lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Slanina: Chtěli jsme odjet se všemi body.

Slanina: Chtěli jsme odjet se všemi body.

Redakce

Výborný zápas, který svými góly včera řídila naše třetí formace Jansa-Vlach-Slanina. "Klíčové asi bylo, že jsme hráli jako tým jednoduše a dravě," řekl k výhře na Lapači útočník Honza Slanina.

Honzo včera to byla velká výzva a my ji zvládli na výbornou. Co bylo klíčové?

Na Vsetín jsme se dobře připravili, věděli jsme, že je to jeden z nejlepších týmu v lize. Klíčové asi bylo, že jsme hráli jako tým jednoduše a dravě.

Vnímal jsi, že Prostějov ve Vsetíně 3 roky nevyhrál a bylo už na čase to prolomit?

Určitě ano, z týmu byla cítit velká energie. Na všech bylo vidět, že to tu chceme zlomit a odjet do Prostějova s plným počtem bodů.

S Romanem Vlachem a Filipem Jansou vypadáte na ledě hodně sehraně. Dneska vaše lajna oběma góly prakticky rozhodla zápas…

S Vlašákem (Romanem Vlachem) a Jansičem (Filipem Jansou) jsme si dobře sedli. Roman nám to s Filipem hodně usnadňuje tím, že se snaží nám poradit kde, co a jak můžeme udělat lépe. S klukama o sobě víme, což je na ledě důležité a dneska nás to ve Vsetíně odměnilo.

U druhého gólu jsi skvěle přihrál přímo na Romču Vlacha. Křiknul si na tebe nebo jsi ho tam viděl?

Ano, zakřičel si a já jsem už jen poslal puk tam kde by mohl být. Nakonec se to povedlo a Romča to parádně zakončil.

Po horším startu do soutěže teď máme sérii 3 výher. Cítíš, že se zvedáme?

Určitě ano, potřebovali jsme se odrazit od jedné výhry, která přišla ve Zlíně za 2 body. Náš tým je velice silný a já věřím, že se budeme dál a dál posouvat nahoru.

Teď nás čeká těžký domácí dvojzápas - nejdříve Sokolov a hned v pondělí Litoměřice. Dá se asi předpokládat, že v každém to bude boj a každý centimetr ledu.

Přesně tak, tabulka je velmi vyrovnaná a všechny týmy se chtějí dostat na nejlepší pozice. Musíme se připravit na 120% procent na každý zápas. Teď je důležité dobře zregenerovat, zatrénovat a v sobotu zopakovat výkon ze Vsetína.


Aktuality

17.1.2023

U týmu končí Vítek Benda.

S naším týmem se rozloučil obránce Vítek Benda, kterému děkujeme za odvedenou práci a přejeme hodně štěstí v novém týmu.

28.12.2022

Daniel Malák uvolněn do Plzně!

Obránce Dan Malák dostává šanci v extralize a odcestoval tak na 3 dny do HC Škoda Plzeň, kde by měl stihnout dva zápasy.

30.11.2022

Malák si nezahraje 3 zápasy!

V sobotním utkání proti Slavii dostal trest 5 + do konce zápasu za faul kolenem. Po posouzení komisí ještě dodatečně dostává na 3 zápasy stopku. Nastoupit tak bude moci opět ve středu 7. 12. v Kolíně.

18.11.2022

Odchází obránce Pepa Zajíc.

Letos u nás odstartoval svoji druhou sezónu, ale tu již dohraje v Kolíně, kam se přesouvá do konce sezóny. Pepovi děkujeme za odvedenou práci a přejeme jen to nejlepší v Kolíně!


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Z Frýdku body nevezeme

21.01.2023 | Vojtěch Ošlejšek

Z Frýdku body nevezeme

Třebíč porážíme v prodloužení!

18.01.2023 | Vojtěch Ošlejšek

Třebíč porážíme v prodloužení!

Góly

No foto

Asistence

No foto

Tomáš

Jáchym

23 asistencí

Body

No foto

Zápasy

Matouš

Venkrbec

43 zápasů

Úspěšnost

No foto

Jan

Přecechtěl

100% úspěšnost
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Dukla Jihlava
LHK Jestřábi Prostějov