lhk Jestřábi Prostějov
vízěz 2. ligy 2013/2014
Soutěžte s Jestřáby během léta a poznejte město Prostějov a jeho krásné okolí

Soutěžte s Jestřáby během léta a poznejte město Prostějov a jeho krásné okolí

LHK Jestřábi Prostějov společně se statutárním městem Prostějov pro Vás připravili nový zajímavý letní projekt, který bude probíhat od 2.7.2018 do 31.8. 2018 a nese název TOUR de Prostějov. Pro všechny sportovní fanoušky je připraveno 10 stanovišť v Prostějově a v nejbližším okolí, kde budou moci sbírat razítka do jestřábího pasu na jestřábích stanovištích neboli hnízdech.

Na trase je mnoho zajímavých míst, jako například: přehrada Plumlov, Lázně Slatinice, Čechy pod Kosířem, Kostelec na Hané. Trasu nemusíte absolvovat celou v jeden den, jednotlivé vyjížďky si můžete rozplánovat na celé prázdniny. Můžete jet na kole, ale klidně můžete zvolit i jiný dopravní prostředek, abyste nasbírali všechny razítka.

Začínat i končit se bude v Regionálním informačním centru města Prostějova na Perštýnském náměstí 8 oproti kinu Metro 70, kde si vyzvednete jestřábí pas, do kterého budete sbírat razítka během celé trasy a pas vyplněný razítky nakonec vhodíte do jestřábí schránky na stejném místě. Na pase máte namalovanou trasu všech zajímavých stanovišť v okolí města Prostějova.

Seznam stanovišť:

1. Regionální informační centrum Prostějov: Perštýnské nám. 8

2. Restaurace U Hudečků Prostějov: U Stadionu 1

3. Aquapark Koupelky Prostějov: Anenská 17

4. Minigolf Mostkovice: Plumlovská přehrada

5. Zámek Plumlov: Zámecká 99

6. Penzion Sport Kostelec na Hané: Sportovní 870

7. Zámek Čechy pod Kosířem: Mánesova 1

8. Muzeum veteránů a cukrárna Slatinice

9. Restaurace U Hřiště Smržice: U Hriště 500

10. Regionální informační centrum Prostějov: Perštýnské nám. 8

Soutěže se může zúčastnit každý od 0-100 let. Pro výherce ve všech kategoriích: muži, ženy i děti, jsou připraveny zajímavé ceny od výhradního dodavatele sportovní výživy A-teamu LHK Jestřábi Prostějov, společnosti NUTREND.

Pro muže je připraven balíček, ve kterém bude: krabice Carbosnacku pro okamžité dodání energie rychle vstřebatelných sacharidů v průběhu fyzického výkonu. Pokud by Vás během výkonu přemohly křeče, které dokážou pokazit i dobře rozjetý závod, máme pro Vás připraveno řešení ve formě Magneslife - prvotřídní a rychle vstřebatelnou tekutou formu hořčíku obohacenou o vitamin B6. Říká se, že trénink dělá šampiony. Šampion však musí trénovat neustále, často i několikrát denně, a to není možné bez kvalitní regenerace, proto dalším produktem v Nutrend balíčku je Regener, který se o Vaše tělo postará po náročném fyzickém výkonu.

Pro vítězku z řady žen je připravena novinka od firmy Nutrend - unikátní spalovač, který v sobě kombinuje sílu přírodních výtažků a nejnovějších technologií. Je jedinečný nejen svým složením, ale i dobou použití. FatDirect je totiž prvním nočním spalovačem od NUTRENDU. Je speciálně vyvinut k odbourávání tuků ve spánku. Receptura obsahuje výtažky z mořských řas wakame, ale i z garcinie cambogie a ze zelené kávy. Produkt FatDirect neobsahuje povzbuzující látky a je určen k večernímu užití - stačí 1 kapsle 30 minut před spánkem. Dalším vhodným prostředkem, jak obohatit svou dietu a doplnit živiny v průběhu dne jsou proteinové tyčinky: Excelent bar a Raw bar, které jsou ideálním zdrojem přírodní energie. A máte je v balíčku.

Poslední kategorií jsou děti, pro které máme připravenou krabici proteinových tyčinek STREET XL. Tento křupavý snack je plný zdravých cereálií a energie bez průmyslově ztužených tuků. STREET XL je příjemná forma příjmu 10 vitaminů, prebiotické vlákniny inulinu a bifidokultur pro správné trávení. Balíček pro děti je doplněn o pěknou sportovní láhev a baťůžek od firmy Nutrend.

Ceny pro druhé a třetí místo dodávají LHK Jestřábi Prostějov. V mužské a ženské kategorii je to zimní bunda Jestřábů a v dětské kategorii je to podepsaný dres. Výherci třetího místa obdrží sportovní ručníky se symbolem Jestřába.

Výherci budou vyhlášeni na prvních zápasech LHK Jestřábi Prostějov. Přejeme Vám hodně zdaru při objevování krásných míst v okolí města Prostějova během prázdnin a těšíme se na Vaše fotografie, které můžete zasílat do zprávy na facebooku.

Hlavními mediálními partnery akce jsou : Prostějovský Večerník a rádio RUBI.

Sdílej stránku!


Aktuality

18.2.2019

Akce retro dresů SKP

Už jen dva dny máte jedinečnou možnost získat speciální retro dresy týmu LHK Jestřábi Prostějov, ve kterých hokejisté nastoupili v rámci 36. kola Chance ligy v Českých Budějovicích. Barevná kombinace je inspirována prvními dresy prostějovských hockeyistů SK Prostějov. Více informací na internetové stránce Sportovní aukce.

15.2.2019

Omezení ve VIP

V zítřejším utkání bude uzavřen prostor VIP v místnosti, kde se dá sledovat utkání. Prostějovská firma GIENGER zde pořádá soukromou akci na podporu prostějovského klubu. Občerstvení a podávání nápojů u baru bude normálně přístupné pro majitele VIP karet. Děkujeme za pochopení.

30.1.2019

Jan Zdráhal do Pardubic

#34 Jan Zdráhal opouští prostějovskou letku a sezonu dohraje v týmu HC Dynamo Pardubice. Honzovi děkujeme za jeho odvedené služby a přejeme, ať se mu v Pardubicích daří!

9.1.2019

Jestřábi posilují obranu!

Na hostování do konce sezony přichází obránce Jakub Husa. Hráč extraligového Liberce vyniká fyzickými parametry 194 cm a 97 kg živé váhy. Za Bílé Tygry odehrál v extralize dvě utkání. Více času strávil na farmě v Benátkách, kde nastoupil do 116 zápasů. Vstřelil 13 branek a na 13 nahrál.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

42 asistencí

Body

Zápasy

Lukáš

Luňák

54 zápasů

Úspěšnost

Jakub

Neužil

91,28% úspěšnost