lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Známe kompletní rozpis Chance ligy!

Známe kompletní rozpis Chance ligy!

Marketing

Nová sezóna se blíží a my už víme, jak byla rozlosována! Po zúžení soutěže na 14. týmů se vrací čtyřkolový model a hrát se tedy bude tradičních 52. kol. První kolo odehrajeme na domácím ledě ve středu 14. září proti Frýdku-Místku a soutěž zakončíme 1.3.2023 proti Třebíči.

Chance liga se letos vrací k původnímu modelu. Minulou sezónu sestoupila celkem 4 mužstva: SK Trhači Kadaň, AZ RESIDOMO Havířov, HC Benátky nad Jizerou a baráž se Šumperkem pak prohrál HC Slovan Ústí nad Labem. Extraliga se taktéž zužovala na 14. týmů, a proto poslední Zlín míří do Chance ligy.

HRACÍ DNY

Hlavními hracími dny budou opět středy a soboty, vložené zápasy se budou hrát v pondělky. Mezi vánočními svátky se odehrají dvě utkání: v úterý 27.12. a ve čtvrtek 29.12.

Nejvíce domácích zápasů nás pak čeká v oblíbené sobotní dny, kterých bude celkem 12 a v nich se odehrají oba zápasy s Přerovem i očekávaným Zlínem! Ve středy doma odehrajeme 7 zápasů a v pondělní dny 6. Výjimečně se jednou představíme v již zmíněný čtvrtek, kdy nás proti Šumperku bude čekat poslední zápas v roce 2022.

NABITÝ ŘÍJEN

V tomto měsíci nás bude čekat pořádná porce zápasů. Před domácím publikem se představíme hned šestkrát a nebude chybět ani parádní hanácké derby! V listopadu, stejně jako v září a únoru se budou hrát vždy 3 domácí zápasy.

Velmi pestrý bude také prosinec a leden, kdy je na našem stadionu v plánu celkem 10 utkání.

PLAY-OFF

Po konci základní části budou týmy na 1-6. místě postupovat přímo do čtvrtfinále. Mužstva na 7-10. místě zamíří do předkola Chance ligy.

Systém play-off bude stejný jako v letošním ročníku. Předkolo se bude hrát na 2 vítězné zápasy a odstartuje hned 3. března. Čtvrtfinále na 3 vítězná utkání a začne ve středu 8. března. Semifinále a finále se už budou hrát na 4 vítězné zápasy.

* o týmech na 11-14. místě a výherci play-off bude rozhonuto během června

ROZPIS ZÁPASŮ ZDE

Sdílej stránku!


Aktuality

6.6.2022

Zahraj si hokejový kvíz!

Pévéčko si pro fanoušky připravilo soutěž o skvělé ceny. Můžete vyhrát knihu 100 LET PROSTĚJOVSKÉHO HOKEJE nebo křupavou pizzu ze ZÁTIŠÍ.

SOUTĚŽ ZDE

21.4.2022

Aukce dresů z této sezóny!

Dresy, které po 19 letech nakoukly až do semifinále a zároveň jsou posledními se současným logem jestřába!

DRAŽTE ZDE

24.3.2022

Informace k semifinále!

Vstupenky na oba semifinálové duely si budete moci zakoupit již od 16.00. Brány zimního stadionu se pak otevřou v 17.00.

12.3.2022

Vstupenky na čtvrtfinále!

Na čtvrtfinálové zápasy (pondělí, úterý) pro Vás budou otevřeny pokladny zimního stadionu již 2 hodiny před zápasem, tedy od 16.00!


ARCHIV AKTUALIT
Další články
V semifinále bohužel končíme

27.03.2022 | Eva Reiterová

V semifinále bohužel končíme

Vyrovnat sérii se nám nepovedlo

25.03.2022 | Marketing

Vyrovnat sérii se nám nepovedlo

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost