lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Vyhlížíte sobotní utkání? Tak Pozor změna! Pokladny se v sobotu otevřou v 16:30!

Vyhlížíte sobotní utkání? Tak Pozor změna! Pokladny se v sobotu otevřou v 16:30!

Kvůli očekávané vysoké návštěvě sobotního utkání se pokladny zimního stadionu otevřou v 16:30.

Původní plán otevřít pokladny zimního stadionu v 17:00 se nesetkal s pozitivní odezvou.

Proto budou v sobotu pokladny zimního stadionu otevřeny v 16:30!

Prosíme všechny fanoušky, aby se dostavili s dostatečným předstihem na utkání. V případě pozdního příchodu na stadion, nemůžeme garantovat, že se na začátek utkání dostanete včas.

Brány zimního stadionu se otevřou v 17:00.

Děkujeme za pochopení.

Během utkání se můžete těšit na předváděcí jízdy automobilů našeho prostějovského partnera firmy PV-Auto. PV-Auto si zároveň připravilo nejen pro naše nejmenší fanoušky překvapení v podobě stánku s cukrovou vatou. Neváhejte osladit si život už před utkáním 😉

Sdílej stránku!


Aktuality

18.2.2019

Akce retro dresů SKP

Už jen dva dny máte jedinečnou možnost získat speciální retro dresy týmu LHK Jestřábi Prostějov, ve kterých hokejisté nastoupili v rámci 36. kola Chance ligy v Českých Budějovicích. Barevná kombinace je inspirována prvními dresy prostějovských hockeyistů SK Prostějov. Více informací na internetové stránce Sportovní aukce.

15.2.2019

Omezení ve VIP

V zítřejším utkání bude uzavřen prostor VIP v místnosti, kde se dá sledovat utkání. Prostějovská firma GIENGER zde pořádá soukromou akci na podporu prostějovského klubu. Občerstvení a podávání nápojů u baru bude normálně přístupné pro majitele VIP karet. Děkujeme za pochopení.

30.1.2019

Jan Zdráhal do Pardubic

#34 Jan Zdráhal opouští prostějovskou letku a sezonu dohraje v týmu HC Dynamo Pardubice. Honzovi děkujeme za jeho odvedené služby a přejeme, ať se mu v Pardubicích daří!

9.1.2019

Jestřábi posilují obranu!

Na hostování do konce sezony přichází obránce Jakub Husa. Hráč extraligového Liberce vyniká fyzickými parametry 194 cm a 97 kg živé váhy. Za Bílé Tygry odehrál v extralize dvě utkání. Více času strávil na farmě v Benátkách, kde nastoupil do 116 zápasů. Vstřelil 13 branek a na 13 nahrál.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

54 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

91,28% úspěšnost