lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Soutěž s H&Z auto-moto, hlavním partnerem utkání

Soutěž s H&Z auto-moto, hlavním partnerem utkání

V sobotu se ve šlágru kola utkají Jestřábi s Motorem České Budějovice a hned v pondělí přivítají na svém stadionu sousední Přerov. Právě k tomuto utkání se váže soutěž s hlavním partnerem utkání prostějovskou firmou H&Z auto-moto. V článku najdete informace, jak se zapojit a vyhrát zajímavé ceny od našeho hrdého partnera.

H&Z auto-moto

Pokud sháníte náhradní díly, obraťte se na nás! Našim zákazníkům poskytujeme komplexní servis a poradenství při výběru vhodných autodílů. Jsme specialisté na oleje a maziva ENI a autobaterie pro Váš vůz. Díly nabízíme v různých cenových hladinách, vždy však v té nejvyšší kvalitě.

Dostupnost konkrétních dílů si můžete ověřit telefonicky na tel. +420 774 945 952 nebo navštivte naši prodejnu na adrese Drozdovice 87 v Prostějově.

Informace také najdete na našich webových stránkách WWW.HAZAUTOMOTO.CZ.

Disponujeme největší prodejní plochou v regionu a rozlehlým parkovištěm pro naše zákazníky!

SOUTĚŽ S H&Z AUTO-MOTO

Soutěžit můžete na našich facebookových stránkách WWW.FACEBOOK.COM/LHKJESTRABI/ pod příspěvkem SOUTĚŽ S H&Z AUTO-MOTO.

Soutěžní otázka:

1) Na jaké ulici se nachází prodejna H&Z auto-moto

2) Pro kterou olejářskou firmu má firma H&Z auto-moto zastoupení

Vylosovaný výherce obdrží dárkovou tašku firmy H&Z auto-moto a 2 vstupenky na domácí utkání s Porubou.

Výhercem se stává pan Vladimír Grygar. Gratulujeme!

Soutěž potrvá od zveřejnění příspěvku na facebooku do neděle 20.10 12:00. Vylosovaného výherce budeme kontaktovat přes zprávu na facebooku. Cenu vítězi předáme během druhé přestávky pondělního utkání s Přerovem.

Sdílej stránku!


Aktuality

7.2.2020

Informace o marodce

Na marodce se po utkání s Frýdkem ocitl Lukáš Krejčík, který má vážné problémy s kolenem a vypadá to, že pro něj předčasně skončila letošní sezona. To samé platí i pro Kryštofa Ouřadu, který musel na operaci ramene.

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost