lhk Jestřábi Prostějov
vítěz 2. ligy 2013/2014
Šebek, Coufal, Kocián, Knesl, Venkrbec, Jurík, Kučera, Stejskal: Postup je fantastický úspěch

Šebek, Coufal, Kocián, Knesl, Venkrbec, Jurík, Kučera, Stejskal: Postup je fantastický úspěch

P r o s t ě j o v - Ve víru oslav přímo na ledě jsme žádali hráče o sdělení jejich čerstvých pocitů z postupu do 1. ligy. Každý hráč reagoval po svém, ale na všech dotazovaných byla vidět obrovská úleva mísena euforií. Na závěr textu přepsaných odpovědí prostějovských hráčů najdete i video, ze kterého pocítíte atmosféru, která na ledě po konci zápasu s Berounem panovala.
David Šebek dopsal své jméno na jednu z kšiltovek žadonících fanoušků o podpis a před mikrofonem reportéra přiznal, že je to pro něj samotného velký úspěch: "Je to nádherné, konečně jsme tam a mě se to po dlouhé době podařilo. Tolik lidí tu s námi slaví, co víc si přát."

Frank Kučera se nám před kameru připletl za skandování Prvoligový, prvoligový: Kvůli tomu jsme makali celý rok, teď jsme prvoligový a je to naprostá paráda.

V obležení své rodiny stačil jen pár slov říci Vláďa Stejskal: "Je to super a užíváme si to, oslavy budou velké."

Juraj Jurík všechny boje v play off a v baráži velmi emotivně prožíval a úspěch v baráži pro něj tedy byl velkou úlevou: "Je to fantastické, když člověk vidí tolik lidí kolem sebe, nám spadl obrovský kámen ze srdce, bylo to těžší a těžší a jsme moc rádi za to."

Zcela zpocený Ondřej Kocián, asi nejvíce obletovaný hráč fanoušky, kteří mu přišli osobně pogratulovat k úspěchu: Tohle zažívám poprvé v kariéře a je to paráda. Celou sezonu jsme na to dřeli a je to tam.

Aleš Knesl byl stručný: Je to neskutečné, celou sezonu jsme hráli pro tento úspěch.

Matouš Venkrbec se ve svém příspěvku dotkl i toho, že Beroun svým přístupem trochu zkazil dojem z dobrého výkonu Prostějova: "Je to samozřejmě euforie, nenechali jsme si to vzít, i když ten konec zaváněl fraškou. Makali jsme ale celou sezonu a toto je naše odměna. Moc si to užíváme."

Pro Viktora Coufala bylo těžké vůbec uvědomit si, jak velkého úspěchu se svým týmem dosáhl: "Já si to všechno teprve musím probrat, já teď o ničem nepřemýšlím, vidíte to sami, jak je to neskutečné."

Sdílej stránku!


Aktuality

3.12.2020

Nová posila do obrany!!!!

Jestřábi získali posilu do obrany. Z ostravské Poruby přichází na měsíční hostování Dominik Rudl. Dominiku vítej v Prostějově a ať se daří!!!

9.11.2020

František Wágner v týmu končí!

Z důvodu dlouhodobého zranění se po vzájemné dohodě ukončila spolupráce s útočníkem Františkem Wágnerem. Děkujeme Franto a přejeme ti brzké uzdravení a hodně štěstí v další kariéře.

16.9.2020

PŘEDEHRÁVKA 14.KOLA

Z důvodu karantény Frýdku-Místku si Jestřábi zahrají předehrávku 14. kola v sobotu 16.9.2020 na ledě Havířova od 17:00.

11.9.2020

Změny v A-týmu!

Tomáš Pšenička a prostějovský odchovanec Martin Pěnčík po vzájemné dohodě končí v Prostějově.


ARCHIV AKTUALIT

Góly

Asistence

No foto

David

Bartoš

10 asistencí

Body

No foto

Petr

Mrázek

14 bodů

Zápasy

No foto

Dominik

Hrníčko

12 zápasů

Úspěšnost

No foto

Ondřej

Bláha

88,4% úspěšnost