lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Velký návrat! Lukáš Krejčík se vrací do Prostějova!

Velký návrat! Lukáš Krejčík se vrací do Prostějova!

Je tu pondělí a další posila pro jestřábí letku. Ze Slavie Praha se vrací Lukáš Krejčík! 28-letý útočník se po dvou letech vrací na Hanou a bude chtít navázat na své dobré výkony, které v Prostějově ve třech ročnících podával. Celkem zde odehrál 123 utkání, ve kterých získal 77 kanadských bodů. Jestřábi získali komplexního útočníka, který umí střílet branky a zároveň odvede poctivou práci v defenzivě.

Lukáš Krejčík

HC Slavia Praha -> LHK Jestřábi Prostějov

Věk: 28 let

Výška: 181 cm

Váha: 85 kg

Držení hole: levá

Jméno Lukáše Krejčíka není pro prostějovské fanoušky neznámé. "Krejča" působil na Hané v sezonách 2014/15, 2015/16, 2016/17 a vše nasvědčovalo tomu, že bude v týmu pokračovat i v následujícím ročníku. S Jestřábem na prsou odehrál 123 utkání, ve kterých vstřelil 36 branek a na 41 přihrál. Nejpovedenější ročník zažil v posledním roce jeho působení, když ve 49 zápasech posbíral 40 kanadských bodů.

Další body na svůj prostějovský účet nepřidal, protože z rodinných důvodů (narození potomka) po dohodě s klubem rozvázal smlouvu a přestoupil do pražské Slavie. V hlavním městě odehrál poslední dvě sezony (104 utkání). Ve Slavii se jeho bodový účet zastavil na 55 kanadských bodech (31 branek a 24 asistencí). Dalších 12 startů si připsal formou střídavých startů v extraligovém Zlíně (0+1).

Krejča se se Slavií nedomluvil na uplatnění opce a my jsme využili situace. Za Lukáše jsem velmi rád, protože charakterově i hokejově bude pro náš tým velkým přínosem. Je to hráč, který je použitelný ve všech herních činnostech, říká sportovní manažer Jestřábů Jiří Vykoukal k návratu Lukáše Krejčíka.

Kompletní statistiky Lukáše Krejčíka najdete ZDE.

Krejčo, ať se ti u nás daří!

Sdílej stránku!


Aktuality

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!

9.1.2020

Všechno nejlepší!

5. ledna oslavil své 35. narozeniny Tomáš Štůrala a dnes slaví kulatiny (20) Daniel Dvořák. Oběma brankářům přejeme za celý klub všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se Vám borci daří!

8.1.2020

Pochobradský Jestřábem

Jestřábi angažovali mladého útočníka Michala Pochobradského, který patří do širšího kádru pardubického A-teamu. V letošní sezoně si připsal 28 startů v extralize a v Chance lize nastoupil k jednomu utkání za Jihlavu. Kompletní statistiky najdete zde.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

30 asistencí

Body

Zápasy

No foto

Jakub

Muška

43 zápasů

Úspěšnost

Daniel

Huf

92,49% úspěšnost