lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Vyjádření klubu k incidentu v Benátkách.

Vyjádření klubu k incidentu v Benátkách.

Marketing

Minulou středu došlo při utkání našeho mužstva v Benátkách nad Jizerou k vážnému zranění našeho obránce Petra Krejčího. Na místě nebyl sanitní vůz (klub Benátek má jako jediný výjimku) a podle našeho klubu došlo k velkému pochybení.

"Bohužel v hokeji víme, že takové situace se stát mohou. Není to žádné zavinění protihráče, byla to nešťastná střela s nešťastnou tečí. Tohle vše jsme schopni přijmout… Ale nejsme schopni přijmout to, že ošetření mělo takový průběh, co jsme nezažili poprvé. Nebyla dostatečně zajištěná lékařská péče na zimním stadionu. Aby hráč ležel 10, 15, 20 minut na ledě a defacto kolem něj byla kaluž krve a kolem něj pobíhalo pár lidí. Nikdo pořádně nevěděl, kdo je kdo a nosítka jsme si víceméně vezli sami, nakládali jsme si ho sami. To je pro nás frustrující. Naštěstí to dopadlo dobře, ale mohlo se stát i něco horšího. On byl minimálně deset minut v bezvědomí, vůbec nekomunikoval. Ani lékař na místě neměl asi dostatek schopností s tím něco dělat, protože mu pomáhali nějaké dvě dámy z publika," okomentoval celou událost náš generální manažer Jaroslav Luňák.

Náš klub v tyto dny na ČSLH podal podnět k řádnému pochybení a doufáme, že se tato situace nebude opakovat.

Celý rozhovor: ZDE

Sdílej stránku!


Aktuality

4.12.2021

Zápasy s Kadaní zkontumovány!

SK Trhači Kadaň se s rozběhlou sezónou již rozloučili a ze soutěže odstoupili. Zbylé 2 zápasy, které jsme měli s Kadaní odehrát jsou kontumovány v náš prospěch poměrem 5:0.

19.11.2021

Ondřej Bláha je v pořádku!

Náš gólman utrpěl zranění v pondělním zápase, kdy jej nešťastně srazil útočník Honza Štefka. Naštěstí se nestalo nic vážného a zanedlouho bude připraven naskočit zpátky do zápasu.

16.8.2021

Liptovský Mikuláš zrušen!

Příští týden měli Jestřábi doma odehrát tři po sobě jdoucí přípravná utkání. Ovšem první dva se slovenským soupeřem se bohužel ruší.

5.2.2021

Komínek končí!

Tomáš Komínek po vzájemné dohodě v týmu končí. Místo něj přichází na zkoušku do konce února mladý obránce Mario Kellner. Tome, děkujeme a ať se ti daří! Mário, vítej!


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Benátky porážíme 3:1!

24.11.2021 | Eva Reiterová

Benátky porážíme 3:1!

AMICI - náš nový partner!

23.11.2021 | Marketing

AMICI - náš nový partner!

Charitativní týden Chance ligy!

21.11.2021 | Marketing

Charitativní týden Chance ligy!

Góly

No foto

Petr

Mrázek

12 branek

Asistence

No foto

Tomáš

Jáchym

17 asistencí

Body

No foto

Petr

Mrázek

26 bodů

Zápasy

No foto

Tomáš

Jáchym

23 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

90,99% úspěšnost