Od nadcházející sezóny se společně můžeme těšit na velmi zajímavou spolupráci. Novým partnerem týmu se stává AM vision, která pro nás bude pořizovat profesionální fotografie a veškerá propagační videa.

KOMPLETNÍ ČLÁNEK

Známe kompletní rozpis Chance ligy!

21.05.2022 | Marketing

Nová sezóna se blíží a my už víme, jak byla rozlosována! Po zúžení soutěže na 14. týmů se vrací čtyřkolový model a hrát se tedy bude tradičních 52. kol. První kolo odehrajeme na domácím ledě ve středu 14. září proti Frýdku-Místku a soutěž zakončíme 1.3.2023 proti Třebíči.

Realizační tým pro ročník 2022/23!

18.05.2022 | Marketing

Velice úspěšná sezóna je minulostí a před námi je další ročník. V něm bude pokračovat jako hlavní trenér Aleš Totter a nově se do role asistenta přesune Petr Hubáček! U týmu naopak končí asistent trenéra Vlastimil Wojnar.

Startuje aukce posledních dresů se současným logem!

13.04.2022 | Marketing

Od dnešních 12.00 začíná aukce našich hraných dresů z této sezóny. Tyto dresy oblékli v semifinále naši hráči po téměř 19 letech a zároveň půjde o poslední možnost vydražit si dres se současným logem jestřába!

5.semifinále: Valašský hokejový klub - LHK Jestřábi Prostějov

Sestřih zápasu

přehrát video
The BEST of PLAY - OFF

Ostatní

S končícím ročníkem končí také naše logo!

28.03.2022 | Marketing

Když něco končí, něco nového začíná. Vzhledem k tomu, že náš klub nemůže do budoucna používat současné logo, od nacházející sezóny Chance ligy bude používat zcela nové! Se stávajícím jestřábem se tak po 18 letech budeme loučit.

V semifinále bohužel končíme

27.03.2022 | Eva Reiterová

Vsetín na domácím ledě do pátého zápasu série vlétl, naopak náš kádr, který čítal jen 15 hráčů byl značně oslabený. V čase 2:46 už domácí celek vedl 3:0, v 15. minutě skóroval dokonce pošesté. Po tomto gólu už Martin Altrichter střídal Ondřeje Bláhu v brankovišti. Altrichter, byl však také překonán a po první třetině jsme šli do šatny za stavu 0:7. Valaši v dalších částech přidali už jen gól, my jsme se zmohli na dvě branky a nedělní semifinálové utkání tak nakonec skončilo 2:8. Domácí Vsetín po této vysoké výhře slaví postup do finále Chance ligy, pro nás naopak letošní úspěšná sezóna končí.

Vyrovnat sérii se nám nepovedlo

25.03.2022 | Marketing

čtvrté utkání semifinále se Vsetínem začalo v pořádném tempu. Tentokrát se ale do vedení dostali hosté, kteří dokázali ze svých šancí více vytěžit. My jsme jediný gól úvodní třetiny vstřelili v přesilovce. Po první dvacetiminutovce jsme prohrávali už 1:4. Ani další průběh pátečního utkání se nám nevyvedl, a hostující celek nakonec slavil třetí vítězství v sérii po výhře 8:3. Pátý zápas je na programu v neděli od 17:00 hodin na Lapači.

Snižujeme stav série na 1:2!

23.03.2022 | Eva Reiterová

Ve čtvrtek se na našem stadionu rozehrála třetí semifinálová bitva se Vsetínem. Poprvé proti Valachů jsme otevřeli skóre zápasu, když Havlík proměnil trestné střílení. Dvě minuty před koncem první dvacetiminutovky však hosté vyrovnali. Druhá ani třetí část utkání, i přes tlak obou celků, další branku nepřinesla. O vítězi tak muselo rozhodnout prodloužení 5 na 5, ve kterém nám první výhru v sérii vystřelil Šimon Jelínek. Další utkání nás čeká hned zítra od 18:00 hodin na našem zimáku.