lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Zítra míří Jestřábi do Kadaně

Zítra míří Jestřábi do Kadaně

Marketing

V rámci 24. kola jedou Hanáci na severozápad Čech. S posledními Trhači z Kadaně sehrají Jestřábi zápas od 17:00 hodin. V prvním zápase sezóny, na domácím ledě, vyhrál Prostějov lehce 8:1, získá i zítra důležité tři body do prvoligové tabulky? Středeční venkovní utkání můžete sledovat online, a to na HOKEJKATV nebo na ONLAJNY.COM. Majitelé permanentních vstupenek mají streamy na HOKEJTKATV pořád zdarma.

SK TRHAČI KADAŇ

Trhači se, tak jako v minulých sezonách, tak i v této, pohybují u samého dna tabulky. Pětkrát – pouze tolikrát vyhráli Trhači v letošním ročníku Chance ligy, z toho dvakrát po samostatných nájezdech. Není tak divu, že se celek ze severovýchodu Čech nachází na posledním místě prvoligové tabulky se ziskem 13 bodů. Se 118 inkasovanými brankami patří Kadaňským nejhorší obrana ligy.

Trhači sice stále mají k dispozici svoji stálici v podobě Romana Chlouby – 20 kanadských bodů (9G+11A), který svůj tým bodově táhne, ale to prostě a jednoduše nestačí. Tomuto skvělému střelci zdatně sekunduje teprve jednadvacetiletý Jan Svoboda (7G+11A). Kadaň potřebuje ale podporu od celého týmu, která zatím není tak velká, aby se Trhači odlepili ode dna tabulky. Top 3 střelců uzavírá Tomáš Koblížek se 14 body (6G+8A). Mezi obránci si nejlépe vede Marcel Kottek, jenž dal tři branky a na dalších sedm nahrál. V brance se nejvíce objevuje Richard Běhula společně s Miroslavem Hanuljakem, kteří se o zápasy poctivě dělí. Ani jeden však nemá úspěšnost zákroků nad hranicí 90%, průměr branek obou maskovaných mužů je kolem pěti.

Poslední tři utkání KADANĚ:

KADAŇ - Třebíč - 1:3

Frýdek- KADAŇ - 2:5

Litoměřice - KADAŇ - 7:1

Sestava KADANĚ z posledního utkání:

R. Běhula (Hanuljak) – Havlín, Trefný, R. Havel, Seemann, Kottek, Karmaškov, Delmarche – Z. Zabloudil, Chlouba, Jakub Veselý – Koblížek, J. Svoboda, Houška – Hradecký, Bucek, Homer – Adámek, Matyáš Svoboda, Kupčo. .

Z JESTŘÁBÍHO HNÍZDA

Jestřábi v minulém utkání porazili Ústí těsným rozdílem jedné branky. Prostějov se tak po třiadvaceti odehraných zápasech nachází na 8. místě se ziskem 35 bodů. Sobotní výhru hodnotil lodivod prostějovské lavičky, Jiří Šejba takto: „Dneska takový těžký zápas. Ústí hraje fyzický hokej, což některým našim hráčům nesedí. Nicméně jsme dali dva pěkné góly, obránci to tam krásně vstřelili. Myslím si, že v takových zápasech je potřeba hrát s větší chytrostí. Mít méně ztracených kotoučů ve středním pásmu a vetší chytrost. Když už je soupeř na kotouči, tak se umět dobře postavit, dohrát ty soupeřovi hráče, tak jak se to má dohrát. U nás v obranném pásmu moc nevymýšlet. Občas to hrát jen tím lobíkem a hrát to doslova "vyčůraně". V tomto směru takové hráče nemáme. Důležité jsou ale tři body. Nicméně tam byl opět trochu podceněný konec, to se mi nelíbilo. Máme šanci vstřelit třetí branku, a nakonec z toho uděláme zbytečné drama. Vše bylo podložené Ondrou, který nás tam v těžkých chvílích podržel.“ .

Kategoriím, jako jsou – kanadské bodování, nejlepší střelec a nahrávač vévodí mezi Jestřáby Petr Mrázek, který přišel do Prostějova ze Znojma. Se ziskem 29 kanadských bodů (13G+16A) se nachází na třetím místě celé ligy. Nejlepším hráčem v hodnocení +/- je pak Petr Chlán s +17 body a 24 kanadskými body (12G+12A), který má v letošní sezóně výbornou formu a směle v tabulkách sekunduje Mrázkovi. Jednička v brankovišti, Ondřej Bláha má bilanci 2,85 obdrženého gólu na zápas a úspešnost 90,40%..

Poslední tři utkání PROSTĚJOVA:

PROSTĚJOV - Kolín - 11:3

Benátky - PROSTĚJOV - 3:2

PROSTĚJOV - Ústí - 2:1

Sestava JESTŘÁBŮ z posledního utkání:

Bláha (Micka) – Hrdinka, Matyáš, P. Krejčí, Drtil, Pěnčík, Piegl – Gago, Bartoš, Mrázek – Hrníčko, Chlán, Žálčík – Vachutka, T. Kaut, Janeček – T. Jandus, Motloch, Ouřada. .

Sdílej stránku!


Aktuality

5.2.2021

Komínek končí!

Tomáš Komínek po vzájemné dohodě v týmu končí. Místo něj přichází na zkoušku do konce února mladý obránce Mario Kellner. Tome, děkujeme a ať se ti daří! Mário, vítej!

23.1.2021

Brankář Marek Micka Jestřábem

Prostějovský odchovanec Marek Micka, který působil v plzeňské juniorce, podepsal smlouvu s Jestřábi do konce sezony. Marku, vítej doma a hodně štěstí!!!

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!

4.1.2021

Obránce Aleš Sova mění angažmá

Obránce Aleš Sova po vzájemné dohodě s klubem v týmu končí. Stěhuje se do dánské nejvyšší soutěže do týmu Odense Bulldogs. Aleši děkujeme, a ať se ti v novém působišti daří!!


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Obranu posiluje Patrik Husák!

12.07.2021 | Marketing

Obranu posiluje Patrik Husák!

Rozhovor s forwardem Markem Švecem!

11.07.2021 | Marketing

Rozhovor s forwardem Markem Švecem!

Změna na postu marketingového manažera!

02.07.2021 | Eva Reiterová

Změna na postu marketingového manažera!

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost