lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Trénink s výherci soutěže 100 let ČSR

Trénink s výherci soutěže 100 let ČSR

Jak už jsme psali začátkem tohoto týdne, v reprezentační pauze náš klub odměnil výherce, kteří se zúčastnili našeho kvízu 100 let ČSR. Dnes vám přinášíme fotoreportáž a pár řádků o úterním tréninku.

Ještě jednou bychom rádi poděkovali všem, kteří se zapojili do naší soutěže. Snažíme se dělat věci, které by vás mohli zajímat a zároveň chceme náš klub ukázat i z jiné stránky než pouze z té, kterou znáte z našich utkání. Výherci, kteří si troufli absolvovat kompletní tréninkovou jednotku s naší letkou, byli nakonec dva. Třetí se musel z důvodu daleké vzdálenosti omluvit.

Prvním mužem, který si poprvé v životě zatrénoval s profesionálním týmem byl Martin Glouzar, který chytá amatérskou ligu v Prostějově. Martin se od začátku bál posilovny před tréninkem, ale nakonec vše zvládl s grácií. Zapojil se do skupiny posilujících brankářů a tam se nepracovalo s takovými váhami jako mají hráči v poli. Pro Martina byl, jak sám říká, trénink na ledě velký zážitek a v polovině jednotky jen potvrdil slova každého, kdo někdy stál v bráně, že to "stání" sakra bolí. Jak se říká, je to honička být v bráně jednička 😂.
Druhý výherce byl teprve 13-letý Mates Svoboda, který hraje fotbal a na led se dostane jednou za 14 dní se svým otcem, který také hraje amatérskou ligu v Prostějově stejně jako Martin Glouzar. Jak později uslyšíte z našeho videa, Mates se pustil do našeho kvízu právě na popud svého tatínka, pro kterého byla možnost nahlédnout do jestřábího hnízda velká událost. Nadšený amatérský hokejista zkoumal každou maličkost, která pomáhá hráčům podávat maximální výkony. Mates s námi nešel do posilovny a absolvoval základy rozcvičky. Jak říká kondiční trenér Jestřábů David Skřivánek: "Mladí potřebují zvládat základy, správnou techniku prováděných cviků a ze začátku cvičit s vlastní vahou. Teprve potom mohou do posilovny posilovat s činkami." Na ledě to byla i pro Matese pořádná makačka a kvitoval každou možnost doplnit tekutiny. Ještě že máme kvalitního dodavatele výživových doplňků firmu Nutrend.Sdílej stránku!


Aktuality

9.1.2019

Jestřábi posilují obranu!

Na hostování do konce sezony přichází obránce Jakub Husa. Hráč extraligového Liberce vyniká fyzickými parametry 194 cm a 97 kg živé váhy. Za Bílé Tygry odehrál v extralize dvě utkání. Více času strávil na farmě v Benátkách, kde nastoupil do 116 zápasů. Vstřelil 13 branek a na 13 nahrál.

4.1.2019

Změna termínu utkání s Porubou

Venkovní utkání na ledě Poruby, které se mělo odehrát v sobotu 12.1 je přeloženo na středu 6.2.2019.

8.12.2018

Změny v kádru

Do dnešního utkání v Benátkách bohužel nenastoupí Jan Starý a Lukáš Žálčík, kteří bojují s virovým onemocněním. Díky tomu odehraje své první utkání v Chance lize nadějný 19-letý útočník Zlína Sebastian Fajkus.

1.12.2018

Změny v kádru

Dušan Žovinec se vrací po krátké anabázi ve Frýdku do Prostějova formou hostování do konce sezony. Dalším hráčem, který nově oblékne dres Jestřábů je Vojtěch Dobiáš. Tento mladý útočník bude v Prostějově na střídavé starty ze Zlína. Zároveň s příchodem Dušana Žovince Jestřáby opouští Michael Foltýn. Děkujeme za odvedené služby a přejeme ať se mu v novém působišti daří.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

32 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

44 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

90,76% úspěšnost
×
Dnes v 18:00 | Muži
LHK Jestřábi Prostějov
HC Slavia Praha