lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Tomáš Nouza podepsal nový kontrakt!

Tomáš Nouza podepsal nový kontrakt!

Tomáš Nouza podepsal smlouvu na následující ročník a v prostějovském dresu odkroutí už třetí sezonu. 36-letý sniper v minulé sezoně opět patřil mezi nejnebezpečnější muže jestřábí letky. V 51 utkáních zaznamenal 24 branek a 24 asistencí čímž si vylepšil osobní střelecké maximum z předminulé sezony.

Odchovanec píseckého klubu si na české scéně udělal jméno v Mladé Boleslavi, kde po boku Richarda Krále vyrostl v elitního střelce. S Mladou Boleslaví zažil několik vzestupů a pádů a v sezoně 2014/15 se stěhoval za novou výzvou do Českých Budějovic, které spadly z extraligy.

V Budějovicích rychle našel společnou řeč s centrem první formace Josefem Strakou a vytvořil si své osobní maxima v první lize. V 52 utkáních nastřílel 33 branek a na 44 přihrál. Celkových 77 kanadských bodů mu vyneslo první místo v kanadském bodování celé soutěže. Tři sezony na jihu Čech patřil Tomáš Nouza neodmyslitelně k budějovickému Motoru, ale po neúspěšném tažení za návratem do extraligy, Motor neprodloužil s pravým křídlem smlouvu.

Toho využili činovníci prostějovského klubu a přivedli výjimečného útočníka do Prostějova. Na Hané opět vytvořil dominantní duo tentokráte ve dvojici s Tomášem Divíškem a oba dva si podmanili celou WSM ligu. "Nouzik" ovládl kanadské bodování (21+36) a "Divoch" se stal králem střelců. Oba dva patřili do elitního přesilovkového komanda, které válcovalo všechny soupeře.

Nouzovi se povedl vstup i do minulé sezony, když s Divíškem dokázali rozhodovat vyrovnané zápasy. Koncem října během utkání v Jihlavě Tomáš utrpěl nešťastnou zlomeninu lícní kosti vystřeleným kotoučem a na měsíc se ocitl mimo hru. I tak se nakonec dokázal dostat na slušných 48 kanadských bodů (24 branek a 24 asistencí). V čem minulou sezonu výrazně polevil byla statistika pravdy, kde se ocitl hluboko v červených číslech na -12.

Kompletní Tomášovi statistiky najdete ZDE.

Nouziku ať se daří!

Sdílej stránku!


Aktuality

19.7.2019

Tomáš Divíšek dnes slaví 40!!!

"Divochu", za celý klub, realizační tým, tvé spoluhráče a naše fanoušky ti přejeme k tvému jubileu všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří tobě i celé tvé rodině! Je pro nás čest, být s tebou v týmu! #dichoch40 #cojestaryjedobry #jsmeprostejov

18.7.2019

Havlík opouští Prostějov

Už jste si mohli všimnout, že Ladislav Havlík nefiguruje na naší soupisce pro novou sezonu a dnes se potvrdily spekulace o jeho odchodu do ciziny. 27-letý obránce podepsal novou smlouvu s polským PKH Gdansk. Za celý tým Jestřábů děkujeme za roky strávené v Prostějově a přejeme, ať se mu i jeho rodině v novém působišti daří!

https://pkh2014.pl/havlik-i-bilcik-wzmocnia-defensywe/

4.6.2019

Jestřáby opouští Jan Starý

Jestřábi se rozloučili s Janem Starým, kterému nenabídli novou smlouvu. "Starda" do Prostějova přišel před sezonou 2017/2018 a rychle se zařadil mezi nejvýraznější hráče týmu. S Jestřábem na prsou odehrál 92 utkání, ve kterých nastřílel 29 branek a na dalších 31 nahrál. Honzovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu i jeho rodině pevné zdraví a ať se vám daří. Díky Stardo!

20.5.2019

Mikliš odchází do Znojma

Ondřej Mikliš působil v Prostějově od předminulé sezony a od začátku se zařadil mezi šestici obránců, na kterou trenéři spoléhali. V Prostějově odehrál 99 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a k nim přidal 20 asistencí. Za celý klub mu přejeme, ať se mu v novém působišti daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost