lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014

Výsledky Chance ligy

SEZONA:2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN FRM HAV JIH KAD KLA KOL LTM POR PRE PRO SLA SOK SUM TRE UNL VRC VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
31 so 27.2.2021 Benátky n/J Vsetín 1:4
31 so 27.2.2021 Ústí n/L Přerov 4:6
31 so 27.2.2021 Třebíč Slavia 1:3
31 so 27.2.2021 Kadaň Kladno 2:3
31 so 27.2.2021 Prostějov Havířov 1:4
31 so 27.2.2021 Frýdek-Místek Litoměřice 1:5
31 so 27.2.2021 Sokolov Vrchlabí 6:4
31 so 27.2.2021 Šumperk Kolín 5:2
31 so 27.2.2021 Jihlava Poruba 5:2
 
24 čt 25.2.2021 Frýdek-Místek Sokolov 6:2
 
30 st 24.2.2021 Přerov Benátky n/J 2:0
30 st 24.2.2021 Vrchlabí Kadaň 7:4
30 st 24.2.2021 Havířov Frýdek-Místek 1:4
30 st 24.2.2021 Vsetín Prostějov 5:1
30 st 24.2.2021 Šumperk Sokolov 0:5
30 st 24.2.2021 Kladno Ústí n/L 9:2
30 st 24.2.2021 Kolín Poruba 5:4sn
 
16 st 24.2.2021 Jihlava Třebíč 4:3sn
 
10 st 24.2.2021 Litoměřice Slavia 7:4
 
29 so 20.2.2021 Benátky n/J Kladno 3:6
29 so 20.2.2021 Ústí n/L Vrchlabí 3:0
29 so 20.2.2021 Sokolov Kolín 4:1
29 so 20.2.2021 Frýdek-Místek Vsetín 3:2
29 so 20.2.2021 Prostějov Přerov 3:5
29 so 20.2.2021 Jihlava Litoměřice 6:0
 
10 so 20.2.2021 Havířov Poruba 2:1p
 
7 so 20.2.2021 Třebíč Šumperk 5:1
 
2 so 20.2.2021 Kadaň Slavia 1:2
 
28 st 17.2.2021 Vrchlabí Benátky n/J 2:1
28 st 17.2.2021 Přerov Frýdek-Místek 3:0
28 st 17.2.2021 Litoměřice Poruba 3:0
28 st 17.2.2021 Havířov Jihlava 3:2
28 st 17.2.2021 Vsetín Třebíč 3:0
28 st 17.2.2021 Šumperk Ústí n/L 6:2
28 st 17.2.2021 Sokolov Kadaň 10:0
28 st 17.2.2021 Kladno Prostějov 4:2
28 st 17.2.2021 Kolín Slavia 2:5
 
34 po 15.2.2021 Přerov Šumperk 5:4p
 
32 ne 7.2.2021 Slavia Frýdek-Místek 3:4p
 
13 ne 7.2.2021 Ústí n/L Kladno 2:1
 
27 so 6.2.2021 Benátky n/J Šumperk 1:3
27 so 6.2.2021 Slavia Litoměřice 2:4
27 so 6.2.2021 Ústí n/L Sokolov 6:4
27 so 6.2.2021 Kladno Frýdek-Místek 5:1
27 so 6.2.2021 Poruba Havířov 6:5
27 so 6.2.2021 Třebíč Přerov 4:5sn
27 so 6.2.2021 Kadaň Kolín 3:5
27 so 6.2.2021 Prostějov Vrchlabí 4:1
27 so 6.2.2021 Jihlava Vsetín 1:2
 
26 st 3.2.2021 Kadaň Ústí n/L 1:5
26 st 3.2.2021 Havířov Slavia 5:1
26 st 3.2.2021 Vsetín Poruba 4:1
26 st 3.2.2021 Přerov Jihlava 4:3sn
26 st 3.2.2021 Kolín Litoměřice 2:4
26 st 3.2.2021 Šumperk Prostějov 3:6
 
17 st 3.2.2021 Vrchlabí Kladno 4:2
 
9 st 3.2.2021 Benátky n/J Sokolov 6:4
 
1 st 3.2.2021 Třebíč Frýdek-Místek 1:3
 
30 po 1.2.2021 Slavia Jihlava 3:4p
 
29 po 1.2.2021 Kadaň Šumperk 4:3
 
26 po 1.2.2021 Kladno Třebíč 3:2sn
 
12 po 1.2.2021 Kolín Sokolov 4:5
 
25 so 30.1.2021 Slavia Vsetín 3:1
25 so 30.1.2021 Ústí n/L Kolín 3:4sn
25 so 30.1.2021 Poruba Přerov 5:3
25 so 30.1.2021 Třebíč Vrchlabí 5:2
25 so 30.1.2021 Prostějov Sokolov 5:3
25 so 30.1.2021 Frýdek-Místek Šumperk 6:3
25 so 30.1.2021 Jihlava Kladno 4:3sn
25 so 30.1.2021 Benátky n/J Kadaň 4:1
25 pá 29.1.2021 Litoměřice Havířov 5:2
 
24 čt 28.1.2021 Kolín Havířov 3:2
24 st 27.1.2021 Ústí n/L Benátky n/J 5:4p
24 st 27.1.2021 Kadaň Prostějov 2:9
24 st 27.1.2021 Šumperk Třebíč 2:8
24 st 27.1.2021 Kladno Poruba 3:2
 
14 st 27.1.2021 Vrchlabí Sokolov 5:2
14 st 27.1.2021 Litoměřice Frýdek-Místek 4:1
 
9 st 27.1.2021 Jihlava Přerov 2:4
 
8 st 27.1.2021 Vsetín Slavia 3:2
 
26 po 25.1.2021 Vrchlabí Frýdek-Místek 9:0
 
17 po 25.1.2021 Třebíč Kolín 5:0
 
9 po 25.1.2021 Slavia Havířov 4:2
 
1 po 25.1.2021 Litoměřice Kadaň 7:1
 
23 so 23.1.2021 Slavia Kladno 0:3
23 so 23.1.2021 Litoměřice Přerov 4:5p
23 so 23.1.2021 Poruba Vrchlabí 2:5
23 so 23.1.2021 Havířov Vsetín 2:3p
23 so 23.1.2021 Kolín Benátky n/J 5:4
23 so 23.1.2021 Prostějov Ústí n/L 2:1
23 so 23.1.2021 Frýdek-Místek Kadaň 2:5
23 so 23.1.2021 Třebíč Sokolov 5:0
23 so 23.1.2021 Jihlava Šumperk 5:0
 
22 st 20.1.2021 Ústí n/L Frýdek-Místek 4:2
22 st 20.1.2021 Vrchlabí Slavia 2:1p
22 st 20.1.2021 Kadaň Třebíč 1:3
22 st 20.1.2021 Přerov Havířov 3:2sn
22 st 20.1.2021 Benátky n/J Prostějov 3:2
22 st 20.1.2021 Šumperk Poruba 1:3
22 st 20.1.2021 Kladno Litoměřice 3:2
22 st 20.1.2021 Sokolov Jihlava 2:6
 
5 st 20.1.2021 Vsetín Kolín 2:1
 
19 po 18.1.2021 Litoměřice Sokolov 4:3
 
2 po 18.1.2021 Kolín Frýdek-Místek 3:1
 
21 so 16.1.2021 Třebíč Ústí n/L 2:1
21 so 16.1.2021 Slavia Šumperk 9:5
21 so 16.1.2021 Havířov Kladno 1:0
21 so 16.1.2021 Poruba Sokolov 4:5p
21 so 16.1.2021 Litoměřice Vrchlabí 3:4sn
21 so 16.1.2021 Prostějov Kolín 11:3
21 so 16.1.2021 Frýdek-Místek Benátky n/J 5:0
21 so 16.1.2021 Vsetín Přerov 2:3
21 so 16.1.2021 Jihlava Kadaň 6:3
 
20 st 13.1.2021 Benátky n/J Třebíč 3:4p
20 st 13.1.2021 Vrchlabí Havířov 5:3
20 st 13.1.2021 Kadaň Poruba 1:7
20 st 13.1.2021 Kolín Přerov 3:2
20 st 13.1.2021 Prostějov Frýdek-Místek 5:4
20 st 13.1.2021 Sokolov Slavia 7:0
20 st 13.1.2021 Šumperk Litoměřice 2:3sn
20 st 13.1.2021 Kladno Vsetín 5:3
20 st 13.1.2021 Ústí n/L Jihlava 2:3sn
 
12 út 12.1.2021 Slavia Poruba 0:4
12 po 11.1.2021 Přerov Prostějov 4:2
12 po 11.1.2021 Havířov Třebíč 1:2
12 po 11.1.2021 Kladno Benátky n/J 2:1
 
11 po 11.1.2021 Ústí n/L Šumperk 4:1
11 po 11.1.2021 Kadaň Sokolov 4:6
 
9 po 11.1.2021 Litoměřice Kolín 5:1
 
2 po 11.1.2021 Vrchlabí Vsetín 2:3
 
19 so 9.1.2021 Slavia Kadaň 7:1
19 so 9.1.2021 Havířov Šumperk 2:3p
19 so 9.1.2021 Poruba Ústí n/L 4:3
19 so 9.1.2021 Vsetín Vrchlabí 2:4
19 so 9.1.2021 Přerov Kladno 4:3sn
19 so 9.1.2021 Frýdek-Místek Kolín 6:3
19 so 9.1.2021 Třebíč Prostějov 0:2
19 so 9.1.2021 Jihlava Benátky n/J 3:4sn
 
18 st 6.1.2021 Ústí n/L Slavia 3:2p
18 st 6.1.2021 Benátky n/J Poruba 1:4
18 st 6.1.2021 Vrchlabí Přerov 5:2
18 st 6.1.2021 Frýdek-Místek Třebíč 2:3
18 st 6.1.2021 Sokolov Havířov 4:3
18 st 6.1.2021 Kadaň Litoměřice 1:4
18 st 6.1.2021 Šumperk Vsetín 6:2
18 st 6.1.2021 Prostějov Jihlava 3:5
18 st 6.1.2021 Kolín Kladno 1:2
 
16 po 4.1.2021 Poruba Frýdek-Místek 5:0
 
9 po 4.1.2021 Ústí n/L Kadaň 8:3
 
8 po 4.1.2021 Vrchlabí Třebíč 4:2
 
17 st 30.12.2020 Prostějov Poruba 1:3
 
10 so 19.12.2020 Přerov Třebíč 4:0
 
13 st 16.12.2020 Prostějov Vsetín 1:2p
13 st 16.12.2020 Třebíč Litoměřice 3:4p
 
12 st 16.12.2020 Šumperk Kadaň 3:7
 
11 st 16.12.2020 Slavia Kolín 3:5
 
8 st 16.12.2020 Kladno Jihlava 7:5
 
5 st 16.12.2020 Havířov Přerov 4:2
 
29 po 14.12.2020 Třebíč Havířov 3:1
 
17 so 12.12.2020 Benátky n/J Slavia 3:4
17 so 12.12.2020 Frýdek-Místek Jihlava 0:1
17 so 12.12.2020 Kadaň Havířov 2:9
17 so 12.12.2020 Sokolov Vsetín 4:3p
17 so 12.12.2020 Šumperk Přerov 2:3sn
 
9 so 12.12.2020 Třebíč Kladno 3:2
 
8 so 12.12.2020 Kolín Ústí n/L 4:2
 
4 so 12.12.2020 Vrchlabí Litoměřice 5:2
 
16 st 9.12.2020 Havířov Ústí n/L 1:2
16 st 9.12.2020 Litoměřice Benátky n/J 3:1
16 st 9.12.2020 Přerov Sokolov 4:0
16 st 9.12.2020 Slavia Prostějov 2:3
16 st 9.12.2020 Kladno Šumperk 4:2
16 st 9.12.2020 Kolín Vrchlabí 3:2
 
10 st 9.12.2020 Vsetín Jihlava 1:7
 
5 st 9.12.2020 Třebíč Kadaň 6:4
 
15 so 5.12.2020 Sokolov Kladno 3:4sn
15 so 5.12.2020 Třebíč Poruba 4:1
15 so 5.12.2020 Benátky n/J Havířov 1:0
15 so 5.12.2020 Prostějov Litoměřice 4:3
15 so 5.12.2020 Jihlava Kolín 6:0
15 so 5.12.2020 Ústí n/L Vsetín 3:2p
15 so 5.12.2020 Šumperk Vrchlabí 1:6
15 so 5.12.2020 Frýdek-Místek Slavia 4:2
15 so 5.12.2020 Kadaň Přerov 3:2sn
 
14 čt 3.12.2020 Vsetín Benátky n/J 4:1
14 čt 3.12.2020 Poruba Jihlava 2:3p
14 čt 3.12.2020 Kolín Šumperk 7:4
14 čt 3.12.2020 Kladno Kadaň 7:4
14 čt 3.12.2020 Slavia Třebíč 7:1
 
10 čt 3.12.2020 Sokolov Ústí n/L 3:1
 
6 čt 3.12.2020 Přerov Litoměřice 5:3
 
3 čt 3.12.2020 Havířov Vrchlabí 3:1
3 čt 3.12.2020 Frýdek-Místek Prostějov 2:3p
 
13 út 1.12.2020 Jihlava Slavia 3:4p
13 út 1.12.2020 Benátky n/J Přerov 1:4
13 út 1.12.2020 Kadaň Vrchlabí 1:5
13 út 1.12.2020 Sokolov Šumperk 8:1
 
12 út 1.12.2020 Vsetín Frýdek-Místek 5:2
 
11 út 1.12.2020 Prostějov Kladno 4:5p
 
7 út 1.12.2020 Havířov Kolín 3:2
 
4 út 1.12.2020 Ústí n/L Třebíč 0:4
 
11 ne 29.11.2020 Poruba Litoměřice 2:5
 
24 so 28.11.2020 Vrchlabí Jihlava 4:2
 
14 so 28.11.2020 Přerov Ústí n/L 4:0
 
13 so 28.11.2020 Poruba Kolín 4:3
 
11 so 28.11.2020 Třebíč Vsetín 3:0
 
8 so 28.11.2020 Havířov Litoměřice 6:3
 
13 st 25.11.2020 Frýdek-Místek Havířov 6:4
 
12 st 25.11.2020 Litoměřice Jihlava 0:4
12 st 25.11.2020 Vrchlabí Ústí n/L 6:0
 
9 st 25.11.2020 Poruba Vsetín 2:1
 
3 st 25.11.2020 Třebíč Benátky n/J 3:6
 
24 so 21.11.2020 Vsetín Litoměřice 5:4
 
11 so 21.11.2020 Benátky n/J Vrchlabí 2:1
11 so 21.11.2020 Jihlava Havířov 2:1p
11 so 21.11.2020 Frýdek-Místek Přerov 2:3
 
6 so 21.11.2020 Sokolov Třebíč 1:3
 
24 so 10.10.2020 Přerov Slavia 4:2
 
10 so 10.10.2020 Kolín Kadaň 2:3
10 so 10.10.2020 Šumperk Benátky n/J 2:3
10 so 10.10.2020 Frýdek-Místek Kladno 3:5
10 so 10.10.2020 Vrchlabí Prostějov 2:5
 
29 st 7.10.2020 Poruba Slavia 0:1
 
9 st 7.10.2020 Prostějov Šumperk 3:4
 
6 st 7.10.2020 Benátky n/J Kolín 5:4
 
2 st 7.10.2020 Kladno Přerov 3:2
 
9 út 6.10.2020 Frýdek-Místek Vrchlabí 3:5
 
1 po 5.10.2020 Přerov Vrchlabí 0:5
 
8 so 3.10.2020 Sokolov Prostějov 5:2
8 so 3.10.2020 Přerov Poruba 3:0
8 so 3.10.2020 Šumperk Frýdek-Místek 5:0
8 so 3.10.2020 Kadaň Benátky n/J 4:3sn
 
7 st 30.9.2020 Litoměřice Vsetín 3:4
7 st 30.9.2020 Benátky n/J Ústí n/L 3:2p
7 st 30.9.2020 Jihlava Vrchlabí 5:3
7 st 30.9.2020 Prostějov Kadaň 8:1
7 st 30.9.2020 Slavia Přerov 3:2
7 st 30.9.2020 Poruba Kladno 4:3sn
7 út 29.9.2020 Sokolov Frýdek-Místek 1:5
 
26 po 28.9.2020 Sokolov Benátky n/J 5:1
 
6 po 28.9.2020 Ústí n/L Prostějov 4:1
6 po 28.9.2020 Šumperk Jihlava 2:3
6 po 28.9.2020 Vsetín Havířov 4:2
6 po 28.9.2020 Kadaň Frýdek-Místek 2:3
6 po 28.9.2020 Vrchlabí Poruba 3:2
 
16 so 26.9.2020 Vsetín Kadaň 4:2
 
5 so 26.9.2020 Slavia Vrchlabí 4:3sn
5 so 26.9.2020 Poruba Šumperk 4:1
5 so 26.9.2020 Frýdek-Místek Ústí n/L 6:0
5 so 26.9.2020 Litoměřice Kladno 3:2p
5 so 26.9.2020 Jihlava Sokolov 2:3p
5 so 26.9.2020 Prostějov Benátky n/J 6:5p
 
17 st 23.9.2020 Ústí n/L Litoměřice 5:4p
 
4 st 23.9.2020 Benátky n/J Frýdek-Místek 5:2
4 st 23.9.2020 Šumperk Slavia 0:4
4 st 23.9.2020 Sokolov Poruba 2:3
4 st 23.9.2020 Kladno Havířov 5:1
4 st 23.9.2020 Kolín Prostějov 2:3p
4 st 23.9.2020 Přerov Vsetín 3:1
4 st 23.9.2020 Kadaň Jihlava 2:5
 
14 so 19.9.2020 Havířov Prostějov 4:1
 
3 so 19.9.2020 Litoměřice Šumperk 5:3
3 so 19.9.2020 Slavia Sokolov 3:2p
3 so 19.9.2020 Poruba Kadaň 11:1
3 so 19.9.2020 Vsetín Kladno 4:3p
3 so 19.9.2020 Přerov Kolín 4:5p
3 so 19.9.2020 Jihlava Ústí n/L 5:1
 
22 st 16.9.2020 Kolín Vsetín 3:0
 
6 st 16.9.2020 Kladno Slavia 2:4
 
2 st 16.9.2020 Benátky n/J Jihlava 4:1
2 st 16.9.2020 Prostějov Třebíč 6:3
2 st 16.9.2020 Sokolov Litoměřice 12:5
2 st 16.9.2020 Ústí n/L Poruba 3:4sn
2 st 16.9.2020 Šumperk Havířov 2:3p
 
1 po 14.9.2020 Slavia Ústí n/L 1:3
 
30 so 12.9.2020 Litoměřice Třebíč 4:3p
 
1 so 12.9.2020 Kladno Kolín 7:1
1 so 12.9.2020 Vsetín Šumperk 6:0
1 so 12.9.2020 Havířov Sokolov 1:2
1 so 12.9.2020 Poruba Benátky n/J 3:1
1 so 12.9.2020 Jihlava Prostějov 3:2

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:02x
2:01x
2:18x
2:1pp3x
3:07x
3:18x
3:215x
3:2pp5x
3:2sn3x
4:03x
4:112x
4:214x
4:36x
4:3pp3x
4:3sn7x
5:06x
5:18x
5:210x
5:37x
5:44x
5:4pp3x
5:4sn1x
6:05x
6:23x
6:35x
6:45x
6:51x
6:5pp1x
7:01x
7:14x
7:44x
7:51x
8:12x
8:31x
9:01x
9:21x
9:51x
10:01x
11:11x
11:31x
12:51x
0:12x
0:21x
0:31x
0:44x
0:52x
1:26x
1:2pp1x
1:38x
1:46x
1:54x
1:61x
1:72x
2:311x
2:3pp7x
2:3sn3x
2:45x
2:56x
2:61x
2:81x
2:92x
3:43x
3:4pp5x
3:4sn5x
3:56x
3:63x
3:71x
4:51x
4:5pp4x
4:5sn1x
4:62x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.


Aktuality

5.2.2021

Komínek končí!

Tomáš Komínek po vzájemné dohodě v týmu končí. Místo něj přichází na zkoušku do konce února mladý obránce Mario Kellner. Tome, děkujeme a ať se ti daří! Mário, vítej!

23.1.2021

Brankář Marek Micka Jestřábem

Prostějovský odchovanec Marek Micka, který působil v plzeňské juniorce, podepsal smlouvu s Jestřábi do konce sezony. Marku, vítej doma a hodně štěstí!!!

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!

4.1.2021

Obránce Aleš Sova mění angažmá

Obránce Aleš Sova po vzájemné dohodě s klubem v týmu končí. Stěhuje se do dánské nejvyšší soutěže do týmu Odense Bulldogs. Aleši děkujeme, a ať se ti v novém působišti daří!!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

No foto

Petr

Mrázek

20 branek

Asistence

No foto

David

Bartoš

22 asistencí

Body

No foto

Petr

Mrázek

40 bodů

Zápasy

No foto

Tomáš

Jandus

31 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

90,39% úspěšnost