lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Vyhlížíte sobotní utkání? Tak Pozor změna! Pokladny se v sobotu otevřou v 16:30!

Vyhlížíte sobotní utkání? Tak Pozor změna! Pokladny se v sobotu otevřou v 16:30!

Kvůli očekávané vysoké návštěvě sobotního utkání se pokladny zimního stadionu otevřou v 16:30.

Původní plán otevřít pokladny zimního stadionu v 17:00 se nesetkal s pozitivní odezvou.

Proto budou v sobotu pokladny zimního stadionu otevřeny v 16:30!

Prosíme všechny fanoušky, aby se dostavili s dostatečným předstihem na utkání. V případě pozdního příchodu na stadion, nemůžeme garantovat, že se na začátek utkání dostanete včas.

Brány zimního stadionu se otevřou v 17:00.

Děkujeme za pochopení.

Během utkání se můžete těšit na předváděcí jízdy automobilů našeho prostějovského partnera firmy PV-Auto. PV-Auto si zároveň připravilo nejen pro naše nejmenší fanoušky překvapení v podobě stánku s cukrovou vatou. Neváhejte osladit si život už před utkáním 😉

Sdílej stránku!


Aktuality

19.7.2019

Tomáš Divíšek dnes slaví 40!!!

"Divochu", za celý klub, realizační tým, tvé spoluhráče a naše fanoušky ti přejeme k tvému jubileu všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří tobě i celé tvé rodině! Je pro nás čest, být s tebou v týmu! #dichoch40 #cojestaryjedobry #jsmeprostejov

18.7.2019

Havlík opouští Prostějov

Už jste si mohli všimnout, že Ladislav Havlík nefiguruje na naší soupisce pro novou sezonu a dnes se potvrdily spekulace o jeho odchodu do ciziny. 27-letý obránce podepsal novou smlouvu s polským PKH Gdansk. Za celý tým Jestřábů děkujeme za roky strávené v Prostějově a přejeme, ať se mu i jeho rodině v novém působišti daří!

https://pkh2014.pl/havlik-i-bilcik-wzmocnia-defensywe/

4.6.2019

Jestřáby opouští Jan Starý

Jestřábi se rozloučili s Janem Starým, kterému nenabídli novou smlouvu. "Starda" do Prostějova přišel před sezonou 2017/2018 a rychle se zařadil mezi nejvýraznější hráče týmu. S Jestřábem na prsou odehrál 92 utkání, ve kterých nastřílel 29 branek a na dalších 31 nahrál. Honzovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu i jeho rodině pevné zdraví a ať se vám daří. Díky Stardo!

20.5.2019

Mikliš odchází do Znojma

Ondřej Mikliš působil v Prostějově od předminulé sezony a od začátku se zařadil mezi šestici obránců, na kterou trenéři spoléhali. V Prostějově odehrál 99 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a k nim přidal 20 asistencí. Za celý klub mu přejeme, ať se mu v novém působišti daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost