lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Trénink s výherci soutěže 100 let ČSR

Trénink s výherci soutěže 100 let ČSR

Jak už jsme psali začátkem tohoto týdne, v reprezentační pauze náš klub odměnil výherce, kteří se zúčastnili našeho kvízu 100 let ČSR. Dnes vám přinášíme fotoreportáž a pár řádků o úterním tréninku.

Ještě jednou bychom rádi poděkovali všem, kteří se zapojili do naší soutěže. Snažíme se dělat věci, které by vás mohli zajímat a zároveň chceme náš klub ukázat i z jiné stránky než pouze z té, kterou znáte z našich utkání. Výherci, kteří si troufli absolvovat kompletní tréninkovou jednotku s naší letkou, byli nakonec dva. Třetí se musel z důvodu daleké vzdálenosti omluvit.

Prvním mužem, který si poprvé v životě zatrénoval s profesionálním týmem byl Martin Glouzar, který chytá amatérskou ligu v Prostějově. Martin se od začátku bál posilovny před tréninkem, ale nakonec vše zvládl s grácií. Zapojil se do skupiny posilujících brankářů a tam se nepracovalo s takovými váhami jako mají hráči v poli. Pro Martina byl, jak sám říká, trénink na ledě velký zážitek a v polovině jednotky jen potvrdil slova každého, kdo někdy stál v bráně, že to "stání" sakra bolí. Jak se říká, je to honička být v bráně jednička 😂.
Druhý výherce byl teprve 13-letý Mates Svoboda, který hraje fotbal a na led se dostane jednou za 14 dní se svým otcem, který také hraje amatérskou ligu v Prostějově stejně jako Martin Glouzar. Jak později uslyšíte z našeho videa, Mates se pustil do našeho kvízu právě na popud svého tatínka, pro kterého byla možnost nahlédnout do jestřábího hnízda velká událost. Nadšený amatérský hokejista zkoumal každou maličkost, která pomáhá hráčům podávat maximální výkony. Mates s námi nešel do posilovny a absolvoval základy rozcvičky. Jak říká kondiční trenér Jestřábů David Skřivánek: "Mladí potřebují zvládat základy, správnou techniku prováděných cviků a ze začátku cvičit s vlastní vahou. Teprve potom mohou do posilovny posilovat s činkami." Na ledě to byla i pro Matese pořádná makačka a kvitoval každou možnost doplnit tekutiny. Ještě že máme kvalitního dodavatele výživových doplňků firmu Nutrend.Sdílej stránku!


Aktuality

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.

6.3.2019

Dnes pokladny od 16:30

Informace k prodeji vstupenek na středeční utkání se Vsetínem. Pokladny se otevřou v 16:30 a zimní stadion v 17:00.

27.2.2019

Informace o prodeji vstupenek

Před úterním utkáním play-off se Vsetínem budou pokladny zimního stadionu otevřeny od 15:00. Začátek utkání je v 18:00.

Cena vstupenky - 150,- Kč

Z důvodu předpokládaného velkého zájmu o utkání play-off a zrušení online prodeje vstupenek, žádáme diváky, aby využili brzkého otevření pokladen a předešli dlouhým frontám na v den utkání. Děkujeme.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost