lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Živé online přenosy utkání Chance ligy a Tipsport extraligy jsou od 1. 10. 2018 zpoplatněny.

Živé online přenosy utkání Chance ligy a Tipsport extraligy jsou od 1. 10. 2018 zpoplatněny.

Informace pro fanoušky, kteří sledují přímé přenosy Chance ligy na HokejkaTV. Od 1.10 je tato služba zpoplatněna. Veškeré potřebné informace naleznete níže v článku nebo na internetových stránkách HokejkaTV.

Ve čtvrtek ráno byla spuštěna platební brána pro registrované členy komunity Hokejka.cz, kteří se dívají na streamy z Tipsport extraligy a Chancel ligy. Je tedy možné uhradit předplatné pro sledování hokejových streamů. Stačí se přihlásit na HokejkaTV a skrze sekci Placený obsah poplatek uhradit.

PROSÍME všechny, aby si před platbou důkladně přečetli často kladené otázky a Otázky a odpovědi a Všeobecné obchodní podmínky!

Protože Hokejka TV nemá již oprávnění poskytovat streamy zdarma, je sledování živých hokejových přenosů zpoplatněno.

Měsíční balíček (kalendářní měsíc) je za příznivou cenu, tj. 99 korun (zpřístupní streamy z Tipsport ELH i Chance ligy) a celosezónní balíček za výhodných 499 korun. Platbu vybraného balíčku můžete provést již nyní přes webové stránky HokejkaTV.cz.

Úhradu můžete provést buď platební kartou (pozor! musíš mít kartu aktivovanou pro internetové platby) nebo online bankovním převodem. Po úhradě poplatku budou streamy od 1. 10. 2018 zpřístupněny. Do neděle 30. 9. 2018 není potřeba mít předplatné uhrazeno. Úhradu předplatného jiným způsobem, než je uvedeno výše (např. přes složenku či sms), není možné.

Platební brána GoPay podporuje

Platební karty - VISA, VISA Electron, MasterCard, MasterCard Electroni, Maestro

Online bankovní platby - Česká spořitelna / Platba 24, ČSOB, KB MojePlatba, Raiffeisen Bank / ePlatby, UniCredit Bank, mBank / mPeníze, Fio banka, Era

V případě jakýchkoliv dotazů (pokud nenajdeš odpověď v často kladených otázkách a odpovědích) mi prosím napište na e-mailovou adresu podpora@hokejka.cz.

V případě naléhavých dotazů, neváhejte kontaktovat naši redakci na email stefan.zigardy@lhkjestrabi.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Sdílej stránku!


Aktuality

8.12.2018

Změny v kádru

Do dnešního utkání v Benátkách bohužel nenastoupí Jan Starý a Lukáš Žálčík, kteří bojují s virovým onemocněním. Díky tomu odehraje své první utkání v Chance lize nadějný 19-letý útočník Zlína Sebastian Fajkus.

1.12.2018

Změny v kádru

Dušan Žovinec se vrací po krátké anabázi ve Frýdku do Prostějova formou hostování do konce sezony. Dalším hráčem, který nově oblékne dres Jestřábů je Vojtěch Dobiáš. Tento mladý útočník bude v Prostějově na střídavé starty ze Zlína. Zároveň s příchodem Dušana Žovince Jestřáby opouští Michael Foltýn. Děkujeme za odvedené služby a přejeme ať se mu v novém působišti daří.

30.11.2018

Ztracená permanentka

Na posledním utkání se v našem kotli našla permanentka. Kdo tu svoji postrádá, prosím ozvěte se na tel. kontakt 774840484 nebo se pro ni stavte v kotli během domácího utkání s Porubou.

9.11.2018

Všechno nejlepší Kubo!

Jakub "Kubánec" Neužil dnes slaví 24 narozeniny. Za celý klub LHK Jestřábi Prostějov přejeme hodně štěstí, zdraví a ať si tě najde každý puk, který poletí na bránu!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

27 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

34 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

90,95% úspěšnost