lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Změny v realizačním týmu Jestřábů

Změny v realizačním týmu Jestřábů

Po nelehkém, a ne moc povedeném koronavirovém ročníku se prostějovský klub rozhodl pro velké změny. Na novou sezonu 2021/2022 nemění Jestřábi pouze hráčský kádr. Třesk zažívá i realizační tým hanáckého celku. Mužstvo povede trenérská dvojice Aleš Totter a Vlastimil Wojnar. Oproti loňskému ročníku budou mít i brankáři svého kouče – Vlastimila Lakosila. Tým bude mít také kondičního trenéra – Martina Finkese a fyzioterapeuta – Filipa Lukeše. V dnešním článku se dozvíte i další jména, která se budou starat o jestřábí celek.

HLAVNÍ TRENÉR: ALEŠ TOTTER

- devětačtyřicetiletý kouč má za sebou pestrou trenérskou kariéru, při níž trénoval i v Polsku a na Slovensku. Původně se specializoval spíše na juniorské celky, působil i v MHL u Tatranských vlků. Četné zkušenosti má jako hlavní trenér druholigových týmů, o něco méně jich je v roli trenéra v Chance lize – dosud působil na lavičce Berouna a Mostu. Poslední tři roky však může odškrtnout jako velmi úspěšné, coby asistent trenéra přispěl k posunu českobudějovického Motoru na vrchol první ligy a posléze k postupu do extraligy. V ní se ale Jihočeši trápili, když skončili s odstupem na posledním místě.

ASISTENT TRENÉRA: VLASTIMIL WOJNAR

- třiačtyřicetiletý kouč, taktéž jako Aleš Totter má za sebou velmi pestrou trenérskou kariéru. S trénováním začínal dokonce ve slunném Chorvatsku, kde začínal s mládeží a poté vedl seniorský tým KHL Zagreb. Po dvou letech se přestěhoval zpět do České republiky, kde začal pracovat v třinecké akademii, kdy vedl dorost a juniorku Třince. Poslední tři ročníky Chance ligy vedl farmářský tým třineckých Ocelářů, HC Frýdek-Místek, kde jako hráč působil v sezónách 1997-2004.

TRENÉR ROZVOJE INDIVIDUÁLNÍCH DOVEDNOSTÍ: PETR HUBÁČEK

- Petr je brněnský rodák a bývalý český profesionální hokejista, naposledy hrající českou nejvyšší soutěž Tipsport extraligu za tým HC Dynamo Pardubice. Nastupoval na pozici levého útočníka a je mistrem světa z roku 2010 z Kolína nad Rýnem. Po ukončení profesionální kariéry v roce 2018 začal působit jako hokejový expert v České televizi, například moderuje Mistrovství světa v ledním hokeji. Prostějovským hokejistům bude pomáhat jako individuální trenér hokejových dovedností.

Trenér brankářů: Vlastimil Lakosil

- rodák z Uherského Hradiště a bývalý vynikající brankář, který dokonce hrál v dorosteneckých kategoriích za tehdejší HC Prostějov. Poté dlouhé roky působil v české extralize, kde hájil barvy Třince. Po třinecké štaci strávil 9 sezón ve slovenské extralize, kde v roce 2015 dokonce získal titul mistra Slovenska s HK Nitra. Lakosil bude v Prostějově pomáhat s trénováním golmanů.

Další členové realizačního týmu LHK Jestřábi Prostějov v sezoně 2021/22

Vedoucí týmu: Josef Ovečka

Kustod týmu: Radek Meidl

Video a technické sportovní zajištění: Ivo Peštuka

Kondiční trenér: Martin Finkes

Fyzioterapeut: Filip Lukeš

Lékař: Mudr. Radomír Holibka

Sdílej stránku!


Aktuality

5.2.2021

Komínek končí!

Tomáš Komínek po vzájemné dohodě v týmu končí. Místo něj přichází na zkoušku do konce února mladý obránce Mario Kellner. Tome, děkujeme a ať se ti daří! Mário, vítej!

23.1.2021

Brankář Marek Micka Jestřábem

Prostějovský odchovanec Marek Micka, který působil v plzeňské juniorce, podepsal smlouvu s Jestřábi do konce sezony. Marku, vítej doma a hodně štěstí!!!

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!

4.1.2021

Obránce Aleš Sova mění angažmá

Obránce Aleš Sova po vzájemné dohodě s klubem v týmu končí. Stěhuje se do dánské nejvyšší soutěže do týmu Odense Bulldogs. Aleši děkujeme, a ať se ti v novém působišti daří!!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost