lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Vstupenky a permanentky na ročník 2022/23!

Vstupenky a permanentky na ročník 2022/23!

Marketing

S novou sezónou také přichází nové permanentky a ceny vstupenek. Velké novinky se dotknuly permanentních vstupenek, kde si můžete vybrat ze dvou variant a také vstupenek, které byly na základní část rozděleny na dva typy.

Vstupenky na mistrovské zápasy základní skupiny se budou dělit na STANDARD: Jihlava, Sokolov, Litoměřice, Třebíč, Slávie, Kolín, Frýdek, Poruba, Šumperk, Pardubice B a PREMIUM: Zlín, Přerov, Vsetín. S ohledem na rostoucí inflaci muselo také vedení klubu přikročit na zvýšení cen jako je tomu i v jiných klubech.

"Na premium zápasy bude vždy předprodej, jelikož jde o prestižní zápasy Chance ligy. V rámci těchto zápasů budou také naši sponzoři tzv. partnerem zápasu a na stadionu budou tak probíhat různé zajímavé akce pro fanoušky," okomentoval novinku Michal Mareš.

"Na permanentkách jsme s vedením hodně pracovali a věřím, že budou pro naše fanoušky atraktivní a výhodné. Hlavním cílem bylo vytvořit dvě varianty, tak aby si každý mohl vybrat a obsahovaly různé benefity," prozradil k novým permanentkám marketingový manažer. Nově tedy bude k dostání i permanentní vstupenka, která bude i na play-off zápasy + případnou baráž. "Tato permanentka je samozřejmě trošku riskantní tím, že nevíte jak daleko dojdete. Ale pro ty co nám věří, tak pevně doufám, že bude určitě velice výhodná," řekl Michal Mareš k variantě GOLD.

K permanentce je také možnost si zakoupit celosezónní místenku na libovolnou sedačku."Nové sedačky se opravdu povedly a myslím, že bude také větší zájem využít tuhle variantu," prozradil Mareš.

Předprodej permanentek bude zahájen v úterý 16. srpna od 15.00 do 18.00 hod. a pokračovat bude také ve středu ve stejném čase.

VSTUPENKY: kompletní informace zde

PERMANENTKY: kompletní informace zde

Sdílej stránku!


Aktuality

6.6.2022

Zahraj si hokejový kvíz!

Pévéčko si pro fanoušky připravilo soutěž o skvělé ceny. Můžete vyhrát knihu 100 LET PROSTĚJOVSKÉHO HOKEJE nebo křupavou pizzu ze ZÁTIŠÍ.

SOUTĚŽ ZDE

21.4.2022

Aukce dresů z této sezóny!

Dresy, které po 19 letech nakoukly až do semifinále a zároveň jsou posledními se současným logem jestřába!

DRAŽTE ZDE

24.3.2022

Informace k semifinále!

Vstupenky na oba semifinálové duely si budete moci zakoupit již od 16.00. Brány zimního stadionu se pak otevřou v 17.00.

12.3.2022

Vstupenky na čtvrtfinále!

Na čtvrtfinálové zápasy (pondělí, úterý) pro Vás budou otevřeny pokladny zimního stadionu již 2 hodiny před zápasem, tedy od 16.00!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost

×
Odehrané 16:00 | Muži
HC RT TORAX Poruba
LHK Jestřábi Prostějov