lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Speciální akce: Pokud sobotní zápas s Motorem navštíví více jak 4700 lidí, půjde se další týden na Kadaň zadarmo!

Speciální akce: Pokud sobotní zápas s Motorem navštíví více jak 4700 lidí, půjde se další týden na Kadaň zadarmo!

Se skvělou myšlenkou přišli nedávno Fans of Prostějov. Dorazí-li na sobotní domácí duel s Motorem České Budějovice velmi početná divácká kulisa, mohlo by se jít týden nato na utkání s Kadaní zadarmo. A klub se jim rozhodl vyjít vstříc. V případě, že tedy na zápas s Budějovicemi přijde více než 4700 lidí, nebude se na následující domácí souboj s Kadaní platit žádné vstupné. Přijďte proto povzbudit Jestřáby proti soupeři z jižních Čech v co nejhojnějším počtu, abyste jste si mohli následně užít slíbenou odměnu! Navíc je pro vás v rámci předzápasového programu připraven jeden skutečný bonbónek. Na zimním stadionu se bude promítat dokument o legendě českého hokeje, prostějovském rodákovi Oldřichu Machačovi.
Prostějovský rodák Oldřich Machač je legendou českého hokeje. Foto: autogramy.blgz.cz

„Po nápadu našich fanoušků se uskuteční akce, která se bude týkat domácích zápasů s Českými Budějovicemi a Kadaní. V případě, na že utkání s Budějovicemi bude návštěva vyšší jak 4700, bude vstup na Kadaň zdarma,“ řekl sportovní manažer Jestřábů Jiří Vykoukal s tím, že pokladny na duel s Motorem otevřou v samotný den zápasu v 15 hodin.

Skutečný bonbónek navíc bude obsahovat i předzápasový program domácího souboje s Českými Budějovicemi. Půjde o promítání medailonku legendy českého hokeje a prostějovského rodáka Oldřicha Machače. Autorem zhruba půlhodinového dokumentu je Tomáš Vincenec, jenž mimo napsal také publikaci o 100 letech prostějovského hokeje. Předzápasová produkce bude zahájena již úderem 16. hodiny, aby diváci kvůli očekávané vyšší návštěvě mohli do ochozů prostějovského zimního stadionu dorazit dřív a nemuseli se mačkat u vstupů ještě těsně před začátkem zápasu.

Sdílej stránku!


Aktuality

16.9.2020

PŘEDEHRÁVKA 14.KOLA

Z důvodu karantény Frýdku-Místku si Jestřábi zahrají předehrávku 14. kola v sobotu 16.9.2020 na ledě Havířova od 17:00.

11.9.2020

Změny v A-týmu!

Tomáš Pšenička a prostějovský odchovanec Martin Pěnčík po vzájemné dohodě končí v Prostějově.

27.8.2020

Staronová posila do útoku!!

Z pražské Sparty přichází na dvouměsíční hostování Tomáš Pšenička, který si v loňské sezoně připsal za mateřskou Spartu 19 startů s bilancí (1+1) a v Chance lize vypomáhal Ústí nad Labem ve 25 zápasech (9+8).Vítej Tome!!

13.8.2020

Změna soupeře v přípravě

Z důvodu karantény týmu HC Dukla Jihlava odehrajeme ve čtvrtek 20.8.2020 v 18:00 přípravné utkání proti GKS Tychy.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

No foto

Petr

Chlán

7 branek

Asistence

No foto

David

Bartoš

8 asistencí

Body

No foto

Petr

Chlán

12 bodů

Zápasy

No foto

Dominik

Hrníčko

10 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

88,89% úspěšnost