lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Zkušený obránce posílil obranu Jestřábů!

Zkušený obránce posílil obranu Jestřábů!

Jestřábi představují posilu do obraných řad. Do Prostějova přichází 30-letý šumperský odchovanec Martin Novotný! Nestává se moc často, aby hráči v rámci Prostějova a Přerova měnili dres. Martin Novotný se pro tuto variantu rozhodl. Vysvětlení pro to má jednoduché. "Chtěl jsem se hokejově posunout a nezastírám, že mě lákají týmové ambice", říká ke svému pikantnímu přestupu.

Martin Novotný

HC Zubr Přerov -> LHK Jestřábi Prostějov

Věk: 30 let

Výška: 185 cm

Váha: 84 kg

Držení hole: levá

Martin Novotný není prvním hokejistou, který se narodil v Šumperku a přestoupil do Prostějova. V minulé sezoně za Jestřáby hráli šumperští Lukáš Žálčík a Ondřej Mikliš a v nedávné minulosti například Aleš Holík a další.

Novotný patří do střední generace, která by se měla připojit ke starším hráčům typům Tomáše Nouzy a měla by pomoci mladým hráčům hokejově růst. Zároveň se nachází v nejlepších hokejových letech a trenér Vykoukal na něj bude spoléhat ve vypjatých situacích.

Jak už jsme psali zkušený obránce přichází ze sousedního Přerova, kde strávil poslední čtyři sezony. V minulých dvou sezonách vypomáhal formou střídavých startů ve Zlíně, za který si připsal celkem 16 startů. V Přerově patřil mezi nejvytěžovanější obránce. Minulou sezonu si i přes nepříjemné zranění vytvořil osobní maximum v počtu získaných kanadských bodů. Celkem jich nasbíral 19 za 2 branky a 17 asistencí. Z této statistiky je vidět, že jeho přínos bude spíše na naší polovině a toto tvrzení potvrzuje i statistika pravdy, ve které byl v min. sezoně +19.

Novotný po podpisu smlouvy absolvoval v Prostějově testy pod dohledem kondičního trenéra Davida Skřivánka. V průběhu letní přípravy se zařadí po bok hokejistů, kteří letní přípravu absolvují individuálně podle plánů kondičního trenéra. "Každému hráči jsou sestavovány plány na míru", říká k individuální přípravě Skřivánek.

Kompletní statistiky Martina Novotného najdete ZDE.

Sdílej stránku!


Aktuality

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.

6.3.2019

Dnes pokladny od 16:30

Informace k prodeji vstupenek na středeční utkání se Vsetínem. Pokladny se otevřou v 16:30 a zimní stadion v 17:00.

27.2.2019

Informace o prodeji vstupenek

Před úterním utkáním play-off se Vsetínem budou pokladny zimního stadionu otevřeny od 15:00. Začátek utkání je v 18:00.

Cena vstupenky - 150,- Kč

Z důvodu předpokládaného velkého zájmu o utkání play-off a zrušení online prodeje vstupenek, žádáme diváky, aby využili brzkého otevření pokladen a předešli dlouhým frontám na v den utkání. Děkujeme.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost