lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Útočník Matěj Novák pokračuje v Prostějově!

Útočník Matěj Novák pokračuje v Prostějově!

Mladý forward se rozhodl na Hané prodloužit smlouvu a přidá další rok v jestřábím dresu. Po Dominiku Hrníčkovi, Petru Chlánovi, Kryštofu Ouřadovi a Tomáši Jandusovi se stal pátým potvrzeným hráčem z předchozí sezóny.

Matěj Novák v Prostějově posbíral velmi cenné zkušenosti z nepovedené sezóny a bude je chtít zúročit v té následující. V dalších dnech Vám přineseme velmi zajímavý rozhovor, ve kterém např. prozradí, co nejčastěji z hokejového prostředí sbírá a jak se v této nelehké situaci připravuje.

Sdílej stránku!


Aktuality

5.2.2021

Komínek končí!

Tomáš Komínek po vzájemné dohodě v týmu končí. Místo něj přichází na zkoušku do konce února mladý obránce Mario Kellner. Tome, děkujeme a ať se ti daří! Mário, vítej!

23.1.2021

Brankář Marek Micka Jestřábem

Prostějovský odchovanec Marek Micka, který působil v plzeňské juniorce, podepsal smlouvu s Jestřábi do konce sezony. Marku, vítej doma a hodně štěstí!!!

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!

4.1.2021

Obránce Aleš Sova mění angažmá

Obránce Aleš Sova po vzájemné dohodě s klubem v týmu končí. Stěhuje se do dánské nejvyšší soutěže do týmu Odense Bulldogs. Aleši děkujeme, a ať se ti v novém působišti daří!!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

No foto

Petr

Mrázek

21 branek

Asistence

No foto

David

Bartoš

22 asistencí

Body

No foto

Petr

Mrázek

43 bodů

Zápasy

No foto

Tomáš

Jandus

34 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

90,53% úspěšnost