lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Změny v A-týmu Jestřábů

Změny v A-týmu Jestřábů

Vedení klubu usilovně pracuje na skladbě týmu pro následující ročník Chance ligy. Příchody se podle regulí mohou zveřejňovat od 1. května a už teď můžeme naznačit, že se naši fanoušci mohou těšit na zajímavá jména. K příchodům patří i odchody a Jestřábi se musejí rozloučit s dvojicí útočníků, kteří patřili mezi dvanáct vyvolených forwardů trenérského dua Vykoukal - Peštuka. Oběma hráčům skončily kontrakty a podle našich zpráv má první namířeno do extraligy a druhý bude soupeřem naší letky v Chance lize.

David Dvořáček

LHK Jestřábi Prostějov -> Extraliga?

"Dvořka" přišel do Prostějova před začátkem sezony 2017/2018. Od začátku svého angažmá se zařadil mezi elitních devět útočníků a už ve své premiérové sezoně v Prostějově si vylepšil osobní maxima. V sezoně 2017/2018 odehrál 47 utkání s bilancí 16-ti branek a 14-ti asistencí. Ve statistice pravdy získal 9 plusových bodů. 30 kanadských bodů mu vyneslo nový kontrakt a i v letošním ročníku trápil soupeře svojí rychlostí a dobrým zakončením. Opět si vylepšil osobní maxima a 20 vstřelených gólů a 14 asistencí znamenalo jeho nejlepší prvoligovou sezonu.

Radek Prokeš

LHK Jestřábi Prostějov -> Chance liga?

Druhým hráčem, který opouští jestřábí letku je Radek Prokeš. "Proky" přišel do Prostějova v průběhu sezony 2017/2018 a postupně se vypracoval do základní sestavy našeho týmu. V Prostějově odehrál celkem 81 utkání v základní části a 12 v play-off. V první sezoně si připsal 3 branky a 6 asistencí. Průlom přišel v minulém ročníku, kdy se dostal i do přesilových formací a výrazně rozšířil své bodové konto na 14 branek a 18 asistencí. Jeho přínos trenéři ocenili hlavně v pátém a šestém utkání série se Vsetínem, kde vstřelil 3 velice důležité branky a na jednu přihrál.

„Davidovi a Radkovi děkujeme za jejich odvedené služby a přejeme jim, ať se jim v novém působišti daří", říká k odchodům sportovní manažer LHK Jestřábi Prostějov Jiří Vykoukal.

Sdílej stránku!


Aktuality

10.10.2019

Posila ze Sparty

Jestřábi ze Sparty získali Davida Dvořáčka, který bude našemu týmu pomáhat formou střídavých startů.

28.9.2019

Extraligová posila do obrany

Prostějov získal z Mladé Boleslavi bývalého mládežnického reprezentanta Františka Hrdinku. Dvojnásobný účastník MS juniorů bude v PV hostovat zatím do konce října.

Kompletní statistiky najdete ZDE.

26.9.2019

Hrníčko mimo hru

Dominik Hrníčko si v utkání s Porubou poranil koleno. Vyšetření v nemocnici objevilo poškození, které si vyžádá zřejmě měsíční pauzu. Hrnec přejeme brzké uzdravení!

3.9.2019

Nová posila pro PV?

V dnešním utkání ve Frýdku nastoupí na centru druhé formace Petr Kafka, který poslední tři sezony nastupoval ve slovenské extralize za Banskou Bystrici a Košice. Ve slovenské nejvyšší soutěži odehrál 252 utkání, ve kterých získal 203 kanadských bodů (98+105). Zkušenosti má také z české extraligy. Kompletní statistiky najdete ZDE.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

15 asistencí

Body

Marek

Račuk

21 bodů

Zápasy

Jan

Berger

13 zápasů

Úspěšnost

Tomáš

Štůrala

97,22% úspěšnost