lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Společná autogramiáda Jestřábů a fotbalistů 1.SK ve Zlaté Bráně

Společná autogramiáda Jestřábů a fotbalistů 1.SK ve Zlaté Bráně

Včerejší pondělní odpoledne nabídlo prostějovským sportovním fanouškům ojedinělou událost. Po dlouhé době se společně prezentovali dva nejpopulárnější kluby ve městě. Hokejový LHK Jestřábi Prostějov a fotbalový 1.SK Prostějov.

(Na fotce z leva: Karel Kroupa, David Píchal, Matouš Venkrbec, Tomáš Divíšek, Jan Polák, Aleš Schuster, Jan Koudelka, Marek Račuk, Tomáš Nouza, Jakub Neužil a Zdeněk Fládr)

Do obchodního centra Zlatá Brána si našla cestu necelá stovka sportovních fanoušků, která mohla získat podpis 11 sportovců. Za náš klub byli přítomni Tomáš Divíšek, Tomáš Nouza, Marek Račuk, Matouš Venkrbec a Jakub Neužil. Hokejisti vstupují do finální části přípravy na sezonu a už dnes od 18:00 odehrají poslední přípravné domácí utkání s SK Horáckou Slavií Třebíč. Do nového ročníku Chance ligy pak Hanáci vstoupí v sobotu 8.9.2018 od 18:00 v moravském derby se Vsetínem.

Fotbalisty SKáčka reprezentovali Jan Polák, Karel Kroupa, Aleš Schuster, Jan Koudelka, David Píchal a Zdeněk Fládr. Druhá fotbalová liga je v plném proudu a vy jste možná zaregistrovali velký úspěch 1.SKáčka v podobě víkendového vítězství nad Zbrojovkou Brno 2:1. Toto vítězství bylo obzvláště pikantní pro bývalé Zbrojováky Jana Polák, Karla Kroupu a Aleše Schustra.

Děkujeme všem fanouškům za přízeň a budeme se na Vás těšit při zápasech na našem zimním stadionu v Prostějově!

Sdílej stránku!


Aktuality

18.2.2019

Akce retro dresů SKP

Už jen dva dny máte jedinečnou možnost získat speciální retro dresy týmu LHK Jestřábi Prostějov, ve kterých hokejisté nastoupili v rámci 36. kola Chance ligy v Českých Budějovicích. Barevná kombinace je inspirována prvními dresy prostějovských hockeyistů SK Prostějov. Více informací na internetové stránce Sportovní aukce.

15.2.2019

Omezení ve VIP

V zítřejším utkání bude uzavřen prostor VIP v místnosti, kde se dá sledovat utkání. Prostějovská firma GIENGER zde pořádá soukromou akci na podporu prostějovského klubu. Občerstvení a podávání nápojů u baru bude normálně přístupné pro majitele VIP karet. Děkujeme za pochopení.

30.1.2019

Jan Zdráhal do Pardubic

#34 Jan Zdráhal opouští prostějovskou letku a sezonu dohraje v týmu HC Dynamo Pardubice. Honzovi děkujeme za jeho odvedené služby a přejeme, ať se mu v Pardubicích daří!

9.1.2019

Jestřábi posilují obranu!

Na hostování do konce sezony přichází obránce Jakub Husa. Hráč extraligového Liberce vyniká fyzickými parametry 194 cm a 97 kg živé váhy. Za Bílé Tygry odehrál v extralize dvě utkání. Více času strávil na farmě v Benátkách, kde nastoupil do 116 zápasů. Vstřelil 13 branek a na 13 nahrál.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

54 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

91,28% úspěšnost