lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
V Litoměřicích čeká Jestřáby těžká zkouška

V Litoměřicích čeká Jestřáby těžká zkouška

Jestřábi po třech výhrách v řadě jedou bojovat o prodloužení série do Litoměřic. Na ledě "svazové Dukly" je nečeká lehká práce. Litoměřice mají stejnou statistiku z posledních čtyř utkání jako náš tým (3 výhry- dvakrát Přerov a jedna prohra). Utkání budete moci sledovat na HokejkaTV a textový přenos si můžete pustit na Onlajny.com

HC FRÝDEK MÍSTEK

Litoměřice naposledy prohráli v 10.kole se Slavií a od té doby sbírají pouze vítězství. Tento mladý tým, který má věkový průměr hráčů 22,1 let porazil dvakrát Přerov, jednou z toho v předehrávce 41.kola a překvapivě obral o body České Budějovice za vítězství 4:3 po samostatných nájezdech. Svěřenci Davida Bruka, trenéra české hokejové reprezentace do devatenácti let, sehráli dvanáct zápasů. Z toho sedmkrát vyšli jako vítězové, pětkrát jako poražení. V tabulce jim patří 7.místo se ztrátou jednoho bodu na naši letku. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Jan Kloz, který má na kontě 15 bodů a v bodování celé ligy se pohybuje na pátém místě. O jeden bod za ním je Fin Markus Korkiakoski (14), který je v bodování ligy devátý. Špatně nehraje ani Daniel Voženílek (5+6), který strávil část minulého ročníku v Prostějově, ale výrazněji se neprosadil. Z obránců bodově nejvíce přispívá nestárnoucí Aleš Pavlas (2+8). Omlazený celek si nevede vůbec špatně při přesilových hrách - ze 79 jich v branku přetavil 17, tedy 21,52 %.

Ohlasy trenéra RYSŮ Daniela Tvrzníka po utkání s Motorem:

„Domácí byli po celý zápas aktivnější. Je to aspirant na postup, což bylo vidět. Na druhou stranu nám chybí šest klíčových hráčů. Deset juniorů ale zápas zvládlo dobře. Po našem vedení 2:0 přišla krize, vypadli jsme ze své role. Naštěstí se nám v závěru podařilo využít nedisciplinovanosti Budějovických. Jsou to strašně cenné body!“

Sestava FRÝDKU z posledního utkání:

Malík – Husák, Žovinec, Zahradníček, Bartko, Matyáš, Krisl, L. Kovář – Rudovský, Hladonik, Kofroň – Klimša (A), Mikulík (C), Christov – Przybyla, Novotný, Kaukič – Flok, Kuťák, Motloch.

Z JESTŘÁBÍHO HNÍZDA

Jestřábi jsou se 47 góly nejproduktivnějším týmem celé Chance ligy. V minulém kole prodloužili svou vítěznou sérii na tři utkání. Daří se jim hlavně v útoku, když ve zmíněných zápasech dokázali nastřílet 16 branek. Sám Tomáš Nouza jich stihl pět. To se projevilo i na kanadských bodech Tomáše Divíška, který posbíral 6 brankových přihrávek. Výborně se uvedl Daniel Krejčí, který svůj debut v prostějovském dresu ozdobil brankou. Do Litoměřic tým odcestuje bez zraněných Meidla, Antoníčka a Dvořáčka.

Sestava JESTŘÁBŮ z minulého utkání:

Štůrala – Mikliš, Rašner, Bažant, Havlík, J. Zdráhal, Foltýn, Kellner – Nouza, Divíšek, Karpov - Starý, Žálčík, Račuk - Prokeš, Venkrbec, L. Luňák - Matýs, Krejčiřík, Antoníček.

Sdílej stránku!


Aktuality

4.6.2019

Jestřáby opouští Jan Starý

Jestřábi se rozloučili s Janem Starým, kterému nenabídli novou smlouvu. "Starda" do Prostějova přišel před sezonou 2017/2018 a rychle se zařadil mezi nejvýraznější hráče týmu. S Jestřábem na prsou odehrál 92 utkání, ve kterých nastřílel 29 branek a na dalších 31 nahrál. Honzovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu i jeho rodině pevné zdraví a ať se vám daří. Díky Stardo!

20.5.2019

Mikliš odchází do Znojma

Ondřej Mikliš působil v Prostějově od předminulé sezony a od začátku se zařadil mezi šestici obránců, na kterou trenéři spoléhali. V Prostějově odehrál 99 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a k nim přidal 20 asistencí. Za celý klub mu přejeme, ať se mu v novém působišti daří!

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost