lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Zveme Vás do Zlaté Brány na autogramiádu Jestřábů

Zveme Vás do Zlaté Brány na autogramiádu Jestřábů

Všechny fanoušky, nadšence i zvědavce tímto srdečně zveme na autogramiádu A-teamu LHK Jestřábi Prostějov. Setkejte se s hráči tváří v tvář a odneste si podepsaný suvenýr!

Místo: Obchodní centrum Zlatá Brána

Termín: 17.10.2019 v 17:00

Najdete nás snadno v obchodním centru Zlatá Brána, už od vchodu nás bude vidět i slyšet. Autogramiáda bude trvat zhruba hodinu, v případě velkého zájmu, není vyloučeno její prodloužení. Se svým oblíbencem prohodíte pár slov, získáte podpis, možná i pár fotografií a po skončení můžete vesele přejít k nakupování. Přijďte si pro podpis, těšíme se na Vás!

ZLATÁ BRÁNA - nákupní centrum v samém srdci Prostějova.

Zlatá Brána otevřela v listopadu 2013. Nové nákupní centrum v samém centru Prostějova prošlo komplexní rekonstrukcí a modernizací a z bývalého obchodního domu PRIOR vznikla Zlatá Brána. Ve Zlaté Bráně se nyní nachází 39 nájemních jednotek. Mezi nejvýznamnější a největší nájemce patří módní řetězec H&M, supermarket BILLA, obuv CCC, Dm drogerie, hračky DRÁČÍK, knihkupectví Beta Dobrovský, Gate a další specializované obchody Věříme, že se Zlatá Brána opět stane hlavní nákupní destinací v centru města.Sdílej stránku!


Aktuality

19.10.2019

Posila do útoku

Prostějov posiluje útočné řady! Formou střídavých startů bude našemu týmu z Hradce Králové vypomáhat talentovaný útočník Patrik Miškář.

18.10.2019

Březák na marodce

Obránce Jakub Březák je na nespecifikovanou dobu mimo hru s poraněným kotníkem.

15.10.2019

Ouřada po operaci

Kryštof Ouřada utrpěl v utkání v Benátkách zranění ramene, které si vyžádalo chirurgický zákrok. Do tréninku by se měl podle prvních prognóz zapojit za měsíc. Ouři, přejeme brzké uzdravení!

10.10.2019

Posila ze Sparty

Jestřábi ze Sparty získali Davida Dvořáčka, který bude našemu týmu pomáhat formou střídavých startů.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

16 asistencí

Body

Marek

Račuk

22 bodů

Zápasy

Václav

Meidl

15 zápasů

Úspěšnost

Tomáš

Štůrala

92,11% úspěšnost
×
Odehrané v 18:00 | Muži
LHK Jestřábi Prostějov
HC ZUBR Přerov