lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Tisková konference po sezoně 2020/2021

Tisková konference po sezoně 2020/2021

Marketing

Na prostějovském zimním stadionu proběhla v pondělí odpoledne tisková konference, která se týkala, pro Hanáky končící sezony. Tiskové konference se zúčastnil sportovní manažer klubu Jiří Vykoukal a hlavní trenér A-týmů Jiří Šejba. K němu se přidali dva zástupci z řad hráčské kabiny kapitán týmu Tomáš Kaut a útočník Dominik Hrníčko.

Čtveřice jmenovaných zhodnotila základní část Chance ligy i nešťastnou osmifinálovou sérii s Porubou. Řeč přišla i na budoucnost mužstva a nezapomnělo se ani na sponzory. „Tak, jako bez diváků, tak i bez sponzorů to prostě nejde. Samozřejmě jsme moc rádi, že nám zachovalo přízeň Statutární město Prostějov. Bez něj bychom tady ten hokej dělat nemohli. Věřím, že klub zůstanou spřízněni i do další sezony,“ řekl manažer Jiří Vykoukal.

Sdílej stránku!


Aktuality

5.2.2021

Komínek končí!

Tomáš Komínek po vzájemné dohodě v týmu končí. Místo něj přichází na zkoušku do konce února mladý obránce Mario Kellner. Tome, děkujeme a ať se ti daří! Mário, vítej!

23.1.2021

Brankář Marek Micka Jestřábem

Prostějovský odchovanec Marek Micka, který působil v plzeňské juniorce, podepsal smlouvu s Jestřábi do konce sezony. Marku, vítej doma a hodně štěstí!!!

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!

4.1.2021

Obránce Aleš Sova mění angažmá

Obránce Aleš Sova po vzájemné dohodě s klubem v týmu končí. Stěhuje se do dánské nejvyšší soutěže do týmu Odense Bulldogs. Aleši děkujeme, a ať se ti v novém působišti daří!!


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Obranu posiluje Patrik Husák!

12.07.2021 | Marketing

Obranu posiluje Patrik Husák!

Rozhovor s forwardem Markem Švecem!

11.07.2021 | Marketing

Rozhovor s forwardem Markem Švecem!

Změna na postu marketingového manažera!

02.07.2021 | Eva Reiterová

Změna na postu marketingového manažera!

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost