lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Zveme všechny fanoušky prostějovského hokeje na jedinečnou besedu s představiteli města a kraje!

Zveme všechny fanoušky prostějovského hokeje na jedinečnou besedu s představiteli města a kraje!

Zástupci prostějovských hokejových klubů LHK Jestřábi Prostějov a SK Prostějov 1913 si pro vás připravili jedinečnou besedu s vrchními představiteli města Prostějov a Olomouckého kraje. Za statutární město Prostějov bude přítomna paní primátorka Alena Rašková, náměstek primátorky pan Jiří Pospíšil a za Olomoucký kraj se debaty zúčastní náměstek hejtmana pan František Jura.

Besedovat můžete s činovníky hokejových klubů a města o tématech, která se úzce pojí se sportem v našem městě.

1) Ohlédnutí za čtyřmi roky práce

2) Systém financování sportovních klubů

3) Výstavba nových sportovišť v našem městě

Toto pozvání neplatí pouze pro naše fanoušky, ale rádi bychom pozvali i všechny rodiče sportujících dětí v Prostějově, dále lidi kteří se zajímají, jak se věci ve sportovním prostředí v Prostějově opravdu mají.

Máte otázky? V úterý 25.září od 18:00 na ně dostanete odpovědi!

Za statutární město Prostějov bude na besedě přítomna paní primátorka Alena Rašková, náměstek primátorky pan Jiří Pospíšil a za Olomoucký kraj se debaty zúčastní náměstek hejtmana pan František Jura.

Za LHK Jestřábi Prostějov se zúčastní generální manažer Jaroslav Luňák, sportovní manažer Jiří Vykoukal a vybraní hráči.

Za SK Prostějov 1913 bude přítomno vedení a trenéři.

Sdílej stránku!


Aktuality

19.7.2019

Tomáš Divíšek dnes slaví 40!!!

"Divochu", za celý klub, realizační tým, tvé spoluhráče a naše fanoušky ti přejeme k tvému jubileu všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří tobě i celé tvé rodině! Je pro nás čest, být s tebou v týmu! #dichoch40 #cojestaryjedobry #jsmeprostejov

18.7.2019

Havlík opouští Prostějov

Už jste si mohli všimnout, že Ladislav Havlík nefiguruje na naší soupisce pro novou sezonu a dnes se potvrdily spekulace o jeho odchodu do ciziny. 27-letý obránce podepsal novou smlouvu s polským PKH Gdansk. Za celý tým Jestřábů děkujeme za roky strávené v Prostějově a přejeme, ať se mu i jeho rodině v novém působišti daří!

https://pkh2014.pl/havlik-i-bilcik-wzmocnia-defensywe/

4.6.2019

Jestřáby opouští Jan Starý

Jestřábi se rozloučili s Janem Starým, kterému nenabídli novou smlouvu. "Starda" do Prostějova přišel před sezonou 2017/2018 a rychle se zařadil mezi nejvýraznější hráče týmu. S Jestřábem na prsou odehrál 92 utkání, ve kterých nastřílel 29 branek a na dalších 31 nahrál. Honzovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu i jeho rodině pevné zdraví a ať se vám daří. Díky Stardo!

20.5.2019

Mikliš odchází do Znojma

Ondřej Mikliš působil v Prostějově od předminulé sezony a od začátku se zařadil mezi šestici obránců, na kterou trenéři spoléhali. V Prostějově odehrál 99 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a k nim přidal 20 asistencí. Za celý klub mu přejeme, ať se mu v novém působišti daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost