lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Živé online přenosy utkání Chance ligy a Tipsport extraligy jsou od 1. 10. 2018 zpoplatněny.

Živé online přenosy utkání Chance ligy a Tipsport extraligy jsou od 1. 10. 2018 zpoplatněny.

Informace pro fanoušky, kteří sledují přímé přenosy Chance ligy na HokejkaTV. Od 1.10 je tato služba zpoplatněna. Veškeré potřebné informace naleznete níže v článku nebo na internetových stránkách HokejkaTV.

Ve čtvrtek ráno byla spuštěna platební brána pro registrované členy komunity Hokejka.cz, kteří se dívají na streamy z Tipsport extraligy a Chancel ligy. Je tedy možné uhradit předplatné pro sledování hokejových streamů. Stačí se přihlásit na HokejkaTV a skrze sekci Placený obsah poplatek uhradit.

PROSÍME všechny, aby si před platbou důkladně přečetli často kladené otázky a Otázky a odpovědi a Všeobecné obchodní podmínky!

Protože Hokejka TV nemá již oprávnění poskytovat streamy zdarma, je sledování živých hokejových přenosů zpoplatněno.

Měsíční balíček (kalendářní měsíc) je za příznivou cenu, tj. 99 korun (zpřístupní streamy z Tipsport ELH i Chance ligy) a celosezónní balíček za výhodných 499 korun. Platbu vybraného balíčku můžete provést již nyní přes webové stránky HokejkaTV.cz.

Úhradu můžete provést buď platební kartou (pozor! musíš mít kartu aktivovanou pro internetové platby) nebo online bankovním převodem. Po úhradě poplatku budou streamy od 1. 10. 2018 zpřístupněny. Do neděle 30. 9. 2018 není potřeba mít předplatné uhrazeno. Úhradu předplatného jiným způsobem, než je uvedeno výše (např. přes složenku či sms), není možné.

Platební brána GoPay podporuje

Platební karty - VISA, VISA Electron, MasterCard, MasterCard Electroni, Maestro

Online bankovní platby - Česká spořitelna / Platba 24, ČSOB, KB MojePlatba, Raiffeisen Bank / ePlatby, UniCredit Bank, mBank / mPeníze, Fio banka, Era

V případě jakýchkoliv dotazů (pokud nenajdeš odpověď v často kladených otázkách a odpovědích) mi prosím napište na e-mailovou adresu podpora@hokejka.cz.

V případě naléhavých dotazů, neváhejte kontaktovat naši redakci na email stefan.zigardy@lhkjestrabi.cz. Rádi Vám pomůžeme.

Sdílej stránku!


Aktuality

18.2.2019

Akce retro dresů SKP

Už jen dva dny máte jedinečnou možnost získat speciální retro dresy týmu LHK Jestřábi Prostějov, ve kterých hokejisté nastoupili v rámci 36. kola Chance ligy v Českých Budějovicích. Barevná kombinace je inspirována prvními dresy prostějovských hockeyistů SK Prostějov. Více informací na internetové stránce Sportovní aukce.

15.2.2019

Omezení ve VIP

V zítřejším utkání bude uzavřen prostor VIP v místnosti, kde se dá sledovat utkání. Prostějovská firma GIENGER zde pořádá soukromou akci na podporu prostějovského klubu. Občerstvení a podávání nápojů u baru bude normálně přístupné pro majitele VIP karet. Děkujeme za pochopení.

30.1.2019

Jan Zdráhal do Pardubic

#34 Jan Zdráhal opouští prostějovskou letku a sezonu dohraje v týmu HC Dynamo Pardubice. Honzovi děkujeme za jeho odvedené služby a přejeme, ať se mu v Pardubicích daří!

9.1.2019

Jestřábi posilují obranu!

Na hostování do konce sezony přichází obránce Jakub Husa. Hráč extraligového Liberce vyniká fyzickými parametry 194 cm a 97 kg živé váhy. Za Bílé Tygry odehrál v extralize dvě utkání. Více času strávil na farmě v Benátkách, kde nastoupil do 116 zápasů. Vstřelil 13 branek a na 13 nahrál.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

54 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

91,28% úspěšnost