lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Změny v A-týmu Jestřábů

Změny v A-týmu Jestřábů

Vedení klubu usilovně pracuje na skladbě týmu pro následující ročník Chance ligy. Příchody se podle regulí mohou zveřejňovat od 1. května a už teď můžeme naznačit, že se naši fanoušci mohou těšit na zajímavá jména. K příchodům patří i odchody a Jestřábi se musejí rozloučit s dvojicí útočníků, kteří patřili mezi dvanáct vyvolených forwardů trenérského dua Vykoukal - Peštuka. Oběma hráčům skončily kontrakty a podle našich zpráv má první namířeno do extraligy a druhý bude soupeřem naší letky v Chance lize.

David Dvořáček

LHK Jestřábi Prostějov -> Extraliga?

"Dvořka" přišel do Prostějova před začátkem sezony 2017/2018. Od začátku svého angažmá se zařadil mezi elitních devět útočníků a už ve své premiérové sezoně v Prostějově si vylepšil osobní maxima. V sezoně 2017/2018 odehrál 47 utkání s bilancí 16-ti branek a 14-ti asistencí. Ve statistice pravdy získal 9 plusových bodů. 30 kanadských bodů mu vyneslo nový kontrakt a i v letošním ročníku trápil soupeře svojí rychlostí a dobrým zakončením. Opět si vylepšil osobní maxima a 20 vstřelených gólů a 14 asistencí znamenalo jeho nejlepší prvoligovou sezonu.

Radek Prokeš

LHK Jestřábi Prostějov -> Chance liga?

Druhým hráčem, který opouští jestřábí letku je Radek Prokeš. "Proky" přišel do Prostějova v průběhu sezony 2017/2018 a postupně se vypracoval do základní sestavy našeho týmu. V Prostějově odehrál celkem 81 utkání v základní části a 12 v play-off. V první sezoně si připsal 3 branky a 6 asistencí. Průlom přišel v minulém ročníku, kdy se dostal i do přesilových formací a výrazně rozšířil své bodové konto na 14 branek a 18 asistencí. Jeho přínos trenéři ocenili hlavně v pátém a šestém utkání série se Vsetínem, kde vstřelil 3 velice důležité branky a na jednu přihrál.

„Davidovi a Radkovi děkujeme za jejich odvedené služby a přejeme jim, ať se jim v novém působišti daří", říká k odchodům sportovní manažer LHK Jestřábi Prostějov Jiří Vykoukal.

Sdílej stránku!


Aktuality

4.6.2019

Jestřáby opouští Jan Starý

Jestřábi se rozloučili s Janem Starým, kterému nenabídli novou smlouvu. "Starda" do Prostějova přišel před sezonou 2017/2018 a rychle se zařadil mezi nejvýraznější hráče týmu. S Jestřábem na prsou odehrál 92 utkání, ve kterých nastřílel 29 branek a na dalších 31 nahrál. Honzovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu i jeho rodině pevné zdraví a ať se vám daří. Díky Stardo!

20.5.2019

Mikliš odchází do Znojma

Ondřej Mikliš působil v Prostějově od předminulé sezony a od začátku se zařadil mezi šestici obránců, na kterou trenéři spoléhali. V Prostějově odehrál 99 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a k nim přidal 20 asistencí. Za celý klub mu přejeme, ať se mu v novém působišti daří!

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost