lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Ze světa soupeřů: Projekt Frýdek Místek

Ze světa soupeřů: Projekt Frýdek Místek

Hokejový tým z Frýdku Místku se díky podpoře extraligového Třince dostal na mapu 1.ligy v sezoně 2016/2017. Oceláři investovali nemalé prostředky do rekonstrukce frýdeckého zimního stadionu Polárka a do Frýdku posílají své mladé hokejisty na zkušenou. To se jim vyplatilo zejména v minulé sezoně, kdy bratři Kovarčíkové, Aron Chmielewski a David Cienciala významně pomohli Ocelářům k postupu do extraligového finále.

Na lavičce i v příští sezoně zůstávají jako hlavní trenér Jiří Jurík, jeho asistent Marek Malík a vedoucí týmu Martin Kurajský. Trenéři hodně spoléhají na pomoc dalšího člena realizačního týmu, kterého na střídačce nenajdeme. Řeč je o důležité práci video trenéra, který dodává Jiřímu Juříkovi a Marku Malíkovi potřebné rozbory a záznamy z každého nejen soutěžního utkání. Lukáš Lotko je tak dalším důležitým členem realizačního týmu, který bude i nadále připravovat na videu důležité momenty z utkání. O kondiční přípravu se postará Radek Výtisk.

To složení hráčského kádru dostalo větších změn. Hned šestice hráčů opouští tým. Jde o brankáře Jana Strmeně, útočníky Antonína Pechance, Daniela Štumpfa, Filipa Bajtka a Tomáše Franeka. V obraně tým ze severní Moravy nepočítá s René Pieglem. Tyto hráče se budou snažit nahradit i nám velmi dobře známé tváře. Do Frýdku z Prostějova zamířili Dušan Žovinec a Jan Rudovský, kteří patřili k základním stavebním kamenům jestřábí letky v minulé sezoně.

Kdo naopak zůstává jsou zkušení hráči Milan Mikulík a Rostislav Martynek. Ti nepatřili k nejproduktivnějším hráčům týmu, ale svými zkušenostmi se výrazně přičinili o raketový růst výkonnosti mladého týmu, který hlavně v první polovině ročníku trápil všechny soupeře. Jak budou vypadat výkony tohoto mladého týmu je zahaleno tajemstvím, protože již zmínění bratři Kovarčíkové a David Cienciala dostanou více prostoru v Třinci, ale určitě se můžeme těšit na agresivní a celoplošný hokej, který frýdečtí praktikovali po celou minulou sezonu.

Sdílej stránku!


Aktuality

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.

6.3.2019

Dnes pokladny od 16:30

Informace k prodeji vstupenek na středeční utkání se Vsetínem. Pokladny se otevřou v 16:30 a zimní stadion v 17:00.

27.2.2019

Informace o prodeji vstupenek

Před úterním utkáním play-off se Vsetínem budou pokladny zimního stadionu otevřeny od 15:00. Začátek utkání je v 18:00.

Cena vstupenky - 150,- Kč

Z důvodu předpokládaného velkého zájmu o utkání play-off a zrušení online prodeje vstupenek, žádáme diváky, aby využili brzkého otevření pokladen a předešli dlouhým frontám na v den utkání. Děkujeme.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost