lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
VZHŮRU NA DERBY!

VZHŮRU NA DERBY!

Redakce

Již v sobotu nás čeká druhé domácí derby této sezóny s našim tradičním rivalem. Přerov je v tabulce aktuálně na 5. pozici s 2 body navíc, takže náš úkol bude jasný!

PREVIEW

Přerovský klub do nového roku vstoupil vítězně, když vyhrál na ledě Šumperka poměrem 4:6. V prvním domácím zápase nového roku bral bod po prodloužení se zlínskými Berany a následně vyhrál na ledě prvního týmu tabulky. V posledním kole zdolal Jihlavu a lednu tak ztratil pouhé 2 body. V týmu kraluje David Březina, který s 25 body vede kanadské bodování a s 13 góly je zároveň jeho nejlepším střelcem.

Náš tým aktuálně zažívá horší start, ale v derby může být všechno jinak!

INFORMACE KE VSTUPENKÁM

Vstupenky na tento zápas bude možné zakoupit v den zápasu, tedy v sobotu 14.1. od 15.00 na pokladnách zimního stadionu. Brány stadionu se následně otevřou tradičně hodinu před zahájením zápasu.

* vstupenku je nutné si zakoupit i v případě, že bude právě rozehraná třetí třetina zápasu

Prosíme všechny, aby se dostavili s dostatečným časovým předstihem, tedy minimálně půl hodiny před startem zápasu. Děkujeme!


Aktuality

17.1.2023

U týmu končí Vítek Benda.

S naším týmem se rozloučil obránce Vítek Benda, kterému děkujeme za odvedenou práci a přejeme hodně štěstí v novém týmu.

28.12.2022

Daniel Malák uvolněn do Plzně!

Obránce Dan Malák dostává šanci v extralize a odcestoval tak na 3 dny do HC Škoda Plzeň, kde by měl stihnout dva zápasy.

30.11.2022

Malák si nezahraje 3 zápasy!

V sobotním utkání proti Slavii dostal trest 5 + do konce zápasu za faul kolenem. Po posouzení komisí ještě dodatečně dostává na 3 zápasy stopku. Nastoupit tak bude moci opět ve středu 7. 12. v Kolíně.

18.11.2022

Odchází obránce Pepa Zajíc.

Letos u nás odstartoval svoji druhou sezónu, ale tu již dohraje v Kolíně, kam se přesouvá do konce sezóny. Pepovi děkujeme za odvedenou práci a přejeme jen to nejlepší v Kolíně!


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Z Frýdku body nevezeme

21.01.2023 | Vojtěch Ošlejšek

Z Frýdku body nevezeme

Třebíč porážíme v prodloužení!

18.01.2023 | Vojtěch Ošlejšek

Třebíč porážíme v prodloužení!

Góly

No foto

Asistence

No foto

Tomáš

Jáchym

23 asistencí

Body

No foto

Zápasy

Matouš

Venkrbec

43 zápasů

Úspěšnost

No foto

Jan

Přecechtěl

100% úspěšnost
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Dukla Jihlava
LHK Jestřábi Prostějov