lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Společná autogramiáda Jestřábů a fotbalistů 1.SK ve Zlaté Bráně

Společná autogramiáda Jestřábů a fotbalistů 1.SK ve Zlaté Bráně

Včerejší pondělní odpoledne nabídlo prostějovským sportovním fanouškům ojedinělou událost. Po dlouhé době se společně prezentovali dva nejpopulárnější kluby ve městě. Hokejový LHK Jestřábi Prostějov a fotbalový 1.SK Prostějov.

(Na fotce z leva: Karel Kroupa, David Píchal, Matouš Venkrbec, Tomáš Divíšek, Jan Polák, Aleš Schuster, Jan Koudelka, Marek Račuk, Tomáš Nouza, Jakub Neužil a Zdeněk Fládr)

Do obchodního centra Zlatá Brána si našla cestu necelá stovka sportovních fanoušků, která mohla získat podpis 11 sportovců. Za náš klub byli přítomni Tomáš Divíšek, Tomáš Nouza, Marek Račuk, Matouš Venkrbec a Jakub Neužil. Hokejisti vstupují do finální části přípravy na sezonu a už dnes od 18:00 odehrají poslední přípravné domácí utkání s SK Horáckou Slavií Třebíč. Do nového ročníku Chance ligy pak Hanáci vstoupí v sobotu 8.9.2018 od 18:00 v moravském derby se Vsetínem.

Fotbalisty SKáčka reprezentovali Jan Polák, Karel Kroupa, Aleš Schuster, Jan Koudelka, David Píchal a Zdeněk Fládr. Druhá fotbalová liga je v plném proudu a vy jste možná zaregistrovali velký úspěch 1.SKáčka v podobě víkendového vítězství nad Zbrojovkou Brno 2:1. Toto vítězství bylo obzvláště pikantní pro bývalé Zbrojováky Jana Polák, Karla Kroupu a Aleše Schustra.

Děkujeme všem fanouškům za přízeň a budeme se na Vás těšit při zápasech na našem zimním stadionu v Prostějově!

Sdílej stránku!


Aktuality

13.8.2020

Změna soupeře v přípravě

Z důvodu karantény týmu HC Dukla Jihlava odehrajeme ve čtvrtek 20.8.2020 v 18:00 přípravné utkání proti GKS Tychy.

2.7.2020

Všechno nejlepší

Dnes 02.07.2020 slaví své 21. narozeniny obránce jestřábí letky Petr Krejčí. Krejčo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost