lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Startuje IV. charitativní týden Chance ligy

Startuje IV. charitativní týden Chance ligy

Prostějovský hokejový klub se jako všichni účastníci hokejových soutěží zapojí do akce IV. Charitativní týden Chance ligy, při které můžete vydražit suvenýry jednotlivých týmů a přispět v dobročinné sbírce na speciální základní školu Jistota v Prostějově. Výtěžek z aukce poputuje stejně jako v minulých letech na podporu projektu Klokánek organizace Fond ohrožených dětí. Zapojte se i Vy a podpořte správnou věc!

Pojďme společně v domácích utkáních ukázat, že naše srdce bijí nejen pro hokej, ale také pro dobrou věc. Máte doma přebytečné knížky, tvrdé papíry, sešity nebo pastelky, které by dětem mohly udělat radost? Přineste je na domácí utkání s Benátkami a Jihlavou, kde bude u vchodu připraven sběrný koš. Děti ze speciální školy Jistota Vám za každý dárek budou vděčné. Pokud doma nenajdete starší věci a přesto chcete pomoci, můžete tyto věci zakoupit. I sebemenší drobnost se dětem bude hodit.

Dárečky osobně předáme dětem během speciálním tréninku, na který budou děti pozvány. Pojďme společně pomoci dobré věci!

V rámci IV. charitativního týdne Chance ligy proběhne benefiční aukce unikátních klubových předmětů. Výtěžek z aukce klubových předmětů poputuje do projektu Klokánek organizace Fond ohrožených dětí.

V aukci na webu sportovníaukce.cz můžete vydražit hranou hokejku Tomáše Divíška podepsanou celým týmem, podepsaný oficiální puk Jestřábů určený pro zápasy Chance ligy nebo některý z dalších suvenýrů klubů první ligy. Získáte krásný dárek pro sebe nebo své blízké a navíc podpoříte dobrou věc.

AUKCI NAJDETE ZDEPřipomínáme, že v minulém ročníku této benefiční akce se vybralo pro Klokánka takřka 100 000,- korun.

Děkujeme, že s námi pomáháte!

Sdílej stránku!


Aktuality

6.12.2019

Informace o rozlosování

Přesné termíny utkání následují části Chance ligy zveřejníme až po sobotním utkání, kdy budeme znát jednotlivé umístění. Jestřábi jsou momentálně na 10. místě, ale to ještě nemají jisté. Děkujeme za pochopení.

28.11.2019

Nouzikův milník!

Tomáš Nouza včerejším vítězným nájezdem zaokrouhlil počet získaných kanadských bodů v 1. lize na 700. Na tuto úžasnou metu dosáhl ve svém 837 utkání za 344 branek a 356 asistencí.

Nouziku gratulujeme!

21.11.2019

Do PV přichází Martin Jandus!

Jestřábi se domluvili na střídavých startech obránce Martina Janduse ze Sparty. Bratr Tomáše Janduse nastoupí už v sobotním utkání proti Kadani!

18.11.2019

Změny v A-teamu

V reakci na rozsáhlou marodku v našem týmu se klubové vedení domluvilo na střídavých startech Daniela Vachutky z Šumperku.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

21 asistencí

Body

Zápasy

Václav

Meidl

29 zápasů

Úspěšnost

Tomáš

Štůrala

91,72% úspěšnost