lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
V příštím kole nás čeká Jindřichův Hradec

V příštím kole nás čeká Jindřichův Hradec

Ve středu se k nám chystá tým z jižních Čech - KLH Vajgar Jinřichův Hradec. Hradec se krčí až na samém dnu tabulky, když získal z 18 zápasů pouhých 11 bodů. V posledních zápasech však předvádí zlepšené výkony. Nedávno na vlastním ledě sebral všechny tři body Chomutovu a v posledním zápase uhrál remízu s Olomoucí. Jestřábi jsou však po posledním zápase při střelecké chuti a budou chtít na svůj dobrý výkon z utkání s Kadaní navázat a vybojovat ve svém hnízdě vítězství.
Poslední vzájemný zápas zkončil těsnou výhrou prostějovských hokejistů 2:1, a to hlavně díky spolupráci Piechy s Lukou, kteří se zasloužili o oba naše góly. Bude se jim dařit i ve středu? Přijďte ve středu povzbudit naše borce na zimní stadion a přesvědčte se sami...

Statistiky KLH Vajgar Jinřichův Hradec:
K nejproduktivnějším hráčům patří Patrik Valčák (2 branky, 4 asistence) a Vojtěch Mrkvička (4 branky). Mezi nejzkušenější obránce se řadí Miroslav Mosnár, který odehrál mnoho zápasů jak ve slovenské nejvyšší soutěži, tak i v italské. V brance se letos za Hradec představili již 4 brankáři, ale nejvíce příležitostí zatím dostal Josef Kučera. Ten chytal ve 12 zápasech, a za svoje záda v nich pustil 26 střel.

Sestavy obou týmů v posledních zápasech:
HK Jestřábi Prostějov Lakosil - Hegegy, Kameš, Kučera, Procházka, Sedlák, Toms, Všetečka - Dibelka, F.Čech, M.Čech, Fojtík, Hradecký, Luka Musil, Piecha, Sabela, Saluga, Vymazal, Řípa
KLH Vajgar Jinřichův Hradec Jež - Mosnár, Kolda, Horák, Spitzer, Vašíček, Vomela, Klimeš, Kolář - Ficek, Starý, Valčák, Škoda, Kašpárek, Kupec, Ulman, Bílek, Mucha, Fiala, Schejbal

Sdílej stránku!


Aktuality

2.7.2020

Všechno nejlepší

Dnes 02.07.2020 slaví své 21. narozeniny obránce jestřábí letky Petr Krejčí. Krejčo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost