lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Soupiska Jestřábů doplněna o další jméno, Jestřábem zůstává Robin Malý!

Soupiska Jestřábů doplněna o další jméno, Jestřábem zůstává Robin Malý!

Další jméno pro prvoligový kádr Jestřábů je potvrzené. Hráč, který působil v Prostějově již v loňské sezóně a hrál stabilně v první obranné dvojici, bude Jestřábem i v 1. lize. V sobotu večer se totiž dohodlo hostování s opcí obránce Robina Malého do Prostějova. „Mohu potvrdit, že Robin Malý je dalším hráčem, který bude v příští sezóně v kádru. Robin je pravák, takové obránce my potřebujeme. Věříme, že se za sezónu posunul a bude pro nás přínosem v 1.lize,“ vyjádřil se na adresu mladého obránce generální manažer A-týmu Dr. Jaroslav Luňák. Robin Malý odehrál v základní části 43 zápasů, chyběl akorát v posledním na Technice Brno. Platným hráčem byl v play-off a následné baráži. Celkově Malý nastřílel za sezónu 5 branek, k tomu přidal 18 asistencí a stabilně patřil mezi nejproduktivnější obránce týmu. Nyní dostane příležitost ukázat se v 1. lize. V druhé nejvyšší soutěži odehrál již 195 zápasů, což není vůbec nízké číslo.
Robin Malý neabsolovoval první týden letní přípravy, do tréninku se zapojí až v pondělí 19.května. „Jsem strašně rád, že se kluby domluvily a mohu dál pokračovat v týmu, který mi přirostl k srdci. Za tu báječnou sezónu, co jsme zde s klukama prožili, jen tak nezapomenu. Doufám, že i pár dalších takových sezón přidám," okomentoval svůj potvrzený příchod v podobě hostování s opcí do Prostějova Malý.

Vyjádření sportovního manažera Jiřího Vykoukala

Jiří Vykoukal.
„Jednání ohledně Robina byly celkem zdlouhavé. Je hráčem Berouna a jeho působení v Prostějově má formu hostování s následnou opcí na přestup po sezóně. Nebylo to lehké, museli jsme najít nějaký kompromis, ale nakonec se to povedlo. Robin byl základním stavebním kamenem našeho týmu ve 2.lize, i proto jsme rádi, že ho máme nadále v týmu. Měl by se dostavit již v pondělí na trénink a normálně se zapojit do týmu. Další výhodu samozřejmě je, že Robin Malý je pravák a my preferujeme mít tři praváky obránce, doufám, že se nám to podaří.„

Sdílej stránku!


Aktuality

6.12.2019

Informace o rozlosování

Přesné termíny utkání následují části Chance ligy zveřejníme až po sobotním utkání, kdy budeme znát jednotlivé umístění. Jestřábi jsou momentálně na 10. místě, ale to ještě nemají jisté. Děkujeme za pochopení.

28.11.2019

Nouzikův milník!

Tomáš Nouza včerejším vítězným nájezdem zaokrouhlil počet získaných kanadských bodů v 1. lize na 700. Na tuto úžasnou metu dosáhl ve svém 837 utkání za 344 branek a 356 asistencí.

Nouziku gratulujeme!

21.11.2019

Do PV přichází Martin Jandus!

Jestřábi se domluvili na střídavých startech obránce Martina Janduse ze Sparty. Bratr Tomáše Janduse nastoupí už v sobotním utkání proti Kadani!

18.11.2019

Změny v A-teamu

V reakci na rozsáhlou marodku v našem týmu se klubové vedení domluvilo na střídavých startech Daniela Vachutky z Šumperku.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

21 asistencí

Body

Zápasy

Václav

Meidl

29 zápasů

Úspěšnost

Tomáš

Štůrala

91,72% úspěšnost