lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
V příštím duelu změříme síly s Kometou

V příštím duelu změříme síly s Kometou

K dalšímu utkání zajíždí prostějovští hokejisté do haly Rondo, kde sehrají utkání s místní Kometou Brno. Jestřábi se pokusí oplatit Brňanům porážku ze 4. kola. Tehdy Prostějov prohrál 1:6. Za domácí skóroval jen Richard Bordowski. Naopak za Kometu dvakrát Michal Černý, po jednom gólu přidali Petr Chvojka, Radek Hubáček, Dušan Bařica a Robert Holý.
Brněnský klub se po sérii tří výher v řadě usadil v samém středu tabulky a Prostějov na něj ztrácí 8 bodů. Je také lepší v produktivitě, když za 16 kol stačil vsítit 45 branek. O to se největším podílem zasloužili David Appel (8 gólů) a Michal Černý (7gólů). Mezi nejzkušenější obránce našeho sobotního soupeře patří Alexandr Lhotský. Branku hájí prostějovskému publiku dobře známý Pavel Maláč, který letos zatím drží průměr 2,14 branky na zápas. Kometa se také může opřít o dobrou diváckou kulisu, průměrně její domácí zápasy navštěvuje přes 3000 diváků. Očekává se také, že i ti prostějovští se nenechají zahanbit a přijedou povzbudit své jetřábi v hojném počtu. Pro ty, co zápas nemohou vidět na vlastní oči, bude na našich stránkách připraven online přenos.

Související články

Sdílej stránku!


Aktuality

2.7.2020

Všechno nejlepší

Dnes 02.07.2020 slaví své 21. narozeniny obránce jestřábí letky Petr Krejčí. Krejčo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost