lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014

Výsledky Chance ligy

SEZONA:2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CEB FRM HAV JIH KAD KLA LTM POR PRE PRO SLA TRE UNL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
36 po 17.12.2018 Benátky n/J Ústí n/L 6:1
36 po 17.12.2018 Jihlava Havířov 2:1
36 po 17.12.2018 Vsetín Třebíč 4:3
36 po 17.12.2018 Č.Budějovice Prostějov 7:1
36 po 17.12.2018 Poruba Litoměřice 4:6
36 po 17.12.2018 Slavia Kladno 5:3
36 po 17.12.2018 Přerov Kadaň 8:2
 
35 so 15.12.2018 Ústí n/L Vsetín 3:4p
35 so 15.12.2018 Kladno Jihlava 2:5
35 so 15.12.2018 Kadaň Slavia 2:7
35 so 15.12.2018 Litoměřice Frýdek-Místek 1:3
35 so 15.12.2018 Prostějov Přerov 3:2sn
35 so 15.12.2018 Havířov Benátky n/J 6:3
35 so 15.12.2018 Třebíč Poruba 5:4
 
34 čt 13.12.2018 Frýdek-Místek Třebíč 3:2p
34 st 12.12.2018 Benátky n/J Kladno 3:1
34 st 12.12.2018 Vsetín Havířov 3:2
34 st 12.12.2018 Poruba Ústí n/L 5:1
34 st 12.12.2018 Přerov Č.Budějovice 2:1
34 st 12.12.2018 Slavia Prostějov 4:3
 
33 po 10.12.2018 Kladno Vsetín 6:3
33 po 10.12.2018 Třebíč Litoměřice 6:3
33 po 10.12.2018 Č.Budějovice Slavia 4:1
33 po 10.12.2018 Prostějov Jihlava 2:4
33 po 10.12.2018 Havířov Poruba 1:2
33 po 10.12.2018 Ústí n/L Frýdek-Místek 3:2p
33 po 10.12.2018 Kadaň Benátky n/J 4:3
 
32 so 8.12.2018 Slavia Přerov 2:3
32 so 8.12.2018 Kladno Poruba 3:1
32 so 8.12.2018 Benátky n/J Prostějov 1:3
32 so 8.12.2018 Frýdek-Místek Havířov 3:7
32 so 8.12.2018 Litoměřice Ústí n/L 6:2
32 so 8.12.2018 Jihlava Č.Budějovice 0:2
32 so 8.12.2018 Vsetín Kadaň 5:2
 
31 st 5.12.2018 Č.Budějovice Benátky n/J 7:6sn
31 st 5.12.2018 Havířov Litoměřice 1:2
31 st 5.12.2018 Kadaň Poruba 3:2
31 st 5.12.2018 Prostějov Vsetín 4:2
31 st 5.12.2018 Přerov Jihlava 2:4
 
30 st 5.12.2018 Ústí n/L Třebíč 0:2
 
31 ne 2.12.2018 Kladno Frýdek-Místek 3:1
 
30 so 1.12.2018 Slavia Jihlava 2:4
30 so 1.12.2018 Kladno Litoměřice 4:2
30 so 1.12.2018 Prostějov Poruba 5:2
30 so 1.12.2018 Kadaň Frýdek-Místek 1:8
30 so 1.12.2018 Přerov Benátky n/J 4:0
30 so 1.12.2018 Č.Budějovice Vsetín 2:1
30 so 1.12.2018 Havířov Třebíč 4:1
 
29 st 28.11.2018 Benátky n/J Slavia 6:3
29 st 28.11.2018 Třebíč Kladno 1:2
29 st 28.11.2018 Vsetín Přerov 3:1
29 st 28.11.2018 Ústí n/L Havířov 1:4
29 st 28.11.2018 Litoměřice Kadaň 3:0
29 st 28.11.2018 Frýdek-Místek Prostějov 7:2
29 st 28.11.2018 Poruba Č.Budějovice 3:1
 
28 po 26.11.2018 Č.Budějovice Frýdek-Místek 3:4
28 po 26.11.2018 Jihlava Benátky n/J 3:2sn
28 po 26.11.2018 Přerov Poruba 3:5
28 po 26.11.2018 Kadaň Třebíč 4:3
28 po 26.11.2018 Kladno Ústí n/L 3:2p
28 po 26.11.2018 Prostějov Litoměřice 4:3sn
28 po 26.11.2018 Slavia Vsetín 7:3
 
27 so 24.11.2018 Ústí n/L Kadaň 5:1
27 so 24.11.2018 Poruba Slavia 5:1
27 so 24.11.2018 Frýdek-Místek Přerov 3:1
27 so 24.11.2018 Litoměřice Č.Budějovice 1:2p
27 so 24.11.2018 Vsetín Jihlava 9:2
27 so 24.11.2018 Havířov Kladno 1:3
27 so 24.11.2018 Třebíč Prostějov 3:4
 
26 st 21.11.2018 Benátky n/J Vsetín 1:4
26 st 21.11.2018 Č.Budějovice Třebíč 0:4
26 st 21.11.2018 Jihlava Poruba 4:1
26 st 21.11.2018 Prostějov Ústí n/L 2:0
26 st 21.11.2018 Kadaň Havířov 4:7
26 st 21.11.2018 Slavia Frýdek-Místek 6:2
26 st 21.11.2018 Přerov Litoměřice 4:2
 
25 po 19.11.2018 Třebíč Přerov 4:1
25 po 19.11.2018 Poruba Benátky n/J 3:1
25 po 19.11.2018 Frýdek-Místek Jihlava 3:6
25 po 19.11.2018 Litoměřice Slavia 6:2
25 po 19.11.2018 Havířov Prostějov 2:3
25 po 19.11.2018 Ústí n/L Č.Budějovice 5:0
25 po 19.11.2018 Kladno Kadaň 3:4
 
24 so 17.11.2018 Slavia Třebíč 2:5
24 so 17.11.2018 Přerov Ústí n/L 0:1
24 so 17.11.2018 Poruba Vsetín 4:5
24 so 17.11.2018 Prostějov Kladno 2:3p
24 so 17.11.2018 Benátky n/J Frýdek-Místek 3:2sn
24 so 17.11.2018 Jihlava Litoměřice 5:2
 
23 st 14.11.2018 Třebíč Jihlava 0:1
23 st 14.11.2018 Ústí n/L Slavia 2:4
23 st 14.11.2018 Frýdek-Místek Vsetín 5:4
23 st 14.11.2018 Litoměřice Benátky n/J 2:1p
23 st 14.11.2018 Kladno Č.Budějovice 5:0
23 st 14.11.2018 Havířov Přerov 2:1p
23 st 14.11.2018 Kadaň Prostějov 2:6
 
22 po 12.11.2018 Jihlava Ústí n/L 3:1
22 po 12.11.2018 Č.Budějovice Kadaň 5:0
22 po 12.11.2018 Benátky n/J Třebíč 3:4sn
22 po 12.11.2018 Poruba Frýdek-Místek 2:3
22 po 12.11.2018 Slavia Havířov 2:3p
22 po 12.11.2018 Přerov Kladno 3:2
 
21 so 3.11.2018 Kladno Slavia 3:2p
21 so 3.11.2018 Litoměřice Poruba 5:3
21 so 3.11.2018 Kadaň Přerov 3:4
21 so 3.11.2018 Prostějov Č.Budějovice 5:3
21 so 3.11.2018 Havířov Jihlava 0:3
21 so 3.11.2018 Třebíč Vsetín 6:2
21 pá 2.11.2018 Ústí n/L Benátky n/J 5:2
 
20 st 31.10.2018 Benátky n/J Havířov 2:4
20 st 31.10.2018 Vsetín Ústí n/L 4:2
20 st 31.10.2018 Jihlava Kladno 2:1
20 st 31.10.2018 Frýdek-Místek Litoměřice 4:2
20 st 31.10.2018 Poruba Třebíč 3:5
20 st 31.10.2018 Slavia Kadaň 2:3sn
20 st 31.10.2018 Přerov Prostějov 4:3sn
 
18 út 30.10.2018 Frýdek-Místek Ústí n/L 6:2
 
16 po 29.10.2018 Benátky n/J Č.Budějovice 2:1
 
19 so 27.10.2018 Ústí n/L Poruba 3:5
19 so 27.10.2018 Kladno Benátky n/J 5:1
19 so 27.10.2018 Havířov Vsetín 4:1
19 so 27.10.2018 Kadaň Jihlava 3:5
19 so 27.10.2018 Prostějov Slavia 3:6
19 so 27.10.2018 Č.Budějovice Přerov 3:1
19 so 27.10.2018 Třebíč Frýdek-Místek 6:0
 
18 st 24.10.2018 Benátky n/J Kadaň 1:3
18 st 24.10.2018 Jihlava Prostějov 8:2
18 st 24.10.2018 Poruba Havířov 2:4
18 st 24.10.2018 Litoměřice Třebíč 3:2
18 st 24.10.2018 Vsetín Kladno 2:1sn
18 st 24.10.2018 Slavia Č.Budějovice 2:3p
 
17 po 22.10.2018 Č.Budějovice Jihlava 4:1
17 po 22.10.2018 Prostějov Benátky n/J 5:1
17 po 22.10.2018 Ústí n/L Litoměřice 2:4
17 po 22.10.2018 Poruba Kladno 5:2
17 po 22.10.2018 Přerov Slavia 5:0
17 po 22.10.2018 Kadaň Vsetín 1:2sn
17 po 22.10.2018 Havířov Frýdek-Místek 6:3
 
16 so 20.10.2018 Litoměřice Havířov 3:0
16 so 20.10.2018 Poruba Kadaň 8:2
16 so 20.10.2018 Frýdek-Místek Kladno 5:6p
16 so 20.10.2018 Třebíč Ústí n/L 4:3p
16 so 20.10.2018 Vsetín Prostějov 6:3
16 so 20.10.2018 Jihlava Přerov 5:0
 
15 st 17.10.2018 Třebíč Havířov 1:2
15 st 17.10.2018 Benátky n/J Přerov 4:0
15 st 17.10.2018 Vsetín Č.Budějovice 2:3
15 st 17.10.2018 Jihlava Slavia 3:0
15 st 17.10.2018 Frýdek-Místek Kadaň 6:3
15 st 17.10.2018 Poruba Prostějov 2:5
15 st 17.10.2018 Litoměřice Kladno 3:2
 
14 po 15.10.2018 Č.Budějovice Poruba 8:1
14 po 15.10.2018 Havířov Ústí n/L 6:3
14 po 15.10.2018 Kadaň Litoměřice 3:1
14 po 15.10.2018 Slavia Benátky n/J 4:2
14 po 15.10.2018 Kladno Třebíč 5:0
14 po 15.10.2018 Prostějov Frýdek-Místek 2:3
14 po 15.10.2018 Přerov Vsetín 1:2p
 
13 so 13.10.2018 Ústí n/L Kladno 4:8
13 so 13.10.2018 Benátky n/J Jihlava 1:4
13 so 13.10.2018 Litoměřice Prostějov 4:5
13 so 13.10.2018 Frýdek-Místek Č.Budějovice 2:5
13 so 13.10.2018 Poruba Přerov 1:4
13 so 13.10.2018 Vsetín Slavia 3:2p
13 so 13.10.2018 Třebíč Kadaň 4:1
 
12 st 10.10.2018 Jihlava Vsetín 1:2
12 st 10.10.2018 Prostějov Třebíč 6:3
12 st 10.10.2018 Kadaň Ústí n/L 2:1
12 st 10.10.2018 Kladno Havířov 3:2
12 st 10.10.2018 Č.Budějovice Litoměřice 4:5sn
12 st 10.10.2018 Přerov Frýdek-Místek 5:3
12 st 10.10.2018 Slavia Poruba 7:4
 
24 út 9.10.2018 Č.Budějovice Havířov 5:1
 
11 so 6.10.2018 Ústí n/L Prostějov 4:5
11 so 6.10.2018 Frýdek-Místek Slavia 5:6
11 so 6.10.2018 Litoměřice Přerov 4:3
11 so 6.10.2018 Poruba Jihlava 3:2sn
11 so 6.10.2018 Havířov Kadaň 3:5
11 so 6.10.2018 Vsetín Benátky n/J 5:1
11 so 6.10.2018 Třebíč Č.Budějovice 4:3sn
 
41 pá 5.10.2018 Litoměřice Přerov 4:1
 
10 st 3.10.2018 Benátky n/J Poruba 3:4sn
10 st 3.10.2018 Jihlava Frýdek-Místek 3:2
10 st 3.10.2018 Č.Budějovice Ústí n/L 4:2
10 st 3.10.2018 Prostějov Havířov 5:0
10 st 3.10.2018 Slavia Litoměřice 2:0
10 st 3.10.2018 Kadaň Kladno 0:3
10 st 3.10.2018 Přerov Třebíč 3:1
 
9 so 29.9.2018 Kladno Prostějov 3:2
9 so 29.9.2018 Ústí n/L Přerov 2:3
9 so 29.9.2018 Frýdek-Místek Benátky n/J 3:4
9 so 29.9.2018 Litoměřice Jihlava 4:3p
9 so 29.9.2018 Havířov Č.Budějovice 4:2
9 so 29.9.2018 Vsetín Poruba 6:2
9 so 29.9.2018 Třebíč Slavia 2:1sn
 
8 st 26.9.2018 Vsetín Frýdek-Místek 3:2
8 st 26.9.2018 Benátky n/J Litoměřice 4:2
8 st 26.9.2018 Jihlava Třebíč 6:3
8 st 26.9.2018 Č.Budějovice Kladno 3:0
8 st 26.9.2018 Slavia Ústí n/L 2:1
8 st 26.9.2018 Prostějov Kadaň 9:2
8 st 26.9.2018 Přerov Havířov 6:3
 
7 po 24.9.2018 Třebíč Benátky n/J 1:0
7 po 24.9.2018 Havířov Slavia 2:3
7 po 24.9.2018 Litoměřice Vsetín 2:3
7 po 24.9.2018 Frýdek-Místek Poruba 3:4
7 po 24.9.2018 Kadaň Č.Budějovice 1:4
7 po 24.9.2018 Kladno Přerov 5:3
7 po 24.9.2018 Ústí n/L Jihlava 3:4sn
 
6 so 22.9.2018 Poruba Litoměřice 4:5
6 so 22.9.2018 Benátky n/J Ústí n/L 2:7
6 so 22.9.2018 Slavia Kladno 4:3
6 so 22.9.2018 Přerov Kadaň 5:0
6 so 22.9.2018 Č.Budějovice Prostějov 4:3
6 so 22.9.2018 Vsetín Třebíč 4:3
6 so 22.9.2018 Jihlava Havířov 1:3
 
5 st 19.9.2018 Třebíč Poruba 2:1p
5 st 19.9.2018 Prostějov Přerov 1:4
5 st 19.9.2018 Kadaň Slavia 4:6
5 st 19.9.2018 Havířov Benátky n/J 3:1
5 st 19.9.2018 Litoměřice Frýdek-Místek 4:3
5 st 19.9.2018 Kladno Jihlava 2:3sn
 
3 út 18.9.2018 Ústí n/L Frýdek-Místek 1:2
 
5 po 17.9.2018 Ústí n/L Vsetín 7:3
 
4 so 15.9.2018 Frýdek-Místek Třebíč 8:2
4 so 15.9.2018 Poruba Ústí n/L 7:3
4 so 15.9.2018 Benátky n/J Kladno 3:6
4 so 15.9.2018 Slavia Prostějov 1:3
4 so 15.9.2018 Přerov Č.Budějovice 1:3
4 so 15.9.2018 Jihlava Kadaň 7:0
4 so 15.9.2018 Vsetín Havířov 2:3sn
 
3 st 12.9.2018 Č.Budějovice Slavia 5:0
3 st 12.9.2018 Třebíč Litoměřice 2:1
3 st 12.9.2018 Prostějov Jihlava 3:2
3 st 12.9.2018 Kadaň Benátky n/J 6:7p
3 st 12.9.2018 Kladno Vsetín 5:2
3 st 12.9.2018 Havířov Poruba 2:3
 
2 po 10.9.2018 Vsetín Kadaň 11:0
2 po 10.9.2018 Benátky n/J Prostějov 6:4
2 po 10.9.2018 Jihlava Č.Budějovice 7:0
2 po 10.9.2018 Litoměřice Ústí n/L 6:1
2 po 10.9.2018 Frýdek-Místek Havířov 0:3
2 po 10.9.2018 Poruba Kladno 2:1sn
2 po 10.9.2018 Slavia Přerov 2:4
 
1 so 8.9.2018 Kladno Frýdek-Místek 4:1
1 so 8.9.2018 Ústí n/L Třebíč 3:4sn
1 so 8.9.2018 Č.Budějovice Benátky n/J 5:1
1 so 8.9.2018 Kadaň Poruba 3:5
1 so 8.9.2018 Přerov Jihlava 5:4
1 so 8.9.2018 Havířov Litoměřice 4:2
1 so 8.9.2018 Prostějov Vsetín 6:5p

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
2:02x
2:18x
2:1pp3x
2:1sn3x
3:04x
3:112x
3:210x
3:2pp5x
3:2sn4x
4:02x
4:19x
4:210x
4:39x
4:3pp2x
4:3sn3x
5:09x
5:18x
5:26x
5:35x
5:43x
6:01x
6:12x
6:26x
6:311x
6:41x
6:5pp1x
7:02x
7:11x
7:21x
7:33x
7:41x
7:6sn1x
8:11x
8:24x
9:22x
11:01x
0:12x
0:22x
0:33x
0:41x
1:26x
1:2pp2x
1:2sn1x
1:37x
1:46x
1:81x
2:39x
2:3pp3x
2:3sn3x
2:48x
2:54x
2:61x
2:72x
3:46x
3:4pp1x
3:4sn4x
3:56x
3:63x
3:71x
4:54x
4:5sn1x
4:62x
4:71x
4:81x
5:61x
5:6pp1x
6:7pp1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.


Aktuality

8.12.2018

Změny v kádru

Do dnešního utkání v Benátkách bohužel nenastoupí Jan Starý a Lukáš Žálčík, kteří bojují s virovým onemocněním. Díky tomu odehraje své první utkání v Chance lize nadějný 19-letý útočník Zlína Sebastian Fajkus.

1.12.2018

Změny v kádru

Dušan Žovinec se vrací po krátké anabázi ve Frýdku do Prostějova formou hostování do konce sezony. Dalším hráčem, který nově oblékne dres Jestřábů je Vojtěch Dobiáš. Tento mladý útočník bude v Prostějově na střídavé starty ze Zlína. Zároveň s příchodem Dušana Žovince Jestřáby opouští Michael Foltýn. Děkujeme za odvedené služby a přejeme ať se mu v novém působišti daří.

30.11.2018

Ztracená permanentka

Na posledním utkání se v našem kotli našla permanentka. Kdo tu svoji postrádá, prosím ozvěte se na tel. kontakt 774840484 nebo se pro ni stavte v kotli během domácího utkání s Porubou.

9.11.2018

Všechno nejlepší Kubo!

Jakub "Kubánec" Neužil dnes slaví 24 narozeniny. Za celý klub LHK Jestřábi Prostějov přejeme hodně štěstí, zdraví a ať si tě najde každý puk, který poletí na bránu!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

27 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

34 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

90,95% úspěšnost