lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Společná autogramiáda Jestřábů a fotbalistů 1.SK ve Zlaté Bráně

Společná autogramiáda Jestřábů a fotbalistů 1.SK ve Zlaté Bráně

Včerejší pondělní odpoledne nabídlo prostějovským sportovním fanouškům ojedinělou událost. Po dlouhé době se společně prezentovali dva nejpopulárnější kluby ve městě. Hokejový LHK Jestřábi Prostějov a fotbalový 1.SK Prostějov.

(Na fotce z leva: Karel Kroupa, David Píchal, Matouš Venkrbec, Tomáš Divíšek, Jan Polák, Aleš Schuster, Jan Koudelka, Marek Račuk, Tomáš Nouza, Jakub Neužil a Zdeněk Fládr)

Do obchodního centra Zlatá Brána si našla cestu necelá stovka sportovních fanoušků, která mohla získat podpis 11 sportovců. Za náš klub byli přítomni Tomáš Divíšek, Tomáš Nouza, Marek Račuk, Matouš Venkrbec a Jakub Neužil. Hokejisti vstupují do finální části přípravy na sezonu a už dnes od 18:00 odehrají poslední přípravné domácí utkání s SK Horáckou Slavií Třebíč. Do nového ročníku Chance ligy pak Hanáci vstoupí v sobotu 8.9.2018 od 18:00 v moravském derby se Vsetínem.

Fotbalisty SKáčka reprezentovali Jan Polák, Karel Kroupa, Aleš Schuster, Jan Koudelka, David Píchal a Zdeněk Fládr. Druhá fotbalová liga je v plném proudu a vy jste možná zaregistrovali velký úspěch 1.SKáčka v podobě víkendového vítězství nad Zbrojovkou Brno 2:1. Toto vítězství bylo obzvláště pikantní pro bývalé Zbrojováky Jana Polák, Karla Kroupu a Aleše Schustra.

Děkujeme všem fanouškům za přízeň a budeme se na Vás těšit při zápasech na našem zimním stadionu v Prostějově!

Sdílej stránku!


Aktuality

8.11.2019

Jestřábi mají nového kustoda

Michal Černý končí na pozici kustoda. Michalovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu, ať se mu v budoucím zaměstnání i životě daří.

Na jeho pozici nastupuje Michal Mareš.

6.11.2019

Kafka a Brančík končí

Petrovi Kafkovi skončila smlouva k 30.10 a u Jestřábů nebude pokračovat.

David Brančík se rozhodl pro studium v USA a u Jestřábů končí také.

2.11.2019

Posila do brankoviště

Jestřábi se domluvili na střídavých startech Daniela Hufa ze Zlína. Hufíno v letošní sezoně odchytal za Berany šest utkání s téměř 91% úspěšností zákroků. Dane vítej zpět!

23.10.2019

Pilař na střídavé starty

Při zranění Tomáše Divíška, Dominika Hrníčka a Kryštofa Ouřady se vedení Jestřábů domluvilo na střídavých startech Radka Pilaře z HK Hradec Králové.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

18 asistencí

Body

Marek

Račuk

25 bodů

Zápasy

No foto

Lukáš

Krejčík

20 zápasů

Úspěšnost

Tomáš

Štůrala

92,77% úspěšnost