lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Vyhlášení soutěže CO VÍŠ O NOVÉ POSILE?

Vyhlášení soutěže CO VÍŠ O NOVÉ POSILE?

Minulý víkend přinesl další soutěž o podepsaný dres Jestřábů z minulé sezony. Na našem facebooku stačilo napsat na naše 4 otázky správné odpovědi, které si každý musel o Marku Račukovi dohledat na internetu. Tři z nich byli jednoduché a nedali vám moc práce, ale otázka č.2 byla trochu z jiného soudku. U té se vyskytl chyták v podobě zavádějící nápovědy, který se spoustě z vás nepovedlo vychytat.

Celkově se do soutěže zapojilo 42 soutěžících a správných odpovědí pod naším příspěvkem bylo 22. Chtěli bychom poděkovat všem, kteří okomentovali náš příspěvek a zapojili se do soutěže. Jak jsme psali výše, v otázce č.2 byl schovaný chyták v nápovědě. Otázka zněla: Kolik kanadských bodů nastřádal v minulé sezoně včetně play-off? Nechtěli jsme soutěž udělat lehkou a proto nápověda (Celkem i s play-off odehrál v minulé sezoně 32 utkání) byla zavádějící. Celkem totiž Marek odehrál 40 utkání, 18 ve Znojmě, 24+8 za Slavii Praha a dohromady získal 31 kanadských bodů (4+21+6).

Správné odpověďi na právě ukončenou soutěž jsou:

1. Teplice

2. 31 kanadských bodů

3. EBEL liga

4. Střední útočník

Výherce podepsaného dresu Jestřábů z minulé sezony se stal:

Jan Zapletal


Patronát nad akcí převzal opět Lukáš Duba, který na prodějně našeho partnera firmy Olpran, osobně losoval výherce.

Připomínáme, že toto není poslední soutěž, která běžela v těchto dnech. Do zítřejšího dne máte možnost vyplnit náš dotazník, který najdete v článku na našich webových stránkách SPOLEČNĚ ZA ZMĚNOU. Odkaz na článek najdete ZDE. Stačí v článku kliknout na červený nápis: Dotazník spokojenosti. Můžete soutěžit o podepsaný dres, zimní bundu týmu LHK Jestřábi Prostějov a 2 lístky na fotbalový turnaj Hořava Cup 2018. Vyhlášení výherců proběhne první týden v červnu a budeme vás o něm informovat.


Výhercům gratulujeme a přejeme jim ať si svoji cenu užijí. Doufáme, že vaše dresy uvidíme na našich utkáních!

Sdílej stránku!


Aktuality

8.12.2018

Změny v kádru

Do dnešního utkání v Benátkách bohužel nenastoupí Jan Starý a Lukáš Žálčík, kteří bojují s virovým onemocněním. Díky tomu odehraje své první utkání v Chance lize nadějný 19-letý útočník Zlína Sebastian Fajkus.

1.12.2018

Změny v kádru

Dušan Žovinec se vrací po krátké anabázi ve Frýdku do Prostějova formou hostování do konce sezony. Dalším hráčem, který nově oblékne dres Jestřábů je Vojtěch Dobiáš. Tento mladý útočník bude v Prostějově na střídavé starty ze Zlína. Zároveň s příchodem Dušana Žovince Jestřáby opouští Michael Foltýn. Děkujeme za odvedené služby a přejeme ať se mu v novém působišti daří.

30.11.2018

Ztracená permanentka

Na posledním utkání se v našem kotli našla permanentka. Kdo tu svoji postrádá, prosím ozvěte se na tel. kontakt 774840484 nebo se pro ni stavte v kotli během domácího utkání s Porubou.

9.11.2018

Všechno nejlepší Kubo!

Jakub "Kubánec" Neužil dnes slaví 24 narozeniny. Za celý klub LHK Jestřábi Prostějov přejeme hodně štěstí, zdraví a ať si tě najde každý puk, který poletí na bránu!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

27 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

34 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

90,95% úspěšnost