lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
V pondělí všichni společně! Hrajeme s Ústí

V pondělí všichni společně! Hrajeme s Ústí

Po sobotní výhře Prostějov sehraje další utkání už v pondělí proti Slovanu Ústí nad Labem. Přijďte Jestřáby podpořit na prostějovský zimní stadion v pondělí od 18:00. Budeme Vás potřebovat! Přenos z utkání si koupíte na HOKEJKATV a online přenosu na ONLAJNY.COM.

HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM

Ústí v dosavadním průběhu sezony zvítězilo ve třech utkáních, když v prvním kole vyhrálo na ledě pražské Slavie, v předposledním kole doma proti Frýdku-Místku a v posledním se Sokolovem. Díky spolupráci s extraligovým Kladnem patří mezi ústecké opory zejména hráči širšího kádru Rytířů, ať už je to gólman Brízgala nebo produktivní útočník Melka. Nestorem v týmu Slovanu je 42letý Jaroslav Roubík.

Nejlepším střelcem týmu je veterán Roubík se čtyřmi zásahy a nejproduktivnějším hráčem Tomáš Vildumetz (2+4). Špatně si nevede ani host ze Sparty Tomáš Pšenička (2+2), který minulou sezonu odehrál v Prostějově. Nejproduktivnější obránce je Daniel Krejčí (0+3).

Trenér Tomáš Mareš po utkání pro klubový web řekl: „Jsem hlavně rád, že jsme vyhráli. Po první třetině jsme museli hodně, hodně zvýšit hlas, protože se nám výkon mužstva vůbec nelíbil. Zápas jsme měli rozhodnout ve druhé třetině, kdy jsme sice vstřelili dvě branky, ale mělo jich být pět šest. Ve třetí třetině jsme si to zkomplikovali, po individuální chybě jsme inkasovali branku, takže jsme se třásli o výhru až do konce. Dneska musím ocenit výkon 3. a 4. útoku, které odehrály hodně dobré utkání.“


Poslední tři utkání ÚSTÍ:

ÚSTÍ - Frýdek - 4:2

ÚSTÍ - Havířov - 2:3

ÚSTÍ - Sokolov - 4:2


Sestava SLOVANU z minulého utkání:

Brízgala – Klikorka, D. Krejčí, Vl. Brož, Hes, Veber, D. Málek, M. Zdvořáček – J. Havel, Pšenička, D. Merta – Kružík, Roubík, Severa – Filip, Vildumetz, Maršoun – Tůma, Kordule, O. Bláha.

Kompletní soupisku ÚSTÍ najdete ZDE.


Z JESTŘÁBÍHO HNÍZDA

Poslední tři utkání PROSTĚJOVA:

Litoměřice - PROSTĚJOV - 6:1

PROSTĚJOV - Třebíč - 1:2sn

Kadaň - PROSTĚJOV - 2:3


Zápas s Kadaní očima Jiřího Vykoukala: „Škoda je první dvacetiminutovky, ve které jsme měli šance, samostatný nájezd a trestné střílení. Naskytlo se nám několik gólovek, které jsme neproměnili. V podstatě jsme si zápas mohli uhrát právě v té první třetině. Poté jsme sice odskočili na 3:1, ale dělali jsme stupidní fauly, čehož soupeř na konci střetnutí dokázal využít a konec poslední části byl dramatický.“

Přijďte v pondělí podpořit Jestřáby! Budou vaši pomoc potřebovat! JSME PROSTĚJOV!

Sestava JESTŘÁBŮ z minulého utkání:

Dvořák – Novotný, Muška, Hrdinka, Mrázek, Husa, Březák, Brančík – Krejčík, Meidl, Nouza – Kafka, Račuk, Žálčík – Luňák, Chlán, Berger – T. Jandus, M. Novák, Ouřada.

Související články

Sdílej stránku!


Aktuality

19.10.2019

Posila do útoku

Prostějov posiluje útočné řady! Formou střídavých startů bude našemu týmu z Hradce Králové vypomáhat talentovaný útočník Patrik Miškář.

18.10.2019

Březák na marodce

Obránce Jakub Březák je na nespecifikovanou dobu mimo hru s poraněným kotníkem.

15.10.2019

Ouřada po operaci

Kryštof Ouřada utrpěl v utkání v Benátkách zranění ramene, které si vyžádalo chirurgický zákrok. Do tréninku by se měl podle prvních prognóz zapojit za měsíc. Ouři, přejeme brzké uzdravení!

10.10.2019

Posila ze Sparty

Jestřábi ze Sparty získali Davida Dvořáčka, který bude našemu týmu pomáhat formou střídavých startů.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

16 asistencí

Body

Marek

Račuk

22 bodů

Zápasy

Václav

Meidl

15 zápasů

Úspěšnost

Tomáš

Štůrala

92,11% úspěšnost
×
Odehrané v 18:00 | Muži
LHK Jestřábi Prostějov
HC ZUBR Přerov