lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Společná autogramiáda Jestřábů a fotbalistů 1.SK ve Zlaté Bráně

Společná autogramiáda Jestřábů a fotbalistů 1.SK ve Zlaté Bráně

Včerejší pondělní odpoledne nabídlo prostějovským sportovním fanouškům ojedinělou událost. Po dlouhé době se společně prezentovali dva nejpopulárnější kluby ve městě. Hokejový LHK Jestřábi Prostějov a fotbalový 1.SK Prostějov.

(Na fotce z leva: Karel Kroupa, David Píchal, Matouš Venkrbec, Tomáš Divíšek, Jan Polák, Aleš Schuster, Jan Koudelka, Marek Račuk, Tomáš Nouza, Jakub Neužil a Zdeněk Fládr)

Do obchodního centra Zlatá Brána si našla cestu necelá stovka sportovních fanoušků, která mohla získat podpis 11 sportovců. Za náš klub byli přítomni Tomáš Divíšek, Tomáš Nouza, Marek Račuk, Matouš Venkrbec a Jakub Neužil. Hokejisti vstupují do finální části přípravy na sezonu a už dnes od 18:00 odehrají poslední přípravné domácí utkání s SK Horáckou Slavií Třebíč. Do nového ročníku Chance ligy pak Hanáci vstoupí v sobotu 8.9.2018 od 18:00 v moravském derby se Vsetínem.

Fotbalisty SKáčka reprezentovali Jan Polák, Karel Kroupa, Aleš Schuster, Jan Koudelka, David Píchal a Zdeněk Fládr. Druhá fotbalová liga je v plném proudu a vy jste možná zaregistrovali velký úspěch 1.SKáčka v podobě víkendového vítězství nad Zbrojovkou Brno 2:1. Toto vítězství bylo obzvláště pikantní pro bývalé Zbrojováky Jana Polák, Karla Kroupu a Aleše Schustra.

Děkujeme všem fanouškům za přízeň a budeme se na Vás těšit při zápasech na našem zimním stadionu v Prostějově!

Sdílej stránku!


Aktuality

4.6.2019

Jestřáby opouští Jan Starý

Jestřábi se rozloučili s Janem Starým, kterému nenabídli novou smlouvu. "Starda" do Prostějova přišel před sezonou 2017/2018 a rychle se zařadil mezi nejvýraznější hráče týmu. S Jestřábem na prsou odehrál 92 utkání, ve kterých nastřílel 29 branek a na dalších 31 nahrál. Honzovi děkujeme za jeho odvedenou práci a přejeme mu i jeho rodině pevné zdraví a ať se vám daří. Díky Stardo!

20.5.2019

Mikliš odchází do Znojma

Ondřej Mikliš působil v Prostějově od předminulé sezony a od začátku se zařadil mezi šestici obránců, na kterou trenéři spoléhali. V Prostějově odehrál 99 utkání, ve kterých vstřelil 6 branek a k nim přidal 20 asistencí. Za celý klub mu přejeme, ať se mu v novém působišti daří!

12.3.2019

Vstupenky Vsetín

Informace ke vstupenkám na poslední utkání čtvrtfinále na Vsetíně. Vstupenky do sektoru hostů jsou beznadějně vyprodané a o dostupnosti lístků na místě nemáme informace. Kdo by to i tak chtěl vyzkoušet, musí počítat s variantou, že lístky nekoupí. Děkujeme za pochopení

8.3.2019

Předprodej na 6. utkání

Předprodej vstupenek na nedělní šesté utkání čtvrtfinále se uskuteční v:

SOBOTU 9.3 OD 15:00 DO 18:00.

V den utkání pokladny otevřou v 15:30 a zimní stadion v 16:00.


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Jestřábi lovili v extralize!

14.06.2019 | Redakce

Jestřábi lovili v extralize!

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Radek

Prokeš

56 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

92,83% úspěšnost