lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Soutěž s PV-Auto Prostějov, hlavním partnerem utkání

Soutěž s PV-Auto Prostějov, hlavním partnerem utkání

Ve středu 4.12 od 18:00 sehrají Jestřábi poslední domácí utkání první poloviny základní části. Na svém stadionu přivítají tým HC Dukla Jihlava, přímého konkurenta v boji o play-off . Právě k tomuto utkání se váže soutěž s hlavním partnerem utkání prostějovskou firmou PV-Auto Prostějov. V článku najdete informace, jak se zapojit a vyhrát zajímavé ceny od našeho hrdého partnera.

PV-Auto Prostějov

Pokud nás navštívíte, budete příjemně překvapeni velmi ochotným a profesionálním personálem, který Vám vyjde vstříc při zkušební jízdě, koupi nového vozu nebo servisní prohlídce Vašeho vozu. Přijďte se přesvědčit!!!

PV - AUTO Prostějov nabízí v prostředí moderního autosalonu kompletní služby v oblasti prodeje nových a ojetých vozů, možnosti protiúčtu i s výhodným leasingem či úvěrem. Dále nabízí kompletní servisní práce v kvalitně vybaveném servisu.

Autorizovaný prodejce vozidel Škoda, Autorizovaný servis vozidel Škoda a Seat, Autorizovaný servis osobních a užitkových vozidel Volkswagen.

Informace také najdete na našich webových stránkách WWW.PVAUTO.CZ.

Našimi auty jezdí i sportovní manažer Jestřábů pan Jiří Vykoukal a trenér A-teamu pan Ladislav Lubina.

SOUTĚŽ S PV-AUTO PROSTĚJOV

Soutěžit můžete na našich facebookových stránkách WWW.FACEBOOK.COM/LHKJESTRABI/ pod příspěvkem SOUTĚŽ S PV-AUTO PROSTĚJOV.

Soutěžní otázky:

1) Jmenujte tři poslední modely automobilů, které představila firma Škoda auto.

2) Do jaké kategorie podle typu karoserie patří nová Škoda KAMIQ?

3) Kolik branek vstřelí prostějovští hokejisté v sobotním utkání s HC Benátky nad Jizerou?

Tři výherci, kteří nejrychleji napíší správné odpovědi do komentářů pod příspěvkem, vyhrají od našeho partnera PV-Auto Prostějov tři ceny z kolekce Škoda - lední hokej. Na nejrychlejší správný tip navíc čekají dvě vstupenky na následující domácí utkání a projížďka v roli spolujezdce při předváděcí jízdě na ledě v utkání s Jihlavou.

Na své si přijdou i děti. Během utkání PV-Auto Prostějov pro vaše děti připravilo drobné dárečky, které získají od hostesek PV-Auto, které můžete vyhledat během utkání s Jihlavou na zimním stadionu.

Soutěž potrvá od zveřejnění příspěvku na facebooku do soboty 30.11. 17:00. Tři vylosované výherce budeme kontaktovat přes zprávu na facebooku. Ceny vítězům předáme během druhé přestávky pondělního utkání s Jihlavou.

Sdílej stránku!


Aktuality

2.7.2020

Všechno nejlepší

Dnes 02.07.2020 slaví své 21. narozeniny obránce jestřábí letky Petr Krejčí. Krejčo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost