lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Soutěž s PV-Auto Prostějov, hlavním partnerem utkání

Soutěž s PV-Auto Prostějov, hlavním partnerem utkání

Ve středu 4.12 od 18:00 sehrají Jestřábi poslední domácí utkání první poloviny základní části. Na svém stadionu přivítají tým HC Dukla Jihlava, přímého konkurenta v boji o play-off . Právě k tomuto utkání se váže soutěž s hlavním partnerem utkání prostějovskou firmou PV-Auto Prostějov. V článku najdete informace, jak se zapojit a vyhrát zajímavé ceny od našeho hrdého partnera.

PV-Auto Prostějov

Pokud nás navštívíte, budete příjemně překvapeni velmi ochotným a profesionálním personálem, který Vám vyjde vstříc při zkušební jízdě, koupi nového vozu nebo servisní prohlídce Vašeho vozu. Přijďte se přesvědčit!!!

PV - AUTO Prostějov nabízí v prostředí moderního autosalonu kompletní služby v oblasti prodeje nových a ojetých vozů, možnosti protiúčtu i s výhodným leasingem či úvěrem. Dále nabízí kompletní servisní práce v kvalitně vybaveném servisu.

Autorizovaný prodejce vozidel Škoda, Autorizovaný servis vozidel Škoda a Seat, Autorizovaný servis osobních a užitkových vozidel Volkswagen.

Informace také najdete na našich webových stránkách WWW.PVAUTO.CZ.

Našimi auty jezdí i sportovní manažer Jestřábů pan Jiří Vykoukal a trenér A-teamu pan Ladislav Lubina.

SOUTĚŽ S PV-AUTO PROSTĚJOV

Soutěžit můžete na našich facebookových stránkách WWW.FACEBOOK.COM/LHKJESTRABI/ pod příspěvkem SOUTĚŽ S PV-AUTO PROSTĚJOV.

Soutěžní otázky:

1) Jmenujte tři poslední modely automobilů, které představila firma Škoda auto.

2) Do jaké kategorie podle typu karoserie patří nová Škoda KAMIQ?

3) Kolik branek vstřelí prostějovští hokejisté v sobotním utkání s HC Benátky nad Jizerou?

Tři výherci, kteří nejrychleji napíší správné odpovědi do komentářů pod příspěvkem, vyhrají od našeho partnera PV-Auto Prostějov tři ceny z kolekce Škoda - lední hokej. Na nejrychlejší správný tip navíc čekají dvě vstupenky na následující domácí utkání a projížďka v roli spolujezdce při předváděcí jízdě na ledě v utkání s Jihlavou.

Na své si přijdou i děti. Během utkání PV-Auto Prostějov pro vaše děti připravilo drobné dárečky, které získají od hostesek PV-Auto, které můžete vyhledat během utkání s Jihlavou na zimním stadionu.

Soutěž potrvá od zveřejnění příspěvku na facebooku do soboty 30.11. 17:00. Tři vylosované výherce budeme kontaktovat přes zprávu na facebooku. Ceny vítězům předáme během druhé přestávky pondělního utkání s Jihlavou.

Sdílej stránku!


Aktuality

6.12.2019

Informace o rozlosování

Přesné termíny utkání následují části Chance ligy zveřejníme až po sobotním utkání, kdy budeme znát jednotlivé umístění. Jestřábi jsou momentálně na 10. místě, ale to ještě nemají jisté. Děkujeme za pochopení.

28.11.2019

Nouzikův milník!

Tomáš Nouza včerejším vítězným nájezdem zaokrouhlil počet získaných kanadských bodů v 1. lize na 700. Na tuto úžasnou metu dosáhl ve svém 837 utkání za 344 branek a 356 asistencí.

Nouziku gratulujeme!

21.11.2019

Do PV přichází Martin Jandus!

Jestřábi se domluvili na střídavých startech obránce Martina Janduse ze Sparty. Bratr Tomáše Janduse nastoupí už v sobotním utkání proti Kadani!

18.11.2019

Změny v A-teamu

V reakci na rozsáhlou marodku v našem týmu se klubové vedení domluvilo na střídavých startech Daniela Vachutky z Šumperku.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

21 asistencí

Body

Zápasy

Václav

Meidl

29 zápasů

Úspěšnost

Tomáš

Štůrala

91,72% úspěšnost