lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Velký návrat! Lukáš Krejčík se vrací do Prostějova!

Velký návrat! Lukáš Krejčík se vrací do Prostějova!

Je tu pondělí a další posila pro jestřábí letku. Ze Slavie Praha se vrací Lukáš Krejčík! 28-letý útočník se po dvou letech vrací na Hanou a bude chtít navázat na své dobré výkony, které v Prostějově ve třech ročnících podával. Celkem zde odehrál 123 utkání, ve kterých získal 77 kanadských bodů. Jestřábi získali komplexního útočníka, který umí střílet branky a zároveň odvede poctivou práci v defenzivě.

Lukáš Krejčík

HC Slavia Praha -> LHK Jestřábi Prostějov

Věk: 28 let

Výška: 181 cm

Váha: 85 kg

Držení hole: levá

Jméno Lukáše Krejčíka není pro prostějovské fanoušky neznámé. "Krejča" působil na Hané v sezonách 2014/15, 2015/16, 2016/17 a vše nasvědčovalo tomu, že bude v týmu pokračovat i v následujícím ročníku. S Jestřábem na prsou odehrál 123 utkání, ve kterých vstřelil 36 branek a na 41 přihrál. Nejpovedenější ročník zažil v posledním roce jeho působení, když ve 49 zápasech posbíral 40 kanadských bodů.

Další body na svůj prostějovský účet nepřidal, protože z rodinných důvodů (narození potomka) po dohodě s klubem rozvázal smlouvu a přestoupil do pražské Slavie. V hlavním městě odehrál poslední dvě sezony (104 utkání). Ve Slavii se jeho bodový účet zastavil na 55 kanadských bodech (31 branek a 24 asistencí). Dalších 12 startů si připsal formou střídavých startů v extraligovém Zlíně (0+1).

Krejča se se Slavií nedomluvil na uplatnění opce a my jsme využili situace. Za Lukáše jsem velmi rád, protože charakterově i hokejově bude pro náš tým velkým přínosem. Je to hráč, který je použitelný ve všech herních činnostech, říká sportovní manažer Jestřábů Jiří Vykoukal k návratu Lukáše Krejčíka.

Kompletní statistiky Lukáše Krejčíka najdete ZDE.

Krejčo, ať se ti u nás daří!

Sdílej stránku!


Aktuality

8.11.2019

Jestřábi mají nového kustoda

Michal Černý končí na pozici kustoda. Michalovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu, ať se mu v budoucím zaměstnání i životě daří.

Na jeho pozici nastupuje Michal Mareš.

6.11.2019

Kafka a Brančík končí

Petrovi Kafkovi skončila smlouva k 30.10 a u Jestřábů nebude pokračovat.

David Brančík se rozhodl pro studium v USA a u Jestřábů končí také.

2.11.2019

Posila do brankoviště

Jestřábi se domluvili na střídavých startech Daniela Hufa ze Zlína. Hufíno v letošní sezoně odchytal za Berany šest utkání s téměř 91% úspěšností zákroků. Dane vítej zpět!

23.10.2019

Pilař na střídavé starty

Při zranění Tomáše Divíška, Dominika Hrníčka a Kryštofa Ouřady se vedení Jestřábů domluvilo na střídavých startech Radka Pilaře z HK Hradec Králové.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

18 asistencí

Body

Marek

Račuk

25 bodů

Zápasy

No foto

Lukáš

Krejčík

20 zápasů

Úspěšnost

Tomáš

Štůrala

92,77% úspěšnost