2007 Blansko Technika 4:2
19 ne 16.12.2007 Nový Jičín Hodonín 2:2p
19 ne 16.12.2007 Orlová Šternberk 6:5
19 so 15.12.2007 Val. Meziříčí Karviná 9:1
19 so 15.12.2007 Kroměříž Přerov 3:2p
 
22 čt 13.12.2007 Orlová Kroměříž 3:2p
22 st 12.12.2007 Kroměříž Nový Jičín 0:4
22 st 12.12.2007 Přerov Val. Meziříčí 3:4p
 
21 st 12.12.2007 Blansko Hodonín 0:5
 
18 ne 9.12.2007 Karviná Nový Jičín 3:6
18 ne 9.12.2007 Opava Přerov 0:1
18 ne 9.12.2007 Šternberk Kroměříž 3:2
18 ne 9.12.2007 Hodonín Orlová 5:2
18 ne 9.12.2007 Uničov Blansko 3:2p
18 so 8.12.2007 Technika Val. Meziříčí 4:7
 
17 st 5.12.2007 Blansko Opava 4:2
17 st 5.12.2007 Val. Meziříčí Uničov 0:4
17 st 5.12.2007 Nový Jičín Technika 8:1
17 st 5.12.2007 Orlová Karviná 4:1
17 st 5.12.2007 Kroměříž Hodonín 2:3
17 st 5.12.2007 Přerov Šternberk 2:3
 
16 ne 2.12.2007 Karviná Kroměříž 4:2
16 ne 2.12.2007 Opava Šternberk 2:4
16 ne 2.12.2007 Hodonín Přerov 3:2
16 ne 2.12.2007 Uničov Nový Jičín 0:4
16 ne 2.12.2007 Blansko Val. Meziříčí 2:4
16 so 1.12.2007 Technika Orlová 3:3p
 
22 čt 29.11.2007 Hodonín Uničov 5:1
22 st 28.11.2007 Šternberk Blansko 0:5
 
15 ne 25.11.2007 Nový Jičín Blansko 3:2
15 ne 25.11.2007 Orlová Uničov 4:1
15 ne 25.11.2007 Přerov Karviná 5:2
15 ne 25.11.2007 Šternberk Hodonín 1:4
15 so 24.11.2007 Kroměříž Technika 1:4
15 so 24.11.2007 Val. Meziříčí Opava 6:5p
 
14 st 21.11.2007 Uničov Kroměříž 7:5
14 st 21.11.2007 Blansko Orlová 1:2
14 st 21.11.2007 Opava Hodonín 1:3
14 st 21.11.2007 Karviná Šternberk 1:5
14 st 21.11.2007 Technika Přerov 4:3
14 st 21.11.2007 Val. Meziříčí Nový Jičín 4:3p
 
13 ne 18.11.2007 Nový Jičín Opava 4:1
13 ne 18.11.2007 Orlová Val. Meziříčí 1:3
13 ne 18.11.2007 Přerov Uničov 6:1
13 ne 18.11.2007 Šternberk Technika 1:3
13 ne 18.11.2007 Hodonín Karviná 4:2
13 so 17.11.2007 Kroměříž Blansko 2:3p
 
12 ne 11.11.2007 Opava Karviná 5:4
12 ne 11.11.2007 Blansko Přerov 8:2
12 ne 11.11.2007 Nový Jičín Orlová 3:4
12 ne 11.11.2007 Uničov Šternberk 3:5
12 so 10.11.2007 Val. Meziříčí Kroměříž 6:3
12 so 10.11.2007 Technika Hodonín 3:4
 
11 ne 4.11.2007 Orlová Opava 1:3
11 ne 4.11.2007 Nový Jičín Kroměříž 3:2p
11 ne 4.11.2007 Blansko Šternberk 1:3
11 ne 4.11.2007 Uničov Hodonín 1:4
11 so 3.11.2007 Val. Meziříčí Přerov 3:3p
11 so 3.11.2007 Technika Karviná 8:0
 
10 ne 28.10.2007 Karviná Uničov 4:0
10 ne 28.10.2007 Opava Technika 5:3
10 ne 28.10.2007 Hodonín Blansko 3:2p
10 ne 28.10.2007 Šternberk Val. Meziříčí 3:5
10 ne 28.10.2007 Přerov Nový Jičín 5:2
10 so 27.10.2007 Kroměříž Orlová 5:2
 
9 st 24.10.2007 Kroměříž Opava 3:4
9 st 24.10.2007 Orlová Přerov 4:3
9 st 24.10.2007 Nový Jičín Šternberk 6:5
9 st 24.10.2007 Val. Meziříčí Hodonín 0:1
9 st 24.10.2007 Blansko Karviná 4:2
9 st 24.10.2007 Uničov Technika 2:6
 
8 ne 21.10.2007 Karviná Val. Meziříčí 4:1
8 ne 21.10.2007 Hodonín Nový Jičín 3:2p
8 ne 21.10.2007 Šternberk Orlová 7:5
8 ne 21.10.2007 Přerov Kroměříž 5:3
8 ne 21.10.2007 Opava Uničov 6:4
8 so 20.10.2007 Technika Blansko 5:2
 
7 ne 14.10.2007 Přerov Opava 2:1
7 ne 14.10.2007 Orlová Hodonín 2:3
7 ne 14.10.2007 Nový Jičín Karviná 6:0
7 ne 14.10.2007 Blansko Uničov 3:4p
7 so 13.10.2007 Kroměříž Šternberk 3:4p
7 so 13.10.2007 Val. Meziříčí Technika 0:3
 
6 st 10.10.2007 Opava Blansko 0:2
6 st 10.10.2007 Uničov Val. Meziříčí 3:2
6 st 10.10.2007 Technika Nový Jičín 1:4
6 st 10.10.2007 Karviná Orlová 2:1
6 st 10.10.2007 Hodonín Kroměříž 2:4
6 st 10.10.2007 Šternberk Přerov 3:4p
 
5 ne 7.10.2007 Šternberk Opava 4:6
5 ne 7.10.2007 Přerov Hodonín 3:1
5 ne 7.10.2007 Orlová Technika 3:4
5 ne 7.10.2007 Nový Jičín Uničov 4:3
5 so 6.10.2007 Kroměříž Karviná 2:3
5 so 6.10.2007 Val. Meziříčí Blansko 3:2p
 
4 ne 30.9.2007 Blansko Nový Jičín 4:2
4 ne 30.9.2007 Uničov Orlová 2:5
4 ne 30.9.2007 Hodonín Šternberk 4:2
4 ne 30.9.2007 Opava Val. Meziříčí 3:3p
4 so 29.9.2007 Karviná Přerov 2:4
4 so 29.9.2007 Technika Kroměříž 7:5
 
3 st 26.9.2007 Hodonín Opava 8:3
3 st 26.9.2007 Šternberk Karviná 4:1
3 st 26.9.2007 Přerov Technika 3:1
3 st 26.9.2007 Kroměříž Uničov 7:4
3 st 26.9.2007 Orlová Blansko 1:2
3 st 26.9.2007 Nový Jičín Val. Meziříčí 4:1
 
2 ne 23.9.2007 Blansko Kroměříž 4:0
2 ne 23.9.2007 Uničov Přerov 1:4
2 ne 23.9.2007 Opava Nový Jičín 1:6
2 so 22.9.2007 Val. Meziříčí Orlová 12:3
2 so 22.9.2007 Karviná Hodonín 2:3
2 so 22.9.2007 Technika Šternberk 5:2
 
1 ne 16.9.2007 Hodonín Technika 2:2p
1 ne 16.9.2007 Šternberk Uničov 1:3
1 ne 16.9.2007 Přerov Blansko 3:0
1 ne 16.9.2007 Orlová Nový Jičín 5:2
1 so 15.9.2007 Karviná Opava 2:2
1 so 15.9.2007 Kroměříž Val. Meziříčí 5:3

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:02x
2:15x
3:05x
3:14x
3:29x
3:2pp8x
4:04x
4:18x
4:210x
4:35x
4:3pp3x
5:11x
5:28x
5:37x
5:44x
6:01x
6:13x
6:22x
6:33x
6:43x
6:52x
6:5pp2x
7:22x
7:42x
7:53x
8:01x
8:11x
8:22x
8:31x
9:11x
9:51x
12:31x
2:21x
2:2pp2x
3:31x
3:3pp3x
4:4pp1x
5:5pp1x
0:12x
0:21x
0:33x
0:43x
0:52x
0:81x
1:24x
1:2pp1x
1:39x
1:45x
1:52x
1:63x
2:39x
2:3pp2x
2:44x
2:52x
2:63x
2:71x
2:81x
3:45x
3:4pp4x
3:54x
3:62x
3:71x
4:51x
4:62x
4:71x
4:91x
5:71x
6:71x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.


Aktuality

5.2.2021

Komínek končí!

Tomáš Komínek po vzájemné dohodě v týmu končí. Místo něj přichází na zkoušku do konce února mladý obránce Mario Kellner. Tome, děkujeme a ať se ti daří! Mário, vítej!

23.1.2021

Brankář Marek Micka Jestřábem

Prostějovský odchovanec Marek Micka, který působil v plzeňské juniorce, podepsal smlouvu s Jestřábi do konce sezony. Marku, vítej doma a hodně štěstí!!!

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!

4.1.2021

Obránce Aleš Sova mění angažmá

Obránce Aleš Sova po vzájemné dohodě s klubem v týmu končí. Stěhuje se do dánské nejvyšší soutěže do týmu Odense Bulldogs. Aleši děkujeme, a ať se ti v novém působišti daří!!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

No foto

Petr

Mrázek

21 branek

Asistence

No foto

David

Bartoš

22 asistencí

Body

No foto

Petr

Mrázek

43 bodů

Zápasy

No foto

Tomáš

Jandus

34 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

90,53% úspěšnost