lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Tomáš Nouza podepsal nový kontrakt!

Tomáš Nouza podepsal nový kontrakt!

Tomáš Nouza podepsal smlouvu na následující ročník a v prostějovském dresu odkroutí už třetí sezonu. 36-letý sniper v minulé sezoně opět patřil mezi nejnebezpečnější muže jestřábí letky. V 51 utkáních zaznamenal 24 branek a 24 asistencí čímž si vylepšil osobní střelecké maximum z předminulé sezony.

Odchovanec píseckého klubu si na české scéně udělal jméno v Mladé Boleslavi, kde po boku Richarda Krále vyrostl v elitního střelce. S Mladou Boleslaví zažil několik vzestupů a pádů a v sezoně 2014/15 se stěhoval za novou výzvou do Českých Budějovic, které spadly z extraligy.

V Budějovicích rychle našel společnou řeč s centrem první formace Josefem Strakou a vytvořil si své osobní maxima v první lize. V 52 utkáních nastřílel 33 branek a na 44 přihrál. Celkových 77 kanadských bodů mu vyneslo první místo v kanadském bodování celé soutěže. Tři sezony na jihu Čech patřil Tomáš Nouza neodmyslitelně k budějovickému Motoru, ale po neúspěšném tažení za návratem do extraligy, Motor neprodloužil s pravým křídlem smlouvu.

Toho využili činovníci prostějovského klubu a přivedli výjimečného útočníka do Prostějova. Na Hané opět vytvořil dominantní duo tentokráte ve dvojici s Tomášem Divíškem a oba dva si podmanili celou WSM ligu. "Nouzik" ovládl kanadské bodování (21+36) a "Divoch" se stal králem střelců. Oba dva patřili do elitního přesilovkového komanda, které válcovalo všechny soupeře.

Nouzovi se povedl vstup i do minulé sezony, když s Divíškem dokázali rozhodovat vyrovnané zápasy. Koncem října během utkání v Jihlavě Tomáš utrpěl nešťastnou zlomeninu lícní kosti vystřeleným kotoučem a na měsíc se ocitl mimo hru. I tak se nakonec dokázal dostat na slušných 48 kanadských bodů (24 branek a 24 asistencí). V čem minulou sezonu výrazně polevil byla statistika pravdy, kde se ocitl hluboko v červených číslech na -12.

Kompletní Tomášovi statistiky najdete ZDE.

Nouziku ať se daří!

Sdílej stránku!


Aktuality

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.

6.3.2019

Dnes pokladny od 16:30

Informace k prodeji vstupenek na středeční utkání se Vsetínem. Pokladny se otevřou v 16:30 a zimní stadion v 17:00.

27.2.2019

Informace o prodeji vstupenek

Před úterním utkáním play-off se Vsetínem budou pokladny zimního stadionu otevřeny od 15:00. Začátek utkání je v 18:00.

Cena vstupenky - 150,- Kč

Z důvodu předpokládaného velkého zájmu o utkání play-off a zrušení online prodeje vstupenek, žádáme diváky, aby využili brzkého otevření pokladen a předešli dlouhým frontám na v den utkání. Děkujeme.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost