lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Úterý přineslo změny v kádru i na trenérském postu. Novým asistentem Jiří Vykoukal!

Úterý přineslo změny v kádru i na trenérském postu. Novým asistentem Jiří Vykoukal!

Tři porážky v řadě a první menší, herní a výsledková krize. Hokejistům LHK Jestřábi Prostějov se zatím v roce 2014 příliš nedaří. Sobotní porážka s Porubou byla již poslední signálem pro generálního manažera Dr. Jaroslav Luňáka, který se rozhodl udělat změny. K těm došlo v úterním odpoledni, kdy se celý tým sešel v kabině. Počínaje zítřejším tréninkem končí na postu asistenta A-týmu Martin Kužílek. Hlavním koučem zůstává Petr Zachar, jehož nyní již plnohodnotným asistentem bude Jiří Vykoukal. Mužstvo bude tak mít pouze dva trenéry, s tím, že Zachar si bude řídit útočnou fázi a Vykoukal defenzivu. Ke změnám dochází i na soupisce. Do týmu přichází útočník Tomáš Sršeň a opačným směrem se vydává Pavel Kumstát, se kterým byla ukončena smlouva.
Petr Zachar zůstává hlavní trenér A-týmu.
Martin Kužílek nastoupil k týmu společně s Petrem Zacharem. Bylo tomu tak v říjnu, když tito dva vystřídali Josefa Málka. Nyní u týmu zůstává pouze hlavní lodivod. „Byli jsme nuceni udělat nějakou změnu. Jiří Vykoukal je nyní plnohodnotným asistentem a doufáme, že společně s panem Zacharem jsou ta správná dvojice,“ okomentoval změnu na lavičce LHK GM Dr. Jaroslav Luňák. Ten hráčům a později i novinářům oznámil další změnu. Ta se však objevila v hráčském kádru. Po dvou týdnech přípravy se k A-týmu připojil útočník Tomáš Sršeň. „S Tomášem jsme byli domluveni, že zkusí potrénovat a uvidí se co dál. Zatím to nevypadá špatně, v sobotu proti Přerovu by již měl být trenérům k dispozici,“ doplnil první muž A-týmu.

Dveře kabiny „Áčka“ se otevřely i směrem ven. Smlouva byla ukončena s Pavlem Kumstátem. O tomto kroku zjišťujeme podrobnosti a více by mělo být napsáno v sobotním bulletinu k utkání Prostějov-Přerov. Stejně tak najdete v bulletinu obsáhlý rozhovor s Tomášem Sršněm mladším, který se stal novou posilou A-týmu. Esteticky pozměněný tým se poprvé v „novém“ složení představí již ve středu, kdy Hanáci zajíždějí na led Hodonína.

Sdílej stránku!


Aktuality

7.2.2020

Informace o marodce

Na marodce se po utkání s Frýdkem ocitl Lukáš Krejčík, který má vážné problémy s kolenem a vypadá to, že pro něj předčasně skončila letošní sezona. To samé platí i pro Kryštofa Ouřadu, který musel na operaci ramene.

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost