lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Třetí letošní bitva o Hanou je tady!

Třetí letošní bitva o Hanou je tady!

Další bitva o Hanou se odehraje už tuto sobotu na prostějovském zimním stadionu od 17:00. Svěřenci Jiřího Vykoukala budou chtít odčinit letošní dvě porážky a zkorigovat stav vzájemných utkání, ve kterých má jasně navrch družina Zubrů. Utkání můžete sledovat živě na HokejkaTV a textový přenos najdete na Onlajny.com

Vaše hlasivky však budou potřeba na zimáku. Přijďte Jestřáby podpořit přímo na stadion!

HC ZUBR PŘEROV

Možná se čekalo, že Přerov na tom bude v tabulce o něco lépe. V současné době se totiž nachází na šestém místě se ziskem padesáti dvou bodů. Zubři mají navíc čtvrtý nejhorší útok v celé soutěži, jelikož dosud nasázeli osmdesát sedm branek. Horší už jsou jen Kadaň, Ústí nad Labem a Benátky nad Jizerou. Obrana je na tom o něco lépe. Celkem přerovští hokejisté inkasovali dvaaosmdesát gólů, což patří k horšímu průměru ligy. Poslední čtyři utkání se Přerovu celkem povedly. Třikrát vyhráli (Benátky 4:0, Slavia 3:2, Budějovice 2:1) a jen jednou prohráli (Jihlava 2:4).

V týmových statistikách na tom Zubři také nejsou zrovna nejlépe, vždyť procentuální využití přesilových her mají horší už jen hokejisté Ústí nad Labem. Vstřelili v nich devatenáct branek a celková úspěšnost dělá 13,10%. Oslabení jsou podstatně lepší.. Přerov v nich celkem obdržel dvacet tři branek a jeho celková úspěšnost ubránění početních výhod soupeře je 85,35%. V oslabení ovšem hráči Přerova nasázeli již čtyři branky. Lídrem kanadského bodování týmu je Roman Pšurný, který má na čele obrovský náskok devíti bodů. Celkem má na svém kontě již 24 bodů (7+17). O brankový přísun se nejvíce dělí Pšurný, Sikora a Sýkora, kteří se letos trefili sedmkrát.

Ohlasy Kamila Přecechtěla po utkání s MOTOREM:

„Kluci odvedli maximální výkon. Musím jim poděkovat za to, co na ledě předvedli. Od první do poslední minuty hráli velmi koncentrovaně, zodpovědně a poctivě. Body jsme si zasloužili, celému mužstvu patří dík. Na to, na jakém ledu se hrálo, byl k vidění nádherný a parádní hokej. Letos šlo totiž už poněkolikáté o téměř nejhorší led v celé soutěži.“


Sestava ZUBRŮ z posledního utkání:

Klimeš – Novotný, Zbořil, Malina, Ferenc, Pala, Černý – Sikora, Pšurný, Popelka – Doležal, Sýkora, Tomi – Goiš, Hejcman, Navrátil – Procházka, M. Kratochvil, Moučka

Z JESTŘÁBÍHO HNÍZDA

Co si budeme nalhávat, v derby se více daří dlouhodobě sousednímu Přerovu. I v letošní sezóně, po dvou odehraných utkáních, mají Zubři na kontě dvě vítězství a celkem 5 bodů. První utkání ve 3. kole náš tým nezvládl a prohrál 1:4. V Meo aréně se opakoval průběh prvního utkání, s tím rozdílem, že naši borci dokázali vyrovnat nepříznivý vývoj utkání a až branka Přerova v posledních vteřinách utkání rozhodla o dělbě bodů. Na nájezdy pak svěřenci Kamila Přecechtěla vyhráli 4:3. Novou a vítěznou kapitolu budou chtít Jestřábi napsat už zítra. Do utkání opět nezasáhne Lukáš Žálčík, který má virové onemocnění a Václav Meidl, který se pomalu zapojuje do tréninku po dlouhodobé nemoci. V sestavě se opět objeví Tomáš Pšenička ze Sparty Praha.

Sestava JESTŘÁBŮ z minulého utkání:

Neužil – Havlík, Mikliš, Žovinec, J. Zdráhal, Čáp, D. Kolář, Bažant – Karpov, Divíšek, Nouza – Starý, Prokeš, Račuk – L. Luňák, Venkrbec, Dvořáček – Matýs, Pšenička, Krejčiřík.

Sdílej stránku!


Aktuality

4.6.2019

Jestřáby opouští Jan Starý

Jestřábi se rozloučili s Janem Starým, kterému nenabídli novou smlouvu. "Starda" do Prostějova přišel před sezonou 2017/2018 a rychle se zařadil mezi nejvýraznější hráče týmu. S Jestřábem na prsou odehrál 92 utkání, ve kterých nastřílel 29 branek a na dalších 31 nahrál. Honzovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu i jeho rodině pevné zdraví a ať se vám daří. Díky Stardo!

20.5.2019

Mikliš odchází do Znojma

Ondřej Mikliš působil v Prostějově od předminulé sezony a od začátku se zařadil mezi šestici obránců, na kterou trenéři spoléhali. V Prostějově odehrál 99 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a k nim přidal 20 asistencí. Za celý klub mu přejeme, ať se mu v novém působišti daří!

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost