lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Vyhlášení soutěže CO VÍŠ O NOVÉ POSILE?

Vyhlášení soutěže CO VÍŠ O NOVÉ POSILE?

Minulý víkend přinesl další soutěž o podepsaný dres Jestřábů z minulé sezony. Na našem facebooku stačilo napsat na naše 4 otázky správné odpovědi, které si každý musel o Marku Račukovi dohledat na internetu. Tři z nich byli jednoduché a nedali vám moc práce, ale otázka č.2 byla trochu z jiného soudku. U té se vyskytl chyták v podobě zavádějící nápovědy, který se spoustě z vás nepovedlo vychytat.

Celkově se do soutěže zapojilo 42 soutěžících a správných odpovědí pod naším příspěvkem bylo 22. Chtěli bychom poděkovat všem, kteří okomentovali náš příspěvek a zapojili se do soutěže. Jak jsme psali výše, v otázce č.2 byl schovaný chyták v nápovědě. Otázka zněla: Kolik kanadských bodů nastřádal v minulé sezoně včetně play-off? Nechtěli jsme soutěž udělat lehkou a proto nápověda (Celkem i s play-off odehrál v minulé sezoně 32 utkání) byla zavádějící. Celkem totiž Marek odehrál 40 utkání, 18 ve Znojmě, 24+8 za Slavii Praha a dohromady získal 31 kanadských bodů (4+21+6).

Správné odpověďi na právě ukončenou soutěž jsou:

1. Teplice

2. 31 kanadských bodů

3. EBEL liga

4. Střední útočník

Výherce podepsaného dresu Jestřábů z minulé sezony se stal:

Jan Zapletal


Patronát nad akcí převzal opět Lukáš Duba, který na prodějně našeho partnera firmy Olpran, osobně losoval výherce.

Připomínáme, že toto není poslední soutěž, která běžela v těchto dnech. Do zítřejšího dne máte možnost vyplnit náš dotazník, který najdete v článku na našich webových stránkách SPOLEČNĚ ZA ZMĚNOU. Odkaz na článek najdete ZDE. Stačí v článku kliknout na červený nápis: Dotazník spokojenosti. Můžete soutěžit o podepsaný dres, zimní bundu týmu LHK Jestřábi Prostějov a 2 lístky na fotbalový turnaj Hořava Cup 2018. Vyhlášení výherců proběhne první týden v červnu a budeme vás o něm informovat.


Výhercům gratulujeme a přejeme jim ať si svoji cenu užijí. Doufáme, že vaše dresy uvidíme na našich utkáních!

Sdílej stránku!


Aktuality

18.2.2019

Akce retro dresů SKP

Už jen dva dny máte jedinečnou možnost získat speciální retro dresy týmu LHK Jestřábi Prostějov, ve kterých hokejisté nastoupili v rámci 36. kola Chance ligy v Českých Budějovicích. Barevná kombinace je inspirována prvními dresy prostějovských hockeyistů SK Prostějov. Více informací na internetové stránce Sportovní aukce.

15.2.2019

Omezení ve VIP

V zítřejším utkání bude uzavřen prostor VIP v místnosti, kde se dá sledovat utkání. Prostějovská firma GIENGER zde pořádá soukromou akci na podporu prostějovského klubu. Občerstvení a podávání nápojů u baru bude normálně přístupné pro majitele VIP karet. Děkujeme za pochopení.

30.1.2019

Jan Zdráhal do Pardubic

#34 Jan Zdráhal opouští prostějovskou letku a sezonu dohraje v týmu HC Dynamo Pardubice. Honzovi děkujeme za jeho odvedené služby a přejeme, ať se mu v Pardubicích daří!

9.1.2019

Jestřábi posilují obranu!

Na hostování do konce sezony přichází obránce Jakub Husa. Hráč extraligového Liberce vyniká fyzickými parametry 194 cm a 97 kg živé váhy. Za Bílé Tygry odehrál v extralize dvě utkání. Více času strávil na farmě v Benátkách, kde nastoupil do 116 zápasů. Vstřelil 13 branek a na 13 nahrál.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

54 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

91,28% úspěšnost