lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Šebek, Coufal, Kocián, Knesl, Venkrbec, Jurík, Kučera, Stejskal: Postup je fantastický úspěch

Šebek, Coufal, Kocián, Knesl, Venkrbec, Jurík, Kučera, Stejskal: Postup je fantastický úspěch

P r o s t ě j o v - Ve víru oslav přímo na ledě jsme žádali hráče o sdělení jejich čerstvých pocitů z postupu do 1. ligy. Každý hráč reagoval po svém, ale na všech dotazovaných byla vidět obrovská úleva mísena euforií. Na závěr textu přepsaných odpovědí prostějovských hráčů najdete i video, ze kterého pocítíte atmosféru, která na ledě po konci zápasu s Berounem panovala.
David Šebek dopsal své jméno na jednu z kšiltovek žadonících fanoušků o podpis a před mikrofonem reportéra přiznal, že je to pro něj samotného velký úspěch: "Je to nádherné, konečně jsme tam a mě se to po dlouhé době podařilo. Tolik lidí tu s námi slaví, co víc si přát."

Frank Kučera se nám před kameru připletl za skandování Prvoligový, prvoligový: Kvůli tomu jsme makali celý rok, teď jsme prvoligový a je to naprostá paráda.

V obležení své rodiny stačil jen pár slov říci Vláďa Stejskal: "Je to super a užíváme si to, oslavy budou velké."

Juraj Jurík všechny boje v play off a v baráži velmi emotivně prožíval a úspěch v baráži pro něj tedy byl velkou úlevou: "Je to fantastické, když člověk vidí tolik lidí kolem sebe, nám spadl obrovský kámen ze srdce, bylo to těžší a těžší a jsme moc rádi za to."

Zcela zpocený Ondřej Kocián, asi nejvíce obletovaný hráč fanoušky, kteří mu přišli osobně pogratulovat k úspěchu: Tohle zažívám poprvé v kariéře a je to paráda. Celou sezonu jsme na to dřeli a je to tam.

Aleš Knesl byl stručný: Je to neskutečné, celou sezonu jsme hráli pro tento úspěch.

Matouš Venkrbec se ve svém příspěvku dotkl i toho, že Beroun svým přístupem trochu zkazil dojem z dobrého výkonu Prostějova: "Je to samozřejmě euforie, nenechali jsme si to vzít, i když ten konec zaváněl fraškou. Makali jsme ale celou sezonu a toto je naše odměna. Moc si to užíváme."

Pro Viktora Coufala bylo těžké vůbec uvědomit si, jak velkého úspěchu se svým týmem dosáhl: "Já si to všechno teprve musím probrat, já teď o ničem nepřemýšlím, vidíte to sami, jak je to neskutečné."

Sdílej stránku!


Aktuality

7.2.2020

Informace o marodce

Na marodce se po utkání s Frýdkem ocitl Lukáš Krejčík, který má vážné problémy s kolenem a vypadá to, že pro něj předčasně skončila letošní sezona. To samé platí i pro Kryštofa Ouřadu, který musel na operaci ramene.

27.1.2020

Změny v A-teamu

Jestřábi před uzavřením přestupového okna sáhli ke změnám na své soupisce.

Daniela Dvořáka v brankovišti nahradí Radek Haas, který přichází z Mladé Boleslavi. Sportovní manažer Jiří Vykoukal k této změně říká: "Po konzultaci s Hradcem Králové jsme se rozhodli Dana uvolnit, aby měl větší zápasové vytížení. Danovi děkujeme za jeho práci a přejeme mu do kariéry jen to nejlepší."

Radek Haas poslední sezony působil v mládežnických týmech Ässät U20 a v extralize debutoval letos, když dvakrát nastoupil za Mladou Boleslav.

Další posila přichází do útoku. Prostějov získal z Pardubic Michala Machače, který v dresu pardubického áčka naskočil do 22 utkání.

Borci vítejte v Prostějově!

15.1.2020

Stanovisko klubu

Rádi bychom se vyjádřili k dnešní žádosti Třebíče o přeložení zápasu. Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod. I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou a v dnešním utkání nám chybělo 5 hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii. V sestavě už minulé utkání chyběli Štůrala, Mrázek, Krejčí, Meidl a Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou.

14.1.2020

Všechno nejlepší!

Dnes 14.1.2020 slaví své 34. narozeniny obránce jestřábí letky Jaroslav Mrázek. Mrázo, přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a ať se daří!


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

Marek

Račuk

38 asistencí

Body

Zápasy

Tomáš

Nouza

52 zápasů

Úspěšnost

Daniel

Huf

92,29% úspěšnost