lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Sezóna zahájena!

Sezóna zahájena!

Marketing

Po individuální letní přípravě a fyzických testech začala úterním ránem našim hokejistům oficiální příprava na ledě. Následné dny budou Jestřábi trénovat ve dvou skupinách, poté budou společně hrát modelový zápas a nakonec je čeká ještě kondiční bruslení.

Po pondělní zkoušce bruslí a výstroje na ledové ploše se prostějovští hokejisté sešli následující den k prvnímu ostrému tréninku. "Kluci vypadali velmi dobře. Bylo vidět, že led už jim hodně chyběl a chtěli pracovat od prvních vteřin," byl spokojený Aleš Totter. Kádr nyní čítá zhruba 32 hráčů, včetně hráčů na try-out. "Teď to bude velmi těžké období. Chceme kluky, kteří tu jsou na zkoušku vidět ve velkém tempu a právě proto děláme modelové zápasy. Je tu velká konkurence, ale každý má šanci se ukázat. Příští pátek to ale budeme muset rozseknout a s některými hráči se rozloučíme," prozradil nový kouč.

Následující týden po zúžení kádru Jestřábi odcestují do Polska, kde sehrají svůj první přípravný zápas s týmem GKS Jastrzebie. Na domácí půdě se pak poprvé představí v úterý 10.8. od 18 hodin s prvoligovým Vsetínem.

Fotky najdete v naší fotogalerii!

Sdílej stránku!


Aktuality

16.8.2021

Liptovský Mikuláš zrušen!

Příští týden měli Jestřábi doma odehrát tři po sobě jdoucí přípravná utkání. Ovšem první dva se slovenským soupeřem se bohužel ruší.

5.2.2021

Komínek končí!

Tomáš Komínek po vzájemné dohodě v týmu končí. Místo něj přichází na zkoušku do konce února mladý obránce Mario Kellner. Tome, děkujeme a ať se ti daří! Mário, vítej!

23.1.2021

Brankář Marek Micka Jestřábem

Prostějovský odchovanec Marek Micka, který působil v plzeňské juniorce, podepsal smlouvu s Jestřábi do konce sezony. Marku, vítej doma a hodně štěstí!!!

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Tisková konference před novou sezónou.

10.09.2021 | Eva Reiterová

Tisková konference před novou sezónou.

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost

×
Dnes v 17:30 | Muži
AZ Havířov
LHK Jestřábi Prostějov