lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Trénink s výherci soutěže 100 let ČSR

Trénink s výherci soutěže 100 let ČSR

Jak už jsme psali začátkem tohoto týdne, v reprezentační pauze náš klub odměnil výherce, kteří se zúčastnili našeho kvízu 100 let ČSR. Dnes vám přinášíme fotoreportáž a pár řádků o úterním tréninku.

Ještě jednou bychom rádi poděkovali všem, kteří se zapojili do naší soutěže. Snažíme se dělat věci, které by vás mohli zajímat a zároveň chceme náš klub ukázat i z jiné stránky než pouze z té, kterou znáte z našich utkání. Výherci, kteří si troufli absolvovat kompletní tréninkovou jednotku s naší letkou, byli nakonec dva. Třetí se musel z důvodu daleké vzdálenosti omluvit.

Prvním mužem, který si poprvé v životě zatrénoval s profesionálním týmem byl Martin Glouzar, který chytá amatérskou ligu v Prostějově. Martin se od začátku bál posilovny před tréninkem, ale nakonec vše zvládl s grácií. Zapojil se do skupiny posilujících brankářů a tam se nepracovalo s takovými váhami jako mají hráči v poli. Pro Martina byl, jak sám říká, trénink na ledě velký zážitek a v polovině jednotky jen potvrdil slova každého, kdo někdy stál v bráně, že to "stání" sakra bolí. Jak se říká, je to honička být v bráně jednička 😂.
Druhý výherce byl teprve 13-letý Mates Svoboda, který hraje fotbal a na led se dostane jednou za 14 dní se svým otcem, který také hraje amatérskou ligu v Prostějově stejně jako Martin Glouzar. Jak později uslyšíte z našeho videa, Mates se pustil do našeho kvízu právě na popud svého tatínka, pro kterého byla možnost nahlédnout do jestřábího hnízda velká událost. Nadšený amatérský hokejista zkoumal každou maličkost, která pomáhá hráčům podávat maximální výkony. Mates s námi nešel do posilovny a absolvoval základy rozcvičky. Jak říká kondiční trenér Jestřábů David Skřivánek: "Mladí potřebují zvládat základy, správnou techniku prováděných cviků a ze začátku cvičit s vlastní vahou. Teprve potom mohou do posilovny posilovat s činkami." Na ledě to byla i pro Matese pořádná makačka a kvitoval každou možnost doplnit tekutiny. Ještě že máme kvalitního dodavatele výživových doplňků firmu Nutrend.Sdílej stránku!


Aktuality

9.11.2018

Všechno nejlepší Kubo!

Jakub "Kubánec" Neužil dnes slaví 24 narozeniny. Za celý klub LHK Jestřábi Prostějov přejeme hodně štěstí, zdraví a ať si tě najde každý puk, který poletí na bránu!

29.10.2018

Informace o zraněných hráčích

Tomáš Nouza - zlomená čelist, již po operaci a čeká ho pauza nejméně tři týdny.

Marek Račuk - problémy s ramenem, návrat po reprezentační pauze.

Václav Meidl - vážné zdravotní problémy, návrat nejde určit.

Alex Rašner - návrat zřejmě až po reprezentační pauze.

22.10.2018

Nová posila pro Jestřáby

Vedení Prostějova reaguje na rozsáhlou marodku a z Karlových Varů vyřídilo střídavé starty Jaromíru Kverkovi mladšímu. Ten v letošní sezoně Tipsport extraligy odehrál 10 zápasů, ve kterých si připsal 2 asistence. V první nejvyšší soutěži nastřádal 122 startů a posbíral 71 kanadských bodů (30+41).

9.10.2018

Jestřábi posilují obranu!

Na měsíční hostování přichází z extraligových Karlových Varů obránce Daniel Krejčí. Obránce s výbornými fyzickými parametry (190 cm, 95 kg) nasbíral v extralize 109 startů, ve kterých získal 20 kanadských bodů (5+15). Dane vítej v Prostějově!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

18 asistencí

Body

Zápasy

Jan

Zdráhal

22 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

90,28% úspěšnost
×
Dnes v 18:00 | Muži
AZ Havířov
LHK Jestřábi Prostějov