lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
  Tři znojemští orli mění hnízdo! Přilétají do jestřábího!

Tři znojemští orli mění hnízdo! Přilétají do jestřábího!

Prostějovské vedení stále pracuje na posílení kádru na příští sezonu a pomalu se blíží do finiše. Ze Znojma se povedlo přivést tři útočníky. Bývalého kapitána znojemských Orlů Davida Bartoše, Petra Mrázka a Michala Gaga.

David Bartoš

Orli Znojmo -> LHK Jestřábi Prostějov

Věk: 28 let

Výška: 185 cm

Váha: 82 kg

Držení hole: levá

" David je možná pro české fanoušky trochu neznámý, protože odehrál celou kariéru ve Znojmě. Jako kapitána Znojma ho předcházejí výborné reference. Je to konstruktivní hráč, který by se rád probojoval do extraligy. ," říká k nové posile sportovní manažer Jestřábů Jiří Vykoukal.

Petr Mrázek

Orli Znojmo -> LHK Jestřábi Prostějov

Věk: 25 let

Výška: 185 cm

Váha: 84 kg

Držení hole: pravá

" S Petrem jsme v kontaktu už několik let. K vzájemné dohodě došlo až letos a jsme za to moc rádi. Je to hráč s výbornou střelou. Loni si sice prošel zraněním, ale přesto věřím, že bude přínosem hlavně v koncovce," říká k nové posile sportovní manažer Jestřábů Jiří Vykoukal.

Michal Gago

Orli Znojmo -> LHK Jestřábi Prostějov

Věk: 22 let

Výška: 182 cm

Váha: 85 kg

Držení hole: levá

" Od Michala samozřejmě jako od všech ostatních hráčů očekáváme pracovitost, důraz v před brankovém prostoru, sílu v krytí kotouče, dohrávání soubojů, obětavost. A k tomu samozřejmě bodový přísun. ," říká k nové posile sportovní manažer Jestřábů Jiří Vykoukal.

Sdílej stránku!


Aktuality

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!

4.1.2021

Obránce Aleš Sova mění angažmá

Obránce Aleš Sova po vzájemné dohodě s klubem v týmu končí. Stěhuje se do dánské nejvyšší soutěže do týmu Odense Bulldogs. Aleši děkujeme, a ať se ti v novém působišti daří!!

19.12.2020

Dohrávka 15.kola proti Porubě!

Utkání 15. kola proti Porubě, které bylo odloženo z důvodu nákazy ostravského týmu covidem se odehraje ve středu 30.12.2020 od 16:00 v Prostějově.

10.12.2020

Sobotní duel s Porubou odložen

Sobotní domácí utkání 15.kola Chance ligy mezi Prostějovem a Porubou je z důvodu karantény Poruby odloženo. Hledáme společně s Porubou náhradní termín. Kdy se utkání dohraje Vás budeme informovat na našem webu.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

No foto

Petr

Chlán

10 branek

Asistence

No foto

Petr

Mrázek

15 asistencí

Body

No foto

Petr

Mrázek

25 bodů

Zápasy

No foto

Dominik

Hrníčko

20 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

90,38% úspěšnost