lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Vyhlášení soutěže CO VÍŠ O NOVÉ POSILE?

Vyhlášení soutěže CO VÍŠ O NOVÉ POSILE?

Minulý víkend přinesl další soutěž o podepsaný dres Jestřábů z minulé sezony. Na našem facebooku stačilo napsat na naše 4 otázky správné odpovědi, které si každý musel o Marku Račukovi dohledat na internetu. Tři z nich byli jednoduché a nedali vám moc práce, ale otázka č.2 byla trochu z jiného soudku. U té se vyskytl chyták v podobě zavádějící nápovědy, který se spoustě z vás nepovedlo vychytat.

Celkově se do soutěže zapojilo 42 soutěžících a správných odpovědí pod naším příspěvkem bylo 22. Chtěli bychom poděkovat všem, kteří okomentovali náš příspěvek a zapojili se do soutěže. Jak jsme psali výše, v otázce č.2 byl schovaný chyták v nápovědě. Otázka zněla: Kolik kanadských bodů nastřádal v minulé sezoně včetně play-off? Nechtěli jsme soutěž udělat lehkou a proto nápověda (Celkem i s play-off odehrál v minulé sezoně 32 utkání) byla zavádějící. Celkem totiž Marek odehrál 40 utkání, 18 ve Znojmě, 24+8 za Slavii Praha a dohromady získal 31 kanadských bodů (4+21+6).

Správné odpověďi na právě ukončenou soutěž jsou:

1. Teplice

2. 31 kanadských bodů

3. EBEL liga

4. Střední útočník

Výherce podepsaného dresu Jestřábů z minulé sezony se stal:

Jan Zapletal


Patronát nad akcí převzal opět Lukáš Duba, který na prodějně našeho partnera firmy Olpran, osobně losoval výherce.

Připomínáme, že toto není poslední soutěž, která běžela v těchto dnech. Do zítřejšího dne máte možnost vyplnit náš dotazník, který najdete v článku na našich webových stránkách SPOLEČNĚ ZA ZMĚNOU. Odkaz na článek najdete ZDE. Stačí v článku kliknout na červený nápis: Dotazník spokojenosti. Můžete soutěžit o podepsaný dres, zimní bundu týmu LHK Jestřábi Prostějov a 2 lístky na fotbalový turnaj Hořava Cup 2018. Vyhlášení výherců proběhne první týden v červnu a budeme vás o něm informovat.


Výhercům gratulujeme a přejeme jim ať si svoji cenu užijí. Doufáme, že vaše dresy uvidíme na našich utkáních!

Sdílej stránku!


Aktuality

4.6.2019

Jestřáby opouští Jan Starý

Jestřábi se rozloučili s Janem Starým, kterému nenabídli novou smlouvu. "Starda" do Prostějova přišel před sezonou 2017/2018 a rychle se zařadil mezi nejvýraznější hráče týmu. S Jestřábem na prsou odehrál 92 utkání, ve kterých nastřílel 29 branek a na dalších 31 nahrál. Honzovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu i jeho rodině pevné zdraví a ať se vám daří. Díky Stardo!

20.5.2019

Mikliš odchází do Znojma

Ondřej Mikliš působil v Prostějově od předminulé sezony a od začátku se zařadil mezi šestici obránců, na kterou trenéři spoléhali. V Prostějově odehrál 99 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a k nim přidal 20 asistencí. Za celý klub mu přejeme, ať se mu v novém působišti daří!

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Jestřábi lovili v extralize!

14.06.2019 | Redakce

Jestřábi lovili v extralize!

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost