lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Střída sport zůstává výhradním dodavatelem hokejové výstroje Jestřábů

Střída sport zůstává výhradním dodavatelem hokejové výstroje Jestřábů

Spojení největšího distributora hokejové výstroje CCM v České Republice a prostějovských Jestřábů bude pokračovat i v následujícím ročníku Chance ligy. Firma Střída sport dlouhodobě vybavuje český národní tým a většinu extraligových a prvoligových klubů.

Střída sport nabízí veškeré vybavení pro lední hokej. V nabídce hokejové výstroje si vyberou, jak profesionální hráči, tak i děti všech kategorií, hobby hráči a seženete zde i všechno potřebné hokejové příslušenství. Na nabídku nabízených produktů se můžete podívat na oficiálních webových stránkách firmy www.stridasport.cz.

Střída sport je spjatý s Jestřáby od postupové sezony do první ligy v sezoně 2013/2014. CCM patří k naprosté špičce mezi hokejovým vybavením a i v letošní sezoně proběhla v Prostějově zkouška nové hokejové výstroje.

Jiří Vykoukal si vzal slovo před zkouškou výstroje CCM.

#5 Lukáš Krejčík

Brusle jsou základ.

Střída sport nabízí hokejistům výrobu bruslí CCM přímo na míru.

#59 Dominik Hrníčko

#71 Roman Chlouba

Odkaz na celou fotogalerii ze zkoušky výstroje najdete ZDE.

Sdílej stránku!


Aktuality

4.6.2019

Jestřáby opouští Jan Starý

Jestřábi se rozloučili s Janem Starým, kterému nenabídli novou smlouvu. "Starda" do Prostějova přišel před sezonou 2017/2018 a rychle se zařadil mezi nejvýraznější hráče týmu. S Jestřábem na prsou odehrál 92 utkání, ve kterých nastřílel 29 branek a na dalších 31 nahrál. Honzovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu i jeho rodině pevné zdraví a ať se vám daří. Díky Stardo!

20.5.2019

Mikliš odchází do Znojma

Ondřej Mikliš působil v Prostějově od předminulé sezony a od začátku se zařadil mezi šestici obránců, na kterou trenéři spoléhali. V Prostějově odehrál 99 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a k nim přidal 20 asistencí. Za celý klub mu přejeme, ať se mu v novém působišti daří!

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost