lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
  Tři znojemští orli mění hnízdo! Přilétají do jestřábího!

Tři znojemští orli mění hnízdo! Přilétají do jestřábího!

Prostějovské vedení stále pracuje na posílení kádru na příští sezonu a pomalu se blíží do finiše. Ze Znojma se povedlo přivést tři útočníky. Bývalého kapitána znojemských Orlů Davida Bartoše, Petra Mrázka a Michala Gaga.

David Bartoš

Orli Znojmo -> LHK Jestřábi Prostějov

Věk: 28 let

Výška: 185 cm

Váha: 82 kg

Držení hole: levá

" David je možná pro české fanoušky trochu neznámý, protože odehrál celou kariéru ve Znojmě. Jako kapitána Znojma ho předcházejí výborné reference. Je to konstruktivní hráč, který by se rád probojoval do extraligy. ," říká k nové posile sportovní manažer Jestřábů Jiří Vykoukal.

Petr Mrázek

Orli Znojmo -> LHK Jestřábi Prostějov

Věk: 25 let

Výška: 185 cm

Váha: 84 kg

Držení hole: pravá

" S Petrem jsme v kontaktu už několik let. K vzájemné dohodě došlo až letos a jsme za to moc rádi. Je to hráč s výbornou střelou. Loni si sice prošel zraněním, ale přesto věřím, že bude přínosem hlavně v koncovce," říká k nové posile sportovní manažer Jestřábů Jiří Vykoukal.

Michal Gago

Orli Znojmo -> LHK Jestřábi Prostějov

Věk: 22 let

Výška: 182 cm

Váha: 85 kg

Držení hole: levá

" Od Michala samozřejmě jako od všech ostatních hráčů očekáváme pracovitost, důraz v před brankovém prostoru, sílu v krytí kotouče, dohrávání soubojů, obětavost. A k tomu samozřejmě bodový přísun. ," říká k nové posile sportovní manažer Jestřábů Jiří Vykoukal.

Sdílej stránku!


Aktuality

2.7.2020

Všechno nejlepší

Dnes 02.07.2020 slaví své 21. narozeniny obránce jestřábí letky Petr Krejčí. Krejčo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost