lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Živé online přenosy utkání Chance ligy a Tipsport extraligy jsou od 1. 10. 2018 zpoplatněny.

Živé online přenosy utkání Chance ligy a Tipsport extraligy jsou od 1. 10. 2018 zpoplatněny.

Informace pro fanoušky, kteří sledují přímé přenosy Chance ligy na HokejkaTV. Od 1.10 je tato služba zpoplatněna. Veškeré potřebné informace naleznete níže v článku nebo na internetových stránkách HokejkaTV.

Ve čtvrtek ráno byla spuštěna platební brána pro registrované členy komunity Hokejka.cz, kteří se dívají na streamy z Tipsport extraligy a Chancel ligy. Je tedy možné uhradit předplatné pro sledování hokejových streamů. Stačí se přihlásit na HokejkaTV a skrze sekci Placený obsah poplatek uhradit.

PROSÍME všechny, aby si před platbou důkladně přečetli často kladené otázky a Otázky a odpovědi a Všeobecné obchodní podmínky!

Protože Hokejka TV nemá již oprávnění poskytovat streamy zdarma, je sledování živých hokejových přenosů zpoplatněno.

Měsíční balíček (kalendářní měsíc) je za příznivou cenu, tj. 99 korun (zpřístupní streamy z Tipsport ELH i Chance ligy) a celosezónní balíček za výhodných 499 korun. Platbu vybraného balíčku můžete provést již nyní přes webové stránky HokejkaTV.cz.

Úhradu můžete provést buď platební kartou (pozor! musíš mít kartu aktivovanou pro internetové platby) nebo online bankovním převodem. Po úhradě poplatku budou streamy od 1. 10. 2018 zpřístupněny. Do neděle 30. 9. 2018 není potřeba mít předplatné uhrazeno. Úhradu předplatného jiným způsobem, než je uvedeno výše (např. přes složenku či sms), není možné.

Platební brána GoPay podporuje

Platební karty - VISA, VISA Electron, MasterCard, MasterCard Electroni, Maestro

Online bankovní platby - Česká spořitelna / Platba 24, ČSOB, KB MojePlatba, Raiffeisen Bank / ePlatby, UniCredit Bank, mBank / mPeníze, Fio banka, Era

V případě jakýchkoliv dotazů (pokud nenajdeš odpověď v často kladených otázkách a odpovědích) mi prosím napište na e-mailovou adresu podpora@hokejka.cz.

V případě naléhavých dotazů, neváhejte kontaktovat naši redakci na email stefan.zigardy@lhkjestrabi.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Sdílej stránku!


Aktuality

4.6.2019

Jestřáby opouští Jan Starý

Jestřábi se rozloučili s Janem Starým, kterému nenabídli novou smlouvu. "Starda" do Prostějova přišel před sezonou 2017/2018 a rychle se zařadil mezi nejvýraznější hráče týmu. S Jestřábem na prsou odehrál 92 utkání, ve kterých nastřílel 29 branek a na dalších 31 nahrál. Honzovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu i jeho rodině pevné zdraví a ať se vám daří. Díky Stardo!

20.5.2019

Mikliš odchází do Znojma

Ondřej Mikliš působil v Prostějově od předminulé sezony a od začátku se zařadil mezi šestici obránců, na kterou trenéři spoléhali. V Prostějově odehrál 99 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a k nim přidal 20 asistencí. Za celý klub mu přejeme, ať se mu v novém působišti daří!

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Jestřábi lovili v extralize!

14.06.2019 | Redakce

Jestřábi lovili v extralize!

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost