lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014

Výsledky Chance ligy

SEZONA:2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CEB CHM FRM HAV JIH KAD LTM POR PRE PRO SLA SOK TRE UNL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
30 so 7.12.2019 Slavia Kadaň 4:3
30 so 7.12.2019 Chomutov Havířov 3:2
30 so 7.12.2019 Poruba Frýdek-Místek 0:3
30 so 7.12.2019 Benátky n/J Ústí n/L 1:3
30 so 7.12.2019 Č.Budějovice Prostějov 6:0
30 so 7.12.2019 Přerov Sokolov 3:1
30 so 7.12.2019 Litoměřice Vsetín 2:1
30 so 7.12.2019 Jihlava Třebíč 3:1
 
29 st 4.12.2019 Vsetín Poruba 3:2
29 st 4.12.2019 Třebíč Slavia 4:1
29 st 4.12.2019 Havířov Přerov 1:2
29 st 4.12.2019 Kadaň Benátky n/J 5:4
29 st 4.12.2019 Frýdek-Místek Chomutov 3:2
29 st 4.12.2019 Sokolov Č.Budějovice 1:6
29 st 4.12.2019 Ústí n/L Litoměřice 4:2
29 st 4.12.2019 Prostějov Jihlava 4:3sn
 
28 po 2.12.2019 Benátky n/J Třebíč 3:2p
28 po 2.12.2019 Jihlava Sokolov 6:4
28 po 2.12.2019 Litoměřice Poruba 6:1
28 po 2.12.2019 Č.Budějovice Havířov 5:3
28 po 2.12.2019 Chomutov Vsetín 6:2
28 po 2.12.2019 Přerov Frýdek-Místek 1:2p
28 po 2.12.2019 Slavia Prostějov 3:1
 
27 so 30.11.2019 Poruba Chomutov 4:5
27 so 30.11.2019 Prostějov Benátky n/J 3:4p
27 so 30.11.2019 Frýdek-Místek Č.Budějovice 2:4
27 so 30.11.2019 Kadaň Litoměřice 2:6
27 so 30.11.2019 Sokolov Slavia 3:5
27 so 30.11.2019 Vsetín Přerov 1:2sn
27 so 30.11.2019 Třebíč Ústí n/L 1:2
27 so 30.11.2019 Havířov Jihlava 3:1
 
26 st 27.11.2019 Benátky n/J Sokolov 4:1
26 st 27.11.2019 Jihlava Frýdek-Místek 2:0
26 st 27.11.2019 Č.Budějovice Vsetín 5:0
26 st 27.11.2019 Litoměřice Chomutov 8:3
26 st 27.11.2019 Přerov Poruba 6:1
26 st 27.11.2019 Kadaň Třebíč 1:3
26 st 27.11.2019 Ústí n/L Prostějov 4:5sn
26 út 26.11.2019 Slavia Havířov 5:0
 
28 po 25.11.2019 Ústí n/L Kadaň 3:0
 
25 ne 24.11.2019 Frýdek-Místek Slavia 3:4p
25 so 23.11.2019 Poruba Č.Budějovice 1:3
25 so 23.11.2019 Havířov Benátky n/J 3:1
25 so 23.11.2019 Sokolov Ústí n/L 8:2
25 so 23.11.2019 Vsetín Jihlava 3:2
25 so 23.11.2019 Prostějov Kadaň 6:3
25 so 23.11.2019 Třebíč Litoměřice 3:2sn
25 pá 22.11.2019 Chomutov Přerov 5:2
 
24 čt 21.11.2019 Litoměřice Přerov 2:4
24 čt 21.11.2019 Jihlava Poruba 2:4
24 st 20.11.2019 Č.Budějovice Chomutov 6:4
24 st 20.11.2019 Třebíč Prostějov 1:3
24 st 20.11.2019 Benátky n/J Frýdek-Místek 4:5p
24 st 20.11.2019 Kadaň Sokolov 4:3
24 st 20.11.2019 Slavia Vsetín 5:4p
 
9 út 19.11.2019 Havířov Ústí n/L 3:2
 
23 po 18.11.2019 Vsetín Benátky n/J 8:0
23 po 18.11.2019 Poruba Slavia 4:1
23 po 18.11.2019 Chomutov Jihlava 1:3
23 po 18.11.2019 Sokolov Třebíč 3:4
23 po 18.11.2019 Havířov Kadaň 4:0
23 po 18.11.2019 Frýdek-Místek Ústí n/L 4:2
23 po 18.11.2019 Prostějov Litoměřice 4:5p
23 po 18.11.2019 Přerov Č.Budějovice 3:2sn
 
22 so 16.11.2019 Slavia Chomutov 1:4
22 so 16.11.2019 Ústí n/L Vsetín 2:3p
22 so 16.11.2019 Kadaň Frýdek-Místek 2:7
22 so 16.11.2019 Benátky n/J Poruba 6:2
22 so 16.11.2019 Prostějov Sokolov 4:2
22 so 16.11.2019 Litoměřice Č.Budějovice 5:8
22 so 16.11.2019 Jihlava Přerov 0:1p
22 so 16.11.2019 Třebíč Havířov 4:3
 
21 st 13.11.2019 Poruba Ústí n/L 6:2
21 st 13.11.2019 Vsetín Kadaň 5:2
21 st 13.11.2019 Chomutov Benátky n/J 1:2p
21 st 13.11.2019 Č.Budějovice Jihlava 3:2
21 st 13.11.2019 Havířov Prostějov 3:2
21 st 13.11.2019 Frýdek-Místek Třebíč 3:5
21 st 13.11.2019 Přerov Slavia 2:4
21 st 13.11.2019 Sokolov Litoměřice 2:3sn
 
20 so 2.11.2019 Slavia Č.Budějovice 2:7
20 so 2.11.2019 Sokolov Havířov 3:5
20 so 2.11.2019 Prostějov Frýdek-Místek 3:2
20 so 2.11.2019 Kadaň Poruba 3:2
20 so 2.11.2019 Litoměřice Jihlava 3:1
20 so 2.11.2019 Benátky n/J Přerov 2:1sn
20 so 2.11.2019 Třebíč Vsetín 2:3
20 pá 1.11.2019 Ústí n/L Chomutov 1:3
 
19 čt 31.10.2019 Č.Budějovice Benátky n/J 5:2
19 čt 31.10.2019 Poruba Třebíč 4:2
19 st 30.10.2019 Vsetín Prostějov 3:2
19 st 30.10.2019 Chomutov Kadaň 4:0
19 st 30.10.2019 Jihlava Slavia 1:2p
19 st 30.10.2019 Havířov Litoměřice 1:2
19 st 30.10.2019 Frýdek-Místek Sokolov 5:3
19 st 30.10.2019 Přerov Ústí n/L 5:2
 
18 so 26.10.2019 Ústí n/L Č.Budějovice 1:8
18 so 26.10.2019 Sokolov Vsetín 2:6
18 so 26.10.2019 Benátky n/J Jihlava 1:3
18 so 26.10.2019 Kadaň Přerov 1:2
18 so 26.10.2019 Litoměřice Slavia 6:4
18 so 26.10.2019 Prostějov Poruba 3:4p
18 so 26.10.2019 Třebíč Chomutov 3:1
18 so 26.10.2019 Havířov Frýdek-Místek 4:2
 
17 čt 24.10.2019 Slavia Benátky n/J 3:2
17 st 23.10.2019 Č.Budějovice Kadaň 5:2
17 st 23.10.2019 Vsetín Havířov 3:1
17 st 23.10.2019 Chomutov Prostějov 3:1
17 st 23.10.2019 Jihlava Ústí n/L 2:1
17 st 23.10.2019 Poruba Sokolov 7:0
17 st 23.10.2019 Přerov Třebíč 3:2
 
16 po 21.10.2019 Třebíč Č.Budějovice 1:5
16 po 21.10.2019 Litoměřice Benátky n/J 4:2
16 po 21.10.2019 Kadaň Jihlava 2:1
16 po 21.10.2019 Havířov Poruba 3:2
16 po 21.10.2019 Frýdek-Místek Vsetín 5:2
16 po 21.10.2019 Ústí n/L Slavia 2:4
16 po 21.10.2019 Prostějov Přerov 0:3
16 po 21.10.2019 Sokolov Chomutov 4:2
 
15 so 19.10.2019 Prostějov Č.Budějovice 0:5
15 so 19.10.2019 Havířov Chomutov 2:3
15 so 19.10.2019 Kadaň Slavia 2:5
15 so 19.10.2019 Sokolov Přerov 4:3sn
15 so 19.10.2019 Vsetín Litoměřice 4:2
15 so 19.10.2019 Třebíč Jihlava 2:4
15 so 19.10.2019 Frýdek-Místek Poruba 5:1
15 čt 17.10.2019 Ústí n/L Benátky n/J 4:3p
 
14 čt 17.10.2019 Poruba Vsetín 3:1
14 st 16.10.2019 Č.Budějovice Sokolov 4:1
14 st 16.10.2019 Litoměřice Ústí n/L 6:3
14 st 16.10.2019 Jihlava Prostějov 4:1
14 st 16.10.2019 Benátky n/J Kadaň 3:2p
14 st 16.10.2019 Chomutov Frýdek-Místek 6:4
14 st 16.10.2019 Přerov Havířov 4:2
14 st 16.10.2019 Slavia Třebíč 3:1
 
17 ne 13.10.2019 Frýdek-Místek Litoměřice 2:4
 
13 so 12.10.2019 Kadaň Ústí n/L 2:5
13 so 12.10.2019 Sokolov Jihlava 4:5
13 so 12.10.2019 Prostějov Slavia 4:1
13 so 12.10.2019 Poruba Litoměřice 0:6
13 so 12.10.2019 Havířov Č.Budějovice 2:5
13 so 12.10.2019 Třebíč Benátky n/J 2:3
13 so 12.10.2019 Vsetín Chomutov 5:2
13 so 12.10.2019 Frýdek-Místek Přerov 1:2sn
 
12 čt 10.10.2019 Ústí n/L Třebíč 1:4
12 st 9.10.2019 Benátky n/J Prostějov 2:8
12 st 9.10.2019 Litoměřice Kadaň 4:2
12 st 9.10.2019 Jihlava Havířov 1:3
12 st 9.10.2019 Č.Budějovice Frýdek-Místek 3:2
12 st 9.10.2019 Slavia Sokolov 4:0
12 st 9.10.2019 Chomutov Poruba 8:3
12 st 9.10.2019 Přerov Vsetín 2:1
 
11 po 7.10.2019 Třebíč Kadaň 5:3
11 po 7.10.2019 Chomutov Litoměřice 2:1
11 po 7.10.2019 Vsetín Č.Budějovice 3:5
11 po 7.10.2019 Sokolov Benátky n/J 3:4
11 po 7.10.2019 Poruba Přerov 4:1
11 po 7.10.2019 Prostějov Ústí n/L 5:4
11 po 7.10.2019 Havířov Slavia 1:0
11 po 7.10.2019 Frýdek-Místek Jihlava 4:3sn
 
10 so 5.10.2019 Ústí n/L Sokolov 4:2
10 so 5.10.2019 Benátky n/J Havířov 4:1
10 so 5.10.2019 Litoměřice Třebíč 4:0
10 so 5.10.2019 Kadaň Prostějov 2:3
10 so 5.10.2019 Přerov Chomutov 2:1
10 so 5.10.2019 Slavia Frýdek-Místek 2:1
10 so 5.10.2019 Č.Budějovice Poruba 2:3sn
10 so 5.10.2019 Jihlava Vsetín 2:4
 
9 čt 3.10.2019 Vsetín Slavia 4:5
9 st 2.10.2019 Frýdek-Místek Benátky n/J 5:3
9 st 2.10.2019 Sokolov Kadaň 8:3
9 st 2.10.2019 Poruba Jihlava 2:1
9 st 2.10.2019 Přerov Litoměřice 5:2
9 st 2.10.2019 Prostějov Třebíč 1:2sn
9 st 2.10.2019 Chomutov Č.Budějovice 1:4
 
24 ne 29.9.2019 Ústí n/L Havířov 2:3p
 
8 so 28.9.2019 Slavia Poruba 6:2
8 so 28.9.2019 Ústí n/L Frýdek-Místek 4:2
8 so 28.9.2019 Kadaň Havířov 1:4
8 so 28.9.2019 Litoměřice Prostějov 6:1
8 so 28.9.2019 Benátky n/J Vsetín 2:3
8 so 28.9.2019 Č.Budějovice Přerov 3:2
8 so 28.9.2019 Třebíč Sokolov 4:2
8 so 28.9.2019 Jihlava Chomutov 4:0
 
7 st 25.9.2019 Č.Budějovice Litoměřice 2:6
7 st 25.9.2019 Chomutov Slavia 5:0
7 st 25.9.2019 Vsetín Ústí n/L 3:1
7 st 25.9.2019 Frýdek-Místek Kadaň 8:0
7 st 25.9.2019 Havířov Třebíč 1:3
7 st 25.9.2019 Poruba Benátky n/J 5:1
7 st 25.9.2019 Sokolov Prostějov 3:9
7 st 25.9.2019 Přerov Jihlava 1:3
 
6 po 23.9.2019 Litoměřice Sokolov 5:3
6 po 23.9.2019 Třebíč Frýdek-Místek 4:1
6 po 23.9.2019 Benátky n/J Chomutov 0:4
6 po 23.9.2019 Jihlava Č.Budějovice 2:3
6 po 23.9.2019 Prostějov Havířov 1:4
6 po 23.9.2019 Kadaň Vsetín 2:7
6 po 23.9.2019 Ústí n/L Poruba 2:4
6 po 23.9.2019 Slavia Přerov 3:0
 
5 so 21.9.2019 Chomutov Ústí n/L 5:2
5 so 21.9.2019 Č.Budějovice Slavia 4:2
5 so 21.9.2019 Havířov Sokolov 4:2
5 so 21.9.2019 Přerov Benátky n/J 1:0
5 so 21.9.2019 Poruba Kadaň 4:2
5 so 21.9.2019 Vsetín Třebíč 4:2
5 so 21.9.2019 Jihlava Litoměřice 2:1sn
5 so 21.9.2019 Frýdek-Místek Prostějov 2:1sn
 
4 st 18.9.2019 Litoměřice Havířov 1:5
4 st 18.9.2019 Třebíč Poruba 2:4
4 st 18.9.2019 Ústí n/L Přerov 1:7
4 st 18.9.2019 Sokolov Frýdek-Místek 4:2
4 st 18.9.2019 Benátky n/J Č.Budějovice 5:4sn
4 st 18.9.2019 Prostějov Vsetín 3:1
4 st 18.9.2019 Kadaň Chomutov 3:4sn
4 st 18.9.2019 Slavia Jihlava 2:1
 
3 po 16.9.2019 Chomutov Třebíč 3:0
3 po 16.9.2019 Č.Budějovice Ústí n/L 9:1
3 po 16.9.2019 Vsetín Sokolov 3:2
3 po 16.9.2019 Jihlava Benátky n/J 4:5sn
3 po 16.9.2019 Poruba Prostějov 9:3
3 po 16.9.2019 Frýdek-Místek Havířov 2:1sn
3 po 16.9.2019 Přerov Kadaň 7:0
3 po 16.9.2019 Slavia Litoměřice 3:2sn
 
2 so 14.9.2019 Ústí n/L Jihlava 2:3
2 so 14.9.2019 Benátky n/J Slavia 3:1
2 so 14.9.2019 Havířov Vsetín 2:0
2 so 14.9.2019 Litoměřice Frýdek-Místek 3:2sn
2 so 14.9.2019 Kadaň Č.Budějovice 1:7
2 so 14.9.2019 Sokolov Poruba 3:5
2 so 14.9.2019 Třebíč Přerov 4:5p
2 pá 13.9.2019 Prostějov Chomutov 4:3
 
1 st 11.9.2019 Benátky n/J Litoměřice 0:4
1 st 11.9.2019 Jihlava Kadaň 3:1
1 st 11.9.2019 Chomutov Sokolov 4:1
1 st 11.9.2019 Č.Budějovice Třebíč 3:2
1 st 11.9.2019 Vsetín Frýdek-Místek 3:4p
1 st 11.9.2019 Poruba Havířov 4:2
1 st 11.9.2019 Přerov Prostějov 3:2
1 st 11.9.2019 Slavia Ústí n/L 1:2p

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:02x
2:02x
2:19x
2:1sn4x
3:03x
3:115x
3:218x
3:2pp2x
3:2sn4x
4:05x
4:110x
4:219x
4:34x
4:3pp1x
4:3sn3x
5:03x
5:12x
5:29x
5:35x
5:42x
5:4pp1x
5:4sn1x
6:01x
6:13x
6:24x
6:32x
6:44x
7:02x
8:02x
8:21x
8:33x
9:11x
9:31x
0:1pp1x
0:32x
0:42x
0:51x
0:61x
1:24x
1:2pp4x
1:2sn3x
1:310x
1:45x
1:52x
1:61x
1:72x
1:81x
2:37x
2:3pp2x
2:3sn2x
2:410x
2:53x
2:63x
2:73x
2:81x
3:42x
3:4pp4x
3:4sn1x
3:55x
3:91x
4:53x
4:5pp3x
4:5sn2x
5:81x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.


Aktuality

6.12.2019

Informace o rozlosování

Přesné termíny utkání následují části Chance ligy zveřejníme až po sobotním utkání, kdy budeme znát jednotlivé umístění. Jestřábi jsou momentálně na 10. místě, ale to ještě nemají jisté. Děkujeme za pochopení.

28.11.2019

Nouzikův milník!

Tomáš Nouza včerejším vítězným nájezdem zaokrouhlil počet získaných kanadských bodů v 1. lize na 700. Na tuto úžasnou metu dosáhl ve svém 837 utkání za 344 branek a 356 asistencí.

Nouziku gratulujeme!

21.11.2019

Do PV přichází Martin Jandus!

Jestřábi se domluvili na střídavých startech obránce Martina Janduse ze Sparty. Bratr Tomáše Janduse nastoupí už v sobotním utkání proti Kadani!

18.11.2019

Změny v A-teamu

V reakci na rozsáhlou marodku v našem týmu se klubové vedení domluvilo na střídavých startech Daniela Vachutky z Šumperku.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

21 asistencí

Body

Zápasy

Václav

Meidl

29 zápasů

Úspěšnost

Tomáš

Štůrala

91,72% úspěšnost