lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Startuje IV. charitativní týden Chance ligy

Startuje IV. charitativní týden Chance ligy

Prostějovský hokejový klub se jako všichni účastníci hokejových soutěží zapojí do akce IV. Charitativní týden Chance ligy, při které můžete vydražit suvenýry jednotlivých týmů a přispět v dobročinné sbírce na speciální základní školu Jistota v Prostějově. Výtěžek z aukce poputuje stejně jako v minulých letech na podporu projektu Klokánek organizace Fond ohrožených dětí. Zapojte se i Vy a podpořte správnou věc!

Pojďme společně v domácích utkáních ukázat, že naše srdce bijí nejen pro hokej, ale také pro dobrou věc. Máte doma přebytečné knížky, tvrdé papíry, sešity nebo pastelky, které by dětem mohly udělat radost? Přineste je na domácí utkání s Benátkami a Jihlavou, kde bude u vchodu připraven sběrný koš. Děti ze speciální školy Jistota Vám za každý dárek budou vděčné. Pokud doma nenajdete starší věci a přesto chcete pomoci, můžete tyto věci zakoupit. I sebemenší drobnost se dětem bude hodit.

Dárečky osobně předáme dětem během speciálním tréninku, na který budou děti pozvány. Pojďme společně pomoci dobré věci!

V rámci IV. charitativního týdne Chance ligy proběhne benefiční aukce unikátních klubových předmětů. Výtěžek z aukce klubových předmětů poputuje do projektu Klokánek organizace Fond ohrožených dětí.

V aukci na webu sportovníaukce.cz můžete vydražit hranou hokejku Tomáše Divíška podepsanou celým týmem, podepsaný oficiální puk Jestřábů určený pro zápasy Chance ligy nebo některý z dalších suvenýrů klubů první ligy. Získáte krásný dárek pro sebe nebo své blízké a navíc podpoříte dobrou věc.

AUKCI NAJDETE ZDEPřipomínáme, že v minulém ročníku této benefiční akce se vybralo pro Klokánka takřka 100 000,- korun.

Děkujeme, že s námi pomáháte!

Sdílej stránku!


Aktuality

7.2.2020

Informace o marodce

Na marodce se po utkání s Frýdkem ocitl Lukáš Krejčík, který má vážné problémy s kolenem a vypadá to, že pro něj předčasně skončila letošní sezona. To samé platí i pro Kryštofa Ouřadu, který musel na operaci ramene.

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost