lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Sezóna zahájena!

Sezóna zahájena!

Marketing

Po individuální letní přípravě a fyzických testech začala úterním ránem našim hokejistům oficiální příprava na ledě. Následné dny budou Jestřábi trénovat ve dvou skupinách, poté budou společně hrát modelový zápas a nakonec je čeká ještě kondiční bruslení.

Po pondělní zkoušce bruslí a výstroje na ledové ploše se prostějovští hokejisté sešli následující den k prvnímu ostrému tréninku. "Kluci vypadali velmi dobře. Bylo vidět, že led už jim hodně chyběl a chtěli pracovat od prvních vteřin," byl spokojený Aleš Totter. Kádr nyní čítá zhruba 32 hráčů, včetně hráčů na try-out. "Teď to bude velmi těžké období. Chceme kluky, kteří tu jsou na zkoušku vidět ve velkém tempu a právě proto děláme modelové zápasy. Je tu velká konkurence, ale každý má šanci se ukázat. Příští pátek to ale budeme muset rozseknout a s některými hráči se rozloučíme," prozradil nový kouč.

Následující týden po zúžení kádru Jestřábi odcestují do Polska, kde sehrají svůj první přípravný zápas s týmem GKS Jastrzebie. Na domácí půdě se pak poprvé představí v úterý 10.8. od 18 hodin s prvoligovým Vsetínem.

Fotky najdete v naší fotogalerii!

Sdílej stránku!


Aktuality

5.2.2021

Komínek končí!

Tomáš Komínek po vzájemné dohodě v týmu končí. Místo něj přichází na zkoušku do konce února mladý obránce Mario Kellner. Tome, děkujeme a ať se ti daří! Mário, vítej!

23.1.2021

Brankář Marek Micka Jestřábem

Prostějovský odchovanec Marek Micka, který působil v plzeňské juniorce, podepsal smlouvu s Jestřábi do konce sezony. Marku, vítej doma a hodně štěstí!!!

4.1.2021

Obránce Petr Krejčí se vrací

Prostějovský odchovanec Petr Krejčí se po dvouměsíčním hostování v týmu Benátky n. Jizerou vrací zpátky do Prostějova. Krejčo, vítej zpátky!

4.1.2021

Obránce Aleš Sova mění angažmá

Obránce Aleš Sova po vzájemné dohodě s klubem v týmu končí. Stěhuje se do dánské nejvyšší soutěže do týmu Odense Bulldogs. Aleši děkujeme, a ať se ti v novém působišti daří!!


ARCHIV AKTUALIT
Další články
Obranu posiluje Patrik Husák!

12.07.2021 | Marketing

Obranu posiluje Patrik Husák!

Rozhovor s forwardem Markem Švecem!

11.07.2021 | Marketing

Rozhovor s forwardem Markem Švecem!

Změna na postu marketingového manažera!

02.07.2021 | Eva Reiterová

Změna na postu marketingového manažera!

Góly

Asistence

Body

Zápasy

Úspěšnost