lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Společně za změnou! Pomoci můžete i Vy.

Společně za změnou! Pomoci můžete i Vy.

Letošní rok je pro prostějovský hokejový klub výjimečný. Nejenže se povedlo v minulé sezoně Jestřábům ovládnout individuální statistiky, porazit všechny týmy WSM ligy a svým hokejem bavit fanoušky na tribunách. V letošním roce, ale bude 105. výročí prostějovského hokejového klubu. V tomto kulatém roce, jsme si pro Vás připravili řadu změn. Jedna z nich se bude týkat týmového marketingu a jeho prezentace. Připravili jsme si pro Vás krátký dotazník, ve kterém můžete ohodnotit naši práci a společně se podílet na změnách, které pro Vás chystáme.

Vyplnění dotazníku Vám nezabere více než 5 minut. Stačí pouze kliknout na odkaz DOTAZNÍK SPOKOJENOSTI a zaškrtnout příslušné odpověďi:

DOTAZNÍK SPOKOJENOSTI

Vyplň a vyhraj hodnotné ceny

1. Hraný zápasový dres Jestřábů

2. Zimní bundu Jestřábů

3. 2xvstupenky na Hořava Cup

Pro ty, kdo vyplní a odešlou náš dotazník, jsme připravili soutěž. Ta poběží ode dne vydání článku 10.5.2018 do 31.5.2018 23:59. První týden v červnu vybereme tři výherce, kteří od nás dostanou jednu z těchto cen.

Sdílej stránku!


Aktuality

8.12.2018

Změny v kádru

Do dnešního utkání v Benátkách bohužel nenastoupí Jan Starý a Lukáš Žálčík, kteří bojují s virovým onemocněním. Díky tomu odehraje své první utkání v Chance lize nadějný 19-letý útočník Zlína Sebastian Fajkus.

1.12.2018

Změny v kádru

Dušan Žovinec se vrací po krátké anabázi ve Frýdku do Prostějova formou hostování do konce sezony. Dalším hráčem, který nově oblékne dres Jestřábů je Vojtěch Dobiáš. Tento mladý útočník bude v Prostějově na střídavé starty ze Zlína. Zároveň s příchodem Dušana Žovince Jestřáby opouští Michael Foltýn. Děkujeme za odvedené služby a přejeme ať se mu v novém působišti daří.

30.11.2018

Ztracená permanentka

Na posledním utkání se v našem kotli našla permanentka. Kdo tu svoji postrádá, prosím ozvěte se na tel. kontakt 774840484 nebo se pro ni stavte v kotli během domácího utkání s Porubou.

9.11.2018

Všechno nejlepší Kubo!

Jakub "Kubánec" Neužil dnes slaví 24 narozeniny. Za celý klub LHK Jestřábi Prostějov přejeme hodně štěstí, zdraví a ať si tě najde každý puk, který poletí na bránu!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

27 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

34 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

90,95% úspěšnost