lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Zveme všechny fanoušky prostějovského hokeje na jedinečnou besedu s představiteli města a kraje!

Zveme všechny fanoušky prostějovského hokeje na jedinečnou besedu s představiteli města a kraje!

Zástupci prostějovských hokejových klubů LHK Jestřábi Prostějov a SK Prostějov 1913 si pro vás připravili jedinečnou besedu s vrchními představiteli města Prostějov a Olomouckého kraje. Za statutární město Prostějov bude přítomna paní primátorka Alena Rašková, náměstek primátorky pan Jiří Pospíšil a za Olomoucký kraj se debaty zúčastní náměstek hejtmana pan František Jura.

Besedovat můžete s činovníky hokejových klubů a města o tématech, která se úzce pojí se sportem v našem městě.

1) Ohlédnutí za čtyřmi roky práce

2) Systém financování sportovních klubů

3) Výstavba nových sportovišť v našem městě

Toto pozvání neplatí pouze pro naše fanoušky, ale rádi bychom pozvali i všechny rodiče sportujících dětí v Prostějově, dále lidi kteří se zajímají, jak se věci ve sportovním prostředí v Prostějově opravdu mají.

Máte otázky? V úterý 25.září od 18:00 na ně dostanete odpovědi!

Za statutární město Prostějov bude na besedě přítomna paní primátorka Alena Rašková, náměstek primátorky pan Jiří Pospíšil a za Olomoucký kraj se debaty zúčastní náměstek hejtmana pan František Jura.

Za LHK Jestřábi Prostějov se zúčastní generální manažer Jaroslav Luňák, sportovní manažer Jiří Vykoukal a vybraní hráči.

Za SK Prostějov 1913 bude přítomno vedení a trenéři.

Sdílej stránku!


Aktuality

18.2.2019

Akce retro dresů SKP

Už jen dva dny máte jedinečnou možnost získat speciální retro dresy týmu LHK Jestřábi Prostějov, ve kterých hokejisté nastoupili v rámci 36. kola Chance ligy v Českých Budějovicích. Barevná kombinace je inspirována prvními dresy prostějovských hockeyistů SK Prostějov. Více informací na internetové stránce Sportovní aukce.

15.2.2019

Omezení ve VIP

V zítřejším utkání bude uzavřen prostor VIP v místnosti, kde se dá sledovat utkání. Prostějovská firma GIENGER zde pořádá soukromou akci na podporu prostějovského klubu. Občerstvení a podávání nápojů u baru bude normálně přístupné pro majitele VIP karet. Děkujeme za pochopení.

30.1.2019

Jan Zdráhal do Pardubic

#34 Jan Zdráhal opouští prostějovskou letku a sezonu dohraje v týmu HC Dynamo Pardubice. Honzovi děkujeme za jeho odvedené služby a přejeme, ať se mu v Pardubicích daří!

9.1.2019

Jestřábi posilují obranu!

Na hostování do konce sezony přichází obránce Jakub Husa. Hráč extraligového Liberce vyniká fyzickými parametry 194 cm a 97 kg živé váhy. Za Bílé Tygry odehrál v extralize dvě utkání. Více času strávil na farmě v Benátkách, kde nastoupil do 116 zápasů. Vstřelil 13 branek a na 13 nahrál.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

54 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

91,28% úspěšnost